Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Sigurnost u školama/na fakultetima

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Sigurnost u školama/na fakultetima Empty
PostajNaslov: Sigurnost u školama/na fakultetima   Sigurnost u školama/na fakultetima I_icon_minitime02.03.09 18:21

Gotovo svakodnevno se u medijima pojavljuju informacije o fizičkim sukobima, povremena i gorim stvarima, u obrazovnim ustanovama. Osjećate li se sigurno u školi i da li ste ikad doživjeli neki oblik zlostavljanja?

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Sigurnost u školama/na fakultetima Empty
PostajNaslov: Re: Sigurnost u školama/na fakultetima   Sigurnost u školama/na fakultetima I_icon_minitime10.03.09 17:11

u noje vrijeme nije bilo nesigurnosti ko danas, nitko me nije zlostavljao sve je bilo OK
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sigurnost u školama/na fakultetima Empty
PostajNaslov: Re: Sigurnost u školama/na fakultetima   Sigurnost u školama/na fakultetima I_icon_minitime10.03.09 17:13

Dobro si rekao Teo,danas je puno gore,teže što se tiče sigurnosti....kod mene u školi i kad je bilo svađa nisu završavale kao ove današnje........
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sigurnost u školama/na fakultetima Empty
PostajNaslov: Re: Sigurnost u školama/na fakultetima   Sigurnost u školama/na fakultetima I_icon_minitime10.03.09 17:37

ne zlostavljanja, al opet se tu nađe nedoličnog ponašanja od strane profesora što zna dovesti u neugodnu poziciju.. ostalo mi je ok....
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Sigurnost u školama/na fakultetima Empty
PostajNaslov: Re: Sigurnost u školama/na fakultetima   Sigurnost u školama/na fakultetima I_icon_minitime10.03.09 18:29

Nekorektnog ponašanja profesora uvijek ima poprilično. Ali i fizički sukobi su u poratu, u svijetu i ubojstva. Obrazovne ustanove su dosta loše čuvane, rijetke imaju video nadzor...

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Sigurnost u školama/na fakultetima Empty
PostajNaslov: Re: Sigurnost u školama/na fakultetima   Sigurnost u školama/na fakultetima I_icon_minitime12.03.09 17:39

Opčenito mi uopče nije jasno otkuda sva ta agresivnost, svi bi samo nekog tukli i maltretirali. Ti klinci su kao bijesne horde, toga nije prije bilo toliko, a ja mislim zato da je to zato što misle da im nitko ništa ne može.
Da se razumijemo uvijek je bilo stoke koja je tražila povoda da nekog istuku, ali i ti isti su bojali stare" milicije" jer su znali da ako ih se ovi dohvate, hebali su ježa.Danas nema nikoga tko bi im pokazao kako ima i od njih "jačih".
Zato su ovi huligani po mom toliko hrabri , jer se nikog ne boje, mogu ubiti dijete batinama i drugi dan sjediti kraj nas u kafiću i smijati se kako im nitko ništa ne može.
Mislim da nije baš sigurno u današnjim školama/fakultetima.

Valjda sam potrefila temu, ako nisam, ups.
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Sigurnost u školama/na fakultetima Empty
PostajNaslov: Re: Sigurnost u školama/na fakultetima   Sigurnost u školama/na fakultetima I_icon_minitime14.03.09 12:42

Imaš pravo Kiki, maloljetničko, ali i nasilje u globalu je u porastu u Hrvatskoj, zato što se ono adekvatno ne sankcionira. Da je hrvatski sustav na djelu u SAD-u, tamo bi vladali kaos i anarhija. A po mom mišljenju SAD ima najbolje pravosuđe i zatvorski sustav (izuzmimo smrtnu kaznu i Guantanamo). Trebalo bi ovdje uvesti maloljetničke zatvore.
Također bi na ulazu u svaku obrazovnu ustanovu trebao biti detektor metala i video nadzor.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 27
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Sigurnost u školama/na fakultetima Empty
PostajNaslov: Re: Sigurnost u školama/na fakultetima   Sigurnost u školama/na fakultetima I_icon_minitime26.04.10 18:13

Osecam se sigurno iz prostog razloga sto sam jos na pocetku pokazala ko pije a ko placa...tako da me niko i ne dira... Sigurnost u školama/na fakultetima 668150 A i kazu da imam BAS tesku ruku, tako da i ako me dira...ne brinem se...ispraksovala sam se na bratu...ovi iz skole su za mene maciji kasalj Sigurnost u školama/na fakultetima 12363 Sigurnost u školama/na fakultetima 71877
[Vrh] Go down
Sponsored content





Sigurnost u školama/na fakultetima Empty
PostajNaslov: Re: Sigurnost u školama/na fakultetima   Sigurnost u školama/na fakultetima I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Sigurnost u školama/na fakultetima
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Sigurnost bebe
» Ben - oficir za sigurnost na plovilu
» Djeca i internet - sigurnost i zaštita
» Kako povećati sigurnost bežičnog rutera
» Videonadzor i zaštitari u školama

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Teen room-
Forum(o)Bir: