Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Popis moderatora i vaša ocjena njihovog rada

Go down 
+14
Rokerka
Niky
DjBjelovarcanin
sime
new name
sanjich
Zlatko
jaro1968
Ary
Kikica
king_in_crimson
Blizanka
Lux
Goran
18 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Posao moderatora najkvalitetnije odrađuje:
Yana
Popis moderatora i vaša ocjena njihovog rada T7mw5w_th58%Popis moderatora i vaša ocjena njihovog rada I_vote_rcap
 58% [ 7 ]
Bobby
Popis moderatora i vaša ocjena njihovog rada T7mw5w_th8%Popis moderatora i vaša ocjena njihovog rada I_vote_rcap
 8% [ 1 ]
Capo Di Tutti Capi
Popis moderatora i vaša ocjena njihovog rada T7mw5w_th0%Popis moderatora i vaša ocjena njihovog rada I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Christine von Cahill
Popis moderatora i vaša ocjena njihovog rada T7mw5w_th8%Popis moderatora i vaša ocjena njihovog rada I_vote_rcap
 8% [ 1 ]
Nesreča
Popis moderatora i vaša ocjena njihovog rada T7mw5w_th8%Popis moderatora i vaša ocjena njihovog rada I_vote_rcap
 8% [ 1 ]
Rokerka
Popis moderatora i vaša ocjena njihovog rada T7mw5w_th0%Popis moderatora i vaša ocjena njihovog rada I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Wall-e
Popis moderatora i vaša ocjena njihovog rada T7mw5w_th17%Popis moderatora i vaša ocjena njihovog rada I_vote_rcap
 17% [ 2 ]
Ukupno glasova : 12
 
Poll closed

Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Popis moderatora i vaša ocjena njihovog rada Empty
PostajNaslov: Popis moderatora i vaša ocjena njihovog rada   Popis moderatora i vaša ocjena njihovog rada I_icon_minitime20.04.09 0:21

Dužnost moderatora je aktivno sudjelovati u radu foruma, održavati kategorije na kojima su moderatori - redovito otvarati nove teme i održavati postojeće aktivnima, upozoravati na kršenja pravila ako se dogode, premještati teme koje su greškom otvorene u njihovoj kategoriji, editirati postove ako se dogodi teža gramatička ili neka druga greška itd.
Specijalni status nije tu da bi nekom bio ukras ispod nicka, specijalni statusi su tu radi podjele dužnosti između onih koji žele aktivno sudjelovati u održavanju foruma.
Ovaj forum je forum svih članova, pa tako smatram da bi bilo poželjno da oni koji žele slobodno iznesu svoje ocjene rada moderatora, u svrhu daljnjeg poboljšanja kvalitete foruma. Možete glasati za moderatora koji je po vašem mišljenju najbolji u anketi, ali ih i ocijeniti pojedinačno ocjenama od 1 do 5. Slobodno napišite i svoje komentare, sugestije i primjedbe vezane uz rad moderatora.


Trenutno su moderatori: Bobby, Capo Di Tutti Capi, Christine von Cahill, Nesreča, Rokerka, Wall-e

Global moderatori: Yana

Administratori: Blizanka, Kikica i Goran

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.


Zadnja promjena: Goran; 10.01.11 14:58; ukupno mijenjano 13 put/a.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Popis moderatora i vaša ocjena njihovog rada Empty
PostajNaslov: Re: Popis moderatora i vaša ocjena njihovog rada   Popis moderatora i vaša ocjena njihovog rada I_icon_minitime20.04.09 0:28

Blizanka 5
Korny 5
Minchy 5
Lux 4
Zlatko 2
Teo 4

Mislim da su svi odlični,svatko na svoj način,posebno Blizanka jer ima super teme,odlična je,Korny je zakon za zabavne i pune humora teme,Minchy je za sve,Lux i Teo taman se nadopunjuju sa ostalima,sve u svemu moje mišljenje je sve najbolje o svima jer čine sve odlično za forum i nas... bravo
[Vrh] Go down
Lux
Totalno relaxiran
Lux


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 1417
Godine : 59
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 03.02.2009

Popis moderatora i vaša ocjena njihovog rada Empty
PostajNaslov: Re: Popis moderatora i vaša ocjena njihovog rada   Popis moderatora i vaša ocjena njihovog rada I_icon_minitime20.04.09 1:45

Sasvim iskreno mislim da me treba skinuti s popisa moderatora jer sam ispala iz igre u kojoj sam se sasvim dobro držala više od dvije godine. Ovaj forum napreduje jako dobro i drago mi je zbog toga, ali ja taj rast broja članova i postova ne mogu pratiti pa molim da me se ponovo skine s popisa moderatora, ovaj put se neću predomisliti jer to ispada neozbiljno sve u svemu. :;):
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Popis moderatora i vaša ocjena njihovog rada Empty
PostajNaslov: Re: Popis moderatora i vaša ocjena njihovog rada   Popis moderatora i vaša ocjena njihovog rada I_icon_minitime20.04.09 1:57

Kao prvo Lux, tražila si me da budeš moderatorica kategorija u kojima nema puno postova, pa tvoj razlog zbog kojeg tražiš ponovno skidanje specijalnog statusa pada u vodu. Nema problema, skinuti ću ti status. Stvarno te ne razumijem, prvo tražiš skidanje statusa, pa onda za nekoliko dana tražiš da budeš moderatorica, pa opet tražiš skidanje statusa...
Nisam od tebe očekivao takvo ponašanje.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Lux
Totalno relaxiran
Lux


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 1417
Godine : 59
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 03.02.2009

Popis moderatora i vaša ocjena njihovog rada Empty
PostajNaslov: Re: Popis moderatora i vaša ocjena njihovog rada   Popis moderatora i vaša ocjena njihovog rada I_icon_minitime20.04.09 1:59

O.K.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Popis moderatora i vaša ocjena njihovog rada Empty
PostajNaslov: Re: Popis moderatora i vaša ocjena njihovog rada   Popis moderatora i vaša ocjena njihovog rada I_icon_minitime20.04.09 13:51

Nisam baš najaktivnija u zadnje vrijeme ali meni je Korn najjači respect , a moram spomenuti i kica jer je maher u svojoj kategoriji.
Eto njih sam zamjetila kad navratim Smile
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Popis moderatora i vaša ocjena njihovog rada Empty
PostajNaslov: Re: Popis moderatora i vaša ocjena njihovog rada   Popis moderatora i vaša ocjena njihovog rada I_icon_minitime20.04.09 13:56

Da, kic je odličan, dođe dva puta mjesečno i napiše tri posta.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Popis moderatora i vaša ocjena njihovog rada Empty
PostajNaslov: Re: Popis moderatora i vaša ocjena njihovog rada   Popis moderatora i vaša ocjena njihovog rada I_icon_minitime20.04.09 16:15

Korn je dobio moj glas,trudi se dečkić cerekalo:
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Popis moderatora i vaša ocjena njihovog rada Empty
PostajNaslov: Re: Popis moderatora i vaša ocjena njihovog rada   Popis moderatora i vaša ocjena njihovog rada I_icon_minitime21.04.09 8:55

minchy 5

korny 5

svi su odlicni ...da ne ponavljam sta su prije mene rekli...uglavnom se slazem...osim kica...jer njega ne pamtim kad sam vidjela ovde... Smile

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Popis moderatora i vaša ocjena njihovog rada Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Popis moderatora i vaša ocjena njihovog rada Empty
PostajNaslov: Re: Popis moderatora i vaša ocjena njihovog rada   Popis moderatora i vaša ocjena njihovog rada I_icon_minitime21.04.09 10:11

Kicu i Zlatku je status moderatora skinut, jer ne obavljaju svoje moderatorske dužnosti.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Popis moderatora i vaša ocjena njihovog rada Empty
PostajNaslov: Re: Popis moderatora i vaša ocjena njihovog rada   Popis moderatora i vaša ocjena njihovog rada I_icon_minitime21.04.09 17:40

blizanka i korny 5.... za mene su stvarno oboje super...
blizanka uvijek objavljuje aktuelne teme i uglavnom je u toku događanja, a korny uvijek nđe načina, da barem na mom licu, izmami osmjeh svojim temama.. i to mi se sviđa kod njega... Smile
hvala na glasovima za mene.... Laughing Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Popis moderatora i vaša ocjena njihovog rada Empty
PostajNaslov: Re: Popis moderatora i vaša ocjena njihovog rada   Popis moderatora i vaša ocjena njihovog rada I_icon_minitime21.04.09 18:29

Goran je napisao/la:
Da, kic je odličan, dođe dva puta mjesečno i napiše tri posta.
mislim da sam spomenula da ne pratim baš u zadnje vrijeme, zato sam i napisala zbog čega mislim da je kic dobar - morate priznat da se dečko kuži u glazbu
no pak, kako je dečec izgubil status Laughing svaki komentar je sad suvišan Smile
[Vrh] Go down
king_in_crimson
Zagrijao tipkovnicu
king_in_crimson


Male
Aquarius Rooster
Broj postova : 395
Godine : 66
Lokacija : Hrvatska
Datum registracije : 21.10.2008

Popis moderatora i vaša ocjena njihovog rada Empty
PostajNaslov: Re: Popis moderatora i vaša ocjena njihovog rada   Popis moderatora i vaša ocjena njihovog rada I_icon_minitime21.04.09 22:56

Vidim da sma izgubil status, ali se ne brinem oko toga...

Cujete, nije lako uskladiti sve obaveze... Primarna obaveza u zadnjih mjesec dana mi je zavrsiti maturalni rad i skolu proc tako da nisam previse za kompom, a i ako jesam prodem na brzinu fejs i bacim oko na CT forum da vidim ako se sta radi oko RiLegal-a i tako... Ne zamjerajte ako ne moderiram (tj. ne cu vise jer su mi skinute ovlasti) previse jer STVARNO ne stignem u zadnje vrijeme...

Razumijem svih i sve pa ono...

Hvala, king_in_crimson.
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Popis moderatora i vaša ocjena njihovog rada Empty
PostajNaslov: Re: Popis moderatora i vaša ocjena njihovog rada   Popis moderatora i vaša ocjena njihovog rada I_icon_minitime21.04.09 23:09

kic stvarno nedostajes...zelim ti uspjesan zavrsetak maturskog.... frends


hvala svima za glasove...

za mene je i dalje korny legenda ...kako sam dosla na ovaj forum on je taj koji mi je uvijek izmamio osmjeh i kad sam bila najtuznija...i zato korny samo nastavi sa veselim temama ljubav frends

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Popis moderatora i vaša ocjena njihovog rada Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Popis moderatora i vaša ocjena njihovog rada Empty
PostajNaslov: Re: Popis moderatora i vaša ocjena njihovog rada   Popis moderatora i vaša ocjena njihovog rada I_icon_minitime21.04.09 23:11

Nikog ne prisiljavam na ništa kic, onaj tko ne želi biti moderator ili nema vremena za to,
ni ne mora biti moderator, nikakav problem. :;):

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
king_in_crimson
Zagrijao tipkovnicu
king_in_crimson


Male
Aquarius Rooster
Broj postova : 395
Godine : 66
Lokacija : Hrvatska
Datum registracije : 21.10.2008

Popis moderatora i vaša ocjena njihovog rada Empty
PostajNaslov: Re: Popis moderatora i vaša ocjena njihovog rada   Popis moderatora i vaša ocjena njihovog rada I_icon_minitime21.04.09 23:16

"Nemam vremena" - imam vremena, ali samo za bitne stvari u zadnje vrijeme...

@ blizanka: Hvala ti puuuuno! Pusa...

EDIT: Ja cu i dalje nastaviti raiti ono sta sam i prije radio ovdje na forumu, s time da se u glazbu vise ne cu uplitati jer se vise ne razgovaram s ljudima o tome, osim ako stvarno nije vrijeme da se umijesam u konverzaciju i ostajem pri "moderiranju" (ako se smijem izraziti tako) o automobilima...


Zadnja promjena: king_in_crimson; 21.04.09 23:22; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Popis moderatora i vaša ocjena njihovog rada Empty
PostajNaslov: Re: Popis moderatora i vaša ocjena njihovog rada   Popis moderatora i vaša ocjena njihovog rada I_icon_minitime21.04.09 23:19

da li u ovo spada i admin... Laughing njemu dajem cistu10... ali nemam gdje da glasam za admina...on stvarno zasluzuje sve pohvale ...pored svih obavezaopet sve stigne ...koliko samo nastanca zanimljivih tema ...ili osvrne se na stare zaboravljene...svaka cast cheers

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Popis moderatora i vaša ocjena njihovog rada Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Popis moderatora i vaša ocjena njihovog rada Empty
PostajNaslov: Re: Popis moderatora i vaša ocjena njihovog rada   Popis moderatora i vaša ocjena njihovog rada I_icon_minitime22.04.09 15:27

Hvala na komplimentu Blizanko, moja je sveta dužnost da radim duplo više od svih, ako hoču da forum uspije. cerekalo:
Bio sam na nekim forumima gdje se admini čudom čude kako im je forum neuspješan, a mjesecima ne otvore ni jednu temu, očekuju da će članovi doči sami od sebe iz ne znam kojih razloga i početi postati i otvarati teme. Nije dovoljno samo otvoriti forum i staviti kategorije, moraš staviti sadržaje koji će privuči i zadržati članove. Sadržaje koji će i njih potaknuti da se aktiviraju na forumu. Smile

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Popis moderatora i vaša ocjena njihovog rada Empty
PostajNaslov: Re: Popis moderatora i vaša ocjena njihovog rada   Popis moderatora i vaša ocjena njihovog rada I_icon_minitime23.04.09 17:41

ma i blizanka i minchy i teo su meni za 5...Smile
ne znam tko je još moderator, ali svi na forumu su za 5....

i hvala svima koji su glasali za mene...Smile
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Popis moderatora i vaša ocjena njihovog rada Empty
PostajNaslov: Re: Popis moderatora i vaša ocjena njihovog rada   Popis moderatora i vaša ocjena njihovog rada I_icon_minitime23.04.09 17:51

Ti si stvarno super moderator Korny, otvaraš puno dobrih tema, aktivan si, svaka čast!
bravo respect

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Popis moderatora i vaša ocjena njihovog rada Empty
PostajNaslov: Re: Popis moderatora i vaša ocjena njihovog rada   Popis moderatora i vaša ocjena njihovog rada I_icon_minitime23.04.09 21:44

Dajem peticu našoj novoj moderatorici teen foruma - pudli! cheers

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Popis moderatora i vaša ocjena njihovog rada Empty
PostajNaslov: Re: Popis moderatora i vaša ocjena njihovog rada   Popis moderatora i vaša ocjena njihovog rada I_icon_minitime28.04.09 6:32

Blizanka je fenomenalna, pokazuje kako se pravi moderator kojem je stalo do foruma i rada na njemu treba ponašati. Svakodnevno je aktivna, odvara odlične teme i uvijek je raspoložena za druženje i zabavu, ali je i mirna i staložena. Hvala i bravo draga Blizanko! bravo respect flw

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Popis moderatora i vaša ocjena njihovog rada Empty
PostajNaslov: Re: Popis moderatora i vaša ocjena njihovog rada   Popis moderatora i vaša ocjena njihovog rada I_icon_minitime28.04.09 21:20

danas ...je za mene ariela za 5.. bravo

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Popis moderatora i vaša ocjena njihovog rada Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Popis moderatora i vaša ocjena njihovog rada Empty
PostajNaslov: Re: Popis moderatora i vaša ocjena njihovog rada   Popis moderatora i vaša ocjena njihovog rada I_icon_minitime28.04.09 21:24

Ma bravo za Bliziku moju, a i Arieli sve 5 hophop
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Popis moderatora i vaša ocjena njihovog rada Empty
PostajNaslov: Re: Popis moderatora i vaša ocjena njihovog rada   Popis moderatora i vaša ocjena njihovog rada I_icon_minitime28.04.09 21:27

Ariela bi mogla biti dobra moderatorica. Smile

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Sponsored content





Popis moderatora i vaša ocjena njihovog rada Empty
PostajNaslov: Re: Popis moderatora i vaša ocjena njihovog rada   Popis moderatora i vaša ocjena njihovog rada I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Popis moderatora i vaša ocjena njihovog rada
[Vrh] 
Stranica 1 / 7.Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Ocjena guzica
» Vaša djeca nisu vaša djeca
» Obavijesti Global moderatora
» Popis stanovništva
» Popis zvjezdarnica u Hrvatskoj

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Ostalo :: Arhiva-
Forum(o)Bir: