Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Teen djevojke i stariji momci

Go down 
+7
bittersweet
goc
Kikica
Teioo
Blizanka
Alba
Goran
11 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Teen djevojke i stariji momci Empty
PostajNaslov: Teen djevojke i stariji momci   Teen djevojke i stariji momci I_icon_minitime02.03.09 18:26

Često u kafićima susrećem srednjoškolke koje su u društvu i vezi sa mnogo starijim muškarcima i to je postala općeprihvaćena pojava. Koliko je to prisutno kod vas i što mislite o toj pojavi. Za mene je normalno ako je razlika godinu-dvije, ali kad vidim klinku od 16 godima sa 10 godina starijim likom, onda mi se povraća. bljuv

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Alba
Zagrijao tipkovnicu
Alba


Female
Aquarius Goat
Broj postova : 262
Godine : 32
Lokacija : Kladanj-bih
Datum registracije : 06.02.2009

Teen djevojke i stariji momci Empty
PostajNaslov: Re: Teen djevojke i stariji momci   Teen djevojke i stariji momci I_icon_minitime02.03.09 18:52

pa dobro sad sam se ja malo nasla uvrijedjena... imam 17 i moj naj stariji momak bio je 5 god stariji od mene... ne vidim tu nista lose ako je "klinka" zrela i svjesno razmislja glavom..... ali iskreno kada sam cula da je 12to godisnjakinja udata za 24godisnjaka... ostala sam bez komentara....
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Teen djevojke i stariji momci Empty
PostajNaslov: Re: Teen djevojke i stariji momci   Teen djevojke i stariji momci I_icon_minitime02.03.09 18:59

Dobro si ovo napisala, samo mi nije jasno zašto si se našla uvrijeđena? hmmm

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Teen djevojke i stariji momci Empty
PostajNaslov: Re: Teen djevojke i stariji momci   Teen djevojke i stariji momci I_icon_minitime02.03.09 19:08

Nisam za prevelike razlike.....ajd još 18.g. i 23-24.g. al 15 i 23-24 nikako.Al opet i ta mišljenja se razlikuju.....
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Teen djevojke i stariji momci Empty
PostajNaslov: Re: Teen djevojke i stariji momci   Teen djevojke i stariji momci I_icon_minitime02.03.09 19:13

Ne postoje badava zakoni koji zabranjuju spolne odnose i veze punoljetnih osoba i maloljetnika. Maloljetnik može subjektivno misliti da je zreo - a možda nije.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Teen djevojke i stariji momci Empty
PostajNaslov: Re: Teen djevojke i stariji momci   Teen djevojke i stariji momci I_icon_minitime02.03.09 19:13

nekako meni je idealno da muskarac bude stariji nekih 4-5 god ali kad predes 20,... a sad kad ima 15 a on 20 to mi je malo previse jer odmah kontas sta da radi 20-togodisnjak sa 15stogodisnjakinjom jer to mi je malo premlado... do 19 -20 te trazit svoje vrsnjake ili godinu do dvije starije...bez obzira sto se neko smatra zrelim ,ja mislim da ni ja sa svojim godinama,jos uvijek nisam zrela :;):

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Teen djevojke i stariji momci Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Teen djevojke i stariji momci Empty
PostajNaslov: Re: Teen djevojke i stariji momci   Teen djevojke i stariji momci I_icon_minitime14.03.09 13:04

Potpuno se slažem s tvojim mišljenjem blizanko. bravo

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Alba
Zagrijao tipkovnicu
Alba


Female
Aquarius Goat
Broj postova : 262
Godine : 32
Lokacija : Kladanj-bih
Datum registracije : 06.02.2009

Teen djevojke i stariji momci Empty
PostajNaslov: Re: Teen djevojke i stariji momci   Teen djevojke i stariji momci I_icon_minitime19.03.09 21:18

Goran je napisao/la:
Dobro si ovo napisala, samo mi nije jasno zašto si se našla uvrijeđena? hmmm
ne znam ali u tom trenu ness je bilo.... Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Teen djevojke i stariji momci Empty
PostajNaslov: Re: Teen djevojke i stariji momci   Teen djevojke i stariji momci I_icon_minitime27.03.09 10:31

vrlo jasno...
u biti te srednjoskolke stvaraju neki vid svog ega..
kao ja sam bila sa starijim komadom...
hvali se frendicama..
ja sam glavna..ja sam manga...
cak si stavi i pivo pred sebe..
zapali cigaretu ..ha ha
kadi joj se na sve rupe sto ima na tijelu...
jer i sama ne shvaca jos uvijek zivot..
tako rade u vecini..

dok sa druge strane..vec zreli muskarci to koriste..
sto je naravno..najveca glupost..
sjedi tamo sa klinkom u zagusljivom kaficu
prodaje joj fore i to one jeftine..
kako bi kasnije dobio ...
malo..gore--malo..dolje...
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Teen djevojke i stariji momci Empty
PostajNaslov: Re: Teen djevojke i stariji momci   Teen djevojke i stariji momci I_icon_minitime27.03.09 10:39

Napisala si poantu svega Adry. Masa djevojaka se tako ponaša, žele odrasti preko noči, a to na taj način ne ide.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Teioo
Totalno relaxiran
Teioo


Female
Leo Dog
Broj postova : 1670
Godine : 29
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 15.04.2009

Teen djevojke i stariji momci Empty
PostajNaslov: Re: Teen djevojke i stariji momci   Teen djevojke i stariji momci I_icon_minitime21.04.09 17:55

slažem se sa svima vama...
meni ok godinu - dvije stariji, al pet godina, ako ne i više, mi je grozno (govorim o primjeru kada cura ima godina kolko i ja)...
mislim kad cura ima preko 20 godina onda mi je to ok, al ovako da maloljetnica bude s nekim od 20 i više godina to mi je fakat glupo...
ja sebe ne bi nikad mogla sebe sad zamislit s nekim od 20 godina loše
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Teen djevojke i stariji momci Empty
PostajNaslov: Re: Teen djevojke i stariji momci   Teen djevojke i stariji momci I_icon_minitime21.04.09 17:57

bravo pudla.. sviđa mi se tvoj način razmišljanaj.... bravo
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Teen djevojke i stariji momci Empty
PostajNaslov: Re: Teen djevojke i stariji momci   Teen djevojke i stariji momci I_icon_minitime07.07.09 15:37

Evo ja imam primjer takvog ponašanja kod nas u kafiću...klinka 17 godina, voli motore i svi matori konji kada ih tako moram zvati, sjeda tamo i sline i plaze po njoj. Ona glupa misli da su to njeni prijatelji, oni nju vozikaju po gradu...to izgleda strašno. MUškarac 40-45 godina slini po balavici , plača joj cedevite i pive i kesare se ,,, masiraju ...meni je to staršno ...
Nju bio natukla kao vola , a njega bi u buksu, majmuni matori što iskorištavaju djecu madd
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Teen djevojke i stariji momci Empty
PostajNaslov: Re: Teen djevojke i stariji momci   Teen djevojke i stariji momci I_icon_minitime08.07.09 11:38

Imaš takvih slučajeva koliko hočeš Kiki.
Puno je naivnih balavica koje ne vide dalje od nosa.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
goc
Ljubitelj foruma
goc


Male
Aries Goat
Broj postova : 4354
Godine : 33
Lokacija : daleko od svih..
Datum registracije : 21.07.2009

Teen djevojke i stariji momci Empty
PostajNaslov: Re: Teen djevojke i stariji momci   Teen djevojke i stariji momci I_icon_minitime21.07.09 20:31

Goran je napisao/la:
Često u kafićima susrećem srednjoškolke koje su u društvu i vezi sa mnogo starijim muškarcima i to je postala općeprihvaćena pojava. Koliko je to prisutno kod vas i što mislite o toj pojavi. Za mene je normalno ako je razlika godinu-dvije, ali kad vidim klinku od 16 godima sa 10 godina starijim likom, onda mi se povraća. bljuv

potpis
[Vrh] Go down
bittersweet
Početnik
Početnik
bittersweet


Female
Cancer Cat
Broj postova : 64
Godine : 36
Datum registracije : 21.07.2009

Teen djevojke i stariji momci Empty
PostajNaslov: Re: Teen djevojke i stariji momci   Teen djevojke i stariji momci I_icon_minitime23.07.09 17:55

ana je napisao/la:
Nisam za prevelike razlike.....ajd još 18.g. i 23-24.g. al 15 i 23-24 nikako.Al opet i ta mišljenja se razlikuju.....

tak si nekak i ja mislim. polazim uvijek od sebe. ne kužim kaj bih imala raditi sa dečkom od 17- 18. totalno smo drugačiji svjetovi. nije poanta samo u tome kolika je velika razlika u godinama jer razlika od 30-35 je neprimjetna, ali ona između 15-20 baš i nije.
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Teen djevojke i stariji momci Empty
PostajNaslov: Re: Teen djevojke i stariji momci   Teen djevojke i stariji momci I_icon_minitime23.07.09 18:01

Dobro pišeš Bitty. Možda ipak možeš upoznati nekog od 18 koji je zreliji od vršnjaka Bitty i niste toliko različiti, ali su to ipak rijetkosti. Tu temu o razlici u godinama ne valja generalizirati. Ovo iz naslova teme mi se gadi, kad vidim neku djevojku od 15 godina, sa nekim duplo starijim, fuj.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
bittersweet
Početnik
Početnik
bittersweet


Female
Cancer Cat
Broj postova : 64
Godine : 36
Datum registracije : 21.07.2009

Teen djevojke i stariji momci Empty
PostajNaslov: Re: Teen djevojke i stariji momci   Teen djevojke i stariji momci I_icon_minitime23.07.09 18:36

vjerojatno i postoji netko tih godina kaj je zreliji od mojih vršnjaka, ali opet- on je još u srednjoj, tek počinje izlaziti, fora su mu stvari kaj su meni bile fora prije 5 godina i to sve se događa bez obzira na to koliko je on zreo.

kaj mi znači kaj ću s njim moći razglabati o ekonomskoj krizi kad ću ga prije toga morati odvesti na trening, otići mu na informacije, slušati kak su podjebavali profesora pod satom, moliti njegove da mu daju lovu za na more samnom Laughing
[Vrh] Go down
goc
Ljubitelj foruma
goc


Male
Aries Goat
Broj postova : 4354
Godine : 33
Lokacija : daleko od svih..
Datum registracije : 21.07.2009

Teen djevojke i stariji momci Empty
PostajNaslov: Re: Teen djevojke i stariji momci   Teen djevojke i stariji momci I_icon_minitime23.07.09 18:37

tko kaže da se sad izlazi, kad je u gradu tak bezveze...
[Vrh] Go down
bittersweet
Početnik
Početnik
bittersweet


Female
Cancer Cat
Broj postova : 64
Godine : 36
Datum registracije : 21.07.2009

Teen djevojke i stariji momci Empty
PostajNaslov: Re: Teen djevojke i stariji momci   Teen djevojke i stariji momci I_icon_minitime23.07.09 18:44

mislila sam na ono kak u toj dobi imaš slobodu izlaziti do kad hoćeš pa je koristiš bez obzira da li ti se da ili neda..


Zadnja promjena: bittersweet; 23.07.09 18:46; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
goc
Ljubitelj foruma
goc


Male
Aries Goat
Broj postova : 4354
Godine : 33
Lokacija : daleko od svih..
Datum registracije : 21.07.2009

Teen djevojke i stariji momci Empty
PostajNaslov: Re: Teen djevojke i stariji momci   Teen djevojke i stariji momci I_icon_minitime23.07.09 18:45

da da, dobro si rekla bravo
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Teen djevojke i stariji momci Empty
PostajNaslov: Re: Teen djevojke i stariji momci   Teen djevojke i stariji momci I_icon_minitime26.07.09 23:26

Pametna naša Bitty! Smile

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
D_DoLL
Zagrijao tipkovnicu
D_DoLL


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 356
Godine : 34
Datum registracije : 18.11.2008

Teen djevojke i stariji momci Empty
PostajNaslov: Re: Teen djevojke i stariji momci   Teen djevojke i stariji momci I_icon_minitime26.09.09 14:03

A dobro, sad... ne slažem se baš s nekim stvarima, ali u redu.
Drugo je kad ti imaš 15, a tvoj dečko možda 25. Pa je to zbilja onda čudno... :/
Ali ako imaš već 20, a on 30, ne vidim gdje je tu problem.
[Vrh] Go down
Wind
Totalno relaxiran
Wind


Female
Aquarius Rooster
Broj postova : 1722
Godine : 42
Datum registracije : 09.12.2009

Teen djevojke i stariji momci Empty
PostajNaslov: Re: Teen djevojke i stariji momci   Teen djevojke i stariji momci I_icon_minitime10.12.09 14:42

Zrelost ne dolazi preko noci i ne dolazi ako radis "stvari za odrasle"...pijes,pusis,izlazis sa starijim,ostajes do kasno vani i sl.
Kazu godine nisu bitne....sta je godina-dvije ili 10......Aposlutno se ne slazem.....lako je o tome ovako pricati kad su to samo brojeve a ne vrijeme koje je proteklo i koje je sa sobom donijelo mali milion raznih dogadjaja i dozivljaja individui.....iz cega su se izgradjivali aspekti necije licnosti.....njene percepcije i pogledi na svijet....Neko ko ima 10 godina vise zivota se ne moze porediti u svemu sa nekim ko to nema.....i tu se nema vise sta pricati. To je samo po sebi cinjenica i ko god to misli da opovrgne samo sam sebe zamajava.
Problem je sto drustvo namece ruzne norme......od tinejdera pa do starijih likova....pa kao fora je biti stariji kad nisi ili biti sa tinejderkom kad ti je preko 20.....a sve zbog nekih plitkih primitivnih apekata danasnjeg drustva.....pa ona je "dobra koka", izlazi na "super" mjesta sa starijim frajerom,voza se u dobrom autu,hvali svojim curkama u skoli.....ili on je frajercina,izlazi sa "mladom kokom", voda je okolo ko kakav trofej.......itd itd
Ovakvih slucajeva ima koliko hoces,a malo je osoba koje se ponasaju sukladno sa zrelosti svoje duse, uma i tijela!
Al na kraju moram reci CAST IZUZECIMA! Jer svugdje i u bilo cemu ima izuzetaka!
[Vrh] Go down
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 27
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Teen djevojke i stariji momci Empty
PostajNaslov: Re: Teen djevojke i stariji momci   Teen djevojke i stariji momci I_icon_minitime02.01.10 12:16

Pa jeste ljudi....al sta ja da radim sa deckom koji je moje godiste ajd sad? Glupi su ko sajle, ko o cemu oni o vatanju! Ja bi decka s kojim mogu i da popricam ponekad Teen djevojke i stariji momci 776231
[Vrh] Go down
Sponsored content





Teen djevojke i stariji momci Empty
PostajNaslov: Re: Teen djevojke i stariji momci   Teen djevojke i stariji momci I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Teen djevojke i stariji momci
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Momci sa Tikvare
» Seoski momci
» Stariji protiv mlađih
» Stariji protiv mlađih
» Stariji modeli najbolja su prilika za kupovinu

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Teen room-
Forum(o)Bir: