Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 SDP i HNS: 'Sve što je nezamislivo od Vlade, mi ćemo donijeti'

Go down 
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

SDP i HNS: 'Sve što je nezamislivo od Vlade, mi ćemo donijeti' Empty
PostajNaslov: SDP i HNS: 'Sve što je nezamislivo od Vlade, mi ćemo donijeti'   SDP i HNS: 'Sve što je nezamislivo od Vlade, mi ćemo donijeti' I_icon_minitime08.09.11 13:31

SDP i HNS: 'Sve što je nezamislivo od Vlade, mi ćemo donijeti' GetImage


Savez za promjene ovih dana izlazi s predizbornim programom koji će najvećim dijelom biti usredotočen na gospodarstvo. U HNS-u i SDP-u nisu htjeli otkrivati detalje programa, ali tvrde da se od njih može očekivati sve ono što je od HDZ-a i njihove vlade nezamislivo
'Znam da je građanima u ovom trenutku nezamislivo da je realno ostvariti poštene stvari. Uobičajeno je i prihvatljivo od vlasti očekivati da krade i vara, ali mi ćemo donijeti te neuobičajene poštene stvari', rekla je SDP-ova Ingrid Antičević Marinović odgovarajući na pitanje planira li Kukuriku koalicija, ako dođu na vlast, smanjiti PDV i subvencionirati zapošljavanje.

Antičević Marinović nije smjela prijevremeno odavati detalje programa, ali kaže da će ga predstaviti 'vrlo skoro': 'Kao što su rekli i Slavko Linić i Branko Grčić – u programu će biti inkorporirani svi dosadašnji prijedlozi oporbe koje je Vlada odbila, ali sve ćemo to predstaviti na način da građani razumiju o čemu se radi.'

Šef HNS-a, i jedan od glavnih karika u izradi gospodarskog programa Kukuriku koalicije, Radimir Čačić smatra vrlo neozbiljnim iznositi detalje programa prije vremena, ali kaže da će sredinom rujna Savez za promjene napokon prekinuti svoju šutnju i otkriti građanima što se može od njih očekivati.

Čačić je za tportal otkrio tri ključne stvari gospodarske strategije Kukuriku koalicije: 'Prva je, naravno, snažan rast, i sve će biti podređeno tom cilju s naglašenim zapošljavanjem u realnom sektoru. Drugi cilj je uravnoteženje rashoda i prihoda kroz rast. Tek kad se te dvije stvari uravnoteže, jer sad smo debelo u minusu, onda možemo govoriti o povećanju prava. Treći cilj je učiniti da se novostvorena vrijednost distribuira na sasvim novim temeljima.'

Hoće li oporba pokazati da je posljednjih osam godina uspjela naučiti iz pogrešaka vladajućih, i mogu li oni ponuditi građanima nadu u bolje sutra, moći ćemo procijeniti već za desetak dana.

tportal.hr

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
 
SDP i HNS: 'Sve što je nezamislivo od Vlade, mi ćemo donijeti'
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Sveprisutna predsjednica Vlade na portalu Vlade RH
» Nije važno čega ćemo se odreći nego što ćemo činiti
» Sindikati nezadovoljni radom Vlade
» Sud čeka dokumentaciju američke Vlade o Lauševiću
» J.Kosor dobila mandat za sastav nove vlade

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Ostalo :: Arhiva-
Forum(o)Bir: