Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Muškarci na porodu...

Go down 
+4
ajmeivana
Blizanka
Kikica
Ary
8 posters
Autor/icaPoruka
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16293
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

Muškarci na porodu... Empty
PostajNaslov: Muškarci na porodu...   Muškarci na porodu... I_icon_minitime24.05.09 0:22

Za žene: Trebaju li muževi prisustvovati porodu ? Želite li vi to i očekujete li to od njih ili možda ne želite da u tom trenutku budu s vama ?


Za muškarce: Želite li prisustvovati porodu i biti podrška ženi ili mislite da to žena mora sama ?
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Muškarci na porodu... Empty
PostajNaslov: Re: Muškarci na porodu...   Muškarci na porodu... I_icon_minitime24.05.09 9:41

Ja se ne mogu odlućiti, nisma pametna. Ne mislim da bi mi smetao jer, on nesmije mrdati sa svog mjesta, ali ma neznam.. Vjerujem da bi se osječala sigurnije da je on tamo, a onda opet možda i nebi pa bi me to samo smetalo.
Drugi par opanakla je dal bi on išao tamo. Moj muž misli da to nije dobra ideja, jer on misli da bi samo zbunjivao porodilju, a nekuži da nemaš što zbunjivati bilo koga, ako sve ide po planu i programu, ako dođe do komplikacija on i tako ide van.
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Muškarci na porodu... Empty
PostajNaslov: Re: Muškarci na porodu...   Muškarci na porodu... I_icon_minitime24.05.09 10:13

meni je to super ...da je u moje doba bilo to sigurno bi isao ...ja bi se osjecala sigurnijom ...i sve bi bolje podnijela da je bio uz mene...a nema boljeg osjecaja da smo skupa kad to malo bice se rodi...e sad jedino da jos jedno rodim pa da bude uz mene Smile

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Muškarci na porodu... Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16293
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

Muškarci na porodu... Empty
PostajNaslov: Re: Muškarci na porodu...   Muškarci na porodu... I_icon_minitime24.05.09 23:06

Ja bi isto voljela da jeišao sa mnom...mnogi moji prijatelji su bili na porodu sa ženama i o im je jedno nezaboravno iskustvo
nekako bi se osječala sigurnijom...ai voljela bi taj trenutak podjelit s njim....
[Vrh] Go down
ajmeivana
Ljubitelj foruma
ajmeivana


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 3690
Godine : 42
Datum registracije : 09.03.2009

Muškarci na porodu... Empty
PostajNaslov: Re: Muškarci na porodu...   Muškarci na porodu... I_icon_minitime25.05.09 8:54

Ariela je napisao/la:
Za žene: Trebaju li muževi prisustvovati porodu ? Želite li vi to i očekujete li to od njih ili možda ne želite da u tom trenutku budu s vama ?


nisam rodila, još, kad budem rađala ne želim svog muža na porodu, ali želim mamu i naj priju!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Muškarci na porodu... Empty
PostajNaslov: Re: Muškarci na porodu...   Muškarci na porodu... I_icon_minitime27.05.09 13:27

ja bih voljela da je on tu pored mene kad se budem porađala i mislim da je to nešto najljepše, vidjeti osobu pored sebe koju voliš koja ti je velika podrška i koja je tu u najljepšem trenutku u životu Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Muškarci na porodu... Empty
PostajNaslov: Re: Muškarci na porodu...   Muškarci na porodu... I_icon_minitime27.05.09 20:49

Nikada nebi pristala na to da mi partner prisustuje porodu...
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Muškarci na porodu... Empty
PostajNaslov: Re: Muškarci na porodu...   Muškarci na porodu... I_icon_minitime27.05.09 20:56

ma zemske sta vam je...to su tako neki trenuci koji se ne mogu opisat ...to treba samo dozivit ...a meni je strasno zao sto moj partner nije mogao biti uz mene ...jer to su neki trenuci koje treba podjeliti s njim ... Smile

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Muškarci na porodu... Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Muškarci na porodu... Empty
PostajNaslov: Re: Muškarci na porodu...   Muškarci na porodu... I_icon_minitime27.05.09 21:00

Ne,ja te trenutke želim provesti sama...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Muškarci na porodu... Empty
PostajNaslov: Re: Muškarci na porodu...   Muškarci na porodu... I_icon_minitime27.05.09 21:59

kad bi se mene pitalo dao bih ženi da odluči želi li da budem prisutan uz nju ili ne, poštovao bih njenu odluku nije da mi je svejedno no ipak neke žene to žele porod doživiti zajedno s supružnikom a neke ne, mislim da to treba poštovati
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Muškarci na porodu... Empty
PostajNaslov: Re: Muškarci na porodu...   Muškarci na porodu... I_icon_minitime27.05.09 22:04

teo respect u potpunosti potpisujem ovo ....
ja i muz smo za takve stvari ...mada on kaze da bi ga malo bilo strah ...ali volio bi i on da je prisustvovao ....ali neko bi se bolje osjecao da mu nije tu partner ...ili volio bi da je partner tu a ...partner ne smije...ja znam da bi se ja licno osjecala kud i kamo bolje da je bio uz mene Smile

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Muškarci na porodu... Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Muškarci na porodu... Empty
PostajNaslov: Re: Muškarci na porodu...   Muškarci na porodu... I_icon_minitime27.05.09 22:14

volio bih biti na porodu svoje djece....
ali, ipak to ne ovisi o meni, nego o majci koja ipak trpi sve te bolove i to...
odluku bih ipak prepustio njoj dal želi uza sve i mene i moje histeriziranje... Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Muškarci na porodu... Empty
PostajNaslov: Re: Muškarci na porodu...   Muškarci na porodu... I_icon_minitime27.05.09 22:39

Nemam ni ideju o tome što bi htjela. Nit imam partnera trenutačno, nit se mogu zamislit da imam dijete. Jedino što znam da bi ta odluka bila u dogovoru s njim, mislim da se to tiče oboje. Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Muškarci na porodu... Empty
PostajNaslov: Re: Muškarci na porodu...   Muškarci na porodu... I_icon_minitime02.09.09 13:53

Ja nisam za tu ideju,iako kad sam rađala Paola sve bi dala u tom trenu da je bio tamo i da me pogleda pogledom koji govori sve će biti u redu,al onda opet ne,nek je tu kad je sve gotovo i ja sretna.
[Vrh] Go down
NeoSky
Totalno relaxiran
NeoSky


Female
Capricorn Cat
Broj postova : 1071
Godine : 48
Lokacija : Šibenik
Datum registracije : 07.08.2009

Muškarci na porodu... Empty
PostajNaslov: Re: Muškarci na porodu...   Muškarci na porodu... I_icon_minitime02.09.09 14:07

u principu nisam za to ali svakom na volju naravno...ipak da je moj bio prisutan vjerojatno ne bi danas hodao jer bi ga u onom trenutku bila kastrirala Rolling Eyes ...šalu na stranu ...kako nije ni tekao porod kako treba mislim da bi još više se brinuo da je bio tamo dok su me hitno spremali za carski...tako da u jednu ruku mi je drago da je bio pošteđen toga ovako je saznao kad je već sve bilo ok ionako mu je bio dovoljan šok me vidjeti nakon operacije...

slažem se da je to poseban trenutak no nekako mi se Teov odgovor činio najpametnij... :hy:
[Vrh] Go down
http://mightysky.bloger.hr/
D_DoLL
Zagrijao tipkovnicu
D_DoLL


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 356
Godine : 34
Datum registracije : 18.11.2008

Muškarci na porodu... Empty
PostajNaslov: Re: Muškarci na porodu...   Muškarci na porodu... I_icon_minitime21.09.09 22:56

Iskreno, ne privlači me nimalo da mi jednog dana otac djeteta bude na porodu... nisam konzervativna, zbilja, ali to me jednostavno odbija i mislim da ga ne bih u tim trenucima voljela imati pored sebe, da ga ne znam kako volim... pomoći mi ne može, a i mogla bih ga optužiti da je kriv što sam u takvoj sad situaciji... Muškarci na porodu... 31382
Šalu na stranu... odgovor je: ne.
[Vrh] Go down
Sumrak
VIP član
Sumrak


Male
Aquarius Horse
Broj postova : 33597
Godine : 57
Lokacija : šuma
Datum registracije : 31.03.2011

Muškarci na porodu... Empty
PostajNaslov: Re: Muškarci na porodu...   Muškarci na porodu... I_icon_minitime30.06.15 21:50

privlačilo me to ili ne, ja to nažalost neću nikada doživjeti...
[Vrh] Go down
Nastasja Filipovna
Zagrijao tipkovnicu
Nastasja Filipovna


Female
Aquarius Dog
Broj postova : 311
Godine : 54
Datum registracije : 19.04.2015

Muškarci na porodu... Empty
PostajNaslov: Re: Muškarci na porodu...   Muškarci na porodu... I_icon_minitime01.07.15 17:40

moj muž je prije 17 godina bio sa mnom u rađaoni čitav porod..nekih 5-6 sati..
nisam to od njega tražila, ali sam je odlučio da to želi..
u nekim trenucima mi je išao na živce jer je stalno nešto pričao, a meni se užasno spavalo između trudova, ali u globalu mi je bilo drago da je sa mnom, kao i njemu.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Muškarci na porodu... Empty
PostajNaslov: Re: Muškarci na porodu...   Muškarci na porodu... I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Muškarci na porodu...
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Muškarci
» >>Sto muskarci...<<
» Muškarci i depilacija
» Erotske fotografije muškaraca
» Muškarci i ćelavost

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Obitelj, dom, kultura življenja :: Obitelj i prijatelji :: Brak, obitelj i prijatelji-
Forum(o)Bir: