Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 TV voditeljica brutalno pretučena na ulici

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

TV voditeljica brutalno pretučena na ulici Empty
PostajNaslov: TV voditeljica brutalno pretučena na ulici   TV voditeljica brutalno pretučena na ulici I_icon_minitime02.11.09 19:11

Nepoznati mladić oborio Merimu na zemlju i udarao rukama i nogama • Građani nijemo posmatrali

TV voditeljica brutalno pretučena na ulici Merima%20Burza%202%20FF

Merima Burza, voditeljica na TVSA, napadnuta je prije nekoliko dana na području općine Novo Sarajevo kada se oko 21 sat vraćala kući s posla.

Vučena po tlu

Nju je s leđa napao nepoznati mladić kojem je najvjerovatnije namjera bila da joj otme torbu. Pošto u toj namjeri nije uspio, razbojnik ju jer oborio na zemlju i zadao joj nekoliko udaraca rukama i nogama.

- Kiša je padala i nosila sam kišobran u ruci. Neko me u jednom momentu povukao s leđa i kada sam se okrenula, vidjela sam mladića koji je odmah povukao moju torbu. Ne znam iz kojeg razloga sam još više stisnula torbu i mahinalno sam ga udarila kišobranom. Izrevoltirani razbojnik me je tada oborio na zemlju i vukao nekoliko metara do parkiranih vozila, gdje me je nekoliko puta udario u lice i glavu - ispričala nam je Burza.

Ona je navela da se u blizini napada našlo nekoliko građana koji uopće nisu reagirali. Tek naknadno su joj pritrčala trojica mladića iz obližnje zgrade. Kada ih je ugledao, razbojnik se dao u bijeg. Ti mladići koji su je, kako kaže, spasili pomogli su joj da ode do kuće, nakon čega je o napadu obavijestila policiju.

Treća žrtva

U policiji je, kaže, dala izjavu. Jedan od inspektora joj je rekao da je ona bila treća žrtva nepoznatog razbojnika koji je iste noći otimao torbe.

Burza je istakla da joj je u bolnici konstatiran potres mozga i druge povrede. Sada, kaže, nosi Šancov okovratnik i pije tablete za smirenje jer je još u šoku i strahu od svega što joj se desilo.

Istakla je da policija još nije pronašla napadača, na čijoj se meti može naći bilo koja osoba. Zabrinjava i činjenica, kako je navela Burza, da od stotine prijavljenih ovakvih i sličnih napada bude riješen samo mali postotak.

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



TV voditeljica brutalno pretučena na ulici Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

TV voditeljica brutalno pretučena na ulici Empty
PostajNaslov: Re: TV voditeljica brutalno pretučena na ulici   TV voditeljica brutalno pretučena na ulici I_icon_minitime02.11.09 19:45

Sreća pa se nije dogodilo nešto još gore..mogla je proći s puno gorim ozljedama..
[Vrh] Go down
 
TV voditeljica brutalno pretučena na ulici
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Pronađeni novac na ulici....
» Pronađeni novac na ulici...
» Huligani brutalno namlatili policiju!
» Pripadnici EUFOR-a brutalno pretukli djevojku i mladića
» Dobacivanje na ulici

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Ostalo :: Arhiva-
Forum(o)Bir: