Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Pronađeni novac na ulici....

Go down 
+9
kala
irko
Wall-e
Goran
goc
Rokerka
Teioo
Kikica
Blizanka
13 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Pronađeni novac na ulici.... Empty
PostajNaslov: Pronađeni novac na ulici....   Pronađeni novac na ulici.... I_icon_minitime04.04.09 12:11

jeste li ikada pronašli novac na ulici koji je netko izgubio?
koliki je bio najveći iznos koji ste pronašli?

jeste li voljini trčati za čovjekom ako ste vidjeli da je baš njemu ispao i vratiti mu novac?

Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Pronađeni novac na ulici.... Empty
PostajNaslov: Re: Pronađeni novac na ulici....   Pronađeni novac na ulici.... I_icon_minitime04.04.09 12:13

jesam jednom i malo više je tu para bilo, al nisam trčala ni za kim.. jednostavno sam to uzela i pobjegla... sramko
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Pronađeni novac na ulici.... Empty
PostajNaslov: Re: Pronađeni novac na ulici....   Pronađeni novac na ulici.... I_icon_minitime04.04.09 12:14

iskreno, ja nisam nikada ništa našao...Rolling Eyes

a sad, dal bi trčao za čovjekom...bih...ako bih vidio kome je ispalo...
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Pronađeni novac na ulici.... Empty
PostajNaslov: Re: Pronađeni novac na ulici....   Pronađeni novac na ulici.... I_icon_minitime04.04.09 12:19

nikad nista ...cak ni zvaku sto bi rekli...kad bi nasla...znate onu narodnu ...sto nades ne kazi ,sto izgubis ne trazi...e tako bi i ja postupila izuzev da neko izgubi a da sam tog momenta tu...ili da me neko vidi....a kad bi nasla a da ne vidim ko je izgubio...to bi bilo moje... Smile

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Pronađeni novac na ulici.... Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Pronađeni novac na ulici.... Empty
PostajNaslov: Re: Pronađeni novac na ulici....   Pronađeni novac na ulici.... I_icon_minitime04.04.09 15:41

Jesam jednom uzela kad sam našla al možda 100kn,a jedanput sam vratila jer je ispalo starijem čovjeku i baš sam trčala za njim da vratim jer žao mi je starih ljudi i ne bi mogla uzeti,a da imam šansu vratiti.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Pronađeni novac na ulici.... Empty
PostajNaslov: Re: Pronađeni novac na ulici....   Pronađeni novac na ulici.... I_icon_minitime04.04.09 16:45

Nikada novac nisam našla na ulici... Rolling Eyes
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Pronađeni novac na ulici.... Empty
PostajNaslov: Re: Pronađeni novac na ulici....   Pronađeni novac na ulici.... I_icon_minitime04.04.09 16:49

Našao po koju novčanicu no nisam vratio jer nisam znao tko je vlasnik i kome ispala. Da sam znao ili da je bilo u novčaniku s osobnom iskaznicom vratio bih.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Pronađeni novac na ulici.... Empty
PostajNaslov: Re: Pronađeni novac na ulici....   Pronađeni novac na ulici.... I_icon_minitime04.04.09 18:31

Mislim da jesam, neke sitne pare, ali nije bilo nikog kome bi to moglo ispast. Inače da vidim nekoga da mu ispadne novac vratila bih isti moment. Smile
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Pronađeni novac na ulici.... Empty
PostajNaslov: Re: Pronađeni novac na ulici....   Pronađeni novac na ulici.... I_icon_minitime05.04.09 22:40

Ja sam kao onaj stari Pajo Patak, svi dan pronađem po kunić, dva, cener, a medo mi je najdraži- Za svakom lipom se sagnem, neznam zašto, ali nemogu podnijeti da vidim 5 lipa na cesti.
Da negdje nađem malo veču lovicu, oslušala bi tko je izgubio, pa vagnula vratiti ili ne. Ako je netko komene baš ne fali, vratila bi figu.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Pronađeni novac na ulici.... Empty
PostajNaslov: Re: Pronađeni novac na ulici....   Pronađeni novac na ulici.... I_icon_minitime05.04.09 22:47

losa sam u tome..
ma eto..sveukupno ..pronasla 5 kn..
da ne pretjeram..
a kada bi nasla..
da vratila bi sigurno..
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Pronađeni novac na ulici.... Empty
PostajNaslov: Re: Pronađeni novac na ulici....   Pronađeni novac na ulici.... I_icon_minitime06.04.09 8:49

kako smo mi pošten forum....Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Pronađeni novac na ulici.... Empty
PostajNaslov: Re: Pronađeni novac na ulici....   Pronađeni novac na ulici.... I_icon_minitime06.04.09 13:17

Laughing Korny, ti kao ne vjeruješ ili nas hvališ...? Laughing Pošteni nego šta..... cerekalo:
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Pronađeni novac na ulici.... Empty
PostajNaslov: Re: Pronađeni novac na ulici....   Pronađeni novac na ulici.... I_icon_minitime06.04.09 14:28

Pošteni, pošteni Pronađeni novac na ulici.... Tongue12
[Vrh] Go down
Teioo
Totalno relaxiran
Teioo


Female
Leo Dog
Broj postova : 1670
Godine : 29
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 15.04.2009

Pronađeni novac na ulici.... Empty
PostajNaslov: Re: Pronađeni novac na ulici....   Pronađeni novac na ulici.... I_icon_minitime19.04.09 20:08

ja sam jednom pronašla 20 kn...
a nije bilo nikog oko mene da mu je moglo past...
pa smo frendica i ja odmah ošle na jednu kavu Smile
a da vidim da je nekom ispalo ili da nađem u novčaniku s osobnom onda bi vratila...

prije par godina na moru s frendovima smo išli malo zaje***** ljude pa smo stavili prazan novčanik nasred ceste, zavezali za njega konac i sakrili se u grmlje...i onda ljudi prolaze, stanu, idu podić a mi povučemo...i njima niš nije jasno jer nas ne vide...i odu sam dalje...a jednom čovjeku pustili da ga digne, i on ga otvori a nutra niš...i onda ga je bacil...a kaj je najbolje mi smo u selu pa onda sve ljude znamo pa smo vidli ko je pošten a ko ne cerekalo:
[Vrh] Go down
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 27
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Pronađeni novac na ulici.... Empty
PostajNaslov: Re: Pronađeni novac na ulici....   Pronađeni novac na ulici.... I_icon_minitime01.01.10 22:15

Nasla sam jednom 3 000
Uzela sam naravno....kao da bi meni neko vratio da sam izgubila... :ana
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Pronađeni novac na ulici.... Empty
PostajNaslov: Re: Pronađeni novac na ulici....   Pronađeni novac na ulici.... I_icon_minitime01.01.10 22:24

Nikad ništa nisam našla... osim kovanica u lipama...
Da nađem uzela bih bez razmišljanja...
Meni nitko nije vratio mob koji sam izgubila...

Kad bih baš vidjela da je novac nekom ispao, vjerojatno bih mu vratila mada znam da su dobar i budala isto, no nikako da se okanem te glupe želje da pomognem drugome iako mi se već puno puta obila o glavu... Danas neiskreni i lopovi bolje žive...
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Pronađeni novac na ulici.... Empty
PostajNaslov: Re: Pronađeni novac na ulici....   Pronađeni novac na ulici.... I_icon_minitime20.02.10 14:13

sto izgubis ne trazi....sto nades ne kazi ...stara poslovica

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Pronađeni novac na ulici.... Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Pronađeni novac na ulici.... Empty
PostajNaslov: Re: Pronađeni novac na ulici....   Pronađeni novac na ulici.... I_icon_minitime20.02.10 15:05

..e B ta je dobra.. Pronađeni novac na ulici.... 477390
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Pronađeni novac na ulici.... Empty
PostajNaslov: Re: Pronađeni novac na ulici....   Pronađeni novac na ulici.... I_icon_minitime22.05.10 14:31

nailazio sam X puta na novac na ulici...veće svote sam nosio u policiju..najveća lova koju sam našao je bila 150 evra...dve novčanice smotane u nekoj plastičnoj kesi iza moje zgrade...

lepo odneo u policiju i prijavio...za taj novac se verovatno neko mučio, prolio krv i znoj ili šta ti jaznam, ne mora da znači, ali mi savest mirnija...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Pronađeni novac na ulici.... Empty
PostajNaslov: Re: Pronađeni novac na ulici....   Pronađeni novac na ulici.... I_icon_minitime22.05.10 15:36

Našla sam često puta novac,ako znam čiji je vratim ,ako ne znam ostavim.
[Vrh] Go down
goc
Ljubitelj foruma
goc


Male
Aries Goat
Broj postova : 4354
Godine : 33
Lokacija : daleko od svih..
Datum registracije : 21.07.2009

Pronađeni novac na ulici.... Empty
PostajNaslov: Re: Pronađeni novac na ulici....   Pronađeni novac na ulici.... I_icon_minitime22.05.10 15:37

našao par puta i vratio, znao sam čiji je...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Pronađeni novac na ulici.... Empty
PostajNaslov: Izgubljeno - Nadjeno -Vraceno   Pronađeni novac na ulici.... I_icon_minitime03.06.10 11:41

Da li ste nekada nasli primera radi novcanik u kome je bilo dosta para, ali sa dokumentima, da li ste uzeli pare i bacili dokumenta, da li ste kontaktirali onog cije je novcanik da mu vratite?
Ako se niste nasli nikada u ovakvoj situaciji sta biste uradili da se nadjete?
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Pronađeni novac na ulici.... Empty
PostajNaslov: Re: Pronađeni novac na ulici....   Pronađeni novac na ulici.... I_icon_minitime08.06.10 16:51

A da pronađem novac u nečijem novčaniku to bih vratila vlasniku. Ne bih niti prebrojala lovu... ali kažem da su na cesti bez dokumenta ičega ..ništa nebih vratila...kome uostalom..da dam policajcima za kavu ..baš tako znam i sama popiti istu.
A Pudlić ova provala s novčanikom. Sječam se u mom mejstu su tako klinci zezali ljude i svi mi znali u kvartu što rade..i prolazi jednom gospodin u velikom autu skupom i po kočnici koći svi se okreću gledaju on van da će zgrabti novčanik a klinci povuku...jaoo koja provala od smijeha...pazi ga ... mi svi nitko nije pošten nebi digli novčanik samo on poštenjačina stat će autom da vrati vlasniku baš .. Pronađeni novac na ulici.... 12363 Pronađeni novac na ulici.... 12363
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Pronađeni novac na ulici.... Empty
PostajNaslov: Re: Pronađeni novac na ulici....   Pronađeni novac na ulici.... I_icon_minitime27.06.10 13:37

E da mi je sad pronači nešto, nebi vratio sigurno Laughing

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Pronađeni novac na ulici.... Empty
PostajNaslov: Re: Pronađeni novac na ulici....   Pronađeni novac na ulici.... I_icon_minitime27.06.10 13:41


od sada ni ja ne vraćam... Laughing
[Vrh] Go down
Sponsored content





Pronađeni novac na ulici.... Empty
PostajNaslov: Re: Pronađeni novac na ulici....   Pronađeni novac na ulici.... I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Pronađeni novac na ulici....
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Pronađeni novac na ulici...
» Čiji su milijuni pronađeni kod Mladena Barišića?
»  Na Marsu još u 70-ima pronađeni organski spojevi!?
» TV voditeljica brutalno pretučena na ulici
» Najodvratniji 'sastojci' pronađeni u hrani

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Ostalo :: Arhiva-
Forum(o)Bir: