Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Čije namirnice kupujemo?

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Čije namirnice kupujemo? Empty
PostajNaslov: Čije namirnice kupujemo?   Čije namirnice kupujemo? I_icon_minitime29.03.09 10:29

Ja volim da su hrvatske prizvodnje, ako mi je preskupo potražim alternativu iz srbije ili bih.
Pa nekako mi se čini da najviše proizvoda kupujem iz srbije, jer su ovi naši malo preskupi, a ponakad su mi srpski bolji. Također ako i nađem nešto hrvatsko da je kopjia nečeg, to je većinom užas. Sada ispada da pljujem po hrv. proizvodima, ali nije mi to namjera. Dobri su mi, ali nekada nisu za moj đep, jer mi se neplača brend kad imam sličan prizvod kod susjeda čak možda i bolji. Smile
Eto i prema njemačkim proizvodima imam dosta povjerenja, a nemogu protiv njih. Mada me sve više strah uzimati njihovu robu s police Smile
Kad vidim da je nešto iz Kine, Tajlanda, Grčke diže mi se kosa na glavi. zaboravio
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Čije namirnice kupujemo? Empty
PostajNaslov: Re: Čije namirnice kupujemo?   Čije namirnice kupujemo? I_icon_minitime29.03.09 19:55

Kupujem hrvatske proizvode pretežno no nekad i cijena igra ulogu pa kupim strani, no obavezno gledam rok trajanja i sastav što piše bez obzira na proizvođača. Smile
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Čije namirnice kupujemo? Empty
PostajNaslov: Re: Čije namirnice kupujemo?   Čije namirnice kupujemo? I_icon_minitime29.03.09 20:02

kupujem sve domace ...... Laughing ...kupujem najvise slovensko ...hrvatsko...najmanje iz BiH...ne znam ali sta god kupim nesto nista ne valja...imala sam priliku kupovati nase proizvode vani i sve je bolje ...izgleda da za izvoz rade bolje...

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Čije namirnice kupujemo? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Čije namirnice kupujemo? Empty
PostajNaslov: Re: Čije namirnice kupujemo?   Čije namirnice kupujemo? I_icon_minitime29.03.09 20:02

Kupujem pretežno hrvatske proizvode kad sam u vinkulji,a i u Sloveniji ih ima tako da i ovdje hrvatsko i slovensko.A kupim nekad i tuđe proizvode bitan je sastav i datum,tako da ima svega. Smile
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Čije namirnice kupujemo? Empty
PostajNaslov: Re: Čije namirnice kupujemo?   Čije namirnice kupujemo? I_icon_minitime03.04.09 22:11

Ne gledam od kud su namirnice, zanima me samo kvaliteta i razumna cijena.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Čije namirnice kupujemo? Empty
PostajNaslov: Re: Čije namirnice kupujemo?   Čije namirnice kupujemo? I_icon_minitime03.04.09 22:17

vecinom kod Todorica..ha ha
ima najvecu paletu Hrv.proizvoda..
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Čije namirnice kupujemo? Empty
PostajNaslov: Re: Čije namirnice kupujemo?   Čije namirnice kupujemo? I_icon_minitime06.04.09 19:18

Mislim da su te kampanje "Kupujmo Hrvatsko" i slične glupe. Svatko kupuje ono što mu kvalitetom i cijenom najviše odgovara, bilo to hrvatsko, rumunjsko ili švedsko. Vlada bi raznim mjerama trebala olakšati poslovanje tvrtkama i omogučiti konkurentnost hrvatskih proizvoda, a ne sve svoditi na glupe kampanje.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Čije namirnice kupujemo? Empty
PostajNaslov: Re: Čije namirnice kupujemo?   Čije namirnice kupujemo? I_icon_minitime19.03.10 10:05

sve sto je ukusno i svjeze da mu nije rok istekao ...nije bitno odakle je ...i rijetko kupujem namirnice na akciji ..jer ne moze biti nikako ok ako placam npr makarone eur i po..a na akciji neke malo vise od pola eura..e to mi odmah nije ok...

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Čije namirnice kupujemo? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Čije namirnice kupujemo? Empty
PostajNaslov: Re: Čije namirnice kupujemo?   Čije namirnice kupujemo? I_icon_minitime31.03.10 14:08

Ma joj samo na akcijama i kupujem..zapravo oko mene ni ne poznajem nikoga tko ne kupuje po akcijama...strašno je sve skupo..trg..lanci mogu kako ih volja..a mi mali ispaštamo...
A pošto su na frizirali s onom kupujmo hrv..ja se držala tog, pa kada sam nekoliko puta za redom kupila naše, a ono pokvareno..istekao rok nitko skontao nije, pa ni ja..
Od kada nam je grad došao Njem. trg lanac sada kupujem pretežno kod njih ako kupujem na više i još se dosad nisam razočarala, a kupim onoliko koliko se mogu uokviriti i to večinom na akcijama...hvala bogu pa ih ima.. Čije namirnice kupujemo? 12363
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Čije namirnice kupujemo? Empty
PostajNaslov: Re: Čije namirnice kupujemo?   Čije namirnice kupujemo? I_icon_minitime14.10.10 8:20

ne gledam cije su ..ako mi se dopada uzmem ..ako pogrijesim necu drugi put uzeti i ok je ...ali najmanje uzimam domace..sta sam god kupila nista mi nije odgovaralo..ako krenem od cokolade ..pa do deterdenta ..nista mi nije ok ..i ne kupujem ono sto se vecinom reklamira

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Čije namirnice kupujemo? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
mexx
Zagrijao tipkovnicu
mexx


Female
Taurus Buffalo
Broj postova : 396
Godine : 38
Lokacija : tu i tamo
Datum registracije : 21.02.2011

Čije namirnice kupujemo? Empty
PostajNaslov: Re: Čije namirnice kupujemo?   Čije namirnice kupujemo? I_icon_minitime27.02.11 21:27

Ni ja ne nasedam na reklame,vodim se licnim iskustvom.Sto se tice proizvoda,uvek kupujem original eurokrem iz Takova.Svi ostali su mi ili preslatki li im ukus nije ok.Od cokolada kupujem samo euroblok.Od pavlaka-milerama kupujem samo slovenacki "zelena dolina" jer je super.Sto se tice voca i povrca to kupujem gde je najjeftinije a da lepo izgleda jer su gotovo svi od istog dobavljaca.Sto se tice voca sa naseg podneblja,to kupujem od seljaka na zelenoj pijaci jer mi je to nekako najblize zdravoj ishrani.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Čije namirnice kupujemo? Empty
PostajNaslov: Re: Čije namirnice kupujemo?   Čije namirnice kupujemo? I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Čije namirnice kupujemo?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Radimo, kupujemo, a da li živimo?
» Čije su humoristične serije bolje - američke ili britanske?
» Japanci proizveli 3D TV-tehnologiju čije je slike moguće dodirnuti
» Avion čije je dijelove žvakao grizli popravljen izolir-vrpcom
» Dijetalne namirnice koje to nisu...

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Lifestyle :: Gastronomija :: Svaštara-
Forum(o)Bir: