Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Razlog da nastavim dalje

Go down 
5 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Alba
Zagrijao tipkovnicu
Alba


Female
Aquarius Goat
Broj postova : 262
Godine : 32
Lokacija : Kladanj-bih
Datum registracije : 06.02.2009

Razlog da nastavim dalje Empty
PostajNaslov: Razlog da nastavim dalje   Razlog da nastavim dalje I_icon_minitime16.02.09 22:02

eh .. u chatu sa lux i jos nekim dragim osobama dosla sam na ideju da prestanem mucat mozak o ovom pitanju nego da vam dam priliku da me posavjetujete jer to nitko nije uradio vec dugo vremena.. pa izvolite... pisite razloge zasto da ne odustajem i zasto da i dalje disem... unesite boje u moj crno bijeli svjet...
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Razlog da nastavim dalje Empty
PostajNaslov: Re: Razlog da nastavim dalje   Razlog da nastavim dalje I_icon_minitime16.02.09 22:19

albic zasto te crne misli daj zabavi se s nama,svi te mi volimo, ti si nase malo bebce. Puno puta slomit ce ti krila, ali to nije razlog da ne letis ili da bar ne pokusas.Zivi zivot i ostvari svoje snove, uvijek imaj nadu da ce ti sutra biti bolje.Ajde sad da se zabavimo i kad ti god bude tesko samo dodi ovdje i sve ce ti biti sareno ljubav frends duga

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Razlog da nastavim dalje Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Lux
Totalno relaxiran
Lux


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 1417
Godine : 59
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 03.02.2009

Razlog da nastavim dalje Empty
PostajNaslov: Re: Razlog da nastavim dalje   Razlog da nastavim dalje I_icon_minitime16.02.09 22:23

Život je lijep, kad se odmakneš od ružnih dijelova i dopustiš sebi da bolje pogledaš duga
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Razlog da nastavim dalje Empty
PostajNaslov: Re: Razlog da nastavim dalje   Razlog da nastavim dalje I_icon_minitime16.02.09 22:36

Alba moraš biti svjesna da si kovač svoje sreće. Ako zavoliš samu sebe, spoznaš bit svog bića, u svemu ćeš pronaći radost i užitak. Zaboravi prošlost, koncentriraj se na budućnost i na sve gledaj pozitivno.frends ljubi

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Razlog da nastavim dalje Empty
PostajNaslov: Re: Razlog da nastavim dalje   Razlog da nastavim dalje I_icon_minitime16.02.09 22:39

Alba čemu takav crnjak :;): vjerojatno si u trenutno lošem stanju...
bit će bolje,vjeruj mi Smile ...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Razlog da nastavim dalje Empty
PostajNaslov: Re: Razlog da nastavim dalje   Razlog da nastavim dalje I_icon_minitime17.02.09 10:08

Život je prilika - iskusi je
Život je ljepota - divi joj se
Život je san - učini ga stvarnim
Život je izazov – suoči se s njim
Život je zadatak – izvršavaj ga
Život je igra – igraj se
Život je dragocjen – njeguj ga
Život je bogatstvo – čuvaj ga
Život je ljubav – uživaj je
Život je tajna – pronikni je
Život je obećanje – ispuni ga
Život je tuga – nadiđi je
Život je himna – pjevaj je
Život je borba – prihvati je
Život je tragedija – uhvati se s njom u koštac
Život je avantura – usudi se
Život je sreća – zasluži je
Život je život – brani ga.

(Majka Tereza)

Evo ove riječi meni zvuče poučno pa sam im ih napisao za ovu temu. Smile
[Vrh] Go down
Lux
Totalno relaxiran
Lux


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 1417
Godine : 59
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 03.02.2009

Razlog da nastavim dalje Empty
PostajNaslov: Re: Razlog da nastavim dalje   Razlog da nastavim dalje I_icon_minitime17.02.09 10:09

Je, i meni se čini da spada ovamo ljubav
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Razlog da nastavim dalje Empty
PostajNaslov: Re: Razlog da nastavim dalje   Razlog da nastavim dalje I_icon_minitime17.02.09 11:45

[quote="Teo"]Život je prilika - iskusi je
Život je ljepota - divi joj se
Život je san - učini ga stvarnim
Život je izazov – suoči se s njim
Život je zadatak – izvršavaj ga
Život je igra – igraj se
Život je dragocjen – njeguj ga
Život je bogatstvo – čuvaj ga
Život je ljubav – uživaj je
Život je tajna – pronikni je
Život je obećanje – ispuni ga
Život je tuga – nadiđi je
Život je himna – pjevaj je
Život je borba – prihvati je
Život je tragedija – uhvati se s njom u koštac
Život je avantura – usudi se
Život je sreća – zasluži je
Život je život – brani ga.

(Majka Tereza)
ovo je tako lijepo receno... bravo

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Razlog da nastavim dalje Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Razlog da nastavim dalje Empty
PostajNaslov: Re: Razlog da nastavim dalje   Razlog da nastavim dalje I_icon_minitime18.02.09 20:39

Bravo za ove divne riječi Teo! bravo sunny

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Alba
Zagrijao tipkovnicu
Alba


Female
Aquarius Goat
Broj postova : 262
Godine : 32
Lokacija : Kladanj-bih
Datum registracije : 06.02.2009

Razlog da nastavim dalje Empty
PostajNaslov: Re: Razlog da nastavim dalje   Razlog da nastavim dalje I_icon_minitime19.02.09 20:43

hvala teo a i svima vama!!!! hm... sto se tice crnjaka... mozda ima i toga ali ... eh ovako pitam vas nesto... ako ste cio zivot proveli u 9 razliciti porodica da li bi mogli osnovati normalnu porodicu i da li bi vas uopste smatrali normalnim... (ovo sam postavila na jednom blogu i vecina mi je davala ideje za dalje ali se niko nije zapitao o uticaju te 9torke na samu osobu.. nikose nije zapitao je li kasno...)
[Vrh] Go down
Lux
Totalno relaxiran
Lux


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 1417
Godine : 59
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 03.02.2009

Razlog da nastavim dalje Empty
PostajNaslov: Re: Razlog da nastavim dalje   Razlog da nastavim dalje I_icon_minitime19.02.09 20:56

Nikad nije kasno. Ali nije mi jasno kako ti se to moglo dogoditi u tako malo godina confused
[Vrh] Go down
Alba
Zagrijao tipkovnicu
Alba


Female
Aquarius Goat
Broj postova : 262
Godine : 32
Lokacija : Kladanj-bih
Datum registracije : 06.02.2009

Razlog da nastavim dalje Empty
PostajNaslov: Re: Razlog da nastavim dalje   Razlog da nastavim dalje I_icon_minitime19.02.09 21:05

evo moje mini historije na lux-ino izricito insistiranje
otac i mama uzeli se kada sam 7 mjeseci bila u stomaku
rodila se u 7 mjesecu pad dana nakon vjencanja( zaboravio kud sam zurila)
kada sam imala 2 mjeseca napustio me otac(nas mamu i mene)
sa 16 mjeseci mi mamu ubili.
data u usvojiliste
1.por odustala nakon 6 mjeseci zbod financ.
2, por. nije me stigla usvojiti do kraja zbog smrti jednog od posvojitelja
3.por oduzeta im zbog nekih dugova sta li..
4.por nena i djed al nisu mogli da me skoluju (tad sam vec bila 3 raz osnovne)
5.por dajdja(stric ujak kako god ) bila kod njeg u americi do 12te god kada se javio otac iz bjela svjeta i trazio me
6. tetka dok mi otac ne dodje
7 i8 dalja rodbina i tako to to je bilo po par mjeseci kod svakod pa sve u krug
9. kod oca ali kada se razveo od moje macehe (koju sam vise voljela i cjenila no njega) i ja sam sa 17 dobila sut kartu jer gimnazijalka nije ono sto je njemu trebalo u kuci... trenutno sam pod njegovim "starateljstvom" izdrzat cu jos 1 god a onda iz ovog stana(kod drugarice) siroko mi ispod neba... Jos nesto?
sramko
[Vrh] Go down
Lux
Totalno relaxiran
Lux


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 1417
Godine : 59
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 03.02.2009

Razlog da nastavim dalje Empty
PostajNaslov: Re: Razlog da nastavim dalje   Razlog da nastavim dalje I_icon_minitime19.02.09 21:18

Bilo je pitanje, ne inzistiranje. A moram priznati da ti je biografija neobično bogata i to ne baš na pozitivan način. Pokušaj to iskoristiti i razmišljati na način da će te veći dio toga jednom obogaćivati. Ja sam neke svoje stare zamjerke na okolinu riješila na taj način, stvarno sam to uvidjela. No meni se objektivno ništa tako strašno nije dogodilo.

Mama mi je u jednoj ružnoj situaciji kad sam bila ukomirana rekla da se ljudi dijele na dvije vrste - na one koji gledaju u tlo i one koji gledaju u sunce. Odonda svjesno gledam prema suncu i bolje se osjećam. Dovoljno je da nas život ponekad ubija u pojam, ne trebamo stvari pogoršavati svojim subjektivnim pristupom s negativnim predznakom...

ljubi ljubi cheerup frends
[Vrh] Go down
Alba
Zagrijao tipkovnicu
Alba


Female
Aquarius Goat
Broj postova : 262
Godine : 32
Lokacija : Kladanj-bih
Datum registracije : 06.02.2009

Razlog da nastavim dalje Empty
PostajNaslov: Re: Razlog da nastavim dalje   Razlog da nastavim dalje I_icon_minitime19.02.09 21:26

mislis kao ono ne gledaj u polu praznu nego polu punu casu? nice thx ljubi sramko
[Vrh] Go down
Lux
Totalno relaxiran
Lux


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 1417
Godine : 59
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 03.02.2009

Razlog da nastavim dalje Empty
PostajNaslov: Re: Razlog da nastavim dalje   Razlog da nastavim dalje I_icon_minitime19.02.09 21:32

Slično, ali ne isto. Sunce daje sve, ne moramo razmišljati o polovicama. Ali radi se također o optimističnijem pristupu životu, da hug2
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Razlog da nastavim dalje Empty
PostajNaslov: Re: Razlog da nastavim dalje   Razlog da nastavim dalje I_icon_minitime19.02.09 21:36

Alba big hug
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Razlog da nastavim dalje Empty
PostajNaslov: Re: Razlog da nastavim dalje   Razlog da nastavim dalje I_icon_minitime19.02.09 22:04

alba the gem je napisao/la:
hvala teo a i svima vama!!!! hm... sto se tice crnjaka... mozda ima i toga ali ... eh ovako pitam vas nesto... ako ste cio zivot proveli u 9 razliciti porodica da li bi mogli osnovati normalnu porodicu i da li bi vas uopste smatrali normalnim... (ovo sam postavila na jednom blogu i vecina mi je davala ideje za dalje ali se niko nije zapitao o uticaju te 9torke na samu osobu.. nikose nije zapitao je li kasno...)
Šokiralo me i rastužilo ovo što si napisala da si prošla u životu. Moraš biti svjesna činjenice da za ništa od toga nisi ti bila kriva. To je sve bio splet vrlo nesretnih okolnosti. Budi jaka, pokušaj ne razmišljati o lošim stvarima u prošlosti, koncentriraj se na sebe u sadašnjosti i daj sve od sebe da svojim trudom u sadašnjosti osiguraš sebi ljepšu budućnost.
Normalna si osoba i ja bi sebe smatrao normalnim da sam u tvojoj situaciji draga Albice. Ne samo da je moguće da osnuješ normalnu porodicu, nego sam siguran da ćeš ti to i učiniti i da ćeš biti sretna i da ćeš jednom svojoj dječici pružiti lijepo djetinjstvo i dati im puno više ljubavi nego što je uobičajeno, jer si svjesna što djetetu treba i što je najbitnije pružiti mu. Normalno da sve to ostavi utjecaj na tebe, ali uvijek budi optimist i sama sebi najbolja prijateljica. Želim ti svu sreću ovog svijeta, ako ikad zatrebaš bilo kakvu pomoč, obrati mi se, bio bi zadovoljan da ti mogu bilo kako pomoči, nadam se da su barem moji savjeti korisni. hug2 ljubi frends

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Alba
Zagrijao tipkovnicu
Alba


Female
Aquarius Goat
Broj postova : 262
Godine : 32
Lokacija : Kladanj-bih
Datum registracije : 06.02.2009

Razlog da nastavim dalje Empty
PostajNaslov: Re: Razlog da nastavim dalje   Razlog da nastavim dalje I_icon_minitime20.02.09 16:43

hm... mozda pokretanje ove teme i nije uopste losa ideja kako se na pocetku cinilo... hvala svima ali i nastavite dalje "savjetovati vaseg naj mladjeg i naj ucrnjačenijeg clana" cerekalo: ljubav
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Razlog da nastavim dalje Empty
PostajNaslov: Re: Razlog da nastavim dalje   Razlog da nastavim dalje I_icon_minitime14.03.09 13:55

Ma ti si najsimpatičnija članica i želim ti da uvijek budeš sretna i vesela Alba! hug2 frends flw

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Razlog da nastavim dalje Empty
PostajNaslov: Re: Razlog da nastavim dalje   Razlog da nastavim dalje I_icon_minitime14.03.09 14:03

Alba vidim da ti se u životu desilo dosta ružnih stvari,al trebaš nastaviti zbog sebe,zbog toga što si unatoč svemu jako kvalitetna osoba....uvijek od goreg ima gore,zdrava si,pametna i to su za mene dovoljni razlozi da digneš glavu i hrabro naprijed.... bravo big hug
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Razlog da nastavim dalje Empty
PostajNaslov: Re: Razlog da nastavim dalje   Razlog da nastavim dalje I_icon_minitime14.03.09 17:30

alba samo hrabro naprijed mi bosanci smo tvrd orah , znas ono proso je Mujo i gore...bitno je da te zdravlje sluzi ,da si mlada a kasnije dok se iskolujes ,kad postanes svoj covjek,sve ce to biti bolje...krenuce sve kako treba samo ti izdrzi i budi hrabra...znas da uvijek poslije kise dode sunce... kissi

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Razlog da nastavim dalje Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Alba
Zagrijao tipkovnicu
Alba


Female
Aquarius Goat
Broj postova : 262
Godine : 32
Lokacija : Kladanj-bih
Datum registracije : 06.02.2009

Razlog da nastavim dalje Empty
PostajNaslov: Re: Razlog da nastavim dalje   Razlog da nastavim dalje I_icon_minitime14.03.09 21:08

hvala svima uistinu ali gorane to za djecu.... to i jeste problem..... ana kaze zdrava... da li se zdravom smatra onaj kome su geni zabranili reprodukciju?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Razlog da nastavim dalje Empty
PostajNaslov: Re: Razlog da nastavim dalje   Razlog da nastavim dalje I_icon_minitime14.03.09 22:10

Žao mi je da je tako Albice.....mislila sam na razne druge bolesti koje pogode čovjeka,kroz život moraš biti optimist,ti i dalje si kvalitetna kao osoba bar za mene... big hug
[Vrh] Go down
Alba
Zagrijao tipkovnicu
Alba


Female
Aquarius Goat
Broj postova : 262
Godine : 32
Lokacija : Kladanj-bih
Datum registracije : 06.02.2009

Razlog da nastavim dalje Empty
PostajNaslov: Re: Razlog da nastavim dalje   Razlog da nastavim dalje I_icon_minitime14.03.09 22:14

grhug
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Razlog da nastavim dalje Empty
PostajNaslov: Re: Razlog da nastavim dalje   Razlog da nastavim dalje I_icon_minitime16.03.09 9:34

Sad pogotovo moraš biti sretna kad imaš zelenu boju. cerekalo:

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Sponsored content





Razlog da nastavim dalje Empty
PostajNaslov: Re: Razlog da nastavim dalje   Razlog da nastavim dalje I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Razlog da nastavim dalje
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Jasminka Aljović: Molim vas, pomozite mi da nastavim živjeti
» Svađe u HDZ-u i dalje traju
» Slučajnosti ne postoje – Sve ima razlog i sve je povezano!
» Zima nije razlog da se potpuno zapustite
» Koji je najneobičniji razlog zbog kojeg ste ostavili partnera?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Ostalo :: Arhiva-
Forum(o)Bir: