Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Jeste li ikada bili opljačkani?

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Jeste li ikada bili opljačkani? Empty
PostajNaslov: Jeste li ikada bili opljačkani?   Jeste li ikada bili opljačkani? I_icon_minitime17.05.09 9:11

Je li ikada lopov dok vas nije bilo provali vam u stan ili kuću i uzeo dragocijenosti?
kako ste se osjećali?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Jeste li ikada bili opljačkani? Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikada bili opljačkani?   Jeste li ikada bili opljačkani? I_icon_minitime17.05.09 10:43

Ne,nije...nikada nisam bila opljačkana...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Jeste li ikada bili opljačkani? Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikada bili opljačkani?   Jeste li ikada bili opljačkani? I_icon_minitime17.05.09 13:23

Ne,nije mi se to desilo.... Smile
[Vrh] Go down
mala mazica
Zagrijao tipkovnicu
mala mazica


Female
Virgo Goat
Broj postova : 544
Godine : 32
Lokacija : Karlovac
Datum registracije : 02.11.2008

Jeste li ikada bili opljačkani? Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikada bili opljačkani?   Jeste li ikada bili opljačkani? I_icon_minitime17.05.09 14:54

nije mi nikad neko u kuću upao...ali u prvom razredu srednje škole me je pokrao frend iz razreda..dok smo bili na tzk, ukrao mi je novce iz novčanika. ostavio mi je 10 kn unutra...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Jeste li ikada bili opljačkani? Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikada bili opljačkani?   Jeste li ikada bili opljačkani? I_icon_minitime17.05.09 15:30

Ni meni nije nitko upao u kuću (hvala Bogu), ali su mi ukrali novčanik u autobusu. I onda je bila šok i nevjerica, ne mogu zamisliti kako bi se osjećala da mi netko upadne u kuću. No
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Jeste li ikada bili opljačkani? Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikada bili opljačkani?   Jeste li ikada bili opljačkani? I_icon_minitime17.05.09 15:34

ne nikad mi se to nije desilo
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Jeste li ikada bili opljačkani? Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikada bili opljačkani?   Jeste li ikada bili opljačkani? I_icon_minitime17.05.09 20:30

Nismo nikada, ali nije mi svejedno kad prodamo auto pa neka veča cifra leži u kući. Nekako mi se tih par dana, dok se ne uloži novac u nešto drugo, i ne ostavlja kuču praznu.
Ovdje su provale kao dobar dan. Kao da u svakom kafiću sjede "uši" koje osluškuju gdej što ima za ukrasti, dovoljno je da u kući imate par tehničkih naprava koje se uvijek mogu lako prodati, npr laptop, dig. fotoaparat,i slićno. Grad je pun narkomana i budala spremnih na sve. zaboravio
[Vrh] Go down
ajmeivana
Ljubitelj foruma
ajmeivana


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 3690
Godine : 42
Datum registracije : 09.03.2009

Jeste li ikada bili opljačkani? Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikada bili opljačkani?   Jeste li ikada bili opljačkani? I_icon_minitime18.05.09 14:50

jesam u par navrata
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Jeste li ikada bili opljačkani? Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikada bili opljačkani?   Jeste li ikada bili opljačkani? I_icon_minitime07.06.09 18:29

i kako si to podnesla? Smile
meni su nedavno prvi put i da se ponovi još koji put, mislim da bih popizdio...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Jeste li ikada bili opljačkani? Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikada bili opljačkani?   Jeste li ikada bili opljačkani? I_icon_minitime07.06.09 18:30

jednom se desilo da su mojoj sestri ukrali bicikl Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Jeste li ikada bili opljačkani? Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikada bili opljačkani?   Jeste li ikada bili opljačkani? I_icon_minitime07.06.09 19:36

looool Teooooooo... looool looool
[Vrh] Go down
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16293
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

Jeste li ikada bili opljačkani? Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikada bili opljačkani?   Jeste li ikada bili opljačkani? I_icon_minitime07.06.09 19:37

Meni osobno nije...provaljeno je mojoj svekrvi i pokupili su svo zlato...
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Jeste li ikada bili opljačkani? Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikada bili opljačkani?   Jeste li ikada bili opljačkani? I_icon_minitime24.06.09 19:05

Nemaju mi što ukrasti i da hoče! Laughing

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Sponsored content





Jeste li ikada bili opljačkani? Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikada bili opljačkani?   Jeste li ikada bili opljačkani? I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Jeste li ikada bili opljačkani?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Jeste li ikada poželjeli da nekog nema?
» Jeste li ikada istodobno doživjeli štucavicu i proljev?
» Jeste li ikada zgazili nečijeg kućnog ljubimca?
» 7 duhovnih zakona – Jeste li ikada čuli za zakon najmanjeg napora?
» Da li ste ikada vidjeli...

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Obitelj, dom, kultura življenja :: Dom :: Mali savjeti i svaštara-
Forum(o)Bir: