Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Doručak na rijeci Odri

Go down 
Autor/icaPoruka
Olimp
Zagrijao tipkovnicu
Olimp


Libra Pig
Broj postova : 739
Godine : 65
Datum registracije : 15.12.2010

Doručak na rijeci Odri Empty
PostajNaslov: Doručak na rijeci Odri   Doručak na rijeci Odri I_icon_minitime08.04.12 19:38


Najslade mi je jesti u prirodi uz cvrkut ptica, šum vjetra u krošnjama drveca, na cistom zraku pored rijeke. Nemogu si to cesto priuštiti zbog tempa života i životnih obaveza, ali kada god mogu odem na rijeku Odru u prirodu gdje na miru malo pregrizem ponešenu slaninicu, luk i kruh, a sve to prelijem pivcem.

Danas sam na dorucak na rijeku Odru poveo i jednoga svoga prijatelja. Jucer smo se dogovorili o detaljima i jutros napustili Zagreb. Do rijeke Odre trebalo nam je oko pola sata lagane vožnje autom.



Doručak na rijeci Odri Dscf0811j


Nakon kratkog zadržavanja oko ukrcaja stvari u kanu krenusmo rijekom.


Doručak na rijeci Odri Dscf0812


Doručak na rijeci Odri Dscf0814l


Doručak na rijeci Odri Dscf0816


Šuma, pored koje rijeka prolazi tek je pocela listati, zrakom se širi miris rascvjetale prirode, a rijeka polagano tece nedirnuta...


Doručak na rijeci Odri Dscf0817


Doručak na rijeci Odri Dscf0818v

[Vrh] Go down
http://www.panoramio.com/user/2299965?comment_page=1&photo_p
Olimp
Zagrijao tipkovnicu
Olimp


Libra Pig
Broj postova : 739
Godine : 65
Datum registracije : 15.12.2010

Doručak na rijeci Odri Empty
PostajNaslov: Re: Doručak na rijeci Odri   Doručak na rijeci Odri I_icon_minitime08.04.12 19:38



Ljepota jutra na rijeku je izmamila i ribice koji pokušavaju "pronaci" gladnu ribu.


Doručak na rijeci Odri Dscf0823q


Doručak na rijeci Odri Dscf0824r


Doručak na rijeci Odri Dscf0828v


Malo nas je lagana kišica pokvasila pa smo zastali ispod mosta, koristeci ga kao kišobran, dok nije prestala padati. Prijatelj je ponio i pribor za lov ribe (udicu) pa je za to vrijeme pokušao uloviti ribu. Ulov mu je bio "strašan". Zakacila mu se udica za panj pa je morao prekinuti konac i tako ostade bez mamca.


Doručak na rijeci Odri Dscf0829


Doručak na rijeci Odri Dscf0832t


Polagano veslajuci prodosmo i pored vikendaškog naselja, gdje vlasnici vikendica sagradiše i svoje molove za pristajanje camaca


Doručak na rijeci Odri Dscf0833n


Dok sam lagano veslao prijatelj se razbacao na sve strane udicom, na koju je stavio novi mamac, nebili uhvatio koju ribu. Ali ni ribe nisu onakve kakve bi ribici željeli da jesu


Doručak na rijeci Odri Dscf0834


Doručak na rijeci Odri Dscf0835b


[Vrh] Go down
http://www.panoramio.com/user/2299965?comment_page=1&photo_p
Olimp
Zagrijao tipkovnicu
Olimp


Libra Pig
Broj postova : 739
Godine : 65
Datum registracije : 15.12.2010

Doručak na rijeci Odri Empty
PostajNaslov: Re: Doručak na rijeci Odri   Doručak na rijeci Odri I_icon_minitime08.04.12 19:38


Sasvim na kraju vikendaškog naselja pristasmo uz jedan mol i izadosmo na obalu


Doručak na rijeci Odri Dscf0836p


Nadosmo pogodan panj koji pretvorismo u našu trpezu, raširismo ono što smo ponijeli i prihvatismo se posla...


Doručak na rijeci Odri Dscf0837x


Doručak na rijeci Odri Dscf0838



Nakon degustiranja i meracenja ponešenoga, zalismo to sokom prijatelj, a ja pivcem. a onda se prihvatih i ja njegove udice. Letjela je u svim smjerovima samo ne tamo gdje sam ja želio da ode. Rezultat otpao i meni mamac sa udice jer sam je o nešta zakacio. Tako rezultat postade 2 : 0 za ribe. No to nas nije obehrabrilo da nakon odmora krenemo dalje.


Doručak na rijeci Odri Dscf0841z


[Vrh] Go down
http://www.panoramio.com/user/2299965?comment_page=1&photo_p
Olimp
Zagrijao tipkovnicu
Olimp


Libra Pig
Broj postova : 739
Godine : 65
Datum registracije : 15.12.2010

Doručak na rijeci Odri Empty
PostajNaslov: Re: Doručak na rijeci Odri   Doručak na rijeci Odri I_icon_minitime08.04.12 19:39


Malo smo zajedno veslali, a malo je prijatelj pokušavao smanjiti rezultat ribljeg vodstva pecajuci iz kretnje.


Doručak na rijeci Odri Dscf0845


Doručak na rijeci Odri Dscf0846f



Odveslali smo desetak kilometara, uživali do poslijepodnevnih sati na vodi, pojeli gotovo sve ponešeno, ali ne ulovismo ni R od ribe, pa unatoc svemu zadovoljni i raspoloženi podosmo kuci. Predah u prirodi smo zaista lijepo iskoristili da se odmorimo slušajuci cvrkut ptica i udišuci cisti mirisni zrak.


Doručak na rijeci Odri Dscf0849a


Preporucam svima podite u prirodu kada god možete, uživajte u njoj, ali i pazite da je ne zagadujete. Cuvajte ju....


chirio chirio chirio
[Vrh] Go down
http://www.panoramio.com/user/2299965?comment_page=1&photo_p
Sponsored content





Doručak na rijeci Odri Empty
PostajNaslov: Re: Doručak na rijeci Odri   Doručak na rijeci Odri I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Doručak na rijeci Odri
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Starina na rijeci Odri
» Ručak na Odri
» Rak za doručak
» Zdrav doručak
» Doručak i vijesti

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Planet Zemlja :: Turizam i putovanja :: Olimpove priče-
Forum(o)Bir: