Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Nova realnost postaje vidljiva sve većem broju ljudi – SADA smo nezaustavljivi!

Go down 
Autor/icaPoruka
Riječanka
Zlatni VIP član
Riječanka


Female
Scorpio Goat
Broj postova : 78227
Godine : 44
Lokacija : Relax
Datum registracije : 17.07.2010

Nova realnost postaje vidljiva sve većem broju ljudi – SADA smo nezaustavljivi! Empty
PostajNaslov: Nova realnost postaje vidljiva sve većem broju ljudi – SADA smo nezaustavljivi!   Nova realnost postaje vidljiva sve većem broju ljudi – SADA smo nezaustavljivi! I_icon_minitime30.10.21 18:50

Nova realnost postaje vidljiva sve većem broju ljudi – SADA smo nezaustavljivi! Group-of-people-3722879_960_720-696x398




Planet Zemlja se regenerira i ostvaruje svoju transformaciju pa svojom visokom vibracijom omogućuje svima koji su povezani s njom da dignu vibraciju tijela i postanu nositelji promjene. Sada smo nezaustavljivi i jednom zauvijek možemo ZAJEDNO maknuti svako zlo iz naših života. S obzirom da su se mnogi počeli buditi, potrebna je pomoć da svi s lakoćom prođu potrebne promjene i pripreme tijelo i um za život u višoj vibraciji, koja je sada neminovna!



Živjeti SADA

Mi gubimo veliku količinu energije kada se nalazimo u nižim vibracijama, kada se družimo s onima koji nam spuštaju našu razinu energije. Možemo naučiti kako izbjeći sve te situacije koristeći sistem zaštite mislima, riječima i djelima i tako održati svoje energetsko polje sigurno od negative. To je pravo majstorstvo koje bi trebalo učiti djecu od rane mladosti u školama, jer ovladavanje unutarnjom vibracijom znači da smo naučili kontrolirati svoje energetsko polje. Tako održavamo i zdravlje fizičkog tijela.

Duh je život, naš je um graditelj, dok je fizičko tijelo posljedica. Mi trebamo naučiti kako koristiti svoj um da se povežemo s Duhom da bi beskonačni život unijeli u fizičko tijelo.

To zapravo znači da trebamo znati i tehnički savladati sve aktivnosti koje su nam potrebne da aktiviramo svoje super moći koje posjedujemo od svog rođenja. Kada to živimo, tada znamo da je naš Duh zapravo život i on nam uvijek nosi mir. Naš dobar osjećaj samih sebe pomaže nam da se stopimo sa svojim tijelom, jer bez tijela mi ne možemo imati materijalna iskustva.

Sada je u tijeku promjena koja cijelu planetu diže na viši nivo svjesnosti, a koja će svima omogućiti da žive u sadašnjem trenutku, jer jedino kroz sadašnji trenutak mi imamo vezu Duha i tijela. U sadašnjem trenutku mi dovodimo „Raj na Zemlju“, odnosno spuštamo Duh u materiju. A naša je svrha bilježiti iskustva koja nam se događaju.

Većina ljudi ne živi u sadašnjem trenutku, nego uglavnom prepričava ono što se njima ili nekom drugom dogodilo, te tako stalno unose prošlost u sadašnji trenutak. Uopće nisu svjesni stvarnosti nego žive u pričama koje prepričavaju. Pravi život počinje kada smo svjesni svakog trenutka koji proživljavamo i kada se prepustimo da nas rijeka života nosi. Nema žaljenja za prošlošću, niti pak velikih planova za budućnost.

Naša duša zna što želimo i zato se mi stalno fokusiramo na ovaj jedini trenutak bivanja i uživamo u postojanju, jer znamo da je svako novo iskustvo koje nam se događa upravo ono koje nam je potrebno za naš duhovni rast. Neutralizirajmo zato svaki otpor.



Vjerujmo u uspjeh!

Svaki je sadašnji trenutak uzbudljiv, ali i potpuno miran istovremeno. To je kao da prelazimo rijeku i nismo sigurni kako je prijeći. Znamo da je na drugoj strani sve što nam treba, ali nam je nepoznato i plaši nas. Zato koristimo taj svoj strah i pretvaramo ga u vjeru, krećući se korak po korak.

Nemamo nikakvo prijevozno sredstvo da nas prebaci na drugu stranu, nemamo nikakvu pomoć sa strane, a znamo da trebamo prijeći rijeku. Odlučujemo prijeći rijeku. Vjerujemo u uspjeh! Odlučujemo jednom zauvijek maknuti od sebe strahove, jer tako postajemo slobodni. Pobjeđujemo jedan od najvećih strahova – strah od nepoznatog.

Bitno je da doživimo taj trenutak SADA potpuno svjesni i da za trenutak u kojem zakoračujemo u neizvjesnost znamo da je najbolje rješenje za nas i da smo vođeni da ga učinimo. Zato tog trena više ne živimo u prošlosti kreirajući budućnost. Mi smo u SADA!

Kada smo se prepustili vodstvu, mi automatski sve znamo, jer je to zapravo i jedini moment stvarnog postojanja. U njemu nema ni boli, ni tuge, ni krivnje, ni ljutnje, prisutni smo, sve je dobro. Mi smo povezani s cjelokupnim postojanjem, sa svim ljudima. Osjećamo sve i naš nam osjećaj uvijek govori idemo li u pravom smjeru ili ne.
banner za knjige BUDENJE PLANETA ZEMLJE

Ukoliko se ne osjećamo dobro, izgubili smo vezu s Izvorom i jedino što trebamo je ponovno stvoriti u sebi dobar osjećaj, a on nam dolazi kroz lijepe misli! Taj SADA je zapravo u trenutku potpune prisutnosti.

Razgovarajmo sami sa sobom i vodimo u sebi uvijek motivirajući dijalog. Tražimo vodstvo unutarnjeg bića i odgovor će uvijek stići. Naša svjesnost da se sve događa isključivo u SADA, omogućava nam da razumijemo da već sada imamo sve što nam treba za naše najveće dobro.

Naš konstantni napredak često je narušen time što nas um vraća u razmišljanje o prošlosti ili zabrinutost o budućnosti, jer um ne podnosi neizvjesnost. No, kada uvježbamo bivanje u SADA, sposobni smo kreirati što god poželimo. Bivanjem u trenutku mi smo odlučni slijediti svoju intuiciju koja nam nepogrešivo daje do znanja čini li nas nešto sretnima ili ne. Time isključujemo analiziranje uma i prepuštamo se vodstvu srca, te smo tako u stalnom kontaktu s božanskom prisutnošću koja živi kroz nas kao i kroz sve što postoji.

Naše Više JA nas vodi. Naš život, naše biće, nije vezano samo za ovu 3D realnost. Dijelovi naše duše žive u drugim dimenzijama i mi svojom odlukom u sadašnjem trenutku dozvoljavamo da nas se vodi.



Možemo izabrati sve novo

Upravo zbog slobodne volje koju mi ljudi imamo, svaka osoba SADA odlučuje kakav život želi živjeti. Obzirom da su se mnogi počeli buditi, potrebna im je pomoć oko razumijevanja svega što se događa, da s lakoćom prođu potrebne promjene i da u što kraćem vremenu pripreme svoje tijelo i um za život u višoj vibraciji, koja je sada neminovna.

Obzirom da mnogi imaju u tijelu akumulirane otrove i negativne emocije, većina ljudi osjeća mnoge tjelesne simptome koje uzrokuje visoka vibracija planeta. Mi se moramo prilagoditi vibraciji Zemlje, jer inače nećemo moći izdržati tu konstantnu visoku vibraciju.

Trebamo odmah prionuti na detoksikaciju, piti puno vode, odmarati se, otpuštati sve što nam ne služi, micati od sebe sva limitirajući uvjerenja, kako bi sačuvali život. Sada više nema povratka na staro, negativa je neutralizirana i na nama je da Novu realnost približimo svima kroz svoj primjer, pokazujući ljudima da su ljubav, radost, zdravlje, obilje i mir mogući u ovom trenutku.

Mi utječemo na okolinu, kao što i okolina utječe na nas. SADA postajemo svjesni da smo mi ti koji biramo i kreiramo ono što želimo, ali prvo trebamo maknuti sve što je niske vibracije.
banner za knjige zivot izmedju zivota

Zato ovaj Novi svijet koji gradimo nije zastrašujući, niti ima bilo kakvih negativnosti. Ništa lošeg ne može postojati u višim vibracijama. Napuštamo sve programe 3D koji su nas limitirali, pa tako polako mijenjamo i sve paradigme ove civilizacije.

Nadvladali smo tu barijeru straha od nepoznatog i sada smo opušteni. Vjerujemo da smo uvijek vođeni, osjećamo da nikad nismo sami. Sve dolazi nama. Više se ne trebamo truditi i nešto postati.

To ne znači da nećemo ništa raditi, nego da će svi naši izbori biti takvi da nas uvijek veseli to što radimo, pa zato nikad ni nećemo imati osjećaj da radimo, već da uvijek uživamo. Moglo bi se reći da ponovno živimo u Raju na Zemlji.

Zbog narušene ravnoteže muško ženskih energija, živjeli smo tisućama godina kao zarobljenici uma. Sada sve dolazi u balans i harmoniju. Svatko sada počinje živjeti ono za što je dizajniran.



Otključavamo sve svoje moći s kojima smo rođeni

Zemlja se regenerira i ostvaruje svoju transformaciju pa svojom visokom vibracijom omogućuje i svima nama da i mi podignemo vibraciju tijela i tako postanemo nosioci promjene.

Život u SADA nas pomlađuje jer se uz sve ostale promjene na našoj DNA, aktiviralo i naše svjetlosno tijelo. Time otključavamo sve svoje moći s kojima smo rođeni. Imamo jaku intuiciju, razvija se unutarnji vid i druge prirođene sposobnosti.

Djelujući od sada s ljubavlju, postajemo primjer u svojim obiteljima i zajednicama, da svojim osobnim rastom mogu ostvariti sve svoje snove i postići ispunjenje. Cilj nam i jeste ostvariti društvo u kojem su svi jednakovrijedni pa žive kroz svoju jedinstvenost.

Što više dobra isijavamo iz svog srca to nam više dobra dolazi u naš život. Obzirom da smo povezani s cjelokupnim postojanjem, nama uvijek dođu u život i prave osobe i prave situacije. Taman takve kakve su nam najpotrebnije za naš osobni rast.

Biti u SADA postao je najvažniji posao za sve ljude. Osobnim rastom čistimo blokirane emocije, mičemo limitirajuća uvjerenja i detoksiciramo svoja tijela od otrova, tako da se konstantno povećava broj probuđenih koji vibriraju na višim vibracijama.

Naša promjena ogleda se u Novoj realnosti koja postaje vidljiva sve većem broju ljudi. Iako sve realnosti postoje istovremeno, sve su tu, mi ih ne možemo vidjeti, jer živimo na nižim vibracijama.

Meditacija i druge tehnike nam pomažu da napuštamo stare programe, strahove i nisko samopouzdanje, kao i stres koji nas razdvaja od onog što jesmo.

Svakim danom jesmo sve veći majstor bivanja u trenutku i taj naš unutarnji stav mijenja našu vanjsku realnost.
banner za knjige BUDJENJE U 5D
Novi je svijet ogledalo naše duše

Novim izborima mi smo u mogućnosti promijeniti svoju stvarnost izborom drugačijih misli. Sposobni smo stvoriti u svom umu slike nove realnosti koju priželjkujemo. Na taj način mi više ne mijenjamo druge nego mi korigiramo jedino sebe. Prestajemo prema sebi biti prestrogi i previše kritični. Razvijamo svakog dana sve više suosjećanja i za sebe, ali i za druge. Naš osobni rast je konstantan, pa je svijet u kojem živimo iz trena u tren sve bolji.

Kako naše misli imaju odlučujuću ulogu u kreiranju, naše riječi imaju još veće značenje. One su naredbe našem umu o tome što želimo ostvariti. Zato trebamo pažljivo birati riječi koje koristimo. Um sve shvaća doslovno i čak ne razumije da smo se šalili. Stoga prilagodimo svoj rječnik našoj novoj svjesnosti, jer tako instruiramo svoj um i izdajemo mu komande što da radi.

Fokusirali smo se isključivo na slike sretne budućnosti, ne samo za nas nego i za cijeli svijet. U svemu vidimo samo dobro. Naučili smo da se ne smijemo vezati za bilo što, tako da je naš život uvijek odraz slobodne volje

Mi nemamo pravo donositi odluke za druge ljude, nego se uvijek trebamo držati samo svog puta, na način da se bavimo samo onim što nas čini sretnima. To nam održava vibraciju tijela visokom.

Održavajmo doticaj stalne pozitivne božanske energije kroz duboko i svjesno disanje. Kada osjećamo da gubimo vezu s božanskom energijom, dovoljno je staviti ponovno fokus na svoje disanje te samo pratiti svoj udah i izdah. Tako Duh ponovno spajamo s materijom.

Potrudimo se potpuno biti prisutni u tijelu i jednostavno osluškivati što nam govori intuicija i osjećaji. Intuicija je govor naše duše. Uvijek ćemo na sve dobiti odgovor, ukoliko naučimo komunicirati s našim tijelom.



Mi smo vođeni

Kada postignemo potpuno povjerenje u unutarnje vodstvo, postajemo spokojni, jer smo SADA spremni prihvatiti svaki trenutak onakav kakav on jeste, bez reakcija i prosuđivanja. Znamo da nam je sve već dano i da sve već postoji. Osjećamo da smo vođeni! Naša vjera je očvrsnula i sve nam SADA dolazi s lakoćom.

Bivanje u SADA maknulo je zauvijek svaku sumnju od nas. Konstantnim životom u sadašnjem trenutku mi ćemo ostvariti magiju više dimenzije u kojoj je sve moguće, te manifestirati sve istog momenta čim ćemo to i poželimo.

Zlatno je doba pred nama. Stoga dignimo sada svoju vibraciju i jednom zauvijek maknimo svako zlo iz naših života.

izvor
[Vrh] Go down
 
Nova realnost postaje vidljiva sve većem broju ljudi – SADA smo nezaustavljivi!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Do Božića Nova TV i RTL kreću s dva nova programa!
» Do Božića Nova TV i RTL kreću sa dva nova programa
» Zašto su ljudi ljubomorni na uspijeh drugih ljudi?
» Fiat 500 u većem izdanju
» Virtualna realnost

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Duhovnost-
Forum(o)Bir: