Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi

Početna stranicaRegistracijaLogin

Izbacivanje s nastave

Go down 
+2
mayeer
Goran
6 posters
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran

Male
Cancer Rooster
Broj postova : 87086
Godine : 40
Datum registracije : 24.09.2008

Izbacivanje s nastave Empty
PostajNaslov: Izbacivanje s nastave   Izbacivanje s nastave I_icon_minitime3/22/2009, 21:12

Da li ste ikad izbačeni sa nastave i čime ste to zaslužili?
Ja sam bio u osnovnoj školi dva-tri puta izbačen sa satova matematike, jer smo nastavili igrati nogomet u razredu i nakon što je učiteljica ušla kao da je nema. Naravno, uslijedio je odlazak kod ravnatelja i upisivanje u "crnu knjigu"! Laughing

Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Izbacivanje s nastave   Izbacivanje s nastave I_icon_minitime3/22/2009, 21:13

U srednjoj me stalno izbacivali,čak me zamolili da ne dođem do kraja godine
na taj predmet i jel mi dosta 4-vorka za to...kako ne cerekalo:
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Izbacivanje s nastave   Izbacivanje s nastave I_icon_minitime3/22/2009, 21:15

nisam nikada....osim što mi se znalo zalomiti par neopravdanih jer mi se nije dalo na neke pojedine predmete..Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Izbacivanje s nastave   Izbacivanje s nastave I_icon_minitime3/22/2009, 21:16

U srednjoj su me redovito izbacivali i to sa hrvatskog jer sam se stalno smijala,a hebi ga luda učiteljica bila... Laughing
[Vrh] Go down
mayeer
Početnik
Početnik
mayeer

Male
Taurus Snake
Broj postova : 66
Godine : 32
Datum registracije : 12.02.2009

PostajNaslov: Re: Izbacivanje s nastave   Izbacivanje s nastave I_icon_minitime3/22/2009, 21:21

U nas kad odes direktoru on ti naspe sok pocastite te kolacem ili keksom..Ja nikada nisam isao direktoru
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran

Male
Cancer Rooster

PostajNaslov: Re: Izbacivanje s nastave   Izbacivanje s nastave I_icon_minitime3/22/2009, 21:31

Kate je napisao/la:
Tko ne bi pristao na to?! cerekalo:

Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Izbacivanje s nastave   Izbacivanje s nastave I_icon_minitime3/22/2009, 21:33

Goran je napisao/la:
Kate je napisao/la:
Tko ne bi pristao na to?! cerekalo:

Pa da...milina haha... cerekalo:
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran

Male
Cancer Rooster

PostajNaslov: Re: Izbacivanje s nastave   Izbacivanje s nastave I_icon_minitime3/22/2009, 21:55

Dobra neka škola Kate... Smile

[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Izbacivanje s nastave   Izbacivanje s nastave I_icon_minitime3/22/2009, 21:57

Goran je napisao/la:
Dobra neka škola Kate... Smile

Ili Kate nije dobra za školu bila... cerekalo:
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran

Male
Cancer Rooster

PostajNaslov: Re: Izbacivanje s nastave   Izbacivanje s nastave I_icon_minitime3/24/2009, 21:36

Možda je i to bilo! Laughing

[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Izbacivanje s nastave   Izbacivanje s nastave I_icon_minitime3/24/2009, 21:40

Nisam bio izbačen koliko se sjećam ali zato me profesorica nije pustila jednom u razred jer sam kasnio na sat (čini mi se da sam zaspao pa sam kasnio) i dala mi neopravdani. tužni
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica

Female
Taurus Goat
Broj postova : 44696
Godine : 42
Datum registracije : 04.03.2009

PostajNaslov: Re: Izbacivanje s nastave   Izbacivanje s nastave I_icon_minitime3/26/2009, 08:46

Mene su osnovnoj dosta opominjali, nisu me izbacivalj. A usrednjoj već sam napisala mudrica sam bila s dobrim izgovorima Smile
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran

Male
Cancer Rooster

PostajNaslov: Re: Izbacivanje s nastave   Izbacivanje s nastave I_icon_minitime3/26/2009, 10:14

Pametna Kikica! bravo respect

[Vrh] Go down
Teioo
Totalno relaxiran
Teioo

Female
Leo Dog
Broj postova : 1677
Godine : 27
Datum registracije : 15.04.2009

PostajNaslov: Re: Izbacivanje s nastave   Izbacivanje s nastave I_icon_minitime4/21/2009, 18:00

mene sad u osnovnoj znaju opomenut al me nisu niti jednom izbacili...
ova profa iz hrvatskog pošalje nekog u kut...hahaha...to sam jednom bila Laughing
ustvari jednom me profa iz matiše izbacila zajedno sa još dva lika...zato kaj su došli bez šlapa (da, mi moramo nosit šlape) a baš sam ja taj dan zaboravila i otišla sam joj se ispričat...a bila već sva ljuta zbog ove dvojice pa je poslala i mene i njih van...i dala neopravdani...a kaj je najbolje, cijelo vrijeme smo bili kod raske u dvorani (iz tjelesnog nam je) i na kraju nam je opravdala Laughing
[Vrh] Go down
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka

Female
Cancer Rat
Broj postova : 4244
Godine : 25
Datum registracije : 31.12.2009

PostajNaslov: Re: Izbacivanje s nastave   Izbacivanje s nastave I_icon_minitime2/15/2010, 13:38

Jednom me je nastavnik engleskog izbacio sa casa u 2. razredu...
Drugarica me je zasmejavala i ja vise nisam mogla da izdrzim i pocela da se smejem...i on me isterao napolje Izbacivanje s nastave 776231
[Vrh] Go down
goc
Ljubitelj foruma
goc

Male
Aries Goat
Broj postova : 4405
Godine : 30
Datum registracije : 21.07.2009

PostajNaslov: Re: Izbacivanje s nastave   Izbacivanje s nastave I_icon_minitime4/10/2010, 02:03

dogodilo se i to par puta...
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Izbacivanje s nastave   Izbacivanje s nastave I_icon_minitime

[Vrh] Go down

Izbacivanje s nastave
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.