Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Pronađeni novac na ulici....

Go down 
+9
kala
irko
Wall-e
Goran
goc
Rokerka
Teioo
Kikica
Blizanka
13 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Pronađeni novac na ulici.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Pronađeni novac na ulici....   Pronađeni novac na ulici.... - Page 2 I_icon_minitime04.04.09 12:11

First topic message reminder :

jeste li ikada pronašli novac na ulici koji je netko izgubio?
koliki je bio najveći iznos koji ste pronašli?

jeste li voljini trčati za čovjekom ako ste vidjeli da je baš njemu ispao i vratiti mu novac?

Smile
[Vrh] Go down

Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Pronađeni novac na ulici.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pronađeni novac na ulici....   Pronađeni novac na ulici.... - Page 2 I_icon_minitime27.06.10 13:44

Đaba maštati, nismo mi te sreće da nešto nađemo. Laughing

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Pronađeni novac na ulici.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pronađeni novac na ulici....   Pronađeni novac na ulici.... - Page 2 I_icon_minitime27.06.10 13:54



eee gde mi je pamet bila...do sad bi kuću napravio.. Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Pronađeni novac na ulici.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pronađeni novac na ulici....   Pronađeni novac na ulici.... - Page 2 I_icon_minitime30.07.10 18:54

nisam nikada nasla...
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Pronađeni novac na ulici.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pronađeni novac na ulici....   Pronađeni novac na ulici.... - Page 2 I_icon_minitime12.08.10 15:34

Hahahh što volim naći gdje koji novčić veseli
[Vrh] Go down
Wall-e
Ljubitelj foruma
Wall-e


Male
Aquarius Buffalo
Broj postova : 6188
Godine : 38
Lokacija : Bejha
Datum registracije : 04.06.2010

Pronađeni novac na ulici.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pronađeni novac na ulici....   Pronađeni novac na ulici.... - Page 2 I_icon_minitime10.09.10 12:37

Nema vraćanja. tajna
[Vrh] Go down
irko
Ljubitelj foruma
irko


Male
Broj postova : 4356
Lokacija : Kuca
Datum registracije : 10.08.2010

Pronađeni novac na ulici.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pronađeni novac na ulici....   Pronađeni novac na ulici.... - Page 2 I_icon_minitime10.09.10 16:00

jednom sam naso,tacnije moja sestra 250 dolara u velikoj koverti iz amerike
stara nije mogla zadrzat pa smo ona i ja otisli u potragu..Bog te po dana smo trazili na kraju se ispotavilo da pripada nekim koreancima al et tivra smo to

oduzili su nam se cerekalo:
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Pronađeni novac na ulici.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pronađeni novac na ulici....   Pronađeni novac na ulici.... - Page 2 I_icon_minitime02.01.11 12:47

aako bi našla novac od nekoga za koga znam da ga je nečasno dobio bome ga ne bi vratila ....sve drugo bi vratila
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Pronađeni novac na ulici.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pronađeni novac na ulici....   Pronađeni novac na ulici.... - Page 2 I_icon_minitime02.01.11 14:28

..tako je Tija.. :passion ni ja bome
[Vrh] Go down
kala
Ljubitelj foruma
kala


Female
Aquarius Horse
Broj postova : 6757
Godine : 45
Datum registracije : 18.10.2010

Pronađeni novac na ulici.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pronađeni novac na ulici....   Pronađeni novac na ulici.... - Page 2 I_icon_minitime02.01.11 14:35

Kakva sam smotana, da mi je pred nosom ja ga ne bih uspjela vidjeti Laughing tako da ne razmišljam šta bi s novcem kojeg nema šanse da nađem looool
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Pronađeni novac na ulici.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pronađeni novac na ulici....   Pronađeni novac na ulici.... - Page 2 I_icon_minitime02.01.11 14:39

O ja bih ja sam kao onaj stari ujak od Paje patka milioner..jačujem novčić u drugoj kraju grada kada nekome ispadne i nije mi se teško po 10 lippa sagnuti. I znate što meni je žao kada vidim te žute i lipe bačene..meni to dođe kao bačeni kruh.

Ja stvarno nebih vratila naravno ako bih znala da je od nekog moga da bih..ali inače dioo bih zadržala a dio dala kome več treba siromašnijem od mene.
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Pronađeni novac na ulici.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pronađeni novac na ulici....   Pronađeni novac na ulici.... - Page 2 I_icon_minitime26.02.11 20:20

Dobra si Kalo lol!

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
mobile
VIP član
mobile


Male
Virgo Horse
Broj postova : 17288
Godine : 33
Datum registracije : 23.04.2011

Pronađeni novac na ulici.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pronađeni novac na ulici....   Pronađeni novac na ulici.... - Page 2 I_icon_minitime27.05.11 22:57

ja na buvljak sam isao i jedan uze coveku novcanik iz dzepa unutra bilo 7500 eura posle mi kaze ja ga napucam uzmem mu drzi covece meti ovo na sigurno evo ovaj sto ti uzeo on oces neki dinar reko necu nisi ti to dzabe skupljao kaze ako ti treba nekad nesto reci reko ne treba nista.
[Vrh] Go down
Tinna
Zagrijao tipkovnicu
Tinna


Female
Scorpio Buffalo
Broj postova : 280
Godine : 26
Datum registracije : 18.05.2011

Pronađeni novac na ulici.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pronađeni novac na ulici....   Pronađeni novac na ulici.... - Page 2 I_icon_minitime27.05.11 23:32

Jednom sam nasla 1000 din.
Al posto nikog nije bilo u okolini,ja sam pokupila.
Ja sam bre casna. Laughing
Medjutim,da je bilo bilo koga u blizini verovatno bih pitala dal su im ispale pare il sta vec,al posto nije.. ko nadje njegovoo cerekalo
[Vrh] Go down
mobile
VIP član
mobile


Male
Virgo Horse
Broj postova : 17288
Godine : 33
Datum registracije : 23.04.2011

Pronađeni novac na ulici.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pronađeni novac na ulici....   Pronađeni novac na ulici.... - Page 2 I_icon_minitime28.05.11 8:13

sigurno tako bih uzeo a ovako da vidim nema sanse
[Vrh] Go down
Blonde
Ljubitelj foruma
Blonde


Female
Pisces Tiger
Broj postova : 8120
Godine : 38
Datum registracije : 30.08.2011

Pronađeni novac na ulici.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pronađeni novac na ulici....   Pronađeni novac na ulici.... - Page 2 I_icon_minitime18.09.11 18:26

Desilo mi se prosle godine , na parkingu sam pronasla torbicu, posto nije bilo nikog u blizini otvorila sam je i vidjela novac (nemam pojma koja je suma bila u pitanju jer nisam brojala), mobilni tel, foto aparat, dokumenta i neki kljucevi... Razmisljala sam da li da odnesem u policiju i prijavim, ali sam na kraju otvorila imenik u tom telefonu i pozvala zadnji broj koga je vlasnik zvao i preko tel mu objasnila i naravno za 10 ak min se pojavio stariji covjek , koji je bio sav izbezumljen jer mi je rekao da su mu sva dokumenta bila u torbici...naravno najprije sam uporedila sliku sa lične karte da ne bi doslo do zezancije... dah
[Vrh] Go down
mobile
VIP član
mobile


Male
Virgo Horse
Broj postova : 17288
Godine : 33
Datum registracije : 23.04.2011

Pronađeni novac na ulici.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pronađeni novac na ulici....   Pronađeni novac na ulici.... - Page 2 I_icon_minitime19.09.11 7:08

poštena devojčica volim poštene ljude kao što sam i ja
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Pronađeni novac na ulici.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pronađeni novac na ulici....   Pronađeni novac na ulici.... - Page 2 I_icon_minitime07.11.11 14:14

Stara narodna kaže što nađeš ne kaži ..što izgubiš ne traži ....

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Pronađeni novac na ulici.... - Page 2 Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Dusan
Ljubitelj foruma
Dusan


Male
Pisces Pig
Broj postova : 5696
Godine : 29
Lokacija : Relax Forum
Datum registracije : 10.09.2010

Pronađeni novac na ulici.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pronađeni novac na ulici....   Pronađeni novac na ulici.... - Page 2 I_icon_minitime09.11.11 8:08

Pametno receno Bliz cerekalo
[Vrh] Go down
http://www.relax-forum.com
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Pronađeni novac na ulici.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pronađeni novac na ulici....   Pronađeni novac na ulici.... - Page 2 I_icon_minitime04.01.12 20:10

Jedino što sam našao bilo je deset kuna. Laughing

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
kala
Ljubitelj foruma
kala


Female
Aquarius Horse
Broj postova : 6757
Godine : 45
Datum registracije : 18.10.2010

Pronađeni novac na ulici.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pronađeni novac na ulici....   Pronađeni novac na ulici.... - Page 2 I_icon_minitime11.01.12 13:42

Nikada nisam pronašla novac na ulici.. ali jesam izgubila, ili kako kaže moja mama: posijala Laughing
[Vrh] Go down
Sponsored content





Pronađeni novac na ulici.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pronađeni novac na ulici....   Pronađeni novac na ulici.... - Page 2 I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Pronađeni novac na ulici....
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Pronađeni novac na ulici...
» Čiji su milijuni pronađeni kod Mladena Barišića?
»  Na Marsu još u 70-ima pronađeni organski spojevi!?
» TV voditeljica brutalno pretučena na ulici
» Najodvratniji 'sastojci' pronađeni u hrani

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Ostalo :: Arhiva-
Forum(o)Bir: