Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Ženska intuicija

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Ženska intuicija Empty
PostajNaslov: Ženska intuicija   Ženska intuicija I_icon_minitime16.02.12 15:45

Ženska intuicija ImgSizer

Šesto čulo ili ženska intuicija je osjećaj koji posjeduje skoro svaka žena. Pojavi se povremeno, nekad nas upozorava, nekad nas navodi da nešto učinimo. Osjećaj ne možemo objasniti. Niti znamo kada će se pojaviti. Ali jedno je sigurno, skoro pa nikad nas ne iznevjeri. Greška je jedino što tako rijetko slušamo svoj unutarnji glas.

Nada (27): „Kada sam upoznala Mislava svidio mi se na prvi pogled. Bio je upravo moj tip frajera. U početku je sve teklo glatko. No, nakon par tjedana u meni se počeo javljati čudan osjećaj. Nisam to mogla objasniti. No, nekako kao da nešto nije štimalo. No, osjećaj sam potisnula. Nakon dva mjeseca veze doznala sam da moj savršeni dečko ima ženu. Kada bolje razmislim, intuitivno sam to znala.“

Često ženska intuicija pogodi u srž. Upozorava kada nešto nije onako kako bi trebalo biti. Ili onako kako mi vidimo da jest. Nadin slučaj je najbolji primjer za to. Ona je duboko u sebi znala da nešto u njihovoj vezi ne štima. No, kako nije imala vidljivi dokaz, osjećaj je zanemarila.
Odgojeni smo da vjerujemo samo onome što je opipljivo, vidljivo. Naše šesto čulo se u to ne uklapa. Kako možemo vjerovati nečemu tako nesigurnom i, u Nadinom slučaju, napustiti dečka?

Nada: „Nije to prvi put da mi se nešto tako dogodilo. Kada sam bila na fakultetu znala sam prije ispita imati osjećaj što će biti na ispitu. Koje poglavlje bih trebala bolje naučiti. Ne znam kako sam to znala, ali jednostavno jesam. Nekad bi poslušala osjećaj, nekad ne. Moram priznati da je u većini slučajeva moje šesto čulo bilo u pravu.“

Ljudi ne koriste, a tako ni ne poznaju svaki dio mozga. Upravo zbog toga se ni ženska intuicija znanstveno ne može objasniti. Tako nas mnogi uvjeravaju da ona ne postoji. Da je plod naše mašte. No, ako malo razmislite i sjetite se svakog slučaja kada vas je unutarnje ja upozoravalo na nešto, koliko je puta bilo u pravu?

Nitko ne kaže da slijepo slijedite svoje šesto čulo. No, nemojte ga ni zanemariti. Pronađite ravnotežu. Nada je trebala slijediti svoju intuiciju. Možda bi, da je bolje otvorila oči ranije, shvatila da je u vezi sa oženjenim muškarcem.

Tihi osjećaj u sebi shvatite kao dar. Prirodno upozorenje. Svijetlo koje vam u nekim trenucima može ukazati na istinu.

Mija Dropuljić

izvor

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Ženska intuicija Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Ženska intuicija Empty
PostajNaslov: Re: Ženska intuicija   Ženska intuicija I_icon_minitime16.02.12 21:30

Ne znam dali je to ženska intuicija ili to posjeduju i poneki muškarci. Možda žene daju više značaja onom nečemu u sebi i lakše poslušaju i postupe po nečem znanstvenom (trenutno) neobjašnjivom. Ali srela sam se s tim i doživjela takvih trenutaka mali milion. Kao mlada mama od malih nogu ućim svoje dijete da se sluša, da jednog dana ne ostane zatečena kada joj se dogodi takvo nešto, jer meni je lakše uz Nju, a vjerujem da će biti i njoj.
[Vrh] Go down
 
Ženska intuicija
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Intuicija
» Ženska pjesma o debljini
» Radoznalost, omiljena ženska znanost
» Ženska molitva...
» Vjerujete li u muško - ženska prijateljstva?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Ženski kutak-
Forum(o)Bir: