Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Pazite na motoriste...

Go down 
+3
Goran
Kikica
king_in_crimson
7 posters
Autor/icaPoruka
king_in_crimson
Zagrijao tipkovnicu
king_in_crimson


Male
Aquarius Rooster
Broj postova : 395
Godine : 66
Lokacija : Hrvatska
Datum registracije : 21.10.2008

Pazite na motoriste... Empty
PostajNaslov: Pazite na motoriste...   Pazite na motoriste... I_icon_minitime18.03.09 22:21

Dragi moji, dolazi toplo vrijeme i na našim cestama je sve više motora, skutera i sličnih dvokotačnih vozila.
Godina nije dobro krenula i već je, nažalost, mnogo vozača izgubilo život u prometu.

Čovjek od 45 godina je ovaj vikend izgubio život jer mu je balavac od 20godina oduzeo prednost nepropisno
izlazeći s BMW-om X5 s benzinske pumpe u Karlovcu.
Milijun zakona je taj kreten prekršio i sad je jedan čovjek mrtav...

Vozači motora se uvijek vežu uz brzinu, agresivnu vožnju, nepoštivanje svih mogućih i nemogućih prometnih zakona i na
taj način uvijek ispada „da su si sami krivi“....

ALI...!!!

U veeelikom postotku, za motorističke nesreće su krivi i vozači „četverokotača“.

Ovim vas (i vaše frendove) želim potaknuti na razmišljanje i oprez u prometu

Molim vas također da pogledate ove filmove koji će malo „osvijestiti“ razmišljanje onima koji ne znaju kako je to biti vozač motora....

https://www.youtube.com/watch?v=6G7ojDokkvw

https://www.youtube.com/watch?v=LDCg1H_RBFE

https://www.youtube.com/watch?v=YqOe4w1c ... re=related

https://www.youtube.com/watch?v=ue41yaX3 ... re=related
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Pazite na motoriste... Empty
PostajNaslov: Re: Pazite na motoriste...   Pazite na motoriste... I_icon_minitime18.03.09 22:36

mislim da je ovo jako dobra tema, ali nažalost naša realnost je tako tužna i istinita da danas malo ljudi pazi kako vozi i svako vozi po svojim nekim pravilima..i ja sam vozač i svašta sam viđala , ali moram priznati da otkako sam počela voziti da sve više psujem i nerviram se i gubim živce zbog drugih.. a najžalosnije od svega je da se tu ne može ništa.. ljudi gube živote i stradavaju zbog nečijih hirova ili nečije želje da da se pokaže u pogrešnoim svjetlu( mislim na ko ima jače auto, ko ima brže i slično)... a takvih slučajeva je mnogo danas.... No
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Pazite na motoriste... Empty
PostajNaslov: Re: Pazite na motoriste...   Pazite na motoriste... I_icon_minitime19.03.09 8:02

Strašno je što se događa na cestama i mislim da je jedan od glavnih krivca, što ima toliko poginulih, širina naših cesta uz njihovo neodržavanje.
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Pazite na motoriste... Empty
PostajNaslov: Re: Pazite na motoriste...   Pazite na motoriste... I_icon_minitime19.03.09 9:17

Bolje neka motoristi više paze sami na sebe i manje divljaju. Svaki drugi dan mi neki motorist uđe u škare, bezrazložno divljaju i ni malo ne paze na sebe.
I ja sam nekoliko godina vozio motor, pa sam znao gdje što mogu i nikad nisam imao prometnu motorom.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Pazite na motoriste... Empty
PostajNaslov: Re: Pazite na motoriste...   Pazite na motoriste... I_icon_minitime19.03.09 9:55

Sve više krvi na cestama... No
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Pazite na motoriste... Empty
PostajNaslov: Re: Pazite na motoriste...   Pazite na motoriste... I_icon_minitime19.03.09 10:01

Prevedeno - sve više gluposti i divljanja na cestama.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Pazite na motoriste... Empty
PostajNaslov: Re: Pazite na motoriste...   Pazite na motoriste... I_icon_minitime19.03.09 12:29

naravno da na cesti nikada neznas sto se moze dogoditi..
isto tako ima mnogo subjekata kad su u pitanju motoristi...
nisu uvijek glavni krivci...
ali je cinjenica da u svojoj voznji..
sami prizivaju smrt...
ponajvise zbog svog samouvjerenja..
uvjeren je u samog sebe..
da moze nadjacat brzinu..
da je postao jahac apokalipse...
ali ne shvaca samo jedno...
da brzinu ne moze pobijediti...
jednostavno je postao njezin taoc...
sto mnogi ne mogu razumijeti..
razumiju samo u tom dijelicu sekunde ...
kada na zalost ugledaju kolegu
dok lezi na tom smrdljivom asfaltu...
a vec sutra..istim tim asfaltom
protutnjace kao gromovi...
zaboravljajuci..
STO JE JUCE BILO..
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Pazite na motoriste... Empty
PostajNaslov: Re: Pazite na motoriste...   Pazite na motoriste... I_icon_minitime19.03.09 12:38

Istina adry. Fora pišeš postove, kao pjesmice! cerekalo:

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Pazite na motoriste... Empty
PostajNaslov: Re: Pazite na motoriste...   Pazite na motoriste... I_icon_minitime19.03.09 12:40

Ne kaže se đabe voziš li,jednom si nogom u grobu....podjednako su tu krivci motori i auti,samo što ja imam lošije mišljenje o motorima....Rjetko se nađe netko tko vozi normalno pa ne kupuju bezveze što brže motore nego da se dokazuju a sve do jednom,Sve u svemu žalosno
[Vrh] Go down
king_in_crimson
Zagrijao tipkovnicu
king_in_crimson


Male
Aquarius Rooster
Broj postova : 395
Godine : 66
Lokacija : Hrvatska
Datum registracije : 21.10.2008

Pazite na motoriste... Empty
PostajNaslov: Re: Pazite na motoriste...   Pazite na motoriste... I_icon_minitime21.03.09 17:08

Meni je oduvijek zelja imati motor od 1 000 + kubika, i to ne bilo kakav vec cruiser ilitiga chopper. I jednog cu si ga dana nabaviti pa da idem na putovanja po Europi sa svojim Harleyem...

A i imam jos jedno ovako zanimljivo pitanje: kako to da nikad nisam cuo da je poginuo neki motorist koji je vozio Harleya, Suzuki Intrudera, Yamahu Drag Star ili slicne?
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Pazite na motoriste... Empty
PostajNaslov: Re: Pazite na motoriste...   Pazite na motoriste... I_icon_minitime21.03.09 17:23

To koliko vidim voze stariji bikeri koji nisu poginuli kada su divljali kao mladi.
Ti cruizeri su mi meni za uživanje u vožnji i razgledavanje okoline super, aj bi rado kao i ti da si jednog dana mogu imati jedan takav i uživati na njemu..


Zadnja promjena: Kikica; 28.08.09 17:03; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Pazite na motoriste... Empty
PostajNaslov: Re: Pazite na motoriste...   Pazite na motoriste... I_icon_minitime24.03.09 19:10

Dobar odgovor kiki, te motore voze stariji i iskusniji motoristi, pa naravno da rijetko i ginu.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Bonnie
Ljubitelj foruma
Bonnie


Female
Taurus Tiger
Broj postova : 3003
Godine : 37
Datum registracije : 25.11.2008

Pazite na motoriste... Empty
PostajNaslov: Re: Pazite na motoriste...   Pazite na motoriste... I_icon_minitime13.05.09 22:16

najlakše je optužiti motoriste kad se dogodi prometna, u takvim situacijama ima hrpa odrednica, a i to što su neki kupili motore kao nadomjestak za svoj ... da se mogu preseravati ne znači odmah da su svi takvi...zato za početak, isprobajte vožnju na motoru
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Pazite na motoriste... Empty
PostajNaslov: Re: Pazite na motoriste...   Pazite na motoriste... I_icon_minitime29.06.09 21:34

Isprobao ja vožnju na motoru dosta dugo Bonnie i generalni zaključak je da pola motorista koje sam susretao ne paze dovoljno na sebe.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Pazite na motoriste... Empty
PostajNaslov: Re: Pazite na motoriste...   Pazite na motoriste... I_icon_minitime29.06.09 21:39

slažem se s Goranom, dosta je motorista koji vole brzinu pa su prebrzi i , a neki pretječu i slalom što nesmiju. Smile
[Vrh] Go down
Antonio
Zagrijao tipkovnicu
Antonio


Male
Aries Pig
Broj postova : 452
Godine : 41
Lokacija : širi centar
Datum registracije : 22.08.2009

Pazite na motoriste... Empty
PostajNaslov: Re: Pazite na motoriste...   Pazite na motoriste... I_icon_minitime22.08.09 17:05

Dosta je motorista po cesti koji misle da ako su na dva kotača mogu stići bilo kuda brzo.
Trebali bi najprije oni poštivati pravila, a tek onda nešto govoriti ostalima.

Zbog neopreznosti jednog od njih završio sam u bolnici na mjesec dana
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Pazite na motoriste... Empty
PostajNaslov: Re: Pazite na motoriste...   Pazite na motoriste... I_icon_minitime10.11.09 20:53

Činjenica je da vozači automobila najčešće uopće ne paze na motoriste... Ne jednom mi se dogodilo da mi lik u autu oduzima prednost s osmjehom od uha do uha.... Njima nije jasno da motor nemože zakočiti u mjestu kao auto, da nemože naglo skrenuti kao auto...

Na žalost u autoškolama se ne uči o tome....

Sa pojavom skutera na tržištu motore su počeli voziti gotovo svi ljudi najrazličitijih dobnih skupina, u Trogiru naprimjer u prosjeku svako kućanstvo ima u garaži dvokotač...

Nemože se suditi o svim motoristima na temelju nekolicine mladih divljaka koji voze prebrzo bez obzira vozili se u autu ili na motoru...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Pazite na motoriste... Empty
PostajNaslov: Re: Pazite na motoriste...   Pazite na motoriste... I_icon_minitime15.05.10 10:56

Bonnie je napisao/la:
najlakše je optužiti motoriste kad se dogodi prometna, u takvim situacijama ima hrpa odrednica, a i to što su neki kupili motore kao nadomjestak za svoj ... da se mogu preseravati ne znači odmah da su svi takvi...zato za početak, isprobajte vožnju na motoru


slazem se s Bonnie,motor se vozi glavom,ne gasom.
[Vrh] Go down
rogovito
Početnik
Početnik



Virgo Horse
Broj postova : 68
Godine : 33
Datum registracije : 26.01.2011

Pazite na motoriste... Empty
PostajNaslov: Re: Pazite na motoriste...   Pazite na motoriste... I_icon_minitime29.01.11 8:52

kao prvo motor je moj zivot i ovo je neki pocetnik sto se skrsio ja sam od malih nogu na motor sad ga dizem na prednji zadnji policajske i nisam pao sa ovog velikog sto imam ni jedamput padao sam dok sam bio pocetnik sad se glupiram kako hocete jer sam sve uvezbao.Ceo fazon je kad sednete na motor da se ne plasite eto to je sve i sve moze da se izvezba i nauci kako dici motor na zadnji tocak pri voznji date malo odsecan gas i on se podigne na zadnji kad hocete da ga pustite malo opustite i to je to na prednji kad se zaustavljate nabodete ga na prednju kocnicu i malo se nagnete prema guvernali to mora kratko da traje kad ocete da se spustite pustite prednju kocnicu i on ce da padne a noge na asvalt i to je cela tehnika.
[Vrh] Go down
rogovito
Početnik
Početnik



Virgo Horse
Broj postova : 68
Godine : 33
Datum registracije : 26.01.2011

Pazite na motoriste... Empty
PostajNaslov: Re: Pazite na motoriste...   Pazite na motoriste... I_icon_minitime29.01.11 8:53

@cinderella je napisao/la:
Bonnie je napisao/la:
najlakše je optužiti motoriste kad se dogodi prometna, u takvim situacijama ima hrpa odrednica, a i to što su neki kupili motore kao nadomjestak za svoj ... da se mogu preseravati ne znači odmah da su svi takvi...zato za početak, isprobajte vožnju na motoru


slazem se s Bonnie,motor se vozi glavom,ne gasom.


a kako da ide bez gasa kako da ide ako mu ne das gas?
[Vrh] Go down
rogovito
Početnik
Početnik



Virgo Horse
Broj postova : 68
Godine : 33
Datum registracije : 26.01.2011

Pazite na motoriste... Empty
PostajNaslov: Re: Pazite na motoriste...   Pazite na motoriste... I_icon_minitime29.01.11 8:55

Antonio je napisao/la:
Dosta je motorista po cesti koji misle da ako su na dva kotača mogu stići bilo kuda brzo.
Trebali bi najprije oni poštivati pravila, a tek onda nešto govoriti ostalima.

Zbog neopreznosti jednog od njih završio sam u bolnici na mjesec dana


pa kad je taj tvoj seo odma na 1100 ccm umesto postepeno 49 75 125 i tako redom.
[Vrh] Go down
mobile
VIP član
mobile


Male
Virgo Horse
Broj postova : 17288
Godine : 33
Datum registracije : 23.04.2011

Pazite na motoriste... Empty
PostajNaslov: Re: Pazite na motoriste...   Pazite na motoriste... I_icon_minitime26.04.11 20:05

bas tako kako pise ovaj rogovito samo bez straha i ja vozim motor i sve to znam
[Vrh] Go down
Sponsored content





Pazite na motoriste... Empty
PostajNaslov: Re: Pazite na motoriste...   Pazite na motoriste... I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Pazite na motoriste...
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Pazite da se ne predozirate
» Pazite li šta govorite?
» Pazite da vam se ne istopi venčanica
» Možete poljubiti mladu, ali pazite, grebe
» Pazite li ljeti da svojim ponašanjem ne izazovete požar?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Sport, automobilizam i navijači :: Auto-moto svijet-
Forum(o)Bir: