Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Bježanje s nastave

Go down 
+7
Rokerka
Ary
Teioo
DJ Tea
Kikica
Blizanka
Goran
11 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Bježanje s nastave - Page 2 Empty
PostajNaslov: Bježanje s nastave   Bježanje s nastave - Page 2 I_icon_minitime22.03.09 21:17

First topic message reminder :

Da li ste ikad pobjegli s nastave i zašto ste to učinili? U osnovnoj sam samo jednom pobjegao s nastave i to sa curom sa satova kemije i biologije u osmom razredu, jer smo odlučili isprobati neke stvari u praksi, poklopilo se - baš što se tiče tih predmeta! cerekalo:
U srednjoj mi se to učestalije događalo i to opet zbog cura, rijeđe, ali ipak i nekoliko puta zbog pijanstava sa ekipom.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija

Autor/icaPoruka
Teioo
Totalno relaxiran
Teioo


Female
Leo Dog
Broj postova : 1670
Godine : 29
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 15.04.2009

Bježanje s nastave - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bježanje s nastave   Bježanje s nastave - Page 2 I_icon_minitime01.05.09 15:57

ni ja ga ne mogu podnijet...i brijem da ga nikad ni neću naučit...
treba mi pet minuta da kažem jednu rečenicu cerekalo: loše
a profa se s nama zaj***** na satu...i onda kao da mi neš naučimo cerekalo:
[Vrh] Go down
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 27
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Bježanje s nastave - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bježanje s nastave   Bježanje s nastave - Page 2 I_icon_minitime05.02.10 14:07

Pobegla sam jednom....ne znam ni ja sto...jednostavno mi je doslo i izasla sam...
najjace je sto je nastavnica vec usla u ucionicu i pocela da predaje, i izasla je na trenutak samo...al to mi je bio dovoljno da smugnem...
Dolazilo mi je tako milion puta da pobegnem al se nikad nisam usudila...ipak sam ja tamo dete za primer.. Bježanje s nastave - Page 2 776231
[Vrh] Go down
Bella
Zagrijao tipkovnicu
Bella


Female
Gemini Goat
Broj postova : 273
Godine : 32
Datum registracije : 29.01.2010

Bježanje s nastave - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bježanje s nastave   Bježanje s nastave - Page 2 I_icon_minitime07.02.10 13:45

inace nisam za tih posala, ali kad se mora... Bježanje s nastave - Page 2 0457
[Vrh] Go down
Niky
VIP član
Niky


Female
Aries Rat
Broj postova : 13469
Godine : 40
Datum registracije : 07.07.2009

Bježanje s nastave - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bježanje s nastave   Bježanje s nastave - Page 2 I_icon_minitime25.02.10 17:39

nikad u osnovnoj...ali srednjoj..uff više me nije bilo..nego što me bilo Bježanje s nastave - Page 2 12363
[Vrh] Go down
teaa
Totalno relaxiran
teaa


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 2415
Godine : 54
Lokacija : Split
Datum registracije : 05.02.2010

Bježanje s nastave - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bježanje s nastave   Bježanje s nastave - Page 2 I_icon_minitime25.02.10 23:41

Ne znam broja.Kad je grupno markiranje uredno sam sa ekipom markirala.Bio je to nekad protest protiv strogog profesora.Nismo ništa iskamčili osim neopravdanog.Znala sam koji put zaspat prvi sat...ali sam uvijek bila mirnica i draga profesorima,pa sam dobijala opravdano bez ikakve liječničke potvrde.
[Vrh] Go down
goc
Ljubitelj foruma
goc


Male
Aries Goat
Broj postova : 4354
Godine : 33
Lokacija : daleko od svih..
Datum registracije : 21.07.2009

Bježanje s nastave - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bježanje s nastave   Bježanje s nastave - Page 2 I_icon_minitime10.04.10 2:03

dosta često..
[Vrh] Go down
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 27
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Bježanje s nastave - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bježanje s nastave   Bježanje s nastave - Page 2 I_icon_minitime30.04.10 19:41

Nervira me kad oce da bezi celo odeljenje...tj decaci i onda smaraju "ajde Mima, kad krenes ti sve ce devojcice za tobom"...i ja naravno necu, jer sto da bezim kad sam ucila ko manijak...i posle ja ispadnem losa... Bježanje s nastave - Page 2 267525...kao danas...Samo, danas sam se pokajala sto nisam pobegla Bježanje s nastave - Page 2 12363
[Vrh] Go down
Teioo
Totalno relaxiran
Teioo


Female
Leo Dog
Broj postova : 1670
Godine : 29
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 15.04.2009

Bježanje s nastave - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bježanje s nastave   Bježanje s nastave - Page 2 I_icon_minitime03.05.10 1:02

Uf, kad se sjetim osnovne. Markirala sam možda samo jednom ili dvaput. A sada u srednjoj. Zasad imam 6 neopravdanih i sad moram pazit da ne dobijem još 1 jer je onda to opomena. Odlazim sa sata uglavnom jer ne naučim, pa ne želim dobiti 1. Ili kada mi se ne da na prvi sat. Trebala bi ja imati više neopravdanih, ali sam uvijek nekako uspijela zmuljati profesore..Ili sam fotokopirala ili sama napisala ispričnicu, ili sam nešto rekla mami pa mi je opravdala. No kako prvi razredi u našoj školi imaju previše izostanaka, uveli su novo pravilo samo za nas: da više nema ispričnica, nego sve moraju roditelji doći opravdati u roku 2 tjedna. Inače se dobiva neopravdani. Tako da sad više ne mogu sama pisati ispričnice, tako da tih zadnjih 2 mjeseca otkada je uvedeno to pravilo više uopće ne markiram. Bježanje s nastave - Page 2 765814
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Bježanje s nastave - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bježanje s nastave   Bježanje s nastave - Page 2 I_icon_minitime03.05.10 1:06

da sam manje bežao bolji bi bio.. Laughing Laughing
[Vrh] Go down
Sponsored content





Bježanje s nastave - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bježanje s nastave   Bježanje s nastave - Page 2 I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Bježanje s nastave
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Izbacivanje s nastave
» Nema odgađanja nastave zbog N1H1
» Seksali se za vrijeme nastave pa učiteljica dobila otkaz

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Teen room-
Forum(o)Bir: