Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 U Vukovaru uhvaćen divovski som

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 174
Datum registracije : 21.01.2009

U Vukovaru uhvaćen divovski som Empty
PostajNaslov: U Vukovaru uhvaćen divovski som   U Vukovaru uhvaćen divovski som I_icon_minitime21.05.09 17:17

U Vukovaru uhvaćen divovski som Som_vukovar-210509_DamirGlibusic-Cropix_540px

OVO NIJE jedna od onih tipičnih ribičkih priča u kojima ponosni lovci rukama pokazuju kolika je bila žrtva koju su ulovili, već vukovarski ribiči imaju dokaz u fotografijama ogromnog soma upecanog u četvrtak ujutro.

Ponosni ribiči su članovi Braniteljske zadruge Deverika iz Vukovara, a njihova lovina je teška čak 95 kilograma i duga 2,4 metra. Darovat će ga Domu za stare i nemoćne na Mitnici, a tu akciju poklanjanja kapitalaca najstarijima ova zadruga pokrenula je prošle godine.

Prošle godine ulovili soma od 60 kilograma

Prošle godine je ulov bio poprilično tanji nego ove i težio je 60 kilograma, a bojimo se i pomisliti koliki će kapitalac biti sljedeće godine. Som je bio toliko težak da su ga zadrugari do Doma za starije i nemoćne morali dovesti pomoću viličara.

Na fotografiji se vide i štićenici Doma za stare i nemoćne na Mitnici koji su u svojim mislima već vidjeli soma na svome tanjuru u društvu krumpira i salate.

I.Kri.

U Vukovaru uhvaćen divovski som Som_vukovar2-210509_DamirGlibusic-Cropix_300

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



U Vukovaru uhvaćen divovski som Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




U Vukovaru uhvaćen divovski som Empty
PostajNaslov: Re: U Vukovaru uhvaćen divovski som   U Vukovaru uhvaćen divovski som I_icon_minitime21.05.09 21:28

Ummm koliki je zamisli vidjeti to čudo da pliva ja bih mislila da je čudovište.... Laughing
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 174
Datum registracije : 21.01.2009

U Vukovaru uhvaćen divovski som Empty
PostajNaslov: Re: U Vukovaru uhvaćen divovski som   U Vukovaru uhvaćen divovski som I_icon_minitime21.05.09 21:52

zato kiki neide na kupanje ...mislila je da ima vodeno cudoviste... Laughing

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



U Vukovaru uhvaćen divovski som Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

U Vukovaru uhvaćen divovski som Empty
PostajNaslov: Re: U Vukovaru uhvaćen divovski som   U Vukovaru uhvaćen divovski som I_icon_minitime21.05.09 21:56

Ha,ha vidim vas.
Tu mi radi zaova u domu i super je njegovateljica, ti ljudi ju stalno nude slatkišima , a ona prije nije htjela uzimati. Sad je shvatila da ne može mojoj kćer niti Kraš nasmagati slaatkiša, pa uzme, a nagovorila je i kolegice s posla, pa svaki dan sve samo prebacaju bombone kod nje u torbu.
A som, taj vam otinke ruku sad pa sad bez zeze,a oni hravri vole roniti po Dunavu i plivati u njemu. Ja jok meni moja guza skupa.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




U Vukovaru uhvaćen divovski som Empty
PostajNaslov: Re: U Vukovaru uhvaćen divovski som   U Vukovaru uhvaćen divovski som I_icon_minitime21.05.09 21:57

A vidiš bojiš se ti,pa imaš i za čega pogle koliki je um...ni ja se ne bih kupala. cerekalo:
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 174
Datum registracije : 21.01.2009

U Vukovaru uhvaćen divovski som Empty
PostajNaslov: Re: U Vukovaru uhvaćen divovski som   U Vukovaru uhvaćen divovski som I_icon_minitime21.05.09 22:05

ma ovo meni lici na ajkulu ...kakav som Laughing Laughing

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



U Vukovaru uhvaćen divovski som Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




U Vukovaru uhvaćen divovski som Empty
PostajNaslov: Re: U Vukovaru uhvaćen divovski som   U Vukovaru uhvaćen divovski som I_icon_minitime21.05.09 22:14

bolje da su oni uhvatili soma nego som nekogo od njih Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




U Vukovaru uhvaćen divovski som Empty
PostajNaslov: Re: U Vukovaru uhvaćen divovski som   U Vukovaru uhvaćen divovski som I_icon_minitime21.05.09 22:26

Ja kada bi to srela u vodi...gotovo...isto kao da je morski pas...nebi me više bilo... cerekalo:
[Vrh] Go down
Gost
Gost




U Vukovaru uhvaćen divovski som Empty
PostajNaslov: Re: U Vukovaru uhvaćen divovski som   U Vukovaru uhvaćen divovski som I_icon_minitime29.05.09 18:01

bome...veliki je.... Smile
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

U Vukovaru uhvaćen divovski som Empty
PostajNaslov: Re: U Vukovaru uhvaćen divovski som   U Vukovaru uhvaćen divovski som I_icon_minitime24.06.09 23:02

Svaka čast ribolovcima, prava somina! respect

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Sponsored content





U Vukovaru uhvaćen divovski som Empty
PostajNaslov: Re: U Vukovaru uhvaćen divovski som   U Vukovaru uhvaćen divovski som I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
U Vukovaru uhvaćen divovski som
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Divovski kengur premlatio 94-godišnjakinju
» Goran Bregović ponovo uhvaćen sa ljubavnicom
» Mercedes CLS uhvaćen skoro sasvim bez maske
» Milanov trener Allegri uhvaćen u naručju ljubavnice
» " Ruski rulet" u Vukovaru

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Najnovije aktualnosti :: Dobre vijesti-
Forum(o)Bir: