Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Stvari koje radimo, a živciraju muškarce

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16293
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

Stvari koje radimo, a živciraju muškarce Empty
PostajNaslov: Stvari koje radimo, a živciraju muškarce   Stvari koje radimo, a živciraju muškarce I_icon_minitime27.04.09 21:20

Bez obzira na to koliko muškarci vole žene, koliko god im se činile savršene, postoje određene stvari koje radimo, a jako ih živciraju. Zato smo ih pitali čime ih žene najviše izluđuju i dobili zanimljive odgovore.

Prave se čedne

Mnoge se žene prikazuju u svjetlu “svetice” i ne žele priznati da su i one švrljale ili imale više od 5 veza. Svaka čast onima koje su stvarno dobre i nevine, ali ostale se ne bi trebale sramiti svoje prošlosti. Slobodno se zabavljaju i eksperimentiraju i trebale bi naći dečka koji će to cijeniti.

Kritiziraju druge žene

Zašto je ženama tako teško dati kompliment drugoj ženi? Radije pod mikroskopom promatraju druge žene od glave do pete, od težine do frizure i kritiziraju. Samo žena može primjetiti kako ona druga nema cipele i torbu u istom stilu i na taj račun davati kritike. Naravno postoje i žene koje primjete kad se neka žena lijepo uredila i izgleda dobro (a mi se potajno nadamo da ćete je pozvati na ménage a trois), ali često ne žele odvraćati pažnju svom partneru na konkurenciju. Ipak, morate znati da muškarci primjete svaku zgodnu ženu, rekle vi to nama ili ne.

Ljubomora

Često sam partnerov spomen drugog ženskog imena može u ženi izazvati ljutnju koju će još tinjati tjednima, a u nekim slučajevima i duže. Žene rado preispituju stvari, a pogotovo partnerovu vjernost i zato čim se spomene neka druga žena u njima počne ključati. Ako imate razloga za sumnju u partnerovu vjernost, ova je ljutnja opravdana, ali u drugim slučajevima izbjegavajte situacije da zbog vaše nesigurnosti partner ispašta.

O čemu razmišljaš?

“O čemu razmišljaš?” tipično je pitanje koje žene postavljaju muškarcima kako bi preispitale njihove prave osjećaje. Na to nastavlja se niz teorijskih pitanja, kako bi provjerile da li je njihov partner stvarno njihova srodna duša. Grozno je vidjeti muškarca kako se silom trudi pronaći pravi odgovor na takva pitanja, a žena stoji kraj njega sa prekriženim rukama i sa sumnjom ga promatra. Tako stjeran u kut može samo sa strahom reći odgovor i nadati se da nije pogrešan.

Potreba za pažnjom

Neke žene imaju potrebu da ih njihov muškarac grli, mazi, pazi i govori im kako su one najbolje što mu se desilo u životu. Na taj način traže od partnera da im bude emocionalna, moralna i mentalna podrška. Najčešće ovakvu podršku traže one žene koje se inače pokazuju kao neovisne i samostalne. Čim nađu ljubav svog života, sva ta neovisnost nestaje i postaju izuzetno nesigurne. Nekim muškarcima odgovara ova zaštitnička uloga, no većina nas ipak voli samostalne žene.

Nepotrebno pričanje

Ne smijemo vas ni pitati kako vam je prošao dan jer se moramo pripremiti na barem pola sata priče o tome. Mnoge žene vole pričati i ako ih se na to potakne, ne prestaju. Nije da nas ne zanima što imate za reći, ali morate li ispričati baš svaki detalj?

Pretjerana emotivnost

Mnoge žene svaka sitnica može rasplakati: tužan ili romatičan film, loša frizura ili slomljeni nokat i onda još očekuju od nas da ih oraspoložimo. A ako nešto ne znamo, onda je kako se ponašati u takvoj situaciji. Osim “Bit će bolje”, nemamo pojma što dalje napraviti. Ako se radi o opravdanom razlogu, još ćemo se truditi, ali za nokat stvarno ne znamo što reći.

Zadiranje u naš prostor

Žene imaju potrebu paziti i odgajati nas, te prisvajati naše stvari. One znaju koja frizura nam najbolje stoji, kakve cipele trebamo obući ili nam prekopaju ormar da pronađu košulju koju ćemo obući. Kako bi bilo da mi vama izabiremo što ćete danas odjenuti ili vam prekopamo ormar da nađemo nešto?

Kupovina

Što se tiče kupovine, sati i sati ženama nisu dovoljni da kupe nešto. Možete potrošiti sat vremena u dućanu sa cipelama, bez da pomislite na hranu, vodu ili nešto drugo. Najgore u svemu je da nas vučete sa sobom. I onda moramo ići od dućana do dućana i šetkarati se po ženskom dućanu, dok vi provodite sate isprobavajući razne komade odjeće i cipele.

Koristite seks kao oružje

U borbi spolova, bitno je tko vodi glavnu riječ u vezi. Žene kako bi pokazale svoju premoć često koriste našu najslabiju točku: seks. Priznajemo imate dobru taktiku, ali morate li je baš koristiti na nama?

Za kraj

Ne možemo živjeti sa vama, ali ne možemo ni bez vas. Nitko nije savršen, ni muškarci, ni žene. Bitno je da prihvatimo svog partnera sa svim njegovim prednostima i nedostacima. A na navike koje nas živciraju, već ćemo se s vremenom prilagoditi.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Stvari koje radimo, a živciraju muškarce Empty
PostajNaslov: Re: Stvari koje radimo, a živciraju muškarce   Stvari koje radimo, a živciraju muškarce I_icon_minitime27.04.09 21:21

Ma živciramo mi njih,oni nas...i opet smo skupa,svi zajedno... Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Stvari koje radimo, a živciraju muškarce Empty
PostajNaslov: Re: Stvari koje radimo, a živciraju muškarce   Stvari koje radimo, a živciraju muškarce I_icon_minitime27.04.09 21:23

mene ništa od ovog ne smeta cerekalo:
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Stvari koje radimo, a živciraju muškarce Empty
PostajNaslov: Re: Stvari koje radimo, a živciraju muškarce   Stvari koje radimo, a živciraju muškarce I_icon_minitime27.04.09 21:25

Teoooooooooooo nisi ti mene upozno... Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Stvari koje radimo, a živciraju muškarce Empty
PostajNaslov: Re: Stvari koje radimo, a živciraju muškarce   Stvari koje radimo, a živciraju muškarce I_icon_minitime27.04.09 21:45

Kate je napisao/la:
Teoooooooooooo nisi ti mene upozno... Laughing

nisi ni ti mene Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Stvari koje radimo, a živciraju muškarce Empty
PostajNaslov: Re: Stvari koje radimo, a živciraju muškarce   Stvari koje radimo, a živciraju muškarce I_icon_minitime27.04.09 21:47

Ja puno pričam i pitam o čeme razmišljaš...i šta me briga ako mu ne paše...voziiiiii..... tease
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Stvari koje radimo, a živciraju muškarce Empty
PostajNaslov: Re: Stvari koje radimo, a živciraju muškarce   Stvari koje radimo, a živciraju muškarce I_icon_minitime27.04.09 23:15

a gdje su stvari koje oni rade što nas živciraju???

da i mi znamo biti napasne, al također znamo i granicu, bar je tako kod mene Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Stvari koje radimo, a živciraju muškarce Empty
PostajNaslov: Re: Stvari koje radimo, a živciraju muškarce   Stvari koje radimo, a živciraju muškarce I_icon_minitime28.04.09 12:27

Ja ne pronalazim ni jednu ovu osobinu kod sebe .... da nisam ja muško??? Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Stvari koje radimo, a živciraju muškarce Empty
PostajNaslov: Re: Stvari koje radimo, a živciraju muškarce   Stvari koje radimo, a živciraju muškarce I_icon_minitime29.04.09 10:49

Tano,kad sam vidjela tvoj odgovor znaš da sam se zapitala..... Laughing :;): Ni ja ne prelazim neke granice ali nađem se u ta dva što sam ih nabrojala.Pa moram čovjeka pitati o ćeme razmišlja,tko pita ne skita... Laughing ,a sad ako njega živcira šta da mu radim..... Laughing
[Vrh] Go down
ajmeivana
Ljubitelj foruma
ajmeivana


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 3690
Godine : 42
Datum registracije : 09.03.2009

Stvari koje radimo, a živciraju muškarce Empty
PostajNaslov: Re: Stvari koje radimo, a živciraju muškarce   Stvari koje radimo, a živciraju muškarce I_icon_minitime29.04.09 10:50

i ja imam tu bolest pitanja o čemu razmišlja , a šta ćeš.... big smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Stvari koje radimo, a živciraju muškarce Empty
PostajNaslov: Re: Stvari koje radimo, a živciraju muškarce   Stvari koje radimo, a živciraju muškarce I_icon_minitime15.05.10 21:40

Citat :
Pretjerana emotivnost

Mnoge žene svaka sitnica može rasplakati.... A ako nešto ne znamo, onda je kako se ponašati u takvoj situaciji. Osim “Bit će bolje”, nemamo pojma što dalje napraviti. Ako se radi o opravdanom razlogu, još ćemo se truditi, ali za nokad stvarno ne znamo što reći.


A sta da radi neko kada je jednostavno takav ?
tužni
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Stvari koje radimo, a živciraju muškarce Empty
PostajNaslov: Re: Stvari koje radimo, a živciraju muškarce   Stvari koje radimo, a živciraju muškarce I_icon_minitime15.05.10 21:52

Bleky,ništa ne radi onaj tko te voli,voljet će te i pretjerano emotivnu bemu i muškarcima hug2
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Stvari koje radimo, a živciraju muškarce Empty
PostajNaslov: Re: Stvari koje radimo, a živciraju muškarce   Stvari koje radimo, a živciraju muškarce I_icon_minitime15.05.10 21:54

Kazu da onaj ko te ne zasluzuje ne vredi ni jednu tvoju suzu.. ali ja ne mislim tako tužni
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Stvari koje radimo, a živciraju muškarce Empty
PostajNaslov: Re: Stvari koje radimo, a živciraju muškarce   Stvari koje radimo, a živciraju muškarce I_icon_minitime15.05.10 21:56

Onaj tko te zaslužuje neće te ni rasplakati,bar mislim da tako ide poslovica ,razumijem te potpuno,samo dokle tako funkcionirati hug2
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Stvari koje radimo, a živciraju muškarce Empty
PostajNaslov: Re: Stvari koje radimo, a živciraju muškarce   Stvari koje radimo, a živciraju muškarce I_icon_minitime15.05.10 21:58

ana je napisao/la:
Bleky,ništa ne radi onaj tko te voli,voljet će te i pretjerano emotivnu bemu i muškarcima hug2

Stvari koje radimo, a živciraju muškarce 22424 da li ce ?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Stvari koje radimo, a živciraju muškarce Empty
PostajNaslov: Re: Stvari koje radimo, a živciraju muškarce   Stvari koje radimo, a živciraju muškarce I_icon_minitime15.05.10 22:00

I da neće dal ti treba netko pred kime moraš glumiti nešto što ti nisi,znam ljubav,ali zbog ljubavi ne treba izgubiti sebe hug2
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Stvari koje radimo, a živciraju muškarce Empty
PostajNaslov: Re: Stvari koje radimo, a živciraju muškarce   Stvari koje radimo, a živciraju muškarce I_icon_minitime15.05.10 22:01

A mozda je to greska sto sam to sto jesam..
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Stvari koje radimo, a živciraju muškarce Empty
PostajNaslov: Re: Stvari koje radimo, a živciraju muškarce   Stvari koje radimo, a živciraju muškarce I_icon_minitime15.05.10 22:05

E pa jao ubit ću te,to nemoj nikad misliti,prije pomisli možda se on rodio s greškom,ti si samo čovjek,a svaki čovjek ima svoje mane,ljubav je kad i mane prihvatiš,ne može biti sve savršeno i bila bi i luda kad bi se trudila uopće biti neko savršenstvo koje neko zahtjeva.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Stvari koje radimo, a živciraju muškarce Empty
PostajNaslov: Re: Stvari koje radimo, a živciraju muškarce   Stvari koje radimo, a živciraju muškarce I_icon_minitime15.05.10 22:07

Mozda si u pravu Stvari koje radimo, a živciraju muškarce 969280 , a mozda sam i ja preterala ko zna..
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Stvari koje radimo, a živciraju muškarce Empty
PostajNaslov: Re: Stvari koje radimo, a živciraju muškarce   Stvari koje radimo, a živciraju muškarce I_icon_minitime15.05.10 22:09

U pravu sammm,ja uvijek u pravu cerekalo: :;):
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Stvari koje radimo, a živciraju muškarce Empty
PostajNaslov: Re: Stvari koje radimo, a živciraju muškarce   Stvari koje radimo, a živciraju muškarce I_icon_minitime15.05.10 22:11

Stvari koje radimo, a živciraju muškarce 969280 da u pravu si ,pre svega moram misliti na sebe kome se svidja kakva sam svidja kome ne njegov problem , moram poceti sebe stavljati u prvi plan ,a ne gledati drugima udovoljavati...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Stvari koje radimo, a živciraju muškarce Empty
PostajNaslov: Re: Stvari koje radimo, a živciraju muškarce   Stvari koje radimo, a živciraju muškarce I_icon_minitime15.05.10 22:13

U pravo to da,sebe prvo,meni je se prije činilo da je to sebično možda netko i tako gleda al nije tako,ako nisi zadovoljna sama sobom neće biti ni drugi.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Stvari koje radimo, a živciraju muškarce Empty
PostajNaslov: Re: Stvari koje radimo, a živciraju muškarce   Stvari koje radimo, a živciraju muškarce I_icon_minitime15.05.10 22:17

Stvari koje radimo, a živciraju muškarce 477390 mislim da si u pravu, moram poceti nesto menjati po tom pitanju Stvari koje radimo, a živciraju muškarce 969280
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Stvari koje radimo, a živciraju muškarce Empty
PostajNaslov: Re: Stvari koje radimo, a živciraju muškarce   Stvari koje radimo, a živciraju muškarce I_icon_minitime15.05.10 22:17

Svaka čast,želim ti svu sreću da uspiješ :passion
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Stvari koje radimo, a živciraju muškarce Empty
PostajNaslov: Re: Stvari koje radimo, a živciraju muškarce   Stvari koje radimo, a živciraju muškarce I_icon_minitime15.05.10 22:19

Hvala pile Stvari koje radimo, a živciraju muškarce 748534
[Vrh] Go down
Sponsored content





Stvari koje radimo, a živciraju muškarce Empty
PostajNaslov: Re: Stvari koje radimo, a živciraju muškarce   Stvari koje radimo, a živciraju muškarce I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Stvari koje radimo, a živciraju muškarce
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Čudne stvari koje muškarce privlače kod žena!
» Pet vježbi koje najčešće radimo pogrešno!
» Čudne stvari kojima žene privlače muškarce
» 6 svakodnevnih radnji koje uzbuđuju muškarce...
» Svi zaboravljaju bar 5 stvari na dan,koje su to

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Ženski kutak-
Forum(o)Bir: