Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 U 11 godina na Zavodu mu nitko nije ponudio posao!

Go down 
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

U 11 godina na Zavodu mu nitko nije ponudio posao! Empty
PostajNaslov: U 11 godina na Zavodu mu nitko nije ponudio posao!   U 11 godina na Zavodu mu nitko nije ponudio posao! I_icon_minitime20.09.11 22:06

U 11 godina na Zavodu mu nitko nije ponudio posao! 0576007.48

'Puno puta sam pitao službenice kako je moguće da se uredno prijavljujem svakoga mjeseca, a od posla ništa. Odgovorile bi mi neka si sam pronađem posao!', kaže Stjepan Takač, koji je ovih dana sa Zavoda za zapošljavanje otišao u mirovinu.

Osječanin Stjepan Takač u ponedjeljak je posljednji put otvorio vrata Zavoda za zapošljavanje!

Ne, nije dobio posao, nego je otišao u mirovinu, a u 11 godina, koliko je proveo na Zavodu, nijednom mu nije ponuđen posao!

Dok nije završio na Zavodu, vozio je viličar u OLT-u (Osječkoj ljevaonici željeza i tvornici strojeva). Po odlasku iz OLT-a imao je 22 godine radnog iskustva. No, čini se da mu Zavod posao nije našao zbog onih drugih godina – starosnih.

25% prijavljenih više od osam godina čeka na zaposlenje

"Puno puta sam pitao službenice kako je moguće da se uredno prijavljujem svakoga mjeseca, a od posla ništa. Odgovorile bi mi neka si sam pronađem posao! Nije mi jasno kako kao vozač viličara koji sam u OLT-u radio precizne poslove nijednom nisam pozvan raditi. Viličare sad vozi tko god hoće, a radno iskustvo nije važno", priča Takač za Glas Slavonije, dodajući kako je država kriva jer je privatnicima omogućila izbjegavanje zapošljavanja starijih osoba.

Da je u pravu potvrđuje i podatak s osječkog Zavoda, prema kojem čak 25 posto prijavljenih posao čeka duže od osam godina!

net.hr

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
 
U 11 godina na Zavodu mu nitko nije ponudio posao!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
»  Shvati da ti NITKO NIŠTA nije DUŽAN
» Čak 130.000 građana u dobi do 29 godina nije radilo ni jedan dan
» Na Simonin novogodišnji koncert nitko nije došao
» Kosor Karamarku i Bajiću: Istražite sve, nitko nije zaštićen
» Ne želi sići s vrha Velebita jer nije dobio posao

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Najnovije aktualnosti :: Gospodarstvo-
Forum(o)Bir: