Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Što biste učinile da saznate da vas ...

Go down 
+7
Blizanka
Stella
D_DoLL
Lajka
mala mazica
Goran
DaRkAnGeL
11 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Što biste učinile da saznate da vas ... Empty
PostajNaslov: Što biste učinile da saznate da vas ...   Što biste učinile da saznate da vas ... I_icon_minitime23.10.08 16:22

... vara s najboljom frendicom. Dapače, zatekli ste ih uspaljene u vašem zajedničkom krevetu :bumbum: ...pih. Kakve vam misli padaju na pamet? Tko bi izašao živ iz te bitke? boks
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što biste učinile da saznate da vas ... Empty
PostajNaslov: Re: Što biste učinile da saznate da vas ...   Što biste učinile da saznate da vas ... I_icon_minitime24.10.08 8:50

tana17 je napisao/la:
... vara s najboljom frendicom. Dapače, zatekli ste ih uspaljene u vašem zajedničkom krevetu :bumbum: ...pih. Kakve vam misli padaju na pamet? Tko bi izašao živ iz te bitke? boks

ništa...samo bih se hladno okrenula i otišla....
[Vrh] Go down
DaRkAnGeL
Zagrijao tipkovnicu
DaRkAnGeL


Female
Scorpio Buffalo
Broj postova : 561
Godine : 38
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 07.10.2008

Što biste učinile da saznate da vas ... Empty
PostajNaslov: Re: Što biste učinile da saznate da vas ...   Što biste učinile da saznate da vas ... I_icon_minitime26.10.08 22:55

tana17 je napisao/la:
... vara s najboljom frendicom. Dapače, zatekli ste ih uspaljene u vašem zajedničkom krevetu :bumbum: ...pih. Kakve vam misli padaju na pamet? Tko bi izašao živ iz te bitke? boks

hm pa ne znam bilo bi svega znam da bi ja izašla iz tog rata živa ali za njih nisam ziher :twisted:
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što biste učinile da saznate da vas ... Empty
PostajNaslov: Re: Što biste učinile da saznate da vas ...   Što biste učinile da saznate da vas ... I_icon_minitime26.10.08 23:08

DaRkAnGeL je napisao/la:
tana17 je napisao/la:
... vara s najboljom frendicom. Dapače, zatekli ste ih uspaljene u vašem zajedničkom krevetu :bumbum: ...pih. Kakve vam misli padaju na pamet? Tko bi izašao živ iz te bitke? boks

hm pa ne znam bilo bi svega znam da bi ja izašla iz tog rata živa ali za njih nisam ziher :twisted:

Laughing Laughing Laughing lol! lol! lol! lol! doooobra
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što biste učinile da saznate da vas ... Empty
PostajNaslov: Re: Što biste učinile da saznate da vas ...   Što biste učinile da saznate da vas ... I_icon_minitime02.11.08 1:12

tana17 je napisao/la:
... vara s najboljom frendicom. Dapače, zatekli ste ih uspaljene u vašem zajedničkom krevetu :bumbum: ...pih. Kakve vam misli padaju na pamet? Tko bi izašao živ iz te bitke? boks

MISLIM DA BIH SE DOGRABILA KAKVOG NOŽA ILI NESH SLIČNO I OBOJE IH OSTAVILA DA I DALJE LEŽE U STRASNOM ZAGRLJAJU U VRUĆEM KREVETU.
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Što biste učinile da saznate da vas ... Empty
PostajNaslov: Re: Što biste učinile da saznate da vas ...   Što biste učinile da saznate da vas ... I_icon_minitime02.11.08 1:40

minchy89 je napisao/la:
tana17 je napisao/la:
... vara s najboljom frendicom. Dapače, zatekli ste ih uspaljene u vašem zajedničkom krevetu :bumbum: ...pih. Kakve vam misli padaju na pamet? Tko bi izašao živ iz te bitke? boks

MISLIM DA BIH SE DOGRABILA KAKVOG NOŽA ILI NESH SLIČNO I OBOJE IH OSTAVILA DA I DALJE LEŽE U STRASNOM ZAGRLJAJU U VRUĆEM KREVETU.
U 'bote led! Opasna si. Bolje njih ostaviti žive u zagrljaju, nego robijati... ;)
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Što biste učinile da saznate da vas ... Empty
PostajNaslov: Re: Što biste učinile da saznate da vas ...   Što biste učinile da saznate da vas ... I_icon_minitime03.11.08 0:18

Goran je napisao/la:
minchy89 je napisao/la:
tana17 je napisao/la:
... vara s najboljom frendicom. Dapače, zatekli ste ih uspaljene u vašem zajedničkom krevetu :bumbum: ...pih. Kakve vam misli padaju na pamet? Tko bi izašao živ iz te bitke? boks

MISLIM DA BIH SE DOGRABILA KAKVOG NOŽA ILI NESH SLIČNO I OBOJE IH OSTAVILA DA I DALJE LEŽE U STRASNOM ZAGRLJAJU U VRUĆEM KREVETU.
U 'bote led! Opasna si. Bolje njih ostaviti žive u zagrljaju, nego robijati... ;)


robijala bi ja i ovako il onako.. ej pa to je najbolja prijateljica i osoba koju volim..
šta drugo da uradim; da ih gledam zajedno il da im se pridružim :x
[Vrh] Go down
mala mazica
Zagrijao tipkovnicu
mala mazica


Female
Virgo Goat
Broj postova : 544
Godine : 32
Lokacija : Karlovac
Datum registracije : 02.11.2008

Što biste učinile da saznate da vas ... Empty
PostajNaslov: Re: Što biste učinile da saznate da vas ...   Što biste učinile da saznate da vas ... I_icon_minitime03.11.08 21:08

ajoj...kaj bi? ne znam, ostavila ih nek i dalje uživaju.. jaka ti je to najbolja frendica koja ti dečka uzima...a sigurno da ne bi ni jednom oprostila..
[Vrh] Go down
Lajka
Zagrijao tipkovnicu



Female
Broj postova : 719
Datum registracije : 02.11.2008

Što biste učinile da saznate da vas ... Empty
PostajNaslov: Re: Što biste učinile da saznate da vas ...   Što biste učinile da saznate da vas ... I_icon_minitime04.11.08 11:58

tana17 je napisao/la:
... vara s najboljom frendicom. Dapače, zatekli ste ih uspaljene u vašem zajedničkom krevetu :bumbum: ...pih. Kakve vam misli padaju na pamet? Tko bi izašao živ iz te bitke? boks

Odjebala bi ih oboje.Kratko i jasno.
Nema tu previše filozofije.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što biste učinile da saznate da vas ... Empty
PostajNaslov: Re: Što biste učinile da saznate da vas ...   Što biste učinile da saznate da vas ... I_icon_minitime04.11.08 16:27

.... danima ne naziva (pošalje koji sms tu i tamo), ne vidite se tjedan dana, a onda "uskrsne" i pravi se kao da se ništa nije dogodilo ...
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Što biste učinile da saznate da vas ... Empty
PostajNaslov: Re: Što biste učinile da saznate da vas ...   Što biste učinile da saznate da vas ... I_icon_minitime04.11.08 17:52

tana17 je napisao/la:
.... danima ne naziva (pošalje koji sms tu i tamo), ne vidite se tjedan dana, a onda "uskrsne" i pravi se kao da se ništa nije dogodilo ...
Taj lik je seronja!

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Što biste učinile da saznate da vas ... Empty
PostajNaslov: Re: Što biste učinile da saznate da vas ...   Što biste učinile da saznate da vas ... I_icon_minitime04.11.08 22:43

Bravo Gogy, zadivio si me ovom izjavom. kissi
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Što biste učinile da saznate da vas ... Empty
PostajNaslov: Re: Što biste učinile da saznate da vas ...   Što biste učinile da saznate da vas ... I_icon_minitime05.11.08 13:27

desty je napisao/la:
tana17 je napisao/la:
... vara s najboljom frendicom. Dapače, zatekli ste ih uspaljene u vašem zajedničkom krevetu :bumbum: ...pih. Kakve vam misli padaju na pamet? Tko bi izašao živ iz te bitke? boks

ništa...samo bih se hladno okrenula i otišla....
Tako je i najbolje. Ali ako imalo poznaješ osobu s kojom si u vezi, osjetiš takve stvari prije nego što je zatekneš s nekim.... U biti kakva si ti to osoba kad te partner vara? Nešto ti ocito nedostaje... Ili ti je partner totalno pokvaren, ali u tom slucaju, što radiš s takvom osobom, onda ni ti nisi naj ako te takvi privlace...

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
DaRkAnGeL
Zagrijao tipkovnicu
DaRkAnGeL


Female
Scorpio Buffalo
Broj postova : 561
Godine : 38
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 07.10.2008

Što biste učinile da saznate da vas ... Empty
PostajNaslov: Re: Što biste učinile da saznate da vas ...   Što biste učinile da saznate da vas ... I_icon_minitime05.11.08 15:36

Goran je napisao/la:

Tako je i najbolje. Ali ako imalo poznaješ osobu s kojom si u vezi, osjetiš takve stvari prije nego što je zatekneš s nekim.... U biti kakva si ti to osoba kad te partner vara? Nešto ti ocito nedostaje... Ili ti je partner totalno pokvaren, ali u tom slucaju, što radiš s takvom osobom, onda ni ti nisi naj ako te takvi privlace...

e stari moj lijepo si ti to napisao ali nije uvijek tako, par zlih jezika, vjerovanje frendu, prazna baterija na mobu, alkohol i ljutnja upropaste par jako lijepih godina koje si s nekim proveo, a to ne znači da tebi nekaj nedostaje ili da ti je partner pokvaren jednostavno splet nesretnih okolnosti ne mora svaki put netko biti kriv jednostavno se posložilo kak nije trebalo i eto ti vraga
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Što biste učinile da saznate da vas ... Empty
PostajNaslov: Re: Što biste učinile da saznate da vas ...   Što biste učinile da saznate da vas ... I_icon_minitime05.11.08 15:49

DaRkAnGeL je napisao/la:
Goran je napisao/la:

Tako je i najbolje. Ali ako imalo poznaješ osobu s kojom si u vezi, osjetiš takve stvari prije nego što je zatekneš s nekim.... U biti kakva si ti to osoba kad te partner vara? Nešto ti ocito nedostaje... Ili ti je partner totalno pokvaren, ali u tom slucaju, što radiš s takvom osobom, onda ni ti nisi naj ako te takvi privlace...

e stari moj lijepo si ti to napisao ali nije uvijek tako, par zlih jezika, vjerovanje frendu, prazna baterija na mobu, alkohol i ljutnja upropaste par jako lijepih godina koje si s nekim proveo, a to ne znači da tebi nekaj nedostaje ili da ti je partner pokvaren jednostavno splet nesretnih okolnosti ne mora svaki put netko biti kriv jednostavno se posložilo kak nije trebalo i eto ti vraga
Da, ali govorimo o varanju partnera i zaticanju partnera kako vas vara s nekim drugim... Ne govorimo o tracevima, nesretnim okolnostima... govorimo o tome da primjerice ti decka zatekneš sa drugom u krevetu (smatraš to nesretnom okolnošcu?).

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
DaRkAnGeL
Zagrijao tipkovnicu
DaRkAnGeL


Female
Scorpio Buffalo
Broj postova : 561
Godine : 38
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 07.10.2008

Što biste učinile da saznate da vas ... Empty
PostajNaslov: Re: Što biste učinile da saznate da vas ...   Što biste učinile da saznate da vas ... I_icon_minitime05.11.08 15:56

Goran je napisao/la:

Da, ali govorimo o varanju partnera i zaticanju partnera kako vas vara s nekim drugim... Ne govorimo o tracevima, nesretnim okolnostima... govorimo o tome da primjerice ti decka zatekneš sa drugom u krevetu (smatraš to nesretnom okolnošcu?).

da znam, ja sam ti sam navela svoj primjer gdje meni nije nikaj falilo a ni on nije pokvarenjak neg jednostavno previše se toga poklopilo a znam da me je volio i sve to bla, bla ali eto dogodilo se
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Što biste učinile da saznate da vas ... Empty
PostajNaslov: Re: Što biste učinile da saznate da vas ...   Što biste učinile da saznate da vas ... I_icon_minitime05.11.08 16:04

DaRkAnGeL je napisao/la:
Goran je napisao/la:

Da, ali govorimo o varanju partnera i zaticanju partnera kako vas vara s nekim drugim... Ne govorimo o tracevima, nesretnim okolnostima... govorimo o tome da primjerice ti decka zatekneš sa drugom u krevetu (smatraš to nesretnom okolnošcu?).

da znam, ja sam ti sam navela svoj primjer gdje meni nije nikaj falilo a ni on nije pokvarenjak neg jednostavno previše se toga poklopilo a znam da me je volio i sve to bla, bla ali eto dogodilo se
Ljubav nije izuzetak, u svakom podrucju života ti se ponekad desi da nešto izgubiš zbog spleta nesretnih okolnosti, a da nisi ni malo kriv. Mada su ljubavni gubici možda stvarno najbolniji...

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
DaRkAnGeL
Zagrijao tipkovnicu
DaRkAnGeL


Female
Scorpio Buffalo
Broj postova : 561
Godine : 38
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 07.10.2008

Što biste učinile da saznate da vas ... Empty
PostajNaslov: Re: Što biste učinile da saznate da vas ...   Što biste učinile da saznate da vas ... I_icon_minitime05.11.08 16:09

Goran je napisao/la:

Ljubav nije izuzetak, u svakom podrucju života ti se ponekad desi da nešto izgubiš zbog spleta nesretnih okolnosti, a da nisi ni malo kriv. Mada su ljubavni gubici možda stvarno najbolniji...

eto upravo sam to i htjela dočarati da ne moraš uvijek ti biti kriv, nisu vjeruj mi ja sam izgubila i ljubav i prijateljicu, i jače me je pogodila njena rekla bi čak izdaja jer takvo što nisam od nje očekivala ni u najgorim noćnim morama
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Što biste učinile da saznate da vas ... Empty
PostajNaslov: Re: Što biste učinile da saznate da vas ...   Što biste učinile da saznate da vas ... I_icon_minitime05.11.08 16:18

DaRkAnGeL je napisao/la:
Goran je napisao/la:

Ljubav nije izuzetak, u svakom podrucju života ti se ponekad desi da nešto izgubiš zbog spleta nesretnih okolnosti, a da nisi ni malo kriv. Mada su ljubavni gubici možda stvarno najbolniji...

eto upravo sam to i htjela dočarati da ne moraš uvijek ti biti kriv, nisu vjeruj mi ja sam izgubila i ljubav i prijateljicu, i jače me je pogodila njena rekla bi čak izdaja jer takvo što nisam od nje očekivala ni u najgorim noćnim morama
To je možda i najbolnije. Kad te razocara i iznevjeri onaj u koga imaš apsolutno povjerenje. Zato se ponekad cini da su u pravu oni koji kažu da se za nikog ne treba previše vezati, mada je to puno lakše reci nego uciniti...

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
DaRkAnGeL
Zagrijao tipkovnicu
DaRkAnGeL


Female
Scorpio Buffalo
Broj postova : 561
Godine : 38
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 07.10.2008

Što biste učinile da saznate da vas ... Empty
PostajNaslov: Re: Što biste učinile da saznate da vas ...   Što biste učinile da saznate da vas ... I_icon_minitime05.11.08 16:21

Goran je napisao/la:

To je možda i najbolnije. Kad te razocara i iznevjeri onaj u koga imaš apsolutno povjerenje. Zato se ponekad cini da su u pravu oni koji kažu da se za nikog ne treba previše vezati, mada je to puno lakše reci nego uciniti...

je bolno je jako i treba dugo vremena da opet vratiš vjeru u ljude, ali od tada pušeš i na hladno i nema apsolutnog povjerenja u nikog
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Što biste učinile da saznate da vas ... Empty
PostajNaslov: Re: Što biste učinile da saznate da vas ...   Što biste učinile da saznate da vas ... I_icon_minitime05.11.08 16:43

DaRkAnGeL je napisao/la:
Goran je napisao/la:

To je možda i najbolnije. Kad te razocara i iznevjeri onaj u koga imaš apsolutno povjerenje. Zato se ponekad cini da su u pravu oni koji kažu da se za nikog ne treba previše vezati, mada je to puno lakše reci nego uciniti...

je bolno je jako i treba dugo vremena da opet vratiš vjeru u ljude, ali od tada pušeš i na hladno i nema apsolutnog povjerenja u nikog
To ti nije dobar stav. Uvijek moraš imati neki univerzalni stav prema svemu, ocekivati sve i ne dozvoliti da te bilo što iznenadi. Ne možeš zbog jednog negativnog dogaðaja izgubiti povjerenje u sve oko sebe. Da si nakon toga oprezniji, to je normalno, ali ne smiješ gibiti povjerenje u dobre ljude oko sebe. ;)

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Što biste učinile da saznate da vas ... Empty
PostajNaslov: Re: Što biste učinile da saznate da vas ...   Što biste učinile da saznate da vas ... I_icon_minitime11.11.08 18:59

Jeb...bi im...pola familije... lol!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što biste učinile da saznate da vas ... Empty
PostajNaslov: Re: Što biste učinile da saznate da vas ...   Što biste učinile da saznate da vas ... I_icon_minitime11.11.08 19:27

Katarina je napisao/la:
Jeb...bi im...pola familije... lol!
lol! lol! lol! lol! lol! lol!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što biste učinile da saznate da vas ... Empty
PostajNaslov: Re: Što biste učinile da saznate da vas ...   Što biste učinile da saznate da vas ... I_icon_minitime11.11.08 19:27

desty je napisao/la:
Katarina je napisao/la:
Jeb...bi im...pola familije... lol!
lol! lol! lol! lol! lol! lol!

hophop
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što biste učinile da saznate da vas ... Empty
PostajNaslov: Re: Što biste učinile da saznate da vas ...   Što biste učinile da saznate da vas ... I_icon_minitime11.11.08 19:37

desty...kakav ti je ovo potpis? Laughing
[Vrh] Go down
Sponsored content





Što biste učinile da saznate da vas ... Empty
PostajNaslov: Re: Što biste učinile da saznate da vas ...   Što biste učinile da saznate da vas ... I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Što biste učinile da saznate da vas ...
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Vrijeme je da saznate što su kićanke, jer su ponovno u modi!
» Biste li pozirali.....?
» Što biste sve učinili za prijateljstvo?
» Biste li usvojili dijete?
» Voleli biste da umete da..

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Ženski kutak-
Forum(o)Bir: