Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Možete li osjetiti ono što drugi ne osjećaju?

Go down 
+2
Sumrak
januska
6 posters
Autor/icaPoruka
januska
Zagrijao tipkovnicu
januska


Female
Capricorn Goat
Broj postova : 386
Godine : 44
Datum registracije : 06.07.2012

Možete li osjetiti ono što drugi ne osjećaju? Empty
PostajNaslov: Možete li osjetiti ono što drugi ne osjećaju?   Možete li osjetiti ono što drugi ne osjećaju? I_icon_minitime18.10.12 19:22

Možete li osjetiti ono što drugi ne osjećaju?

Neki ljudi posjeduju izniman dar da osjete ono što se nalazi izvan opsega uobičajenoga opažanja. To je oblik intuicije koji se bavi veoma slabim, finim energijama kojima se pristupa na naizgled neobjašnjive načine. Jedan je način da se razvije pojačana osjetljivost povezivanja s blagotvornom energijom živih biljaka. To vas može ispuniti jakim osjećajem ugode. Pozitivna će energija potom iz vas isijavati natrag u biljku, stvarajući dinamičan, blagotvoran krug. Uspostavite li aktivan psihički odnos s prirodom, vaša će se osjetila probuditi za sve što vas okružuje pa ćete biti sposobni stjecati saznanja koja drugima izmiču.

Povezivanje s prirodom

Sve biljke, stabla i cvijeće stvaraju blagotvornu energiju koju bismo mogli shvatiti kao njihove ''duhove zaštitnike''. Da biste osjetili tu pozitivnu silu, pođite na omiljeno mjesto u prirodi i pustite da vas privuče određeno stablo, biljka ili cvijet.

1. Sjednite ispod ili u blizinu odabrane biljke kako biste ušli u njezinu auru.

2. Kad uđete u spokojno, meditativno stanje, posvetite neko vrijeme usklađivanju sa svojim disanjem, nakon što se uravnotežite, usmjerite disanje prema srčanoj čakri.

3. Doslovce otvorite srce i čekajte. Energije prirode djeluju na drukčijoj frekvenciji pa bi vam, ako to još niste pokušali, moglo biti potrebno mnogo vremena da se povežete.

4. Primite energiju biljke i tiho zamolite njezina duha zaštitnika da komunicira s vama.

5. Vaše osjetilo mirisa dobar je put do energije biljke pa budite svjesni mirisa koji vas okružuju. Ostvarite li čvrstu vezu, mogli biste osjetiti dah duha zaštitnika. Osjetit ćete kao da su vas pomilovala leptirova krila.

6. Budite otvoreni za sve dojmove koje primate i osjetite duboko zadovoljstvo zbog toga povlaštenog dodira s prirodom.

RAZUMIJEVANJE JEZIKA CVIJEĆA

Iako vam povezivanje s ''duhom'' cvijeta može pružiti uvide koji nadmašuju svaku uobičajenu spoznaju, i o čovjeku možete mnogo otkriti promatrajući boju, oblik i ostale značajke njegova omiljena cvijeta.

Je li boja primarna ili pastelna?
Nijansa cvijeta mnogo govori o osobi. Primjerice, jarkožuto cvijeće odgovara osobi prodornog intelekta, dok se crveno cvijeće povezuje s vatrenom prirodom.

Je li cvijet udaljen od listova ili je smješten blizu njih?
Odvojenost cvijeta od ostalih dijelova biljke govori o neovisnosti i/ili ambiciji. Blizina cvijeta i ostalih dijelova biljke upućuje na ovisnost.

Je li cvat jednostruk ili vešestruk?
Ako je jednostruk, osoba može biti sklona osamljivanju. Mnogo latica i lišća otkriva druželjubivu osobu koja voli biti okružena ljudima.

Je li stabljika ravna, savijena, duga ili kratka?
Stabljika otkriva životni put. Je li ravna ili savijena, duga ili kratka? Donji dio govori o prošlosti ili mladosti, srednji o sadašnjosti ili zreloj dobi, a gornji o budućnosti ili starosti.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Možete li osjetiti ono što drugi ne osjećaju? Empty
PostajNaslov: Re: Možete li osjetiti ono što drugi ne osjećaju?   Možete li osjetiti ono što drugi ne osjećaju? I_icon_minitime24.06.13 21:34

ma jok ništa je ne osjećam Laughing  ne ide me nekako
[Vrh] Go down
Sumrak
VIP član
Sumrak


Male
Aquarius Horse
Broj postova : 33607
Godine : 57
Lokacija : šuma
Datum registracije : 31.03.2011

Možete li osjetiti ono što drugi ne osjećaju? Empty
PostajNaslov: Re: Možete li osjetiti ono što drugi ne osjećaju?   Možete li osjetiti ono što drugi ne osjećaju? I_icon_minitime27.06.13 9:23

nisam o tome razmisljao iskreno, ko ce ga znati...sad da napisem da mogu srao bi ko dvije foke...a, mozda opet mogu, a da i nisam svjestan...iskreno ne znam...kafa
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Možete li osjetiti ono što drugi ne osjećaju? Empty
PostajNaslov: Re: Možete li osjetiti ono što drugi ne osjećaju?   Možete li osjetiti ono što drugi ne osjećaju? I_icon_minitime08.12.14 20:44

Citat :
...Uspostavite li aktivan psihički odnos s prirodom, vaša će se osjetila probuditi za sve što vas okružuje pa ćete biti sposobni stjecati saznanja koja drugima izmiču.

I bez aktivnog odnosa s prirodom definitivno osjecam mnogo sta sto drugi ne osjecaju ...izmedu ostalog intuicija mi je jako razvijena ...radar oko mene jako dobro radi i hvata pozitivne i negativne signale Smile tako da i mnogo prije nego nekoga upoznam vec znam kakav je ...tj sta u njemu prevladava pozitiva ili negativa ...moze neko biti dobar.. imati lijepu pricu za javnost ali uvijek osjetim njegovu vibru i rijetko me prevari ...

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Možete li osjetiti ono što drugi ne osjećaju? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Kristina92
Ljubitelj foruma
Kristina92


Female
Cancer Buffalo
Broj postova : 3476
Godine : 50
Datum registracije : 13.09.2014

Možete li osjetiti ono što drugi ne osjećaju? Empty
PostajNaslov: Re: Možete li osjetiti ono što drugi ne osjećaju?   Možete li osjetiti ono što drugi ne osjećaju? I_icon_minitime08.12.14 21:41

Ja mogu i nikad me još moje osjetilo nije prevarilo...uvjek puštam da me vodi intuicija,bez obzira što dr. mislili o tome.
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Možete li osjetiti ono što drugi ne osjećaju? Empty
PostajNaslov: Re: Možete li osjetiti ono što drugi ne osjećaju?   Možete li osjetiti ono što drugi ne osjećaju? I_icon_minitime19.12.14 22:04

Osjetim vibre svega što me okružuje i oduvijek sam posebno povezan sa biljkama i životinjama.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Shadow
Zagrijao tipkovnicu
Shadow


Female
Aquarius Rat
Broj postova : 210
Godine : 27
Lokacija : Iznad oblaka
Datum registracije : 18.12.2014

Možete li osjetiti ono što drugi ne osjećaju? Empty
PostajNaslov: Re: Možete li osjetiti ono što drugi ne osjećaju?   Možete li osjetiti ono što drugi ne osjećaju? I_icon_minitime19.12.14 23:43

Otkako znam za sebe, kad god bih upoznala neku osobu (ili prvi put u životu vodjela nekog za koga znam da ću ga/ju uskoro upoznati), točno bih znala hoće li se između nas razviti prijateljstvo ili neće.

Primjerice, kad sam prvi put vidjela sestričninog dečka (s udaljenosti od cca. 20 metara), moja prva pomisao bila je "Ne. To neće ići." Dakle ja sam dečka prvi put u životu vidjela. Na kraju se ispostavilo da sam bila u pravu - prevario ju je (nekoliko puta) i općenito nije osoba s kojom biste poželjeli razmjeniti više od dvije prosto proširene rečenice.
[Vrh] Go down
http://citacica.blog.hr/
Kristina92
Ljubitelj foruma
Kristina92


Female
Cancer Buffalo
Broj postova : 3476
Godine : 50
Datum registracije : 13.09.2014

Možete li osjetiti ono što drugi ne osjećaju? Empty
PostajNaslov: Re: Možete li osjetiti ono što drugi ne osjećaju?   Možete li osjetiti ono što drugi ne osjećaju? I_icon_minitime20.12.14 0:39

mogu i to u večini slučajeva
[Vrh] Go down
Sponsored content





Možete li osjetiti ono što drugi ne osjećaju? Empty
PostajNaslov: Re: Možete li osjetiti ono što drugi ne osjećaju?   Možete li osjetiti ono što drugi ne osjećaju? I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Možete li osjetiti ono što drugi ne osjećaju?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Možete li vidjeti i osjetiti tuđu auru
» Ribe osjećaju bol
» Osjećaju li zaista psi krivnju?
» >>Kako muskarci osjecaju ljubav<<
» Beer+ti+ja za mlade i sve one koji se tako osjećaju

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Duhovnost-
Forum(o)Bir: