Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Da li je Stipe Pletikosa zapravo obična budaletina?

Go down 
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Da li je Stipe Pletikosa zapravo obična budaletina? Empty
PostajNaslov: Da li je Stipe Pletikosa zapravo obična budaletina?   Da li je Stipe Pletikosa zapravo obična budaletina? I_icon_minitime08.01.12 15:48

Da li je Stipe Pletikosa zapravo obična budaletina? Images?q=tbn:ANd9GcRsAs1uxWJleUa6FwjCkTB_VFNcSbUG_K_44eL29l_-h1Pz6I887w

'Ti momci su se naprosto gušili u živom blatu, moralno su potonuli, medijski su bili apsolutno otpisani, ali ipak su se vratili i opet su u sedlu. Danas me ti isti glasno prozivaju, negiraju i ismijavaju i to se zove hrvatska zbilja', izjavio je splitski bioenergetičar koji tvrdi da je pomogao Vatrenima.

Da li je Stipe Pletikosa zapravo obična budaletina? 0941007.48

Splitski bioenergetičar Denis Bušelić, kojem je Slaven Bilić javno zahvalio zbog tretmana uoči dvoboja s Turskom u Istanbulu, uvrijedio se zbog nekih omalovažavajućih komentara Vatrenih, prije svega Stipe Pletikose koji je rekao da njega kao vjernika "ispunjava molitva koja ga čini boljim, a ne nekakva bioenergija".

"Smeta me i boli me kad takav snažni retern dođe od nekoga kome nesebično pomogneš, a on navodno toga nije ni svjestan. Kako to da su svi poznavatelji nogometa vidjeli drastične promjene u njihovoj igri, a samo oni nisu? Previše je slučajnosti i podudarnosti da su Bilić Boysi i Dinamo nezaboravne partije pružili baš kad sam ja bio uz njih", kazao je Bušelić u Jutarnjem listu i dodao:

"Znam da sam pomogao Bilić Boysima kad je najviše trebalo, plasirali smo se na EURO. Hrvatska nacija je zadovoljna, nogometašima je vraćena medijska slava, naglo im raste ugled u njihovim klubovima. Pomogao sam igračima, od kojih dobar dio tada nije bio standardan u svojim klubovima. Ti momci su se naprosto gušili u živom blatu, moralno su potonuli, a medijski su bili apsolutno otpisani, ali ipak su se vratili i opet su u sedlu. Danas ti isti momci mene glasno prozivaju, negiraju i ismijavaju i to se zove hrvatska zbilja. Da, Vatrenima sam pomagao, volonterski bez ikakve nadoknade i s posebnim guštom jer sam taj svoj poriv okvalificirao kao svoju obavezu i moj skroman doprinos hrvatskom sportu", kazao je Bušelić koji tvrdi da trenutačno radi sa svjetski poznatim sportašima, a interes za njegove usluge navodno je iskazala i talijanska reprezentacija s kojom će se Vatreni sresti na EURO-u:

Da li je Stipe Pletikosa zapravo obična budaletina? 0199007.48

"Službeno ne pregovaram ni s jednom reprezentacijom niti s Hrvatskom, ali imam jako puno upita. Budem li na EURU uz neku reprezentaciju, to će se vidjeti kao što se i dosad vidjelo", poručio je Bušelić.




Da li je Stipe Pletikosa zapravo obična budaletina? 2Q==

net.hr

Vjera, molitva i energija su nešto nedjeljivo, tako da je Pletikosa u najmanju ruku ispao smiješan s ovim komentarom. I reprezentacija je ispala naivna i bezobrazna što se odrekla Bušelića.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
 
Da li je Stipe Pletikosa zapravo obična budaletina?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Ne tako obična garaža
» Ljevorukost - dar, prokletstvo ili sasvim obična stvar?
» Obična voda najčešće 'ubija' sobne biljke zbog klora i soli
» Tipkovnica koja je zapravo PC!
» Što je zapravo potopilo Titanic

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Sport, automobilizam i navijači :: Sport :: Nogomet-
Forum(o)Bir: