Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Spremni ili ne, svi dobivate Facebookov Timeline

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Spremni ili ne, svi dobivate Facebookov Timeline Empty
PostajNaslov: Spremni ili ne, svi dobivate Facebookov Timeline   Spremni ili ne, svi dobivate Facebookov Timeline I_icon_minitime25.01.12 13:45

Spremni ili ne, svi dobivate Facebookov Timeline Facebook-timeline-big

Facebook je na službenom blogu najavio da će Timeline, za koji je suosnivač i CEO Facebooka Mark Zuckerberg rekao da predstavlja 'digitalni dokument našeg života', u narednih nekoliko tjedana postati dostupan svim korisnicima ove društvene mreže.

U trenutku kada vam Facebook aktivira novi Timeline, imat ćete točno sedam dana na raspolaganju prije nego će ga i drugi moći vidjeti.

Sedmodnevno razdoblje odnosi se i na one korisnike koji su već uključili Timeline, kao i na one kojima će ga Facebook uključiti. Ovo je napravljeno zato da biste u tom razdoblju mogli urediti svoj Timeline na način na koji se želite predstaviti drugima.

Facebook je objavio da će svi korisnici koji još nisu sami uključili Timeline primiti obavijest na vrhu svoje početne stranice na Facebooku.

Ako ste još zbunjeni novim izgledom, Facebook je ponudio jednostavno objašnjenje: "Timeline vam pruža jednostavan način da otkrijete stvari koje dijelite i prikupite svoje najvažnije trenutke. Također vam omogućava da dijelite nova iskustava, kao što je glazba koju slušate ili milje koje istrčite."

net.hr

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
ajmeivana
Ljubitelj foruma
ajmeivana


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 3690
Godine : 43
Datum registracije : 09.03.2009

Spremni ili ne, svi dobivate Facebookov Timeline Empty
PostajNaslov: Re: Spremni ili ne, svi dobivate Facebookov Timeline   Spremni ili ne, svi dobivate Facebookov Timeline I_icon_minitime25.01.12 13:55

ovaj Timeline mi nikako ne odgovara
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43764
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Spremni ili ne, svi dobivate Facebookov Timeline Empty
PostajNaslov: Re: Spremni ili ne, svi dobivate Facebookov Timeline   Spremni ili ne, svi dobivate Facebookov Timeline I_icon_minitime25.01.12 14:28

Ne znam što bih mislila o njemu,a nekako me baš i ne tangira, neka rade što ih volja Smile
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 174
Datum registracije : 21.01.2009

Spremni ili ne, svi dobivate Facebookov Timeline Empty
PostajNaslov: Re: Spremni ili ne, svi dobivate Facebookov Timeline   Spremni ili ne, svi dobivate Facebookov Timeline I_icon_minitime25.01.12 14:38

meni nije jasno zasto mnoge nervira il im ne odgovara ....svi bi kao nesto mijenjali ..svi smo za promjene ..a u biti niko se ne bi pomakao s mjesta izuzev ako ga neko ne natjera ... Smile

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Spremni ili ne, svi dobivate Facebookov Timeline Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43764
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Spremni ili ne, svi dobivate Facebookov Timeline Empty
PostajNaslov: Re: Spremni ili ne, svi dobivate Facebookov Timeline   Spremni ili ne, svi dobivate Facebookov Timeline I_icon_minitime27.01.12 13:51

..sve jedno mi je, kako izgleda neka izgleda nije mi to za život bitno pa da s fejsom razbijam glavu, malo me smeta samo kada neku igricu igram, a oni prave te nove postavke i mijenjaju pa ne mogu igrati, sve drugo me ne zanima.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Spremni ili ne, svi dobivate Facebookov Timeline Empty
PostajNaslov: Re: Spremni ili ne, svi dobivate Facebookov Timeline   Spremni ili ne, svi dobivate Facebookov Timeline I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Spremni ili ne, svi dobivate Facebookov Timeline
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Za što ste spremni umrijeti?
» Jeste li spremni za očinstvo?!
» Jeste li spremni za seks?
» Đapić se pozdravom 'Za dom spremni' oprostio od HSP-a
» Sta ste sve spremni da uradite zbog novca??

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Tehnologija :: Informatička tehnologija :: Internet-
Forum(o)Bir: