Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Savršena štikla prema obliku tijela!

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Savršena štikla prema obliku tijela! Empty
PostajNaslov: Savršena štikla prema obliku tijela!   Savršena štikla prema obliku tijela! I_icon_minitime09.01.10 11:47

Žena ne može posjedovati previše cipela na štiklu. Čak i kada kažemo da ih neko vrijeme nećemo kupovati, uvijek se nađe neka cipelica koja nam privuče pažnju. Ima nešto u njima, tako ženstveno, no ujedno i moćno. Upravo zato ih i volimo.


No, štiklu treba znati odabrati. Nije svaka ista. Tanka, zaobljena, stabilna, debela varijacije su brojne. Donosimo par kratkih, ali efikasnih savjeta kako u skladu sa svojom linijom možete odabrati savršene štikle.

Više ste zaobljeni
Za vas su visoke štikle koje će ublažiti vašu siluetu. Često nošenje štikli jača mišice nogu, a da toga niste ni svjesni. Osim toga nadodat će vam visinu, što će izdužiti vašu liniju i vizualno smanjiti koju kilu.

Vi ste niski
Ako ste po svojoj fizičkoj konstituciji sitni i krhki, za vas su cipele s punom petom.

Ako ste visoki
Zapravo nemate razloga nositi štikle jer će vam one samo podariti dodatnih centimetara. Za vas su cipele do maksimalno šest centimetara pete.

Vježba čini majstora, pa čak i kada su štikle u pitanju. Neke žene su rođene za njih, no nekima je potrebna vježba. Ako niste još sigurni na visokim štiklama krenite s manjom petom i postepeno kupujte više. Također za početak odaberite cipele sa čvrstom i stabilnom petom. To ćete primijetiti kada obučete cipelu, a vaša noga ni tijekom stajanja ni hodanja ne leti niti malo u stranu.

Tanke štikle zahtijevaju uvježbanost. Bolje je ići korak po korak nego nesigurno nabadati u štiklama. Tada niste ni ženstveni ni moćni. A one su upravo za to namijenjene.

Savršena štikla prema obliku tijela! Stikle_250-37553-1-2

Savršena štikla prema obliku tijela! 41OcHiVUDsL

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Savršena štikla prema obliku tijela! Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Tea
Zagrijao tipkovnicu
Tea


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 758
Godine : 54
Lokacija : Split
Datum registracije : 01.11.2009

Savršena štikla prema obliku tijela! Empty
PostajNaslov: Re: Savršena štikla prema obliku tijela!   Savršena štikla prema obliku tijela! I_icon_minitime09.01.10 12:04

Imam samo dvoje štikle(samo jedne i nosim) sa punom petom.Jedne ljubičaste sa punom petom nosim preko ljeta jer su udobne i baš lijepo izgledaju.Inače ,pošto puno hodam adekvatnija mi je niska peta,a i nisam naišla na cipele sa štiklom koje bi me baš oduševile.Kad me nešto oduševi ,onda i kupim.
[Vrh] Go down
Tanja
Početnik
Početnik
Tanja


Gemini Cat
Broj postova : 25
Godine : 36
Datum registracije : 19.01.2010

Savršena štikla prema obliku tijela! Empty
PostajNaslov: Re: Savršena štikla prema obliku tijela!   Savršena štikla prema obliku tijela! I_icon_minitime19.01.10 10:35

Savršena štikla prema obliku tijela! Bjelestikle0gfvk4
Ove nisu loše! Smile :ary
[Vrh] Go down
mihaela
Ljubitelj foruma
mihaela


Female
Libra Tiger
Broj postova : 3434
Godine : 37
Lokacija : Uvek dovoljno blizu da vidim sve
Datum registracije : 25.11.2009

Savršena štikla prema obliku tijela! Empty
PostajNaslov: Re: Savršena štikla prema obliku tijela!   Savršena štikla prema obliku tijela! I_icon_minitime19.01.10 14:13

Imam najmanje 20 pari sa stiklom...uglavnom kupujem 10ku...tanku...one cigaret stikle...

neke su firmirane...jako skupe...neke nisu...

Volim i znam hodati na shtikle...zbog posla sam cesto u njima...i auto bez problema vozim sa shtiklama...

sve u svemu - volim shtikle ! Savršena štikla prema obliku tijela! 551596
[Vrh] Go down
Sponsored content





Savršena štikla prema obliku tijela! Empty
PostajNaslov: Re: Savršena štikla prema obliku tijela!   Savršena štikla prema obliku tijela! I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Savršena štikla prema obliku tijela!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Odjenite se prema obliku tijela
» Traperice prema obliku tijela: 7 savjeta za savršenu guzu u jeansu
» Pravilno se našminkajte prema svom obliku očiju
» Pravilno se našminkajte prema svom obliku očiju
» Savršena formula

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Lifestyle :: Moda i ljepota :: Moda :: Moda, trendovi i kritike-
Forum(o)Bir: