Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Kakav je vaš idealni muskarac?

Go down 
+8
teaa
Bonnie
Niky
Rokerka
Kikica
DaRkAnGeL
Lux
Blizanka
12 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Kakav je vaš idealni muskarac? Empty
PostajNaslov: Kakav je vaš idealni muskarac?   Kakav je vaš idealni muskarac? I_icon_minitime11.02.09 15:13

U anketi koju je proveo talijanski časopis Donna Moderna 500 je žena odgovaralo na pitanja kako zamišljaju idealnog partnera. Najviše bodova je pokupio tamnokosi južnjak, po mogućnosti poduzetnik koji zna dobro kuhati i ne zove stalno svoju mamu, piše Vjesnik.

Osim ugodne vanjštine, one bi, dakako, htjele da gospodin Savršeni ima nešto u glavi te da je pun razumijevanja. Najviše ispitanica, njih 87 posto, izjasnilo se da pravi muškarac mora biti tamnokos, njih 12 privlače plavokosi, a samo jedan posto dalo je glas riđokosim momcima...
svega šest posto žena htjelo bi da im je dragi stranac, dok njih 35 posto mašta o Talijanu s juga.

Ženama nije svejedno ni kojim će se poslom baviti, a 33 posto odabralo je poduzetnika. Sportski tipovi privlače 23 posto dama, jednako kao i umjetnici. Profesora ne bi odbilo 18 posto žena, dok tri posto praktičarki smatra da je čovjek njihova života - vodoinstalater.

Na kraju prvog sastanka čarobne riječi koje želi čuti 61 posto Talijanki su ''Hvala na ugodno provedenoj večeri''. Za 35 posto žena muzika za uši je kad čuju kompliment da su divne, dok tri posto nestrpljivih očekuje nimalo sramežljivo pitanje ''Mogu li doći gore?''.

Potvrdu da ljubav ipak dolazi i preko želuca dalo je 58 posto žena, koje očekuju da ih savršeni momak očara ukusno spravljenim obrokom, a ne sviđa im se ako predmet njihova interesa očijuka s njihovim prijateljicama.

Činjenica da je voljan čekati sviđa se 89 posto žena, a ako odmah ide u ''sridu'' to cijeni 11 posto žena. Čak 80 posto žena impresionirat će muškarac koji majku ne zove svaki dan, dok će upravo to smatrati simpatičnim njih 20 posto.

Savršeni primjerak muškog roda trebao bi biti duhovit smatra 77 posto, dok njih 17 posto misli da bi im trebao znati udovoljavati. Šest posto žena šefica voljelo bi zapovijedati partneru. Kada je u pitanju prevara, nju tolerira 88 posto Talijanki, ali samo kada je umjesto druge žene u pitanju - posao. Ipak 12 posto žena oprostilo bi i vezu za jednu noć.

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Kakav je vaš idealni muskarac? Admin10


Zadnja promjena: blizanka; 25.04.09 10:44; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Kakav je vaš idealni muskarac? Empty
PostajNaslov: Re: Kakav je vaš idealni muskarac?   Kakav je vaš idealni muskarac? I_icon_minitime11.02.09 15:46

Ne postoji idealan muškarac ... svi smo mi ljudska bića sa svojim vrlinama i manama.
[Vrh] Go down
Lux
Totalno relaxiran
Lux


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 1417
Godine : 59
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 03.02.2009

Kakav je vaš idealni muskarac? Empty
PostajNaslov: Re: Kakav je vaš idealni muskarac?   Kakav je vaš idealni muskarac? I_icon_minitime11.02.09 15:55

To je individualno, da. Savršenstvo ne postoji. Fizičke osobine mi nisu bitne, barem ne previše, a što se nekih karakternih osobina tiče, ove gore spomenute su poželjne, no kombiniraju se i s drugim stvarima pa je tako svatko jedinstvena individua, stereotipi su samo približno ocrtani profili...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kakav je vaš idealni muskarac? Empty
PostajNaslov: Re: Kakav je vaš idealni muskarac?   Kakav je vaš idealni muskarac? I_icon_minitime11.02.09 18:16

Ovog lika u uvodu je korny imao za avatar cerekalo:

Prerasla sam te forice da mi lik mora biti idealan,ideal ne postoji naravno...
Neka je on meni dobar,nek me zna nasmijati...ako se kužimo,razumjemo to je to,kud ćeš bolje Smile
[Vrh] Go down
DaRkAnGeL
Zagrijao tipkovnicu
DaRkAnGeL


Female
Scorpio Buffalo
Broj postova : 561
Godine : 38
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 07.10.2008

Kakav je vaš idealni muskarac? Empty
PostajNaslov: Re: Kakav je vaš idealni muskarac?   Kakav je vaš idealni muskarac? I_icon_minitime12.02.09 22:25

:ha?: idealan muškarac ne ide mi baš skup u istoj rečenici
[Vrh] Go down
Lux
Totalno relaxiran
Lux


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 1417
Godine : 59
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 03.02.2009

Kakav je vaš idealni muskarac? Empty
PostajNaslov: Re: Kakav je vaš idealni muskarac?   Kakav je vaš idealni muskarac? I_icon_minitime13.02.09 9:18

DaRkAnGeL je napisao/la:
:ha?: idealan muškarac ne ide mi baš skup u istoj rečenici

Laughing
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Kakav je vaš idealni muskarac? Empty
PostajNaslov: Re: Kakav je vaš idealni muskarac?   Kakav je vaš idealni muskarac? I_icon_minitime28.03.09 22:07

Čelav,debel i da mu noge smrde Laughing Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kakav je vaš idealni muskarac? Empty
PostajNaslov: Re: Kakav je vaš idealni muskarac?   Kakav je vaš idealni muskarac? I_icon_minitime29.03.09 11:10

DaRkAnGeL je napisao/la:
:ha?: idealan muškarac ne ide mi baš skup u istoj rečenici

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

(al ipak...moj bubać je ideal za mene)
[Vrh] Go down
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 27
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Kakav je vaš idealni muskarac? Empty
PostajNaslov: Re: Kakav je vaš idealni muskarac?   Kakav je vaš idealni muskarac? I_icon_minitime25.02.10 13:29

Idealan...sumnjam da to postoji....al ako se neki prepozna sad u ovome sto cu da napisem...nek se javi slobodno Kakav je vaš idealni muskarac? 776231

Ovako......cek da se smestim lepo u stolicu Kakav je vaš idealni muskarac? 12363

E...sto se tice fizickog izgleda...
volim crnu kosu...ako decko ima loknastu kosu, da bude onako malo duza....a ako nema onda da bude kratka kratka...Smile
Oci...super su mi zelene..
da bude vislji od mene (sto i nije problem...vislji od 170cm xD), da NEMA misice i ostala sranja....sta vise...volim kad musko ima stomacic onako....uhhh....Smile
Takodje sam, ne znam sto, strasno opterecena rukama....znaci ruke da budu lepe...da nisu neuredni nokti...jos ako nabaci prsten....uhhh....savrseno! cerekalo
I uz sve to bradica...onako, samo da bocka.... Kakav je vaš idealni muskarac? 776231

A psihicki....eeeee tu prvo da bude sposoban da me trpi.... Kakav je vaš idealni muskarac? 12363
naravno, da je duhovit...
Ne volim kad je previse u fazonu "sreco, duso, ljubavi" i kad mi posle 2 dana kaze da me voli....dobro, jesam ja ono skoro savrsena...sva divna, neodoljiva...al nervira me to Kakav je vaš idealni muskarac? 12363
Volim bre kad mogu lepo da pricam s njim....da gledamo zajedno i fudbal i "titanik", da nije opterecen svojim izgledom, da nije kreten...
Pa...nije na odmet da ide u neku dobro skolu...ali, nije mi to neki vazan faktor...Smile
Da bude kulturan...i da se ne pravi mnogo pametan i da je nesto sto nije...Smile

e da...i da ne pusi i ne pije...

Kakav je vaš idealni muskarac? 12363
mnogo trazim a? Kakav je vaš idealni muskarac? 776231
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Kakav je vaš idealni muskarac? Empty
PostajNaslov: Re: Kakav je vaš idealni muskarac?   Kakav je vaš idealni muskarac? I_icon_minitime25.02.10 15:00

A uuuu Pikice tamna sam htjela reći imam nečaka od muža kao bombona.. tvoj opis ..duža kosa ispod uha, malo loknasta..zelene okice..nije mišičav, nema ni stomaka još..ali stigne, ima mali bradicu onako sitni brčići i mala bradica onako crtica ispod usana..ruke njegovane..ali muške..psihički... ima živaca kao konj... Kakav je vaš idealni muskarac? 12363 ..završava PM gimanziju..i sada će čini mi se, probati pisati Geografiju ili tako nešto..ugl..jako je sladak i nije glup...ima humora...ima i curu, ali to nije bed..ima i msn... Kakav je vaš idealni muskarac? 12363 problem je što puši..i popije pivu tu i tamo.. Kakav je vaš idealni muskarac? 12363
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Kakav je vaš idealni muskarac? Empty
PostajNaslov: Re: Kakav je vaš idealni muskarac?   Kakav je vaš idealni muskarac? I_icon_minitime25.02.10 15:38

e pika ..ja cu pocet tvoje postove postavljati za post godine ... Laughing Laughing svaka ti cast bravo
uvijek me odusevis ...

e hebi ga sad da ne nabrajam ... moj idealan je.... onaj kojeg volim sa svim manama i vrlinama

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Kakav je vaš idealni muskarac? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Niky
VIP član
Niky


Female
Aries Rat
Broj postova : 13469
Godine : 40
Datum registracije : 07.07.2009

Kakav je vaš idealni muskarac? Empty
PostajNaslov: Re: Kakav je vaš idealni muskarac?   Kakav je vaš idealni muskarac? I_icon_minitime25.02.10 16:44

onaj koji zna kako me zadovoljiti u krevetu Kakav je vaš idealni muskarac? 73820 ostale ne primam Kakav je vaš idealni muskarac? 73820
[Vrh] Go down
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 27
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Kakav je vaš idealni muskarac? Empty
PostajNaslov: Re: Kakav je vaš idealni muskarac?   Kakav je vaš idealni muskarac? I_icon_minitime25.02.10 19:52

Kikica je napisao/la:
A uuuu Pikice tamna sam htjela reći imam nečaka od muža kao bombona.. tvoj opis ..duža kosa ispod uha, malo loknasta..zelene okice..nije mišičav, nema ni stomaka još..ali stigne, ima mali bradicu onako sitni brčići i mala bradica onako crtica ispod usana..ruke njegovane..ali muške..psihički... ima živaca kao konj... Kakav je vaš idealni muskarac? 12363 ..završava PM gimanziju..i sada će čini mi se, probati pisati Geografiju ili tako nešto..ugl..jako je sladak i nije glup...ima humora...ima i curu, ali to nije bed..ima i msn... Kakav je vaš idealni muskarac? 12363 problem je što puši..i popije pivu tu i tamo.. Kakav je vaš idealni muskarac? 12363

Imam i ja biciklu....pa se vozim kolima Kakav je vaš idealni muskarac? 12363
mogla bi ti da kazes neku lepu rec za mene Kakav je vaš idealni muskarac? 12363 Kakav je vaš idealni muskarac? 12363 Kakav je vaš idealni muskarac? 12363 Kakav je vaš idealni muskarac? 776231
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Kakav je vaš idealni muskarac? Empty
PostajNaslov: Re: Kakav je vaš idealni muskarac?   Kakav je vaš idealni muskarac? I_icon_minitime25.02.10 22:16

Imaš i ti biciklu..a jesi zeznuta.. Kakav je vaš idealni muskarac? 12363 Kakav je vaš idealni muskarac? 12363 ali priznajem da ga imaš za praf.. Kakav je vaš idealni muskarac? 12363 a lijepu rijeć kako da ne..korak po korak....jedino obrisala si fejs..to bi bilo možda lakše... Kakav je vaš idealni muskarac? 12363 ali sladak je uff uff..kad ja kažem da je sladak..a ja izbirljiva... Kakav je vaš idealni muskarac? 267525
[Vrh] Go down
Bonnie
Ljubitelj foruma
Bonnie


Female
Taurus Tiger
Broj postova : 3003
Godine : 37
Datum registracije : 25.11.2008

Kakav je vaš idealni muskarac? Empty
PostajNaslov: Re: Kakav je vaš idealni muskarac?   Kakav je vaš idealni muskarac? I_icon_minitime06.03.10 16:48

idealan muškarac hmmm ...to bi bilo moje momče iz susjedstva koje me svako malo izludi spank ali svejedno volim svaku njegovu manu, a on kaže da me moje mane čine neodoljivom Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kakav je vaš idealni muskarac? Empty
PostajNaslov: Re: Kakav je vaš idealni muskarac?   Kakav je vaš idealni muskarac? I_icon_minitime08.05.10 19:43

Kikica je napisao/la:
Čelav,debel i da mu noge smrde Laughing Laughing


Kakav je vaš idealni muskarac? 12363 Kakav je vaš idealni muskarac? 477390 too Kikice
[Vrh] Go down
teaa
Totalno relaxiran
teaa


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 2415
Godine : 54
Lokacija : Split
Datum registracije : 05.02.2010

Kakav je vaš idealni muskarac? Empty
PostajNaslov: Re: Kakav je vaš idealni muskarac?   Kakav je vaš idealni muskarac? I_icon_minitime08.05.10 19:45

Sa jasnim i čvrstim stavom i da ima samopouzdanja...uvijek su mi plave oči bile pojam...pa sam ih i našla Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kakav je vaš idealni muskarac? Empty
PostajNaslov: Re: Kakav je vaš idealni muskarac?   Kakav je vaš idealni muskarac? I_icon_minitime08.05.10 19:47

teaa je napisao/la:
Sa čvrstim stavom

Kakav je vaš idealni muskarac? 12363 Kakav je vaš idealni muskarac? 12363 teaaaaaaaa
[Vrh] Go down
teaa
Totalno relaxiran
teaa


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 2415
Godine : 54
Lokacija : Split
Datum registracije : 05.02.2010

Kakav je vaš idealni muskarac? Empty
PostajNaslov: Re: Kakav je vaš idealni muskarac?   Kakav je vaš idealni muskarac? I_icon_minitime08.05.10 19:49

Bleky je napisao/la:
teaa je napisao/la:
Sa čvrstim stavom

Kakav je vaš idealni muskarac? 12363 Kakav je vaš idealni muskarac? 12363 teaaaaaaaa


hihihi...znaš da je čvrstina važna...u stavovima tajna
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kakav je vaš idealni muskarac? Empty
PostajNaslov: Re: Kakav je vaš idealni muskarac?   Kakav je vaš idealni muskarac? I_icon_minitime08.05.10 19:51

Kakav je vaš idealni muskarac? 12363 pa naravno bez toga nista
[Vrh] Go down
teaa
Totalno relaxiran
teaa


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 2415
Godine : 54
Lokacija : Split
Datum registracije : 05.02.2010

Kakav je vaš idealni muskarac? Empty
PostajNaslov: Re: Kakav je vaš idealni muskarac?   Kakav je vaš idealni muskarac? I_icon_minitime08.05.10 19:55

Bleky je napisao/la:
Kakav je vaš idealni muskarac? 12363 pa naravno bez toga nista

..vidim da se dobro razumijemo :ary
[Vrh] Go down
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 27
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Kakav je vaš idealni muskarac? Empty
PostajNaslov: Re: Kakav je vaš idealni muskarac?   Kakav je vaš idealni muskarac? I_icon_minitime15.09.10 16:06

Nesto sam se sad nalozila na Axl-a iz gunsa iz mladjih dana...tako da nesto slicno njemu... Smile Duga kosa, lepa faca, lepo telo... I love you Laughing A ovako, da je inteligentan, fin, kulturan i da nikad nije dosadno... cerekalo I da ne pije i ne pusi Laughing
[Vrh] Go down
bodomiere
Ljubitelj foruma
bodomiere


Male
Sagittarius Horse
Broj postova : 3910
Godine : 33
Lokacija : Kaštel Sućurac
Datum registracije : 30.05.2010

Kakav je vaš idealni muskarac? Empty
PostajNaslov: Re: Kakav je vaš idealni muskarac?   Kakav je vaš idealni muskarac? I_icon_minitime15.09.10 16:50

kakav je moj idealni muškarac?još se takav nije rodio Laughing
[Vrh] Go down
http://dzungla-forum.forumcroatian.com/
Gost
Gost




Kakav je vaš idealni muskarac? Empty
PostajNaslov: Re: Kakav je vaš idealni muskarac?   Kakav je vaš idealni muskarac? I_icon_minitime20.09.10 10:42

onaj kojeg volim.
[Vrh] Go down
Firefly
Totalno relaxiran
Firefly


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 1149
Godine : 34
Lokacija : Među oblacima
Datum registracije : 06.07.2010

Kakav je vaš idealni muskarac? Empty
PostajNaslov: Re: Kakav je vaš idealni muskarac?   Kakav je vaš idealni muskarac? I_icon_minitime20.09.10 15:04

maza.. snažan a opet da se topi pod mojim prstima
netko tko me može nasmijati
tko mi daje potporu kad treba i tko se oslanja na mene kad mu je teško
iskrenog koji zna reči pravi kompliment u pravom času
a opet biti smotan kad se zaljubi iako pokušava dominirati...
joj ima još puno sitnica tko bi mi pasao... jedino jedno je željeti drugo dobiti
najbitnije da je iskren i da je tu Smile
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kakav je vaš idealni muskarac? Empty
PostajNaslov: Re: Kakav je vaš idealni muskarac?   Kakav je vaš idealni muskarac? I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kakav je vaš idealni muskarac?
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Idealni muškarac
» Žene u tri minute instinktivno procjene kakav je muškarac
» Idealni dani
» Idealni uvjeti za spavanje
» Kakav ste tip???

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Ženski kutak-
Forum(o)Bir: