Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Lijepi, a usamljeni ?

Go down 
+6
kokaIN
Rokerka
Blizanka
Ary
ajmeivana
Goran
10 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Lijepi, a usamljeni ? Empty
PostajNaslov: Lijepi, a usamljeni ?   Lijepi, a usamljeni ? I_icon_minitime18.04.09 0:09

Da li je istina da lijepi ljudi nikada nisu usamljeni, ili su ipak oni najusamljeniji...sta mislite??
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Lijepi, a usamljeni ? Empty
PostajNaslov: Re: Lijepi, a usamljeni ?   Lijepi, a usamljeni ? I_icon_minitime18.04.09 9:17

mislim da to ne ovisi o vanjštini Smile (osim u nekim ekstremnim slučajevima)
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Lijepi, a usamljeni ? Empty
PostajNaslov: Re: Lijepi, a usamljeni ?   Lijepi, a usamljeni ? I_icon_minitime18.04.09 10:25

Ma naravno da budu i lijepi ponekad usamljeni (znam po sebi haha lol! )
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Lijepi, a usamljeni ? Empty
PostajNaslov: Re: Lijepi, a usamljeni ?   Lijepi, a usamljeni ? I_icon_minitime19.04.09 23:46

Usamljeni su i oni,kako da ne,to sve ovisi od osobe do osobe. cerekalo:
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Lijepi, a usamljeni ? Empty
PostajNaslov: Re: Lijepi, a usamljeni ?   Lijepi, a usamljeni ? I_icon_minitime20.04.09 19:49

Mislim da to nema veze sa ljepotom, nego s tim koliko si komunikativan i simpatičan okolini.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
ajmeivana
Ljubitelj foruma
ajmeivana


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 3690
Godine : 42
Datum registracije : 09.03.2009

Lijepi, a usamljeni ? Empty
PostajNaslov: Re: Lijepi, a usamljeni ?   Lijepi, a usamljeni ? I_icon_minitime20.04.09 20:27

slažem se s tobom Gorane u potpunosti
[Vrh] Go down
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16293
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

Lijepi, a usamljeni ? Empty
PostajNaslov: Re: Lijepi, a usamljeni ?   Lijepi, a usamljeni ? I_icon_minitime20.04.09 20:29

mislim da je ljepota u karakteru ,tj.općenito u ponašanju...
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Lijepi, a usamljeni ? Empty
PostajNaslov: Re: Lijepi, a usamljeni ?   Lijepi, a usamljeni ? I_icon_minitime20.04.09 20:31

A ja se slažem sa Arielom... Smile

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Lijepi, a usamljeni ? Empty
PostajNaslov: Re: Lijepi, a usamljeni ?   Lijepi, a usamljeni ? I_icon_minitime20.04.09 20:32

A ja se slažem sa vama svima...... looool lol!
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Lijepi, a usamljeni ? Empty
PostajNaslov: Re: Lijepi, a usamljeni ?   Lijepi, a usamljeni ? I_icon_minitime20.04.09 20:35

ako si zloco ...ili prgav...mozes biti lijep koliko hoces ...ali ce svi bjezat od tebe...ili biti ruzan ... a svi da te vole i da si trazen u drustvu ...znaci nema nikakve veze sa ljepotom...to ti je od covjeka do covjeka...kakav je u dusi...i koliko je komunikativan i simpa...kao sto goran rece Smile

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Lijepi, a usamljeni ? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
ajmeivana
Ljubitelj foruma
ajmeivana


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 3690
Godine : 42
Datum registracije : 09.03.2009

Lijepi, a usamljeni ? Empty
PostajNaslov: Re: Lijepi, a usamljeni ?   Lijepi, a usamljeni ? I_icon_minitime20.04.09 20:37

i Blizanka se slaže Smile
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Lijepi, a usamljeni ? Empty
PostajNaslov: Re: Lijepi, a usamljeni ?   Lijepi, a usamljeni ? I_icon_minitime20.04.09 20:43

Kako smo složni, pa to je fantazija! cheers

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Lijepi, a usamljeni ? Empty
PostajNaslov: Re: Lijepi, a usamljeni ?   Lijepi, a usamljeni ? I_icon_minitime21.04.09 18:47

Pa mislim da čovjek može biti lijep, komunikativan i simpatičan, a opet biti usamljen. Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Lijepi, a usamljeni ? Empty
PostajNaslov: Re: Lijepi, a usamljeni ?   Lijepi, a usamljeni ? I_icon_minitime24.04.09 0:22

blizanka je napisao/la:
ako si zloco ...ili prgav...mozes biti lijep koliko hoces ...ali ce svi bjezat od tebe...ili biti ruzan ... a svi da te vole i da si trazen u drustvu ...znaci nema nikakve veze sa ljepotom...to ti je od covjeka do covjeka...kakav je u dusi...i koliko je komunikativan i simpa...kao sto goran rece Smile

respect

slažem se sa blizankom, koja se slaže sa goranom...
[Vrh] Go down
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 27
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Lijepi, a usamljeni ? Empty
PostajNaslov: Re: Lijepi, a usamljeni ?   Lijepi, a usamljeni ? I_icon_minitime16.10.10 15:56

Nisam usamljena, ne brinite... Lijepi, a usamljeni ? 33242 Lijepi, a usamljeni ? 12363
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Lijepi, a usamljeni ? Empty
PostajNaslov: Re: Lijepi, a usamljeni ?   Lijepi, a usamljeni ? I_icon_minitime16.10.10 16:18

Mislim da se često dešava da lijepa žena bude osamljena... naročito ako je sramežljiva ili ako se drži previsokih moralnih vrijednosti...

Obično takvim ženama muškarci rijetko prilaze... Jedni jer misle da sa takvom ljepoticom nemaju šanse, drugi jer ih je strah odbijanja, treći jer se previše spetljaju budući da im je tako lijepa da počnu mucati, a četvrti jednostavno zato što ne žele biti s lijepom ženom jer bi ju previše morali čuvati i općenito previše se mučiti oko nje...

To su teorije koje su mi ispričali sami muškarci kad sam ih pitala šta misle zašto je jedna moja poznanica (45 g ) još uvijek sama mada je dobra, jako lijepa i izrazito lijepo građena...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Lijepi, a usamljeni ? Empty
PostajNaslov: Re: Lijepi, a usamljeni ?   Lijepi, a usamljeni ? I_icon_minitime16.10.10 16:51

rekli su ti musku istinu , ljepota je dar nekada , a nekada je kontra od toga i posatne mana cak...jer drugacije muski sebe gledaju od toga kkao njih zene vide...i sada zamisli jednog osrednjeg koji bi zelio kontakt sa takvom osobom...prva pomisao da je nula za nju...druga da nece ni 2 reci , noga mu je...3 pomisao...ona nije sama...sto je naravno zabluda...i zato takve zene dozive tu sudbinu , naravno ne sve...eto npr.koja bi od tih manekenki mene uzela ovakvoga... Smile hmmm
[Vrh] Go down
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 27
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Lijepi, a usamljeni ? Empty
PostajNaslov: Re: Lijepi, a usamljeni ?   Lijepi, a usamljeni ? I_icon_minitime16.10.10 17:03

A kakav si to? o.O
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Lijepi, a usamljeni ? Empty
PostajNaslov: Re: Lijepi, a usamljeni ?   Lijepi, a usamljeni ? I_icon_minitime16.10.10 17:36

i mene zanima tvoj odgovor sumrak... :ary
[Vrh] Go down
kokaIN
Početnik
Početnik
kokaIN


Female
Gemini Horse
Broj postova : 91
Godine : 33
Lokacija : pakao
Datum registracije : 16.10.2010

Lijepi, a usamljeni ? Empty
PostajNaslov: Re: Lijepi, a usamljeni ?   Lijepi, a usamljeni ? I_icon_minitime16.10.10 18:37

vi biste njega povalile, ha?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Lijepi, a usamljeni ? Empty
PostajNaslov: Re: Lijepi, a usamljeni ?   Lijepi, a usamljeni ? I_icon_minitime16.10.10 18:42

koka , ja ne znam sto one smisljaju u vezi mene...zagonetne su... hmmm
[Vrh] Go down
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 27
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Lijepi, a usamljeni ? Empty
PostajNaslov: Re: Lijepi, a usamljeni ?   Lijepi, a usamljeni ? I_icon_minitime16.10.10 19:06

kokaIN je napisao/la:
vi biste njega povalile, ha?

Hahahahah Nisam se ismejala ovako odavno...koja logika Laughing Laughing Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Lijepi, a usamljeni ? Empty
PostajNaslov: Re: Lijepi, a usamljeni ?   Lijepi, a usamljeni ? I_icon_minitime16.10.10 19:10

kokaIN je napisao/la:
vi biste njega povalile, ha?

hebate kakvi zaključci spank looool
[Vrh] Go down
kokaIN
Početnik
Početnik
kokaIN


Female
Gemini Horse
Broj postova : 91
Godine : 33
Lokacija : pakao
Datum registracije : 16.10.2010

Lijepi, a usamljeni ? Empty
PostajNaslov: Re: Lijepi, a usamljeni ?   Lijepi, a usamljeni ? I_icon_minitime16.10.10 19:16

i to je nacin potvrde tease
@ gricgric samo tuci, mozes i gristi, ja to volim cerekalo
[Vrh] Go down
Procyon
Totalno relaxiran
Procyon


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1261
Godine : 34
Datum registracije : 26.07.2010

Lijepi, a usamljeni ? Empty
PostajNaslov: Re: Lijepi, a usamljeni ?   Lijepi, a usamljeni ? I_icon_minitime16.10.10 19:25

GricGric je napisao/la:

To su teorije koje su mi ispričali sami muškarci kad sam ih pitala šta misle zašto je jedna moja poznanica (45 g ) još uvijek sama mada je dobra, jako lijepa i izrazito lijepo građena...

A ja mislim da nije stvar samo u muškarcima, već i njoj. Da jedna takva osoba želi naći muškarca, bogami bi ga i našla, e sad problem je ako je pretjerano sramežljiva, ili ima previsoke kriterije pa joj nitko ne odgovara, ili pak ako želi biti sama. :ary
[Vrh] Go down
Sponsored content





Lijepi, a usamljeni ? Empty
PostajNaslov: Re: Lijepi, a usamljeni ?   Lijepi, a usamljeni ? I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Lijepi, a usamljeni ?
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Uginuo Usamljeni George sa Galapagosa
» Usamljeni ste? Prizovite i zadržite nove prijatelje
» Ako nemate braće i sestara ne znači da ćete postati usamljeni tinejdžer
» Da li ste lijepi ili pametni...
» Lijepi gradovi: Bihać

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Ženski kutak-
Forum(o)Bir: