Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Sveprisutna predsjednica Vlade na portalu Vlade RH

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Sveprisutna predsjednica Vlade na portalu Vlade RH Empty
PostajNaslov: Sveprisutna predsjednica Vlade na portalu Vlade RH   Sveprisutna predsjednica Vlade na portalu Vlade RH I_icon_minitime25.05.10 18:58

Šokiralo me kad sam na portalu Vlade RH vidio da se u 99% naslova i obavijesti spominje predsjednica Vlade RH Jadranka Kosor.
Jel to znak da ona jedina u Vladi nešto radi ili je toliko opsjednuta svojim likom i djelom da je podređenima naredila da objavljuju informacije samo o njoj?
Stvarno glupo izgleda Vladin portal; kao što je Mesić jednom rekao da Jaca iskače iz pašteta, sad na portalu iskače iz svake druge rečenice.
Izgleda da su u Vladi zaista zaboravili da su sluge i servis naroda, to bi trebali biti i na internetu, na svom portalu, a ne koristiti portal za samoisticanje i egoistično samopromicanje.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Mixi
Zagrijao tipkovnicu



Male
Libra Cat
Broj postova : 310
Godine : 60
Lokacija : Srbija
Datum registracije : 25.04.2010

Sveprisutna predsjednica Vlade na portalu Vlade RH Empty
PostajNaslov: Re: Sveprisutna predsjednica Vlade na portalu Vlade RH   Sveprisutna predsjednica Vlade na portalu Vlade RH I_icon_minitime25.05.10 19:43

Bez uvrede, otkad je Mesic otisao imam utisak da je Kosorova jedini politicar u Hrvatskoj! Josipovic mi je nekako skroman-povucen!
[Vrh] Go down
scorpio57
Totalno relaxiran
scorpio57


Scorpio Rooster
Broj postova : 2012
Godine : 66
Lokacija : sb
Datum registracije : 18.05.2010

Sveprisutna predsjednica Vlade na portalu Vlade RH Empty
PostajNaslov: Re: Sveprisutna predsjednica Vlade na portalu Vlade RH   Sveprisutna predsjednica Vlade na portalu Vlade RH I_icon_minitime25.05.10 20:03

Jaca je umjetni proizvod velikog manipulatora i lopova
Ive Sanadera i završiti će kao i on,da Bog da
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Sveprisutna predsjednica Vlade na portalu Vlade RH Empty
PostajNaslov: Re: Sveprisutna predsjednica Vlade na portalu Vlade RH   Sveprisutna predsjednica Vlade na portalu Vlade RH I_icon_minitime25.05.10 21:43

Mixi je napisao/la:
Bez uvrede, otkad je Mesic otisao imam utisak da je Kosorova jedini politicar u Hrvatskoj! Josipovic mi je nekako skroman-povucen!
Nema uvrede, nemaš brige... Smile Da bi se političar okarekterizirao kao dobar i kvalitetan, ne mora biti glasan i sveprisutan u medijima. Mora biti moralan, inteligentan i učinkovit.
Što se tiče Josipovića smatram ga moralnim i inteligentnim, vidjeti će se nakon još nekoliko mjeseci koliko je učinkovit.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Sponsored content





Sveprisutna predsjednica Vlade na portalu Vlade RH Empty
PostajNaslov: Re: Sveprisutna predsjednica Vlade na portalu Vlade RH   Sveprisutna predsjednica Vlade na portalu Vlade RH I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Sveprisutna predsjednica Vlade na portalu Vlade RH
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Predsjednica odobrila psiće u zrakoplovima
» Sindikati nezadovoljni radom Vlade
» SDP i HNS: 'Sve što je nezamislivo od Vlade, mi ćemo donijeti'
» Sud čeka dokumentaciju američke Vlade o Lauševiću
» J.Kosor dobila mandat za sastav nove vlade

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Ostalo :: Arhiva-
Forum(o)Bir: