Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Skoro savršena žena

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16293
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

Skoro savršena žena Empty
PostajNaslov: Skoro savršena žena   Skoro savršena žena I_icon_minitime22.04.09 22:31

Probudila sam se. Umila se brzo, pomuzla krave, dala jesti kokošima i zečevima, izgnala koze i krave na pašu.
Probudila sam djecu, napravila im doručak, spakirala ih za školu, odvezla ih u školu, pokosila travu.
Otišla sam na posao, posvađala se s nadređenim, izbacila ga van iz ureda, zarađivala novce, zaradila novce.
Došla sam kući, iscijepala metar drva, skuhala ručak, podigla djecu u školi, nahranila ih, prijavila porez na dobit, išla u polje obraditi kupus i krumpir do mraka, stigla na frizuru.
Vratila sam se kući, ugnala krave i koze u štalu, spremila večeru, obnovila osiguranje za auto, nahranila djecu, okupala ih, stavila ih u krevet, oprala mašinu veša, platila račune putem net bankinga, pregledala poštu, objesila veš, pojela koru kruha s maslom i medom.
Kad sam se konačno spremila krenuti leć', pade mi na pamet:
AJME UŽASA! Moj muž! Cijeli dan leži na kauču neizyeban!!!''
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Skoro savršena žena Empty
PostajNaslov: Re: Skoro savršena žena   Skoro savršena žena I_icon_minitime27.04.09 19:58

Laughing lol! pa kako je njega jadnog zaboravila....... Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Skoro savršena žena Empty
PostajNaslov: Re: Skoro savršena žena   Skoro savršena žena I_icon_minitime27.04.09 20:00

Ovo je korny nekada negdje napisao...(pa znam to) Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
[Vrh] Go down
ajmeivana
Ljubitelj foruma
ajmeivana


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 3690
Godine : 42
Datum registracije : 09.03.2009

Skoro savršena žena Empty
PostajNaslov: Re: Skoro savršena žena   Skoro savršena žena I_icon_minitime28.04.09 9:10

Laughing Laughing
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Skoro savršena žena Empty
PostajNaslov: Re: Skoro savršena žena   Skoro savršena žena I_icon_minitime01.05.09 15:30

Zbilja j , a da ih nema možda dvije, da nisu blizanke, pa je možda i zato ostao zadovoljan, cijeli dan na krevetu Laughing
[Vrh] Go down
Sponsored content





Skoro savršena žena Empty
PostajNaslov: Re: Skoro savršena žena   Skoro savršena žena I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Skoro savršena žena
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Savršena formula
» Savršena mama ..
» Savršena štikla prema obliku tijela!
» Miroslav Škoro
» Laptop pao s neba i skoro ubio dječaka

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Humor-
Forum(o)Bir: