Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Novi BMW serije 5

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
king_in_crimson
Zagrijao tipkovnicu
king_in_crimson


Male
Aquarius Rooster
Broj postova : 395
Godine : 66
Lokacija : Hrvatska
Datum registracije : 21.10.2008

Novi BMW serije 5 Empty
PostajNaslov: Novi BMW serije 5   Novi BMW serije 5 I_icon_minitime08.05.09 18:22

Trenutni model BMW-ove serije 5, odnosno E60, je na europska tržišta stigao 2003, tijekom 2007. je osvježen, a nova bi generacija (kodnog imena F10) na tržište trebala stići tijekom sljedeće godine, dok se službena premijera očekuje ove jeseni na frankfurtskom auto salonu.

Motorizacija nove serije 5 bi trebala dobiti nekoliko prinova, a vrijedi spomenuti i dolazak nova generacije EfficientDynamics sustava, koji će biti uparen i sa 6 te 8-cilindričnim motorima. O konkretnoj modelskoj ponudi za sada je još uvijek prerano govoriti, no pojedini izvori ipak upućuju na sljedeću postavu. Benzinsku bi ponudu činili modeli 523i (2.5 6-cilindrični motor), 530i (3.0 6-cilindrični), 540i (3.0 6-cilindrični bi-turbo) i 550i (4.4 V8 bi-turbo), a dieselsku 520d (2.0 4-cilindrični), 530d (3.0 6-cilindrični turbo), 535d (3.0 6-cilindrični bi-turbo).

Vrh ponude će činiti M5, a njega će prema sadašnjim saznanjima pokretati bi-turbo V10 ili V8 snage oko 550 KS. Nadalje, možemo očekivati i skori dolazak hibridnog modela, a isto vrijedi i za novi 4-cilindrični turbobenzinski motor. Također, ponuda će biti bogatija i za novi 8-stupanjski ZF-ov automatski mjenjač, dok bi oni sportskije nastrojeni modeli mogli dobiti i BMW-ov mjenjač s dvije spojke, koji je debitirao u modelu M3. Pogon će u većini slučajeva biti standardni na stražnje kotače, dok će pogon na sve kotače uglavnom biti dio opcijske ponude.

Novi BMW serije 5 I473349_05Novi BMW serije 5 I473348_04Novi BMW serije 5 I473347_03
Novi BMW serije 5 I473346_01
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Novi BMW serije 5 Empty
PostajNaslov: Re: Novi BMW serije 5   Novi BMW serije 5 I_icon_minitime08.05.09 19:43

Vidi makine,vauuu. Da mi je Samo da malo vadim mast mojima ,na jedan dan. dah
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Novi BMW serije 5 Empty
PostajNaslov: Re: Novi BMW serije 5   Novi BMW serije 5 I_icon_minitime09.05.09 0:01

ja obožavam stvarno bmw... imam jedan i predobar mi je..
i slažem se s kiki da mi je ovakav jedan samo na jedan dan... ne bi doživio drugi, heheh Laughing
[Vrh] Go down
king_in_crimson
Zagrijao tipkovnicu
king_in_crimson


Male
Aquarius Rooster
Broj postova : 395
Godine : 66
Lokacija : Hrvatska
Datum registracije : 21.10.2008

Novi BMW serije 5 Empty
PostajNaslov: Re: Novi BMW serije 5   Novi BMW serije 5 I_icon_minitime09.05.09 2:41

Da, samo sto je ovo PhotoShop verzija...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Novi BMW serije 5 Empty
PostajNaslov: Re: Novi BMW serije 5   Novi BMW serije 5 I_icon_minitime11.05.09 23:32

ma nema veze.. bmw ostaje uvijek bmw.... ima predobrih modela stvarno Smile
[Vrh] Go down
king_in_crimson
Zagrijao tipkovnicu
king_in_crimson


Male
Aquarius Rooster
Broj postova : 395
Godine : 66
Lokacija : Hrvatska
Datum registracije : 21.10.2008

Novi BMW serije 5 Empty
PostajNaslov: Re: Novi BMW serije 5   Novi BMW serije 5 I_icon_minitime12.05.09 0:42

Ma BMW je baja najveca sto je Svabo mogao napraviti!
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Novi BMW serije 5 Empty
PostajNaslov: Re: Novi BMW serije 5   Novi BMW serije 5 I_icon_minitime12.05.09 8:59

Slažem se svama potpuno, a ne samo i Švaba već svi proizvođaći automobila skupa, mogu se sakriti iz Bembure Smile I jel ste primjetili kako su se Bavarci vratili na stariju liniju, meni sad ova slići na komb. zadnje i predzadnje linije ,jer je ova prije malo pobjegla od pravogh BMWa.Zato je sad to onaj stari sportak. bravo
[Vrh] Go down
king_in_crimson
Zagrijao tipkovnicu
king_in_crimson


Male
Aquarius Rooster
Broj postova : 395
Godine : 66
Lokacija : Hrvatska
Datum registracije : 21.10.2008

Novi BMW serije 5 Empty
PostajNaslov: Re: Novi BMW serije 5   Novi BMW serije 5 I_icon_minitime12.05.09 15:45

NAjljepsi BMW koji je postojao je tzv. Kockica! Njega jedino postujem od Bavaraca. Sve ostalo je zakurac i ne valja...
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Novi BMW serije 5 Empty
PostajNaslov: Re: Novi BMW serije 5   Novi BMW serije 5 I_icon_minitime12.05.09 16:18

Ma daj nemoj tako.A kako znaš ,jesi vozio puno Bembura? Smile
[Vrh] Go down
king_in_crimson
Zagrijao tipkovnicu
king_in_crimson


Male
Aquarius Rooster
Broj postova : 395
Godine : 66
Lokacija : Hrvatska
Datum registracije : 21.10.2008

Novi BMW serije 5 Empty
PostajNaslov: Re: Novi BMW serije 5   Novi BMW serije 5 I_icon_minitime12.05.09 16:32

NIsam vozio, niti necu (osim Kockice)! Dovoljno mi je ono sta mi je rekao frend iz Njemacke i ono sta kazu oni koji su probali...
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Novi BMW serije 5 Empty
PostajNaslov: Re: Novi BMW serije 5   Novi BMW serije 5 I_icon_minitime12.05.09 16:36

Ja ga baš volim, a nisam ga uopče vozila, kad pretežno glof stoji u dvorištu. ALi volim tu njihovu sportsku liniju,baš mi je super.
[Vrh] Go down
king_in_crimson
Zagrijao tipkovnicu
king_in_crimson


Male
Aquarius Rooster
Broj postova : 395
Godine : 66
Lokacija : Hrvatska
Datum registracije : 21.10.2008

Novi BMW serije 5 Empty
PostajNaslov: Re: Novi BMW serije 5   Novi BMW serije 5 I_icon_minitime12.05.09 16:45

Nije glof, nego Golf!!! I VW je meni puuuuuuuuno bolji od ove baje... Kakva sportska linija? Sta ti caspri?
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Novi BMW serije 5 Empty
PostajNaslov: Re: Novi BMW serije 5   Novi BMW serije 5 I_icon_minitime12.05.09 16:50

A da glof Laughing . Ma na BMWu linija mi je super,
[Vrh] Go down
king_in_crimson
Zagrijao tipkovnicu
king_in_crimson


Male
Aquarius Rooster
Broj postova : 395
Godine : 66
Lokacija : Hrvatska
Datum registracije : 21.10.2008

Novi BMW serije 5 Empty
PostajNaslov: Re: Novi BMW serije 5   Novi BMW serije 5 I_icon_minitime12.05.09 20:41

Meni izgleda uvijek ista, smo sto je auto duzi i duzi...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Novi BMW serije 5 Empty
PostajNaslov: Re: Novi BMW serije 5   Novi BMW serije 5 I_icon_minitime13.05.09 21:51

king_in_crimson je napisao/la:
NIsam vozio, niti necu (osim Kockice)! Dovoljno mi je ono sta mi je rekao frend iz Njemacke i ono sta kazu oni koji su probali...

slažem se da su im kocke model najbolji...
al ni ostali po meni nisu baš ono kako ti kažeš "za kurac"...
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Novi BMW serije 5 Empty
PostajNaslov: Re: Novi BMW serije 5   Novi BMW serije 5 I_icon_minitime08.06.09 17:00

Nemojte tako o tom strašnom autu ipak je to jedan BMW. I istina da im je novi uvijek sličan starom, ali zašto mijenjati nešto što je dobro....to su super automobili, a ne ova komercijalna smeča što uvaljuju ostali. Smile Ne dam na njih i crta. Smile
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Novi BMW serije 5 Empty
PostajNaslov: Re: Novi BMW serije 5   Novi BMW serije 5 I_icon_minitime29.06.09 21:36

Imaš pravo Kiki, u auto industriji je danas i teško otkriti nešto novo i revolucionarno, BMW sve radi kvalitetno i temeljino i zato se ne zaliječu u neke ekstremne zaokrete u vezi dizajna ili bilo čega drugog.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Sponsored content





Novi BMW serije 5 Empty
PostajNaslov: Re: Novi BMW serije 5   Novi BMW serije 5 I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Novi BMW serije 5
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Službene fotografije novog kupea BMW serije 6
» Gledate li turske serije?
» Koje tv serije pratite?
» Koje serije volite gledati
» Novi BMW X3

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Sport, automobilizam i navijači :: Auto-moto svijet :: Auto moto vijesti i noviteti-
Forum(o)Bir: