Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Evidencija i rasprava o zabrani pristupa forumu (baniranju)

Go down 
+14
cinnamon duckie
Puky
DjBjelovarcanin
Wind
mentalistica
Wall-e
Nenad
Rokerka
Niky
Ary
Kikica
Blizanka
Lux
Goran
18 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Evidencija i rasprava o zabrani pristupa forumu (baniranju) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Evidencija i rasprava o zabrani pristupa forumu (baniranju)   Evidencija i rasprava o zabrani pristupa forumu (baniranju) - Page 3 I_icon_minitime14.03.09 12:17

First topic message reminder :

Ovdje ćemo zajedno diskutirati treba li nekoga banirati zbog određenih postupaka i objavljivati postove zbog kojih je netko baniran.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija

Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Evidencija i rasprava o zabrani pristupa forumu (baniranju) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Evidencija i rasprava o zabrani pristupa forumu (baniranju)   Evidencija i rasprava o zabrani pristupa forumu (baniranju) - Page 3 I_icon_minitime12.04.10 1:48

Ubuduće banirajte odmah kad se već banirani pojave pod novim nickom. Smile :;):

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 28
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Evidencija i rasprava o zabrani pristupa forumu (baniranju) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Evidencija i rasprava o zabrani pristupa forumu (baniranju)   Evidencija i rasprava o zabrani pristupa forumu (baniranju) - Page 3 I_icon_minitime14.04.10 14:52

Meni nesto nije jasno...jel mozete vi da mu banujete IP? tom Renatu...il pod kojim je sad vec nickom?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Evidencija i rasprava o zabrani pristupa forumu (baniranju) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Evidencija i rasprava o zabrani pristupa forumu (baniranju)   Evidencija i rasprava o zabrani pristupa forumu (baniranju) - Page 3 I_icon_minitime14.04.10 15:09

Postoji net koji pri svakom ukljucivanju menja ip a takodje i ako ulazi preko proxy adresa je uvek drugacija tako da je to nemoguce odma u startu banovati jer se registruju i drugi
[Vrh] Go down
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 28
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Evidencija i rasprava o zabrani pristupa forumu (baniranju) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Evidencija i rasprava o zabrani pristupa forumu (baniranju)   Evidencija i rasprava o zabrani pristupa forumu (baniranju) - Page 3 I_icon_minitime14.04.10 15:11

e bezveze...al nervira me opasno Evidencija i rasprava o zabrani pristupa forumu (baniranju) - Page 3 940140 stoka...banovan je njemu mozak izgleda odavno...
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Evidencija i rasprava o zabrani pristupa forumu (baniranju) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Evidencija i rasprava o zabrani pristupa forumu (baniranju)   Evidencija i rasprava o zabrani pristupa forumu (baniranju) - Page 3 I_icon_minitime14.04.10 19:32

Dobro je rekla Bleky - u forumotion sustavu je moguće banirati na određeni broj dana, preko ip koji se mijenja svakim spajanjem ili ban na mail, na žalost nije moguće kao na bulletin formatu totalni ban sa koje god ip adrese se pokuša banirani logirati. Što je tu je, ubuduće one koji zaslužuju banirajte i ako naprave teže vrijeđanje nakon baniranja obrišite ga iz registra članova ako ja nisam tu ili ne stignem.
Valjda će debilni Renato uskoro shvatiti koliko je dosadan i odustati, ako ne ne, banamo ga svaki put i to je to.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Evidencija i rasprava o zabrani pristupa forumu (baniranju) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Evidencija i rasprava o zabrani pristupa forumu (baniranju)   Evidencija i rasprava o zabrani pristupa forumu (baniranju) - Page 3 I_icon_minitime01.05.10 10:01

Ako me ne bude tu, Kiki i B. - za prvu i najsitniju grešku banirajte Californiu, svoje kredite kod mene je ispucao.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Niky
VIP član
Niky


Female
Aries Rat
Broj postova : 13469
Godine : 40
Datum registracije : 07.07.2009

Evidencija i rasprava o zabrani pristupa forumu (baniranju) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Evidencija i rasprava o zabrani pristupa forumu (baniranju)   Evidencija i rasprava o zabrani pristupa forumu (baniranju) - Page 3 I_icon_minitime02.05.10 9:46

Složila bih se sa Goranom , svaka tema koja se otvori u određenom pdf-u je spamana od strane dotičnog Evidencija i rasprava o zabrani pristupa forumu (baniranju) - Page 3 765814
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Evidencija i rasprava o zabrani pristupa forumu (baniranju) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Evidencija i rasprava o zabrani pristupa forumu (baniranju)   Evidencija i rasprava o zabrani pristupa forumu (baniranju) - Page 3 I_icon_minitime02.05.10 9:49

Pa da, ponaša se bezobrazno, bahato i nezrelo. loše

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Niky
VIP član
Niky


Female
Aries Rat
Broj postova : 13469
Godine : 40
Datum registracije : 07.07.2009

Evidencija i rasprava o zabrani pristupa forumu (baniranju) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Evidencija i rasprava o zabrani pristupa forumu (baniranju)   Evidencija i rasprava o zabrani pristupa forumu (baniranju) - Page 3 I_icon_minitime02.05.10 9:51

Razumjemo se Evidencija i rasprava o zabrani pristupa forumu (baniranju) - Page 3 765814
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Evidencija i rasprava o zabrani pristupa forumu (baniranju) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Evidencija i rasprava o zabrani pristupa forumu (baniranju)   Evidencija i rasprava o zabrani pristupa forumu (baniranju) - Page 3 I_icon_minitime03.05.10 10:39

California baniran, kap koja je prelila čašu - uvrede upućene meni na pp.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Evidencija i rasprava o zabrani pristupa forumu (baniranju) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Evidencija i rasprava o zabrani pristupa forumu (baniranju)   Evidencija i rasprava o zabrani pristupa forumu (baniranju) - Page 3 I_icon_minitime03.05.10 13:03

Ok chef.. Evidencija i rasprava o zabrani pristupa forumu (baniranju) - Page 3 477390
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Evidencija i rasprava o zabrani pristupa forumu (baniranju) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Evidencija i rasprava o zabrani pristupa forumu (baniranju)   Evidencija i rasprava o zabrani pristupa forumu (baniranju) - Page 3 I_icon_minitime10.05.10 9:18

Brunolino baniran zbog omalovažavanja upozorenja i kršenja pravila.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Evidencija i rasprava o zabrani pristupa forumu (baniranju) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Evidencija i rasprava o zabrani pristupa forumu (baniranju)   Evidencija i rasprava o zabrani pristupa forumu (baniranju) - Page 3 I_icon_minitime06.06.10 10:56

Goran je napisao/la:
scorpio57 je napisao/la:
dragance je napisao/la:
hahaha,koji sam ja idiot!!!!najblje sto te prisili da moras kliknuti *ok*,a muzikaaa iritiraaa,ha ha ha hahaha hahahahahahaa\aaaaaaaaaaaaaaaaa

nabijem te na k**c mogu i ja stavit dvajst ovakvih idiotarija
Ovako se možeš obračati ljudima negdje drugdje - na ovom forumu NE. Imaš trajni ban.

scorpio57 je napisao/la:
odkle ti znaš šta je bilo prije 15.g.na HRT,odjebi

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.


Zadnja promjena: Goran; 06.06.10 15:51; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Evidencija i rasprava o zabrani pristupa forumu (baniranju) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Evidencija i rasprava o zabrani pristupa forumu (baniranju)   Evidencija i rasprava o zabrani pristupa forumu (baniranju) - Page 3 I_icon_minitime06.06.10 11:20

Bio je malo nervozan i nakon jedne psovke je bio opomentu..čak smo ga probale smiriti ..ali valja mu je neštko puklo. Svašta koje izražavanje kasnije...napadati curu tako je bolesno..a ona baš ništa nije kriva.
Meni je žao Draganče Evidencija i rasprava o zabrani pristupa forumu (baniranju) - Page 3 982261
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Evidencija i rasprava o zabrani pristupa forumu (baniranju) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Evidencija i rasprava o zabrani pristupa forumu (baniranju)   Evidencija i rasprava o zabrani pristupa forumu (baniranju) - Page 3 I_icon_minitime07.06.10 22:58

Da ne bi mislili da ja ovdje provodim neku diktaturu ili ne znam što, potaknut nekim privatnim poruka, stavljam ovu temu na uvid svima.
Do sad je ban bio trajan, za bilo koji prekršaj, možemo i to promjeniti.
Ovdje objavite nešto za što mislite da je nekorektno i zaslužuje sankciju ili komentirajte baniranja.
Što se tiče Scorpia, on je baniran jer je grubo izvrijeđao Draganče, totalno suludo. Ako mislite da mu treba nakon nekog vremena skinuti ban - recite.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Evidencija i rasprava o zabrani pristupa forumu (baniranju) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Evidencija i rasprava o zabrani pristupa forumu (baniranju)   Evidencija i rasprava o zabrani pristupa forumu (baniranju) - Page 3 I_icon_minitime07.06.10 23:05

Evo ja cu...zao mi je sto je dobio trajan ban, ali prekrsio je pravila foruma.....ti si gazda ovog foruma i ti odlucujes, ne mi...barem ja tako mislim......da dobim trajan ban i da mi ga se skine, nebi se nikad vise vratila, pa mislim da je to bez veze.....ako je tako odluceno...neka tako bude
[Vrh] Go down
Nenad
Zagrijao tipkovnicu
Nenad


Aries Snake
Broj postova : 132
Godine : 47
Datum registracije : 15.05.2010

Evidencija i rasprava o zabrani pristupa forumu (baniranju) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Evidencija i rasprava o zabrani pristupa forumu (baniranju)   Evidencija i rasprava o zabrani pristupa forumu (baniranju) - Page 3 I_icon_minitime07.06.10 23:13

ljudi se ne trebaju svadjati vec ako imaju ralicite stavove da se uklpapaju tolerancijom a za psovke sam licno protiv bilo kakvih,jer to zaista ne podnosim,bilo koje,globalno!,tako da je ovo ok Evidencija i rasprava o zabrani pristupa forumu (baniranju) - Page 3 816407
[Vrh] Go down
http://www.maximumweb.info
Wall-e
Ljubitelj foruma
Wall-e


Male
Aquarius Buffalo
Broj postova : 6188
Godine : 38
Lokacija : Bejha
Datum registracije : 04.06.2010

Evidencija i rasprava o zabrani pristupa forumu (baniranju) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Evidencija i rasprava o zabrani pristupa forumu (baniranju)   Evidencija i rasprava o zabrani pristupa forumu (baniranju) - Page 3 I_icon_minitime07.06.10 23:32

Gorane, s našim narodom nemože drugačije, mora biti diktatura, vladavina čelične ruke!
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 174
Datum registracije : 21.01.2009

Evidencija i rasprava o zabrani pristupa forumu (baniranju) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Evidencija i rasprava o zabrani pristupa forumu (baniranju)   Evidencija i rasprava o zabrani pristupa forumu (baniranju) - Page 3 I_icon_minitime08.06.10 8:45

Sto se tice baniranja ne mislim da drugi trebaju o tome odlucivati ...zna se zasta se ban dobije i tu nema rasprave ..navedes iz kojeg razloga je baniran i to je to ...ovde se nikad nije provodila diktatura niti ce ..prema tome nema sta ko misliti ...na mnogim forumima spam se kaznjava a mi toliko imamo spama a da ga cak i ne brisemo ...i mislim da su sve odluke koje donesemo uredu ..pogotovo tvoje jer nikad nisi donijeo neku odluku a da nije bio razlog ocit ...po meni ako je ban onda je trajni ...ako ces davati privremene mislim da kad bi se vratili imali bi jos vecih problema jer niko nije baniran zbog lijepog ponasanja....
mi smo jedan od malobrojnih foruma gdje se puno toga tolerise ...

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Evidencija i rasprava o zabrani pristupa forumu (baniranju) - Page 3 Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Evidencija i rasprava o zabrani pristupa forumu (baniranju) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Evidencija i rasprava o zabrani pristupa forumu (baniranju)   Evidencija i rasprava o zabrani pristupa forumu (baniranju) - Page 3 I_icon_minitime08.06.10 9:56

ja ću reći samo jedno: moj nos me nije prevario. što se tiče scorpia.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Evidencija i rasprava o zabrani pristupa forumu (baniranju) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Evidencija i rasprava o zabrani pristupa forumu (baniranju)   Evidencija i rasprava o zabrani pristupa forumu (baniranju) - Page 3 I_icon_minitime08.06.10 9:59

Prekrsio je pravila foruma banovan je i to je to , dalje rasprave su nepotrebne..
Evidencija i rasprava o zabrani pristupa forumu (baniranju) - Page 3 969280
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Evidencija i rasprava o zabrani pristupa forumu (baniranju) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Evidencija i rasprava o zabrani pristupa forumu (baniranju)   Evidencija i rasprava o zabrani pristupa forumu (baniranju) - Page 3 I_icon_minitime08.06.10 10:55

Svi koji su dobili ban nisu ga dobili jer su debeli..ružni..glupi ili jer se nisu uklopili..več zato što ne mare za kučni red. Ima ga svugdje pa tako postoji i tu.
Goran je super gazda Evidencija i rasprava o zabrani pristupa forumu (baniranju) - Page 3 748534 . Čuva svoje forumaše.. ne da da ih itko provocira. Ako je nekima u redu i to kod kuće rade ...psuju druge ..govore im ružno i istresaju se kada im se digne ..to im ovdje kada dođu lijepo piše da se ne TOLERIRA. I to je to.
Ban po meni tko dobije nema skidanja..jer ako se ikada i vrate.. doći će dignutih noseva kao što smo i vidjeli i u namjeri da podhebaju i šire zlobu.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Evidencija i rasprava o zabrani pristupa forumu (baniranju) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Evidencija i rasprava o zabrani pristupa forumu (baniranju)   Evidencija i rasprava o zabrani pristupa forumu (baniranju) - Page 3 I_icon_minitime08.06.10 10:56

Kikice, potpisujem u potpunosti.
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Evidencija i rasprava o zabrani pristupa forumu (baniranju) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Evidencija i rasprava o zabrani pristupa forumu (baniranju)   Evidencija i rasprava o zabrani pristupa forumu (baniranju) - Page 3 I_icon_minitime08.06.10 16:34

Maza je napisao/la:
Evo ja cu...zao mi je sto je dobio trajan ban, ali prekrsio je pravila foruma.....ti si gazda ovog foruma i ti odlucujes, ne mi...barem ja tako mislim......da dobim trajan ban i da mi ga se skine, nebi se nikad vise vratila, pa mislim da je to bez veze.....ako je tako odluceno...neka tako bude
Ovo gore sam napisao jer si mi upravo ti napisala u pp da si ljuta na mene zbog toga što je Scorpio baniran. To što je on napisao to što je u nekom afektu i ljutnji nije opravdanje. Naljutim se i ja nekad, ali nikome ne j**** mater i ne nabijam nikoga na k****. To je stvar elementarne kulture i zdravog razuma.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Evidencija i rasprava o zabrani pristupa forumu (baniranju) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Evidencija i rasprava o zabrani pristupa forumu (baniranju)   Evidencija i rasprava o zabrani pristupa forumu (baniranju) - Page 3 I_icon_minitime08.06.10 18:20

Goran je napisao/la:
Maza je napisao/la:
Evo ja cu...zao mi je sto je dobio trajan ban, ali prekrsio je pravila foruma.....ti si gazda ovog foruma i ti odlucujes, ne mi...barem ja tako mislim......da dobim trajan ban i da mi ga se skine, nebi se nikad vise vratila, pa mislim da je to bez veze.....ako je tako odluceno...neka tako bude
Ovo gore sam napisao jer si mi upravo ti napisala u pp da si ljuta na mene zbog toga što je Scorpio baniran. To što je on napisao to što je u nekom afektu i ljutnji nije opravdanje. Naljutim se i ja nekad, ali nikome ne j**** mater i ne nabijam nikoga na k****. To je stvar elementarne kulture i zdravog razuma.

oprosti, ali ako je vec poslala tebi na pp, znaci da nije upuceno nama svima nego samo tebi i mislim da ovo nije u redu niti potrebno javno iznositi.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Evidencija i rasprava o zabrani pristupa forumu (baniranju) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Evidencija i rasprava o zabrani pristupa forumu (baniranju)   Evidencija i rasprava o zabrani pristupa forumu (baniranju) - Page 3 I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Evidencija i rasprava o zabrani pristupa forumu (baniranju)
[Vrh] 
Stranica 3 / 9.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Srbija traži da se Hrvatskoj zabrani proslava akcije 'Oluja'
» Mijenja se zakon o zabrani pušenja
» 600 000 napisanih postova na forumu
» 10 000 otvorenih tema na forumu
» Na sastanku NATO-a u Tallinu rasprava o aplikaciji BiH za status MAP-a

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Ostalo :: Arhiva-
Forum(o)Bir: