Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Poginuo padobranac u Vukovaru

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Poginuo padobranac u Vukovaru Empty
PostajNaslov: Poginuo padobranac u Vukovaru   Poginuo padobranac u Vukovaru I_icon_minitime13.06.09 14:19

Jučer poslijepodne smo kćeri ja šetale i kako ja volim gledati padobrance kada skaču, pogledam prema nebu i vidim gdje je jedan iskoćio , okrenem glavu u tom trenu je iskoćio dečko kojem se padobran otvorio. Opet pogledam prema nebu i pomislim kaako ovaj drugi još nije iskoćio u tom trenu je iskoćio treći padobranac i u letu se zamamlo zaleti u prvog. Još mi ne bi tada jasno da je drugi koji je iskoćio pao, a ova dva se od šoka zamalo zaletjeli jedan u drugog. No
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Poginuo padobranac u Vukovaru Empty
PostajNaslov: Re: Poginuo padobranac u Vukovaru   Poginuo padobranac u Vukovaru I_icon_minitime13.06.09 14:26

uzas...ja sam ko mlada isla u padobransku sekciju ...i svu smo obuku prosli ali kad je trebalo iskakat... nesto ne bih hvala ...nisam skocila ...od nas 30tak nije nas 16 iskocilo ...jos se toga sjecam ko juce da je bilo ... zaboravio

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Poginuo padobranac u Vukovaru Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Poginuo padobranac u Vukovaru Empty
PostajNaslov: Re: Poginuo padobranac u Vukovaru   Poginuo padobranac u Vukovaru I_icon_minitime13.06.09 14:31

Ovaj dečko imao 27 god. i prekojučer mu je bio prvi skok, a jučer drugi. Pao jadan par kuća od moje priejateljice, staršno. Samo malo mi se ćinilo da su iskakali prenisko, tko zna što se dogodilo. Jer vidim na slikama da je špaga od padobrana izvučen van, a možda se otvorila u trenutku kad je pao na zemlju.
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Poginuo padobranac u Vukovaru Empty
PostajNaslov: Re: Poginuo padobranac u Vukovaru   Poginuo padobranac u Vukovaru I_icon_minitime13.06.09 14:50

padobranac uvijek rizikuje da li ce mu se padobran otvoriti...i ne samo to uvijek moze biti nekih ne predvidenih stvari...

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Poginuo padobranac u Vukovaru Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Poginuo padobranac u Vukovaru Empty
PostajNaslov: Re: Poginuo padobranac u Vukovaru   Poginuo padobranac u Vukovaru I_icon_minitime13.06.09 16:12

stvarno zeznut hobi skakanje s padobranom
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Poginuo padobranac u Vukovaru Empty
PostajNaslov: Re: Poginuo padobranac u Vukovaru   Poginuo padobranac u Vukovaru I_icon_minitime13.06.09 20:10

Eto bio je ispravan padobran, izgleda da se nije snašao, a i ti mladi skakaći inaće skaću s malih visina, to je bilo jedva 1000 m, mada mislim da nije bilo ni toliko, jer sam ih jasno mogla vidjeti gore.
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Poginuo padobranac u Vukovaru Empty
PostajNaslov: Re: Poginuo padobranac u Vukovaru   Poginuo padobranac u Vukovaru I_icon_minitime23.06.09 17:27

Sad sam se sjetio onog oglasa "Prodajem padobran, jednom korišten, nikad otvaran!"

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
zubatac22
Moderator



Broj postova : 0
Datum registracije : 28.06.2009

Poginuo padobranac u Vukovaru Empty
PostajNaslov: Re: Poginuo padobranac u Vukovaru   Poginuo padobranac u Vukovaru I_icon_minitime28.06.09 16:12

Pocetni skokovi izvode se sa visine 1100 metara, nikako nize.Kad se iskace na gurtnu van znaci padobran se otvara automatski,kupola se potpuno otvori nakon 2-3 sekunde.Doslo je do zatajenja glavnog padobrana, a zasto on nije otvorio pomocni, to nitko nezna.Sigurno je doslo do panike i to je to. Ja sam prosao padobransku obuku i jednostavno covjek mora osjetit prije prvog skoka ili nakon prvog skoka jeli on sposoban za skakat ili ne, jer nesmije biti panicar.Onda je opasan i za sebe i za druge. A ako cemo govorit o poadobranstvu kao opasnom sportu, opasan je, necu rec da nije,ali isto tako i voznja autom je opasna pa ako cemo tako gledat idemo u sumu i kupimo ovce.
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Poginuo padobranac u Vukovaru Empty
PostajNaslov: Re: Poginuo padobranac u Vukovaru   Poginuo padobranac u Vukovaru I_icon_minitime28.06.09 16:16

Istina, u padobranstvu nema mjesta panici, tebi želim mnogo uspješnih skokova zubatac i dobro došao na forum! Smile

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Poginuo padobranac u Vukovaru Empty
PostajNaslov: Re: Poginuo padobranac u Vukovaru   Poginuo padobranac u Vukovaru I_icon_minitime28.06.09 17:02

stvarno užas... No
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Poginuo padobranac u Vukovaru Empty
PostajNaslov: Re: Poginuo padobranac u Vukovaru   Poginuo padobranac u Vukovaru I_icon_minitime28.06.09 17:05

Hebi ga, događa se svašta, kad sve zbrojiš nesreće u padobranstvu i nisu tako česte. Ja nikad ne bi skakao, nikad ne znaš da li će te stvarno uhvatiti panika, a ako se to desi onda si stvarno u banani.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Poginuo padobranac u Vukovaru Empty
PostajNaslov: Re: Poginuo padobranac u Vukovaru   Poginuo padobranac u Vukovaru I_icon_minitime28.06.09 17:11

ni ja ionako imam strah od visine.. nikad ne bi ni pokušala Smile
[Vrh] Go down
Sponsored content





Poginuo padobranac u Vukovaru Empty
PostajNaslov: Re: Poginuo padobranac u Vukovaru   Poginuo padobranac u Vukovaru I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Poginuo padobranac u Vukovaru
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Poginuo tridesetogodišnjak iz Visokog
» " Ruski rulet" u Vukovaru
» Otkup stanova i u Vukovaru
» Mladoženja poginuo u prometnoj nesreći
» Srbi zadovoljni izborima u Vukovaru

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Ostalo :: Arhiva-
Forum(o)Bir: