Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Streljivo i eksplozivne naprave zaostali nakon ratova

Go down 
Autor/icaPoruka
Lux
Totalno relaxiran
Lux


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 1417
Godine : 59
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 03.02.2009

Streljivo i eksplozivne naprave zaostali nakon ratova Empty
PostajNaslov: Streljivo i eksplozivne naprave zaostali nakon ratova   Streljivo i eksplozivne naprave zaostali nakon ratova I_icon_minitime13.03.09 8:06

Čitam OVDJE kako je u Zadru pronađena neeksplodirana "krmača" iz Drugog svjetskog rata na pola metra dubine, usred grada. Sjećam se kako su me roditelji dok sam bila mala upozoravali da slučajno ne diram ako na nekom izletu naiđem na metke, ostatke granate ili nešto slično, a radilo se o ostacima iz Drugog svjetskog rata. Sad se tome nadodao i eksplozivni materijal iz Domovinskog rata.

Osim što ratove uopće ne bi trebalo voditi jer je zapravop nonsens pucati i bacati bombe na druge ljude ili im podmetati mine - kako mislite da bi se taj sigurnosni problem mogao riješiti i hoće li se ikad riješiti? Bojim se da neće tako lako, bez obzira na strojeve i dresirane životinje (osim pasa čitala sam i o pčelama koje pomažu naći zaostale mine)
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Streljivo i eksplozivne naprave zaostali nakon ratova Empty
PostajNaslov: Re: Streljivo i eksplozivne naprave zaostali nakon ratova   Streljivo i eksplozivne naprave zaostali nakon ratova I_icon_minitime13.03.09 8:49

Trebat če dosta vremena da se to rješi,iako mislim da nikad u potpunosti....
[Vrh] Go down
Lux
Totalno relaxiran
Lux


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 1417
Godine : 59
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 03.02.2009

Streljivo i eksplozivne naprave zaostali nakon ratova Empty
PostajNaslov: Re: Streljivo i eksplozivne naprave zaostali nakon ratova   Streljivo i eksplozivne naprave zaostali nakon ratova I_icon_minitime13.03.09 9:18

Da. Moj tata je planinareći u Alpama iznad Soče naišao na zaostatke iz Prvog svjetskog rata...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Streljivo i eksplozivne naprave zaostali nakon ratova Empty
PostajNaslov: Re: Streljivo i eksplozivne naprave zaostali nakon ratova   Streljivo i eksplozivne naprave zaostali nakon ratova I_icon_minitime13.03.09 9:25

Ma da kad sad nalazi se iz prvog svjetskog rata...i ove če ostati,iako sad su bolje tehnike traženja,al mislim da če ih biti.......
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Streljivo i eksplozivne naprave zaostali nakon ratova Empty
PostajNaslov: Re: Streljivo i eksplozivne naprave zaostali nakon ratova   Streljivo i eksplozivne naprave zaostali nakon ratova I_icon_minitime14.03.09 22:19

Ako se još nalaze bombe iz drugog svjetskog rata koliko će vremena trebati da se prestanu nalaziti iz domovinskog rata, a de ne pričam koliko je nerazminiranih područja
[Vrh] Go down
Sponsored content





Streljivo i eksplozivne naprave zaostali nakon ratova Empty
PostajNaslov: Re: Streljivo i eksplozivne naprave zaostali nakon ratova   Streljivo i eksplozivne naprave zaostali nakon ratova I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Streljivo i eksplozivne naprave zaostali nakon ratova
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Sta mislite o devojkama koje naprave prvi korak?
» David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja 13. 01. 2012.
» S roditeljima i nakon 30-te?
» Seks u trudnoći i nakon nje
» Što sa školjkama nakon ljeta?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Planet Zemlja :: Priroda i ekologija-
Forum(o)Bir: