Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 >>Vjerovanje u ljudsko postenje i iskrenost<<

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




>>Vjerovanje u ljudsko postenje i  iskrenost<< Empty
PostajNaslov: >>Vjerovanje u ljudsko postenje i iskrenost<<   >>Vjerovanje u ljudsko postenje i  iskrenost<< I_icon_minitime30.03.09 11:25

>>Vjerovanje u ljudsko postenje i  iskrenost<< 2934a6f81d

svatko od nas gleda drugim ocima...
zivimo u vremenima gdje je vjerovat nekom
ponekad i upitno..
sad vjerovat u neciju iskrenost...
ponekad moze i prevarit..
cak biti i kobno po nas same..
svi smo takodje ponekad bili izvrgnuti
torturama prijevare...postenju i iskrenosti...
stoga smo i pomalo cinickog raspolozenja po tom pitanju..
ali opet..cesto i moramo prihvatit trenutno stanje...
dakle..idemo da cujemo..


dali cesto vjerujete u ljudsko postenje..
smatrate se osobom koja tome moze parirat...
sto je za Vas ljudsko postenje i iskrenost..
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

>>Vjerovanje u ljudsko postenje i  iskrenost<< Empty
PostajNaslov: Re: >>Vjerovanje u ljudsko postenje i iskrenost<<   >>Vjerovanje u ljudsko postenje i  iskrenost<< I_icon_minitime30.03.09 11:30

Potpuno vjerujem jedino djeci, jedino su ona iskrena i poštena. Poštenje i iskrenost su u današnjem društvu, koje juri samo za materijalnim, gotovo zaboravljene vrijednosti.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Niky
VIP član
Niky


Female
Aries Rat
Broj postova : 13469
Godine : 40
Datum registracije : 07.07.2009

>>Vjerovanje u ljudsko postenje i  iskrenost<< Empty
PostajNaslov: Re: >>Vjerovanje u ljudsko postenje i iskrenost<<   >>Vjerovanje u ljudsko postenje i  iskrenost<< I_icon_minitime14.02.10 10:53

Vjerujem u ljudsko poštenje i iskrenost, smatram da unatoć današnjem načinu života, gledanju materijalnog, mnogi postaju egoistični mjenjaju svoja lica..ali smatram da još uvijek postoji poštenje i iskrenost. Naravno nekada se dogodi, prevarimo se u nekoj osobi, ali mislim da je bitno ne gubiti vjeru, jer takvi ljudi postoje. Uostalom bitno je da smo i sami takvi, da cijenimo te vrijednosti. Jer ako nismo mi iskreni i pošteni..kako očekivati od drugih isto to..
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 174
Datum registracije : 21.01.2009

>>Vjerovanje u ljudsko postenje i  iskrenost<< Empty
PostajNaslov: Re: >>Vjerovanje u ljudsko postenje i iskrenost<<   >>Vjerovanje u ljudsko postenje i  iskrenost<< I_icon_minitime14.02.10 18:32

vjerujem da ima u ljudima iskrenosti i postenja ..ali ne vise svima ...prije sam skoro svima vjerovala ...sada je drugacije ...sad vidim da su rijetki posteni i iskreni ljudi cak i oni koje sam dugo poznavala tek sad vidim da nisu bili posteni ni iskreni prema meni ... najjgore od svega je sto ljudi jako cesto nose maske i pretvaraju se da su ono sto nisu... kad se par puta "zeznes" tako naucis malo bolje da citas ljude i da prepoznas kada je neko zaista posten a kada se samo pretvara... bila sam uvjerena da vise nema iskrenih i postenih ljudi dok u moj zivot nisu usli neki posebni ljudi i pokazali mi da u ljudima jos uvijek ima dobrote ..iskrenosti i postenja Smile

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



>>Vjerovanje u ljudsko postenje i  iskrenost<< Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




>>Vjerovanje u ljudsko postenje i  iskrenost<< Empty
PostajNaslov: Re: >>Vjerovanje u ljudsko postenje i iskrenost<<   >>Vjerovanje u ljudsko postenje i  iskrenost<< I_icon_minitime02.05.10 17:29

Jako sam oprezna i nepovjerljiva .Hvala bogu pa do sad nisam se opekla jer osobe kojima sam dala povjerenje nikad me nisu izigrale,nikad prevarile.Da,ja vjerujem u iskrenost i poštenje
[Vrh] Go down
Dragance
Totalno relaxiran
Dragance


Female
Scorpio Buffalo
Broj postova : 1556
Godine : 38
Datum registracije : 04.06.2010

>>Vjerovanje u ljudsko postenje i  iskrenost<< Empty
PostajNaslov: Re: >>Vjerovanje u ljudsko postenje i iskrenost<<   >>Vjerovanje u ljudsko postenje i  iskrenost<< I_icon_minitime16.06.10 8:25

Iko sam svjesna da ljudi nisu posteni niti iskreni,pomalo sam naivna po tom pitanju.(trebao bi mi netko odrzati doru lekciju).Znam da nije pametno svijet posmatrati kroz ruzicaste naocale,ali...eto,meni je tako ljepse,uvijek pronalazim neko dobro u svakom covjeku,pa cak ako mi i ucini nesto lose,pokusavam ga opravdati
[Vrh] Go down
Sponsored content





>>Vjerovanje u ljudsko postenje i  iskrenost<< Empty
PostajNaslov: Re: >>Vjerovanje u ljudsko postenje i iskrenost<<   >>Vjerovanje u ljudsko postenje i  iskrenost<< I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
>>Vjerovanje u ljudsko postenje i iskrenost<<
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Vjerovanje u astrologiju i Boga???
» Poštenje se isplati: Vratila 250, dobila 15.000 evra!
» Iskrenost
» Iskrenost u obitelji
» Pristup internetu kao osnovno ljudsko pravo?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Duhovnost-
Forum(o)Bir: