Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Vežete li se za fizičke stvari?

Go down 
+10
Niky
goc
mihaela
teaa
mentalistica
Rokerka
ajmeivana
Kikica
Blizanka
Goran
14 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Vežete li se za fizičke stvari? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Vežete li se za fizičke stvari?   Vežete li se za fizičke stvari? - Page 3 I_icon_minitime22.03.09 15:17

First topic message reminder :

Vežete li se za fizičke stvari? Pri tome ne mislim na klasično vezanje, nego emocionalno. cerekalo:
Da li imate neki komad odječe, koji više ne nosite, ali vas vežu neke uspomene za njega, pa ga ne želite baciti? Da li vam je teško prodati auto koji ste dugo posjedovali i vozili? Da li imate neke dijelove namještaja koji se više nikako ne uklapaju u interijer, ali ih ne želite baciti? Da li neke stvari i zbog čega imaju veču vrijednost od materijalne?
Meni je recimo doista teško prodati auto koji sam dugo vozio, imam i neke dijelove namještaja koje sam uzeo iz kuće u kojoj sam prije živio, samo zato što me podsječaju na djetinjstvo i povezuju me s tim periodom života, ponekad me takve uspomene preko fizičkih stvari tjeraju da budem onaj iskonski ja.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija

Autor/icaPoruka
mihaela
Ljubitelj foruma
mihaela


Female
Libra Tiger
Broj postova : 3434
Godine : 38
Lokacija : Uvek dovoljno blizu da vidim sve
Datum registracije : 25.11.2009

Vežete li se za fizičke stvari? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vežete li se za fizičke stvari?   Vežete li se za fizičke stvari? - Page 3 I_icon_minitime19.06.10 0:53

Blekice nisi vezana za svoj komp ?
[Vrh] Go down
mentalistica
Zagrijao tipkovnicu



Female
Broj postova : 786
Datum registracije : 14.05.2010

Vežete li se za fizičke stvari? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vežete li se za fizičke stvari?   Vežete li se za fizičke stvari? - Page 3 I_icon_minitime19.06.10 0:54

Kako ne?

To je vezanje za stvari/predmet.

Svaki predmet ima svoju priču i sjećanje.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Vežete li se za fizičke stvari? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vežete li se za fizičke stvari?   Vežete li se za fizičke stvari? - Page 3 I_icon_minitime19.06.10 0:59

Pa lepo ne..za mene to nije isto Vežete li se za fizičke stvari? - Page 3 765814
[Vrh] Go down
Niky
VIP član
Niky


Female
Aries Rat
Broj postova : 13469
Godine : 40
Datum registracije : 07.07.2009

Vežete li se za fizičke stvari? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vežete li se za fizičke stvari?   Vežete li se za fizičke stvari? - Page 3 I_icon_minitime23.06.10 17:34

Vezivam se za stvari koje su u određenom trenutku za mene imale neku emocionalnu vrijednost, i takve stvari čuvam , recimo : slike , cd-e , knjige.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Vežete li se za fizičke stvari? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vežete li se za fizičke stvari?   Vežete li se za fizičke stvari? - Page 3 I_icon_minitime23.06.10 22:25

Ne.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Vežete li se za fizičke stvari? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vežete li se za fizičke stvari?   Vežete li se za fizičke stvari? - Page 3 I_icon_minitime23.06.10 22:26

Prije da, vise ne
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Vežete li se za fizičke stvari? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vežete li se za fizičke stvari?   Vežete li se za fizičke stvari? - Page 3 I_icon_minitime24.06.10 10:54

naravno da sam vezana za neke fizičke stvari. imam nekih stvari koje nikad ne bih bacila. čuvam ih kao uspomene, naprimjer. i uvijek kad ih pogledam, preplavi me neka toplina. kao da te fizičke stvari zrače nekon pozitivnom energijom. kao da u njima ima djelića mene.
[Vrh] Go down
len
Zagrijao tipkovnicu
len


Female
Broj postova : 470
Datum registracije : 23.06.2010

Vežete li se za fizičke stvari? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vežete li se za fizičke stvari?   Vežete li se za fizičke stvari? - Page 3 I_icon_minitime24.06.10 11:29

mogu bez njih. Vežete li se za fizičke stvari? - Page 3 31382


Zadnja promjena: len; 07.07.10 17:28; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Vežete li se za fizičke stvari? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vežete li se za fizičke stvari?   Vežete li se za fizičke stvari? - Page 3 I_icon_minitime24.06.10 11:36

pa da ne možeš bez jnjih, onda bi to već bila neka vrsta ovisnosti.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Vežete li se za fizičke stvari? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vežete li se za fizičke stvari?   Vežete li se za fizičke stvari? - Page 3 I_icon_minitime30.06.10 19:03

mihaela je napisao/la:
Blekice nisi vezana za svoj komp ?

Ne nisam vezana za svoj komp to je cista glupost..sluzi mi kao sredstvo za komunikaciju ali verum mogu ja i bez njega Vežete li se za fizičke stvari? - Page 3 969280

Ne mozeste porediti auta sa starim porodicnim slikama one imaju dusu..uspomene..
a sta imaju te vase lepe krpice..nakit..auta ????
[Vrh] Go down
Wind
Totalno relaxiran
Wind


Female
Aquarius Rooster
Broj postova : 1722
Godine : 42
Datum registracije : 09.12.2009

Vežete li se za fizičke stvari? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vežete li se za fizičke stvari?   Vežete li se za fizičke stvari? - Page 3 I_icon_minitime18.07.10 17:19

Stvari uvijek dozivljavam iskljucivo kao stvari i nema te stvari koja bi mi psihicki nesto vazno znacila
Slike, auta, odjeca, kuce, nakit, plisane igracke, mobiteli.....itd.....mi znace samo onoliko koliko mi njihova funkcionalnost moze posluziti, a da ih dozivljavam na nekom psihickom nivou....taman posla Vežete li se za fizičke stvari? - Page 3 71877 ....samo prema zivim bicima osjecam odredjenu povezanost
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 174
Datum registracije : 21.01.2009

Vežete li se za fizičke stvari? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vežete li se za fizičke stvari?   Vežete li se za fizičke stvari? - Page 3 I_icon_minitime16.01.12 13:26

Bez obzira koliko neko govorio da su emocionalna vezivanja uz stvari glupost ...za mene su jako vazne i te stvarcice ..ne kazem da ne bih mogla bez njih al kad ih vec imam cuvam ih i ponekad uzmem i gledam citam i bas se lijepo osjecam ...imam osusenog cvjeca ...kipica ..majica ...cak i potrosenu bocicu parfema ...ako to zanci da sam veliki emotivac onda neka sam al te stvarcice mi imaju veliku vrijednost zbog ljubavi i paznje s kojom su mi poklonjene ....

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Vežete li se za fizičke stvari? - Page 3 Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
LuckyM5
Ljubitelj foruma
LuckyM5


Female
Capricorn Horse
Broj postova : 3859
Godine : 45
Datum registracije : 25.10.2011

Vežete li se za fizičke stvari? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vežete li se za fizičke stvari?   Vežete li se za fizičke stvari? - Page 3 I_icon_minitime16.01.12 15:32

uopće ne. Al vidiš bliz ima nešto u tome što ti kažeš samo što meni izgleda malo poklanjaju looool A lijepo je vidjeti neku stvar pa odvrtiti onaj lijepi film bravo Da. Mene recimo mirisi najviše asociraju i podsjećaju. Automatski me vrate u to vrijeme.
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 174
Datum registracije : 21.01.2009

Vežete li se za fizičke stvari? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vežete li se za fizičke stvari?   Vežete li se za fizičke stvari? - Page 3 I_icon_minitime16.01.12 22:04

istina Lucky ..miris je nesto posebno i vjeruj mi ne samo miris parfema nego bilo koji miris ..pa miris i jela u sekundi ucini da otplovim .....Vežete li se za fizičke stvari? - Page 3 Smilie_girl_231...

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Vežete li se za fizičke stvari? - Page 3 Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
LuckyM5
Ljubitelj foruma
LuckyM5


Female
Capricorn Horse
Broj postova : 3859
Godine : 45
Datum registracije : 25.10.2011

Vežete li se za fizičke stvari? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vežete li se za fizičke stvari?   Vežete li se za fizičke stvari? - Page 3 I_icon_minitime16.01.12 22:36

Pa naravno Bliz nisi valjda mislila da sam toliki snob da samo mislim o parfemima. Smile Nije sve onako kako se čini :*
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 174
Datum registracije : 21.01.2009

Vežete li se za fizičke stvari? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vežete li se za fizičke stvari?   Vežete li se za fizičke stvari? - Page 3 I_icon_minitime16.01.12 23:59

A ne nisam na to mislila ..posto slova nemaju ton ...onda nekad skroz pogresno zvuci ono sto napisemo ...s onim sam htjela reci ono u stilu da si me dobro podsjetila da i mirisi mogu cuda uciniti ne samo stvarcice ...pa cak i miris jela me baci u sevdah .... ;)

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Vežete li se za fizičke stvari? - Page 3 Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Blonde
Ljubitelj foruma
Blonde


Female
Pisces Tiger
Broj postova : 8120
Godine : 38
Datum registracije : 30.08.2011

Vežete li se za fizičke stvari? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vežete li se za fizičke stvari?   Vežete li se za fizičke stvari? - Page 3 I_icon_minitime13.02.12 21:45

Ne vezujem se za stvari, i ne zbog toga sto za mene nemaju nikakvu vrijednost, jednostavno je tako. Ako su poklonjene to je neka druga prica ...ja jadna pokusavam da se ne vezem vise ni za ljude a kamoli za stvari
[Vrh] Go down
LuckyM5
Ljubitelj foruma
LuckyM5


Female
Capricorn Horse
Broj postova : 3859
Godine : 45
Datum registracije : 25.10.2011

Vežete li se za fizičke stvari? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vežete li se za fizičke stvari?   Vežete li se za fizičke stvari? - Page 3 I_icon_minitime13.02.12 23:20

Blonde je napisao/la:
Ne vezujem se za stvari, i ne zbog toga sto za mene nemaju nikakvu vrijednost, jednostavno je tako. Ako su poklonjene to je neka druga prica ...ja jadna pokusavam da se ne vezem vise ni za ljude a kamoli za stvari

Hahahaha al me nasmija Smile Ko da sam ja napisala ;) Pokušavam da se ne vežem za ljude a što se tiče stvari ne predstavljaju mi ništa osim ako nisu neka jako draga uspomena . Ali takvih stvari je jako malo. Po meni sve može oriti goriti. Sve bacam i rješavam se da bih mogla lakše se snalaziti. Jer sam tip osobe koja stalno vuče nešto u kuću , pa kad ne bih bacala bi se ugušila od stvari. ljubi
[Vrh] Go down
Sponsored content





Vežete li se za fizičke stvari? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vežete li se za fizičke stvari?   Vežete li se za fizičke stvari? - Page 3 I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Vežete li se za fizičke stvari?
[Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» 25 načina da vežete maramu
» Omiljene nam stvari....
» 25 poučnih stvari....
» Stvari za bebe
» Antikviteti i stare stvari

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Psihologija i osobni razvoj :: Psihologija općenito :: Psihologija ponašanja-
Forum(o)Bir: