Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Ne želi sići s vrha Velebita jer nije dobio posao

Go down 
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Ne želi sići s vrha Velebita jer nije dobio posao Empty
PostajNaslov: Ne želi sići s vrha Velebita jer nije dobio posao   Ne želi sići s vrha Velebita jer nije dobio posao I_icon_minitime04.06.12 16:16

Ne želi sići s vrha Velebita jer nije dobio posao 0580007.48

Gospićanin Ivica Došen popeo se na sam vrh Velebita i neće sići s planine sve dok mu u Nacionalnom parku Paklenica ne daju posao nadzornika. Tvrdi da ga je zaslužio godinama radeći kao sezonski zaposlenik u Parku.

"U petak sam se počeo penjati i popeo sam se u subotu na Vaganski vrh na 1.757 metara nadmorske visine. Ne spuštam se dok mi ne daju posao na koji imam pravo i koji mi je obećan. Ja sam stalno na planini i od prije nekoliko godina civilizaciju sam zamijenio životom na Velebitu. Baš je u tome bio moj problem oko zaposlenja jer u vrijeme dok je bio natječaj, ja sam bio u skloništu na Strugama gdje sam uređivao planinarsku kuću i čekao da mi kolege jave za natječaj.


Obećali su mi da će mi javiti za natječaj, ali nisu. Ipak sam se spustio tri dana poslije i otišao do ravnatelja koji mi je rekao da mogu donijeti dokumentaciju. No, kada sam napravio preslik osobne, vidio sam da mi je istekla pa zbog toga nisam dobio posao. Ja znam da zbog toga nisam smio biti odbačen", rekao ispričao je Večernjem listu 41-godišnji Ivica Došen.

Nije donio potvrdu da je branitelj

Ravnatelj Nacionalnog parka Paklenica Zlatko Marasović potvrdio je da je sezonski posao u Nacionalnom parku dobilo 14 ljudi, a da je molba Ivice Došena odbijena zbog zakašnjenja, ali i zato što nije donio valjanu osobnu iskaznicu s obzirom na to da mu je istekla 2009. godine. Da je Došen imao valjanu dokumentaciju, Marasović kaže da bi vjerojatno dobio posao.

"Da je donio potvrdu da je nezaposleni hrvatski branitelj, morali bismo ga primiti. No, to nije donio i meni je stvarno žao", rekao je Marasović.

Došen je tijekom rata pripadnik ATJ-a Lučko.

Izvor

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
 
Ne želi sići s vrha Velebita jer nije dobio posao
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Tvrdi da je našao blago, a nije dobio ni zlatnika
» U 11 godina na Zavodu mu nitko nije ponudio posao!
» 14-godišnjakinja nije rekla ne, nije se suprotstavila i nije silovana
» Hrvatska nije Teksas? E, pa nije ni daleko od toga!
» Crvena zvezda - od europskog vrha do dna

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Ostalo :: Arhiva-
Forum(o)Bir: