Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 pomozite mi da se odlucim?

Go down 
+2
Blizanka
Goran
6 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

pomozite mi da se odlucim? Empty
PostajNaslov: pomozite mi da se odlucim?   pomozite mi da se odlucim? I_icon_minitime25.02.09 12:20

Nisam znala gdje da stavim ovu temu, valjda nisam pogrijesila,ali evo da pocnem:

Dragi big smile prijatelji htjela bih da cujem vas savjet

imam priliku da se penzionisem,sto se tice mene ja sam dobro, samo ponekad imam problema sa kicmom, jer sam imala dvije operacije.Na osnovu toga mogu se penzionisat. Nije mi ni finansijska strana problem.Ali ja se bojim da cu se zatvoriti u kucu, evo kad si na godisnjem pa skoro sve prijatelje zapostavis, koliko se posvetis kuci. Imal iko ikog da je u penziji mladi, da mi kaze kako je to neraditi, biti stalno u kucnom okruzenju. Navikla sam stalno biti aktivna,imati stalne kontakte sa ljudima, tako da me plasi malo kako ce to izgledati,kad ne radis.Ako ne prihvatim tu sansu ubrzo,boga pitaj kad cu se penzipnisat ,a opet nekako...neznam, pocinjem se osjecati nekako manje vrijednom... confused neznam

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



pomozite mi da se odlucim? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

pomozite mi da se odlucim? Empty
PostajNaslov: Re: pomozite mi da se odlucim?   pomozite mi da se odlucim? I_icon_minitime25.02.09 12:55

Zdravlje ti mora biti na prvom mjestu, na tvom mjestu bi odmah otišao u mirovinu. Život ti itekako može biti zanimljiv i u mirovini. Možeš imati bezbroj hobija, družiti se s ljudima, ne moraš stalno biti u kući. Smile :;): frends

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

pomozite mi da se odlucim? Empty
PostajNaslov: Re: pomozite mi da se odlucim?   pomozite mi da se odlucim? I_icon_minitime25.02.09 13:05

imam osjecaj da cu se osjecati nekako...hiljadu obaveza u kuci imas, kad sam u kuci cini mi se nista ne mogu da stignem,samo se otvaraju neki kucanski poslovi, a kad radis sve nekako stignes i za sve imas vremena...nesto me hvata neka panika...mozda je to i normalno dok se malo ne naviknem na tu pomisao...u svakom slucaju dobro ti dode jos neciji savjet... frends

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



pomozite mi da se odlucim? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

pomozite mi da se odlucim? Empty
PostajNaslov: Re: pomozite mi da se odlucim?   pomozite mi da se odlucim? I_icon_minitime25.02.09 13:13

Pa kad nečeš raditi, imati ćeš više vremena za rješavanje kućanskih obaveza. A kad si duže doma više razmišljaš o kućanskim poslovima, stalno su ti pred nosom, pa umisliš da ih ima previše. Sve ovisi o tome kako ti neke stvari posložiš u glavi i organiziraš svoje vrijeme i poslove.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

pomozite mi da se odlucim? Empty
PostajNaslov: Re: pomozite mi da se odlucim?   pomozite mi da se odlucim? I_icon_minitime25.02.09 13:38

u pravu si. Samo sto ja hocu sve odjednom, pocnem deset poslova odjednom, ali ja ih i zavrsim, ne ostavljam nista za sutra. Svi kazu da sam jako sposobna sve zacas rijesim i dobro se snalazim u nekim kriticnim situacijama. To me najvise i ubija, jer sad je uvijek sve na meni kao ja to najbolje radim, cak i djeca u kuci pocinju u stilu, hajde mama ti, ti to najbolje,e toga se bojim, kad si u kuci preuzimas onda sve i svi ostavljaju tebi u stilu u kuci si ti ces to... Sto puta sam rekla sad cu drugacije, ali daba trebas se roditi za to nesto drugacije ,jer kakav si takav si ne mozes se mijenjati...A sad sto vise razmisljam o ovome, cini mi se da bi bila pravo luda da ne prihvatim ovu sansu.Pa kasnije cu razmisljat o organizaciji novog zivot. Hvala ti ,vidis ipak treba s nekim podjeliti svoja razmisljanja i onda ti odgovori sami dolaze. Razgovaram ja i sa svojima o tome i oni su istog misljenja kao ti ali htjela bi i od nekog sa neutralnog terena misljenje... :;):

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



pomozite mi da se odlucim? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

pomozite mi da se odlucim? Empty
PostajNaslov: Re: pomozite mi da se odlucim?   pomozite mi da se odlucim? I_icon_minitime25.02.09 14:02

Totalno si u krivu da se rodimo s određenim navikama i da se ne možemo promjeniti. Itekako se možemo promjeniti. A tebi bi preporučio da podjeliš poslove među ukučanima i ne stavljaš sve sebi na teret.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

pomozite mi da se odlucim? Empty
PostajNaslov: Re: pomozite mi da se odlucim?   pomozite mi da se odlucim? I_icon_minitime25.02.09 14:09

ma pokusavala se mjenjat ali ne ide. Dijelim sve poslove i hoce pomoc ali svima je ono kasnije cu a ja naucila odmah pa me to jede...i onda ja ko budala uzmem pa zavrsim...ali radim na tome da se promjenim sto se toga tice...evo malo pomalo uz ovaj forum ostavljam i ja neke poslove za kasnije Smile uz ovaj forum svasta cu nauciti Laughing

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



pomozite mi da se odlucim? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

pomozite mi da se odlucim? Empty
PostajNaslov: Re: pomozite mi da se odlucim?   pomozite mi da se odlucim? I_icon_minitime25.02.09 14:15

Vidiš kako je boravak na forumu koristan! :;):

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

pomozite mi da se odlucim? Empty
PostajNaslov: Re: pomozite mi da se odlucim?   pomozite mi da se odlucim? I_icon_minitime25.02.09 14:18

bravo work

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



pomozite mi da se odlucim? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Lux
Totalno relaxiran
Lux


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 1417
Godine : 59
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 03.02.2009

pomozite mi da se odlucim? Empty
PostajNaslov: Re: pomozite mi da se odlucim?   pomozite mi da se odlucim? I_icon_minitime25.02.09 14:43

Meni zna ponekad biti jako teško, ali kad sam kod kuće, ubije me nešto u pojam i sva sam blokirana. Dok radim, normalno obavljam sve kućanske poslove onim ritmom kojim stignem. Ne bih otišla u mirovinu da baš ne moram, jer se na poslu uvijek preporodim nakon godišnjeg ili bolovanja - uvijek shvatim koliko mi nedostaju ti kontakti s ljudima. Na dva porodiljska sam poludjela od muke upravo zbog toga - nisam tipična domaćica da bi me to zadovoljavalo, a nisam ni dovoljno društvena da si organiziram druženje u takvim uvjetima. No ja sam svojim poslom uglavnom zadovoljna. Pa sad, ti moraš složiti sve to na hrpu i procijeniti što ti najbolje odgovara. Smile
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

pomozite mi da se odlucim? Empty
PostajNaslov: Re: pomozite mi da se odlucim?   pomozite mi da se odlucim? I_icon_minitime25.02.09 14:56

Kad je već bila na dvije operacije kičme, onda nisu presudni socijalni kontakti, slobodno vrijeme i kučanske obaveze, nego to da li je uopće sposobna raditi više zbog kralježnice.
Mislim da bi blizanki najbolje bilo da ode u mirovinu, jer ako nastavi raditi, može si uništiti zdravlje do kraja, a toga nije vrijedan nikakav novac ili posao. Da se nači fenomenalnih hobija i aktivnosti, tako da nekih negativnosti vezanih uz prekid radnog odnosa ne treba ni biti.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




pomozite mi da se odlucim? Empty
PostajNaslov: Re: pomozite mi da se odlucim?   pomozite mi da se odlucim? I_icon_minitime25.02.09 15:02

moja mama je otišla sa 40g. u invalidsku mirovinu....i uživa život punim plučima...nijednom se nije požalila...samo trebaš znati ispuniti si dan i bit če sve o.k.....
[Vrh] Go down
Gost
Gost




pomozite mi da se odlucim? Empty
PostajNaslov: Re: pomozite mi da se odlucim?   pomozite mi da se odlucim? I_icon_minitime25.02.09 15:17

Misli ti draga na svoje zdravlje,odi u tu mirovinu,a u njoj živi sto na sat,radi ono što nisi mogla radi posla... hug2
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

pomozite mi da se odlucim? Empty
PostajNaslov: Re: pomozite mi da se odlucim?   pomozite mi da se odlucim? I_icon_minitime25.02.09 18:48

Najvise se bojim onoga o cemu Lux pise, ali isto tako postajem svjesna da ako ne odem sad necu moci do zadugo otic, a sta ako mi se stanje pogorsa ostacu bez posla,ne mozes stalno na bolovanje. A sa kicmom nikad ne znas sta te ceka. Kolko sutra odoh predat dokumentaciju, dok se nisam predomislila.A ako padnem kasnije u depru imam vas.... Laughing Bez zezanja citav dan kontam o tome i skontam pa mogu valjda nac i nesto privatno raditi bez prijavljivanja. Hvala na vasim prijedlozima, pomogli ste mi da skontam da to i nije tako strasno...mada se jos lomim sa strahom sta i kako, ali kako rekoste zdravlje je najprece,ali niko ga ne zna cijeniti dok ga ne izgubi...da vas ne davim vise evo svima big hug

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



pomozite mi da se odlucim? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

pomozite mi da se odlucim? Empty
PostajNaslov: Re: pomozite mi da se odlucim?   pomozite mi da se odlucim? I_icon_minitime25.02.09 19:37

Samo ti predaj dokumentaciju za mirovinu, naravno da postoji bezbroj načina za dodatnu zaradu, tako da si popraviš buđet. Neki su od hobija napravili fantastične biznise i u mirovini ostvarili velike uspjehe na svim poljima. Neki su razvili svoje zatomljivane talente, stekli neka nova znanja, prošli zanimljive avanture... :;): hug2

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




pomozite mi da se odlucim? Empty
PostajNaslov: Re: pomozite mi da se odlucim?   pomozite mi da se odlucim? I_icon_minitime25.02.09 19:40

Dobra odluka.......i tebi jedan..... big hug
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

pomozite mi da se odlucim? Empty
PostajNaslov: Re: pomozite mi da se odlucim?   pomozite mi da se odlucim? I_icon_minitime25.02.09 19:43

Razumijem blizankine unutarnje borbe, ali ipak joj je najbolje zbog zdravlja da ode u mirovinu, lako je za sve ostalo. Smile

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




pomozite mi da se odlucim? Empty
PostajNaslov: Re: pomozite mi da se odlucim?   pomozite mi da se odlucim? I_icon_minitime25.02.09 19:49

I ja mislim tako zdravlje prvo....a ostalo se sve več nekako sredi.....
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

pomozite mi da se odlucim? Empty
PostajNaslov: Re: pomozite mi da se odlucim?   pomozite mi da se odlucim? I_icon_minitime03.03.09 10:09

zavrseno predala pa sta god bude...snacu se ... nisam ja daba blizanac po horoskopu ...mogu ja svakako Laughing Laughing samo da ne bude kasnije :rida:

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



pomozite mi da se odlucim? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Lux
Totalno relaxiran
Lux


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 1417
Godine : 59
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 03.02.2009

pomozite mi da se odlucim? Empty
PostajNaslov: Re: pomozite mi da se odlucim?   pomozite mi da se odlucim? I_icon_minitime03.03.09 10:26

Ma naći ćeš ti zanimaciju, samo polako i drži se, glavno da si se ti odlučila, a sad što bude hug2
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

pomozite mi da se odlucim? Empty
PostajNaslov: Re: pomozite mi da se odlucim?   pomozite mi da se odlucim? I_icon_minitime03.03.09 10:28

svima ljubav big hug

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



pomozite mi da se odlucim? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

pomozite mi da se odlucim? Empty
PostajNaslov: Re: pomozite mi da se odlucim?   pomozite mi da se odlucim? I_icon_minitime03.03.09 10:41

Sretno blizanko! kissi big hug

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

pomozite mi da se odlucim? Empty
PostajNaslov: Re: pomozite mi da se odlucim?   pomozite mi da se odlucim? I_icon_minitime14.03.09 18:48

Ovo kod nas je grad penziniranih i nitko se ne žali da im je teško u mirovini.
Svi samo čekaju svoju mirovinu i baš ih briga, malo na Dunav, malo na more i prođe im godina.
I ja bi u mirovinu. Smile
[Vrh] Go down
ajmeivana
Ljubitelj foruma
ajmeivana


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 3690
Godine : 42
Datum registracije : 09.03.2009

pomozite mi da se odlucim? Empty
PostajNaslov: Re: pomozite mi da se odlucim?   pomozite mi da se odlucim? I_icon_minitime26.05.09 22:25

..........i B. jesi li u mirovini i ako jesi kako ti je?
[Vrh] Go down
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16293
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

pomozite mi da se odlucim? Empty
PostajNaslov: Re: pomozite mi da se odlucim?   pomozite mi da se odlucim? I_icon_minitime26.05.09 22:36

Ja sam u invalidskoj mirovini...i svašta stignem...družim se s ljudima...izlazim i jednostavno uživam ...makar se nebi žalila da je mirovina veća...al opet bolje ištanego ništa...
ja sam u mirovini već 3i pol godine i dobro mi je...povremeno radim onako na crno nešto zaradim a ak mi se neda nemoram..tak da je ok bit penzić... Laughing


Zadnja promjena: Ariela; 26.05.09 22:37; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Sponsored content





pomozite mi da se odlucim? Empty
PostajNaslov: Re: pomozite mi da se odlucim?   pomozite mi da se odlucim? I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
pomozite mi da se odlucim?
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» pomozite!!
» Luda zabava
» Pomozite djeci leptirima
» Pomozite mališanima bez roditeljske skrbi
» Pozivom pomozite djeci s Downom

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Ostalo :: Arhiva-
Forum(o)Bir: