Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Petina muškaraca vjeruje da je uredu udariti ženu

Go down 
+9
vladex
Gracija...
NeoSky
Goran
Niky
Max
ajmeivana
Kikica
Blizanka
13 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Petina muškaraca vjeruje da je uredu udariti ženu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Petina muškaraca vjeruje da je uredu udariti ženu   Petina muškaraca vjeruje da je uredu udariti ženu - Page 2 I_icon_minitime18.05.09 16:02

First topic message reminder :

Istraživanje

Jedan od pet odraslih Britanaca smatra da je sasvim uredu udariti svoju ženu ili djevojku, pokazali su šokantni rezultati studije.
Razlozi zbog kojih je "OK ošamariti je" variraju od provokativne odjeće koju obuče u javnosti do flertovanja s drugim muškarcima.

Bolesna uvjerenja iznijela je britanska vlada u anketi koju je provodila ispitujući nasilje u porodici. Među ispitanicima su se našli i muškarci, ali i žene, a rezultati do kojih se došlo bit će predstavljeni u toku dana.

Ono što je posebno nevjerovatno je da polovina anketiranih smatra da za silovanje žena snosi barem djelimičnu odgovornost jer "nije jasno rekla ne".

Trećina vjeruje da je silovana žena djelimično odgovorna ako je bila pijana. Četvrtina ispitanika smatra da bi žena trebala snositi dio odgovornosti ako nosi seksi odjeću.

"Nasilje nad ženama i djevojkama je neprihvatljivo", kaže državna sekretarka Jacqui Smith. "Dosad smo zabilježili uspjeh. Nasilje u domaćinstvima se prepolovilo u posljednjih 12 godina. Ali ja želim da se pokrene nacionalna debata o tome šta se može učiniti."

Ispitivanje javnog mnijenja pokazalo je da čak trećina ljudi poznaje žene napadnute od strane muškaraca kojeg su poznavale, saznaje The Sun.
(Sarajevo-x.com)

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Petina muškaraca vjeruje da je uredu udariti ženu - Page 2 Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po

Autor/icaPoruka
NeoSky
Totalno relaxiran
NeoSky


Female
Capricorn Cat
Broj postova : 1071
Godine : 48
Lokacija : Šibenik
Datum registracije : 07.08.2009

Petina muškaraca vjeruje da je uredu udariti ženu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Petina muškaraca vjeruje da je uredu udariti ženu   Petina muškaraca vjeruje da je uredu udariti ženu - Page 2 I_icon_minitime03.09.09 14:18

Bavim se takvim poslom da vidim svega i svačega,što žena što muškaraca...raznih situacija i kao promatrač mogu samo kazati kako ne jednom već više puta sam pomislila da sam ja na mjestu tog muškarca prisvirala bi joj jednu plesku da joj više ne padne napamet ...da se razumijemo nisam za nasilje i mišljenja sam kako se razgovorom i komunikacijom može poprilično sve riješiti no nekada ...nekada je potrebno i pokazati gdje je granica...
Nadalje ima kvočki koje su doslovno razmažena derišta bez obzira na godine i koje ne razumiju snagu riječi jer im mozak ne funkcionira tom brzinom a prizemljenje vide jedino u pleski(na ovo mjesto naglašavam plesku koja čak i ne mora biti snažna,već je bitan njen efekt prizemljenja)
A opet kad vidim nekada što neki muškarci dopuštaju da im se čini mislim se zaslužio je sve što mu se čini i dođe ti da odeš ispred njega te mu onako ženskastu pleskicu prisviraš jer neki muškarci su kompletni idioti kad je žensko u pitanju...te ne znam kojim se pravom uopće nazivaju muškarcima.
[Vrh] Go down
http://mightysky.bloger.hr/
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Petina muškaraca vjeruje da je uredu udariti ženu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Petina muškaraca vjeruje da je uredu udariti ženu   Petina muškaraca vjeruje da je uredu udariti ženu - Page 2 I_icon_minitime03.09.09 16:41

Slažem se s tobom da zbilja ima žena kvočki i "kobila", bože feministiice bi me na prvi stup, ali zaista ima ih kojima bi i sama kako kažeš pleskaću joj zavalila i sama...znaju dovesti do ludila...mislim, pa zar mora kenjati mu za svaku hebenu sitnicu i to ne kada su sami ..več kao da dočeka da dođe netko u goste i onda drobi i drobi...a sve gluposti i takve sitnice.
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Petina muškaraca vjeruje da je uredu udariti ženu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Petina muškaraca vjeruje da je uredu udariti ženu   Petina muškaraca vjeruje da je uredu udariti ženu - Page 2 I_icon_minitime06.09.09 12:15

Ima nas svakakvih, ali nikad ne generaliziram po spolu. Neo je rekla, treba biti muškarac - da, treba. Slažem se, ima kokoši. Ali kao muškarac, imam određene kriterije, pa sa histeričnim kokošima nikad ni nisam bio u vezi. A kad vidim nečije histerične napadaje, jednostavno se maknem. Tako da mi nikakve "pleskice" u vezi žena stvarno nikad nisu padale na pamet, ni neće. Nezamislivo mi je udariti ženu, odvratno, ni u ludilu to nebi napravio.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Petina muškaraca vjeruje da je uredu udariti ženu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Petina muškaraca vjeruje da je uredu udariti ženu   Petina muškaraca vjeruje da je uredu udariti ženu - Page 2 I_icon_minitime06.09.09 21:20

U pravu si Gorane čemu se spuštati na njenu, njihovu , bilo čiju razinu...uostalom u nedostatku inteligencije čovjek primjenjuje silu :;):
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Petina muškaraca vjeruje da je uredu udariti ženu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Petina muškaraca vjeruje da je uredu udariti ženu   Petina muškaraca vjeruje da je uredu udariti ženu - Page 2 I_icon_minitime06.09.09 21:23

Tako je Kiki, vrlo dobro rečeno! :;): bravo

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Petina muškaraca vjeruje da je uredu udariti ženu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Petina muškaraca vjeruje da je uredu udariti ženu   Petina muškaraca vjeruje da je uredu udariti ženu - Page 2 I_icon_minitime18.10.11 21:23

nisam pristalica nikakvih udaraca ni sa jedne strane ...zaista covjek u nedostatku inteligencije cini takve stvari ...

Citat :
Ono što je posebno nevjerovatno je da polovina anketiranih smatra da za silovanje žena snosi barem djelimičnu odgovornost jer "nije jasno rekla ne".

Trećina vjeruje da je silovana žena djelimično odgovorna ako je bila pijana. Četvrtina ispitanika smatra da bi žena trebala snositi dio odgovornosti ako nosi seksi odjeću.

koliko jasno i kako treba da zvuci to ne ako zenu napadne muskarac

odgovorna ako se napije ...koja glupost


odgovorna za seksi odjecu ...e sad sta je seksi ..ako dugme jedno otkopca ili ima suknju do poda al ispada noga dok hoda kroz raspor ...ili hlace koje pokazuju obline ...za nekog sto je seksi za nekog nije i hajd onda znaj sta obuc da ne budu odgovorne

izgleda najlakse je za sve optuzit zenu ...za sve greske koje se naprave ona je odgovorna ...bas grozno i bolesno

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Petina muškaraca vjeruje da je uredu udariti ženu - Page 2 Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gracija...
Ljubitelj foruma
Gracija...


Female
Libra Cat
Broj postova : 5009
Godine : 36
Datum registracije : 10.08.2011

Petina muškaraca vjeruje da je uredu udariti ženu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Petina muškaraca vjeruje da je uredu udariti ženu   Petina muškaraca vjeruje da je uredu udariti ženu - Page 2 I_icon_minitime18.10.11 21:26

Ljudi si svašta uzimaju za pravo..
Zato Gracija uvijek ima oklagiju u blizini.. Smile
[Vrh] Go down
vladex
Početnik
Početnik



Male
Leo Dragon
Broj postova : 30
Godine : 47
Datum registracije : 03.11.2011

Petina muškaraca vjeruje da je uredu udariti ženu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Petina muškaraca vjeruje da je uredu udariti ženu   Petina muškaraca vjeruje da je uredu udariti ženu - Page 2 I_icon_minitime21.11.11 22:41

To je nesto najgore. Nasilje ne donosi nista dobro.
[Vrh] Go down
LuckyM5
Ljubitelj foruma
LuckyM5


Female
Capricorn Horse
Broj postova : 3859
Godine : 45
Datum registracije : 25.10.2011

Petina muškaraca vjeruje da je uredu udariti ženu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Petina muškaraca vjeruje da je uredu udariti ženu   Petina muškaraca vjeruje da je uredu udariti ženu - Page 2 I_icon_minitime21.11.11 22:45

Od jačeg uvijek ima jači i s guštom bih uzvratila takvim macanima ali 10 puta jače da im više nikad ne padne napamet dizati ruku na biće slabije od sebe.
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Petina muškaraca vjeruje da je uredu udariti ženu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Petina muškaraca vjeruje da je uredu udariti ženu   Petina muškaraca vjeruje da je uredu udariti ženu - Page 2 I_icon_minitime22.11.11 21:11

..čitam ovaj naslov i mislim u sebi da su se preverili, čini mi se da malo više muškaraca misli da je skroz u redu da ih oni odgajaju batinama, kao bi oni to stručno nazvali, budući da ih njihove mame nisu redu naučile.
Fuj gade mi se takvi ljudi, odnosno ne ljudi.
[Vrh] Go down
diya
Totalno relaxiran
diya


Female
Sagittarius Horse
Broj postova : 2371
Godine : 45
Datum registracije : 22.11.2011

Petina muškaraca vjeruje da je uredu udariti ženu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Petina muškaraca vjeruje da je uredu udariti ženu   Petina muškaraca vjeruje da je uredu udariti ženu - Page 2 I_icon_minitime22.11.11 21:27

Grozno je za čuti ti a kamoli doživjeti udarac od muskarca pogotovo kad ti kaže da te voli, to iživljavanje nad ženama zbog bilo kakvog njihovog razloga nema smisla ni opravdanja...To je NEOPROSTIVO!!! I kao sto Kikica veli ima njih puno vise takvih , nazalost !
[Vrh] Go down
http://klaudiyya.blogspot.com/
Sumrak
VIP član
Sumrak


Male
Aquarius Horse
Broj postova : 33607
Godine : 57
Lokacija : šuma
Datum registracije : 31.03.2011

Petina muškaraca vjeruje da je uredu udariti ženu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Petina muškaraca vjeruje da je uredu udariti ženu   Petina muškaraca vjeruje da je uredu udariti ženu - Page 2 I_icon_minitime30.06.15 21:48

ja bih tu petinu kastrirao iskreno...kafa
[Vrh] Go down
Dalmatinka
Ljubitelj foruma
Dalmatinka


Other / Decline to state
Gemini Monkey
Broj postova : 3345
Godine : 103
Lokacija : Trnovit put ispred mene.
Datum registracije : 01.08.2022

Petina muškaraca vjeruje da je uredu udariti ženu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Petina muškaraca vjeruje da je uredu udariti ženu   Petina muškaraca vjeruje da je uredu udariti ženu - Page 2 I_icon_minitime10.08.22 20:40

Svaki muskarac koji to odobrava je budala i jad i bjeda.Sa udarcima se nikad nista dobro nije rijesilo.Udari ti ljudino nekoga ravnog sebi pa budes vidio sto je to.Najlakse je dignuti ruku i udarati, to mi svi mozemo.
Zalosno sto su zene postale gore,puno je muskaraca koji trpe udarce od zena, a na njima to nikad ne bi rekli...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Petina muškaraca vjeruje da je uredu udariti ženu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Petina muškaraca vjeruje da je uredu udariti ženu   Petina muškaraca vjeruje da je uredu udariti ženu - Page 2 I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Petina muškaraca vjeruje da je uredu udariti ženu
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Smanjite otpad i reciklirajte u uredu
» Kako usreciti zenu
» Predstavljamo vam savršenu ženu
» Deset zapovijesti za svaku ženu
» Šlatao' nepoznatu ženu u Disneylandu

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Obitelj, dom, kultura življenja :: Obitelj i prijatelji :: Brak, obitelj i prijatelji-
Forum(o)Bir: