Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Dokle ćemo trpjeti HDZ-ov lopovluk?

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Dokle ćemo trpjeti HDZ-ov lopovluk? Empty
PostajNaslov: Dokle ćemo trpjeti HDZ-ov lopovluk?   Dokle ćemo trpjeti HDZ-ov lopovluk? I_icon_minitime03.10.10 14:23

Baš me zanima dokle ćemo trpjeti HDZ-ov lopovluk? Jel ćemo čekati tren u kojem više neće biti isplata mirovina, dječjih doplataka, socijalnih davanja, tren u kojem će svako državno poduzeće biti do temelja uništeno? Jel ćemo čekati taj tren pa tek onda izaći na ulice i prosvjedovati protiv mafije na vlasti? Zbog čega ne izađemo na ulice kao što bi to davno narod učinio u svakoj normalnoj državi u kojoj nesposobna vlast na očigled potkrada sve što se može i reda aferu za aferom?
Da li ne prosvjedujemo i ne potpisujemo peticiju za referendum o izvanrednim izborima jer smo generalno glup narod?

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
cassia
Totalno relaxiran
cassia


Female
Broj postova : 2455
Lokacija : Greenwood
Datum registracije : 07.08.2010

Dokle ćemo trpjeti HDZ-ov lopovluk? Empty
PostajNaslov: Re: Dokle ćemo trpjeti HDZ-ov lopovluk?   Dokle ćemo trpjeti HDZ-ov lopovluk? I_icon_minitime03.10.10 15:13

Po mom mišljenju, HDZ neće dugo,do prvih izbora,a to je iduće godine.No ja se tome ni malo ne veselim, zašto?Ne zato što volim HDZ daleko mu kuća bila,sve jedna mafija znalo se to i prije a sada se i vidi, narod neće glasati ni za SDP a pa za koga onda pitate se?
Sjećate se nedavnih prosvjeda na Cvjetnom trgu u Zagrebu?

http://www.vecernji.hr/regije/prosvjednici-bandicu-ostavka-ostavka-spakiraj-kofere-clanak-142621

Tu se spominju zelena akcija,gong, nevladine udruge i gosp.Kregar koji daje podršku prosvjedima.E sad,zašto to spominjem.Te nevladine udruge spadaju pod "otvoreno društvo"milijardera Sorosa a većina je upoznata tko je u stvari ta osoba.(Piše opširno na Pdf-u zavjere)Njegovo " Otvoreno društvo" financira te nevladine udruge .Društvo je prestalo sa djelovanjem 2006.god.međutim Soros dolazi u Hrv da ga opet aktivira i pokrene.

Molim pročitati link:

http://www.jutarnji.hr/soros-ce-financirati-kregarovu-stranku/887416/

Dakle namjera dotičnog gosp.Kregara je osnovati stranku koju će financirati to otvoreno društvo sa 180.000 eura ili koliko god već, a ta "buduća stranka" je namjerno ispolitiziranim prosvjedima pridobila već veliki broj glasača unaprijed.Tako se stvara treči blok gdje je i naš bivši predsjednik Mesić otprije omiljen sa građanima na kavici.Naravno na čelu toga ali u sjeni stoji Soros a njega se treba bojati i kad darove nosi, a nosi brdo love da se stvar okrene u korist ovoga što sam napisala.
Pa sad slijedom toga dalo bi se izvuči neki zaključak.A štrajkovi,prosvjedi upravo to se i želi ,što više kaosa stvoriti i nereda unijeti jer to u stvari i pogoduje planu što ga žele sprovesti.
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Dokle ćemo trpjeti HDZ-ov lopovluk? Empty
PostajNaslov: Re: Dokle ćemo trpjeti HDZ-ov lopovluk?   Dokle ćemo trpjeti HDZ-ov lopovluk? I_icon_minitime03.10.10 15:19

A štrajkovi,prosvjedi upravo to se i želi ,što više kaosa stvoriti i nereda unijeti jer to u stvari i pogoduje planu što ga žele sprovesti.


Prosvjedi ne moraju nužno značiti samo nered i kaos, mogu imati i pozitivne efekte u konačnici.
Bitno je da se narod osvijesti i shvati da je sve u našim rukama. Zašto se u budućnosti ne bi pojavila neka nova jaka politička stranka, koja će sakupiti poštene i sposobne ljude; ne moraju HDZ i SDP vječno biti jedine i najjače političke opcije.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
LaTiTeA
Zagrijao tipkovnicu
LaTiTeA


Female
Scorpio Rat
Broj postova : 286
Godine : 39
Lokacija : Sl.Brod
Datum registracije : 11.08.2010

Dokle ćemo trpjeti HDZ-ov lopovluk? Empty
PostajNaslov: Re: Dokle ćemo trpjeti HDZ-ov lopovluk?   Dokle ćemo trpjeti HDZ-ov lopovluk? I_icon_minitime03.10.10 20:19

Kad vidim kakve sve budale osnivaju stranke dođe mi da i ja osnujem jednu.... mislim da bi pobjedila na izborima :kavica:

Mene su oduvijek fascinirali ljudi koji glasaju za hdz... zanima me profil tih ljudi... što je u njihovim glavama... paučina?
[Vrh] Go down
teaa
Totalno relaxiran
teaa


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 2415
Godine : 54
Lokacija : Split
Datum registracije : 05.02.2010

Dokle ćemo trpjeti HDZ-ov lopovluk? Empty
PostajNaslov: Re: Dokle ćemo trpjeti HDZ-ov lopovluk?   Dokle ćemo trpjeti HDZ-ov lopovluk? I_icon_minitime03.10.10 22:43

I ja se slažem da SDP I HDZ ne moraju stalno biti vodeće stranke.Međutim...dok lopovi ne počnu završavat iza rešetaka i dok zakon nije jednak za sve...pitam se hoće li i dalje novi iste stvari činiti.Puste privilegije se dobijaju sa političkim foteljama i to nosi za sobom utjecaj i moć...od koje nitko nije imun.
Prosvjedi su najbolje rješenje...samo izgleda da im nitko ništa ne može dok to ne bude masovno.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Dokle ćemo trpjeti HDZ-ov lopovluk? Empty
PostajNaslov: Re: Dokle ćemo trpjeti HDZ-ov lopovluk?   Dokle ćemo trpjeti HDZ-ov lopovluk? I_icon_minitime03.10.10 22:44

mislim da je dobar bager,da sve preore najbolje rijesenje...
[Vrh] Go down
teaa
Totalno relaxiran
teaa


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 2415
Godine : 54
Lokacija : Split
Datum registracije : 05.02.2010

Dokle ćemo trpjeti HDZ-ov lopovluk? Empty
PostajNaslov: Re: Dokle ćemo trpjeti HDZ-ov lopovluk?   Dokle ćemo trpjeti HDZ-ov lopovluk? I_icon_minitime03.10.10 22:46

Da..jedino im treba bager.Al se nikako ne mogu načuditi toj bahatosti...recimo Barišić.Košulje od 15 tisuća kuna...pusti novci...zar je sve u tom materijalnom.Pa i da krade...zar mora toliko bahato i toliko puno i pravit od nas svih tolike budale.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Dokle ćemo trpjeti HDZ-ov lopovluk? Empty
PostajNaslov: Re: Dokle ćemo trpjeti HDZ-ov lopovluk?   Dokle ćemo trpjeti HDZ-ov lopovluk? I_icon_minitime03.10.10 22:50

e,teaa ,ne moze niko da usere ko nas ,i ti se cudis...npr. u Njemckoj najbogatiji su braca ,vlasnici onog ALDI lanca...zadnja slika od njih potjece iz 1974g !!! nema da cujes ovo ono , a nasa govna ,odmah mora znati i baba i prababa kako je sin ,unuk "uspio" i kako zivi...pa nije vise fukara da nosi sto mi nosimo...goni ih u 101-u pm...
[Vrh] Go down
teaa
Totalno relaxiran
teaa


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 2415
Godine : 54
Lokacija : Split
Datum registracije : 05.02.2010

Dokle ćemo trpjeti HDZ-ov lopovluk? Empty
PostajNaslov: Re: Dokle ćemo trpjeti HDZ-ov lopovluk?   Dokle ćemo trpjeti HDZ-ov lopovluk? I_icon_minitime03.10.10 22:54

He he...da mu je ne znam koliko para...onu facu neće uljepšat nikako.Zločesta sam baš...ali nam je sve na niskim granama da je to za nevirovat.I ljudi nekako trče...onaj ko ima lovu da je ne znam kakva seljačina uvlače mu se u......
Sve mi je to nekako žalosno..što na neki način i potpirujemo i bojimo se...pa nismo ništa u stanju napraviti.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Dokle ćemo trpjeti HDZ-ov lopovluk? Empty
PostajNaslov: Re: Dokle ćemo trpjeti HDZ-ov lopovluk?   Dokle ćemo trpjeti HDZ-ov lopovluk? I_icon_minitime03.10.10 22:55

znam da nece , mi ili znamo cuda praviti ili usrati ko niko...nikad normala...
[Vrh] Go down
teaa
Totalno relaxiran
teaa


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 2415
Godine : 54
Lokacija : Split
Datum registracije : 05.02.2010

Dokle ćemo trpjeti HDZ-ov lopovluk? Empty
PostajNaslov: Re: Dokle ćemo trpjeti HDZ-ov lopovluk?   Dokle ćemo trpjeti HDZ-ov lopovluk? I_icon_minitime03.10.10 22:58

Ma da...samo ćemo dobro platit sve njihove nestašluke.Vidim ja to oko sebe...lome se ličnosti...životi...pucaju ljudi psihički.Navikli smo živjeti iznad mogućnosti u kreditima na bezbroj rata..i sad se konstrukcija ruši...
[Vrh] Go down
Procyon
Totalno relaxiran
Procyon


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1261
Godine : 34
Datum registracije : 26.07.2010

Dokle ćemo trpjeti HDZ-ov lopovluk? Empty
PostajNaslov: Re: Dokle ćemo trpjeti HDZ-ov lopovluk?   Dokle ćemo trpjeti HDZ-ov lopovluk? I_icon_minitime03.10.10 23:20

Trpjet ćemo dok se ne razletimo, za drugo niti nismo. Koliko ono političara imamo u Hrvatskoj? New York ima preko 8 milja ljudi, duplo je veći od Hrvatske i vodi ga jedno pedesetak ljudi. Koliko ljudi vodi Hrvatsku? Zašto je to tako? Ovo je čak retoričko pitanje.
[Vrh] Go down
cassia
Totalno relaxiran
cassia


Female
Broj postova : 2455
Lokacija : Greenwood
Datum registracije : 07.08.2010

Dokle ćemo trpjeti HDZ-ov lopovluk? Empty
PostajNaslov: Re: Dokle ćemo trpjeti HDZ-ov lopovluk?   Dokle ćemo trpjeti HDZ-ov lopovluk? I_icon_minitime05.10.10 9:01

Štrajk svih zaposlenih žena grada Zagreba



Drage žene,

Šaljem pismo žene iz Kamenskog.

Gledajući onu tugu i jad žena iz tvornice Kamensko, ne mogu a da ne pomislim kako im možemo pomoći. Danas su one, a sutra možemo i mi. Ja nažalost znam (mada kratko, a za mene je izgledalo kao vječnost) što znači raditi bez plaće - koliko to ponižava i ubija samopouzdanje i vjeru u ljudskost, a kamoli u pravednost. I kad dodamo ova suluda ubijanja žena od njihovih partnera koja su uzela maha, a "kao živimo u 21. stoljeću", pomislih da bi sve zaposlene žene grada Zagreba trebale organizirati štrajk.



Jedna frendica je isto rekla da bi trebalo organizirati štrajk zaposlenih žena u gradu. Pridružujem se njenoj ideji.

Jako sam tužna zog svega toga kaj se dešava.

Pusa Đeli



Pismo radnica Kamenskog

Objavljujemo pismo radnica Kamenskog koje je jedna od njih pročitala na tribini prošlog petka na Trgu Francuske Republike:

"Nakon neisplaćenih pet plaća, vapaja institucijama i hrvatskoj javnosti da bi privukle pažnju, nas dvadeset djelatnica je kao posljednju nadu i utočište za nagradu dobilo zabačeni dio Trga Franje Tuđmana da se bori za svoja prava.

Kraj svoje firme već četvrtu noć dijelimo pod zvijezdama, spavajući na stiroporima i u vrećama daleko od svojih muževa, djece, obitelji, boreći se za svoja najosnovnija prava.

Jedina podrška su nam kolegice, šetači u parku, tehničari kupca za kojeg radimo i dva policajca.

Uprava kuće očekuje da radimo, ostvarujemo dnevni plan, poštujemo rokove kupcima proglašavajući nas neradnicima, saboterima: osobama koje ne žele novu firmu, a ne pitaju kako dolazimo na posao.

Ne daju nam ni tu nadu, da znamo kada ćemo dobiti isplatu naših odrađenih plaća. Uredno slušamo kako nema novaca, iako kupci uredno plaćaju isporuke.

Ulazimo u šesti mjesec kako dva puta dnevno bježimo iz tramvaja u tramvaj, iz kupea u kupe vlaka kako bismo izbjegle kontrolu i odradile svoj radni dan.

Šesti mjesec bez poštenog doručka, ručka, večere.

Još malo pa je prošlo pola godine bez zarađene plaće; bez isplaćene lipe dolazimo kućama, obiteljima praznih ruku, praznih vrećica.

Moje rukovodstvo se ne pita kako smo djeci osigurali knjige za školu, fakultete. Ne pitaju se da li im može obuća i odjeća od lani, da li im imamo dati za gablec. Službenicu u banci nije briga što moj poslodavac nije uplatio pet plaća, kako smo došle do minusa u crvenom, opomena i ovrha.

Slušamo protupitanja, kao uostalom i od svog rukovodstva: zašto niste uštedile kad ste znale kakva je situacija?

Recite mi kako da ostanem jaka i da se ne urušim iznutra kraj ovakve nepravde? Kako da se osjećamo ispunjeno, kako da budem ženom kad smo spale na ovo nakon tolikih godina rada?

KAKO SMO, kraj svih institucija, uprava, udruga, MI POSTALE PROBLEMOM?

Kako moja dosadašnja četiri dana gladovanja, spavanja u parku i svakog odrađenog radnog dana ne diraju javnost?

Ponekad imam osjećaj da biljke, životinje i pojedini dijelovi ovog našeg glavnog grada u ovoj državi imaju bolju zaštitu nego ja, mi kao žene?

Što još trebamo dati, žrtvovati?

Zdravlje, život.

Gdje sam pogriješila?

Da li sam možda trebala postati javnom ličnošću, biti jedna od starleta da bi se pisalo o meni, nama? Zar sve spomenuto nije dovoljno za naslovnicu svakog dnevnog tiska. Omalovažavanje žena, rada - da li je danas u našem društvu stvarno bolje biti neradnikom?

Možda mi je to upućena poruka koju ne znam pročitati!

Da li se poštuje rad žene? Što i kome danas znači majčinstvo? Premijerka priča o natalitetu, svaki dan se smije u kameru i govori kako pravne institucije rade svoj posao?

Gdje su svi?

Zar nitko ništa ne vidi ili stvarno ne želi vidjeti? Zar naši građani stvarno smatraju da je ovo normalno u 21. stoljeću?

Molimo podršku javnosti i državnih institucija da nam pomognu u ostvarenju naših prava.

Razlozi štrajka su:

* neisplaćene plaće za svibanj, lipanj, srpanj i kolovoz 2010. godine,

* neisplaćene naknade za prijevoz za svibanj, lipanj, srpanj i kolovoz 2010. godine i

* nepodmirene zakonske obveze plaćanja poreza, doprinosa za mirovinsko i zdravstveno osiguranje od 2008. godine.



Psihološki obezvrijeđene, zdravstveno ugrožene, financijski uništene, ponižene djelatnice/žene Kamenskog d.d., mole Vas za potporu i pomoć u našoj borbi za radnička, ljudska i moralna prava.

Hvala Vam"

Izvor: Monitor.hr



[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Dokle ćemo trpjeti HDZ-ov lopovluk? Empty
PostajNaslov: Re: Dokle ćemo trpjeti HDZ-ov lopovluk?   Dokle ćemo trpjeti HDZ-ov lopovluk? I_icon_minitime21.10.10 22:33

Procyon je napisao/la:
Trpjet ćemo dok se ne razletimo, za drugo niti nismo. Koliko ono političara imamo u Hrvatskoj? New York ima preko 8 milja ljudi, duplo je veći od Hrvatske i vodi ga jedno pedesetak ljudi. Koliko ljudi vodi Hrvatsku? Zašto je to tako? Ovo je čak retoričko pitanje.
Dobar komentar. Hrvatska ima ogromnu administraciju koja je sama sebi svrha. Plačamo ih milijardama, dok oni s druge strane ukidaju osnovna prava socijalno najugroženijim građanima.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Sponsored content





Dokle ćemo trpjeti HDZ-ov lopovluk? Empty
PostajNaslov: Re: Dokle ćemo trpjeti HDZ-ov lopovluk?   Dokle ćemo trpjeti HDZ-ov lopovluk? I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Dokle ćemo trpjeti HDZ-ov lopovluk?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Nije važno čega ćemo se odreći nego što ćemo činiti
» SDP i HNS: 'Sve što je nezamislivo od Vlade, mi ćemo donijeti'
» Zasto je kleptomanija bolest a lopovluk nije?
» Dokle god živiš iz uma, uvijek ćeš iskušavati bolan život!
» Milanović: Pobijedit ćemo na izborima kad god oni bili

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Ostalo :: Arhiva-
Forum(o)Bir: