Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 pomozite mi da se odlucim?

Go down 
+2
Blizanka
Goran
6 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

pomozite mi da se odlucim? - Page 2 Empty
PostajNaslov: pomozite mi da se odlucim?   pomozite mi da se odlucim? - Page 2 I_icon_minitime25.02.09 12:20

First topic message reminder :

Nisam znala gdje da stavim ovu temu, valjda nisam pogrijesila,ali evo da pocnem:

Dragi big smile prijatelji htjela bih da cujem vas savjet

imam priliku da se penzionisem,sto se tice mene ja sam dobro, samo ponekad imam problema sa kicmom, jer sam imala dvije operacije.Na osnovu toga mogu se penzionisat. Nije mi ni finansijska strana problem.Ali ja se bojim da cu se zatvoriti u kucu, evo kad si na godisnjem pa skoro sve prijatelje zapostavis, koliko se posvetis kuci. Imal iko ikog da je u penziji mladi, da mi kaze kako je to neraditi, biti stalno u kucnom okruzenju. Navikla sam stalno biti aktivna,imati stalne kontakte sa ljudima, tako da me plasi malo kako ce to izgledati,kad ne radis.Ako ne prihvatim tu sansu ubrzo,boga pitaj kad cu se penzipnisat ,a opet nekako...neznam, pocinjem se osjecati nekako manje vrijednom... confused neznam

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



pomozite mi da se odlucim? - Page 2 Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po

Autor/icaPoruka
ajmeivana
Ljubitelj foruma
ajmeivana


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 3690
Godine : 42
Datum registracije : 09.03.2009

pomozite mi da se odlucim? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: pomozite mi da se odlucim?   pomozite mi da se odlucim? - Page 2 I_icon_minitime26.05.09 22:37

a jel radiš još išta dodatno , sa strane?
[Vrh] Go down
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16293
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

pomozite mi da se odlucim? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: pomozite mi da se odlucim?   pomozite mi da se odlucim? - Page 2 I_icon_minitime26.05.09 22:40

ajmeivana je napisao/la:
a jel radiš još išta dodatno , sa strane?
povreno radim,prodajem suvenire po raznoraznim obrtničkim sajmovima i tako ...uglavnom nađem si posla i nije mi dosadno nikada...
[Vrh] Go down
ajmeivana
Ljubitelj foruma
ajmeivana


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 3690
Godine : 42
Datum registracije : 09.03.2009

pomozite mi da se odlucim? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: pomozite mi da se odlucim?   pomozite mi da se odlucim? - Page 2 I_icon_minitime26.05.09 22:50

ma najbitnije da si sritna i da te ispunjava što god da radiš, ostalo je sve nevažno! ljubi
[Vrh] Go down
Gost
Gost




pomozite mi da se odlucim? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: pomozite mi da se odlucim?   pomozite mi da se odlucim? - Page 2 I_icon_minitime26.05.09 23:18

blizanka je napisao/la:
Nisam znala gdje da stavim ovu temu, valjda nisam pogrijesila,ali evo da pocnem:

Dragi big smile prijatelji htjela bih da cujem vas savjet

imam priliku da se penzionisem,sto se tice mene ja sam dobro, samo ponekad imam problema sa kicmom, jer sam imala dvije operacije.Na osnovu toga mogu se penzionisat. Nije mi ni finansijska strana problem.Ali ja se bojim da cu se zatvoriti u kucu, evo kad si na godisnjem pa skoro sve prijatelje zapostavis, koliko se posvetis kuci. Imal iko ikog da je u penziji mladi, da mi kaze kako je to neraditi, biti stalno u kucnom okruzenju. Navikla sam stalno biti aktivna,imati stalne kontakte sa ljudima, tako da me plasi malo kako ce to izgledati,kad ne radis.Ako ne prihvatim tu sansu ubrzo,boga pitaj kad cu se penzipnisat ,a opet nekako...neznam, pocinjem se osjecati nekako manje vrijednom... confused neznam

Ako misliš da još možeš raditi radi, barem bi ja tako učinio, no ako bi ti daljnji rad ugrozio zdravlje onda nemoj. Moja mama isto ima uvjete za mirovinu i problema s kralježnicom pa još radi jer osjeća da može.
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

pomozite mi da se odlucim? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: pomozite mi da se odlucim?   pomozite mi da se odlucim? - Page 2 I_icon_minitime27.05.09 14:21

e nisam dosad nista govorila jel me niko nije nist pitao....a posto ste opet to pokrenuli ...evo izvjestaja... Laughing POSTALA SAM PENZIONERKA Laughing malo mi je neobicno ali eto navikavam se ...dugo sam bila na bolovanju pa sam se vec malo navikla...jedino mi fali drustvo i izlasci ...sad kako sam u kuci nemam vremena ni zasto...neznam kako mi dan prode ... evo nesto cu ubrzo pocet radit sa kompom u kuci ...ali ludo je kad kazem nekom da sam penzionerka ...zinu Laughing Laughing pa me dobro odmjere pa onda pitaju ...a izvini sta ti je Laughing Laughing

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



pomozite mi da se odlucim? - Page 2 Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

pomozite mi da se odlucim? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: pomozite mi da se odlucim?   pomozite mi da se odlucim? - Page 2 I_icon_minitime27.05.09 14:22

..izvini a šta ti je....... Laughing ta ti je dobra. Ašto ništa čaščenje za prvu "pemziju", zločesta jedna. PA od kad?
[Vrh] Go down
Sponsored content





pomozite mi da se odlucim? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: pomozite mi da se odlucim?   pomozite mi da se odlucim? - Page 2 I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
pomozite mi da se odlucim?
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» pomozite!!
» Luda zabava
» Pomozite djeci leptirima
» Pomozite mališanima bez roditeljske skrbi
» Pozivom pomozite djeci s Downom

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Ostalo :: Arhiva-
Forum(o)Bir: