Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Windows XP ili Windows 7 zbog kompatibilnosti sa starijim igrama

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
bodomiere
Ljubitelj foruma
bodomiere


Male
Sagittarius Horse
Broj postova : 3910
Godine : 33
Lokacija : Kaštel Sućurac
Datum registracije : 30.05.2010

Windows XP ili Windows 7 zbog kompatibilnosti sa starijim igrama Empty
PostajNaslov: Windows XP ili Windows 7 zbog kompatibilnosti sa starijim igrama   Windows XP ili Windows 7 zbog kompatibilnosti sa starijim igrama I_icon_minitime20.06.11 16:59

imam nekih starijih igara koje kad ih otvaram pojavi se nešto ko ovaj program nije kompatibilan sa windows 7 (npr Age Of Empires 3)...al kad kliknem na pokreni igru ide normalno i bez problema...jel to šta smeta za win?imam Windows 7 Ultimate 7600...nije mi baš bitno previše da imam bolju grafiku u igrama (na win 7 imam bolju u većoj rezoluciji nego što bi je imo na XP)...
[Vrh] Go down
http://dzungla-forum.forumcroatian.com/
mobile
VIP član
mobile


Male
Virgo Horse
Broj postova : 17288
Godine : 33
Datum registracije : 23.04.2011

Windows XP ili Windows 7 zbog kompatibilnosti sa starijim igrama Empty
PostajNaslov: Re: Windows XP ili Windows 7 zbog kompatibilnosti sa starijim igrama   Windows XP ili Windows 7 zbog kompatibilnosti sa starijim igrama I_icon_minitime21.06.11 7:02

eeeee prijatelju video sam sta je taj sistem windows 7 i mogu da kazem da je dobar uzeo sam od zeta lap topmalo je bio zajeban dok ne ukapiras posle ide ko ladna voda
[Vrh] Go down
bodomiere
Ljubitelj foruma
bodomiere


Male
Sagittarius Horse
Broj postova : 3910
Godine : 33
Lokacija : Kaštel Sućurac
Datum registracije : 30.05.2010

Windows XP ili Windows 7 zbog kompatibilnosti sa starijim igrama Empty
PostajNaslov: Re: Windows XP ili Windows 7 zbog kompatibilnosti sa starijim igrama   Windows XP ili Windows 7 zbog kompatibilnosti sa starijim igrama I_icon_minitime05.07.11 18:39

pa to znam Laughing Windows XP ili Windows 7 zbog kompatibilnosti sa starijim igrama 12363 Windows XP ili Windows 7 zbog kompatibilnosti sa starijim igrama 12363
i općenito ubrzava kompjuter,može bit malo spor ako ga goniš sa 1 gb radne memorije prilikom paljenja pa kad tek učitava desktop ikone i ostalo al ako imaš 2 gb radi ko po loju.nego me zanima one poruke od windowsa koje govore da su neki programi inkompatibilni sa win 7 i da može uzrokovat probleme jel to stvarno istina?jer oni iz microsofta često paničare bezveze...a nekad i nisu...
[Vrh] Go down
http://dzungla-forum.forumcroatian.com/
mobile
VIP član
mobile


Male
Virgo Horse
Broj postova : 17288
Godine : 33
Datum registracije : 23.04.2011

Windows XP ili Windows 7 zbog kompatibilnosti sa starijim igrama Empty
PostajNaslov: Re: Windows XP ili Windows 7 zbog kompatibilnosti sa starijim igrama   Windows XP ili Windows 7 zbog kompatibilnosti sa starijim igrama I_icon_minitime05.07.11 22:02

nikakve probleme ne moze da prouzrukuje moj zet ima win 7 i stalno mu se pojavljuju takve poruke da mu je pun c disk nista on i izdrzava sto znaci opusteno
[Vrh] Go down
bodomiere
Ljubitelj foruma
bodomiere


Male
Sagittarius Horse
Broj postova : 3910
Godine : 33
Lokacija : Kaštel Sućurac
Datum registracije : 30.05.2010

Windows XP ili Windows 7 zbog kompatibilnosti sa starijim igrama Empty
PostajNaslov: Re: Windows XP ili Windows 7 zbog kompatibilnosti sa starijim igrama   Windows XP ili Windows 7 zbog kompatibilnosti sa starijim igrama I_icon_minitime05.07.11 22:16

men nema veze sa c diskom nit ikojom drugom particijom...nego kad pokrenem neke stariji program,izađe mi poruka da taj program ima poznate nekompatibilnosti sa win 7
[Vrh] Go down
http://dzungla-forum.forumcroatian.com/
mobile
VIP član
mobile


Male
Virgo Horse
Broj postova : 17288
Godine : 33
Datum registracije : 23.04.2011

Windows XP ili Windows 7 zbog kompatibilnosti sa starijim igrama Empty
PostajNaslov: Re: Windows XP ili Windows 7 zbog kompatibilnosti sa starijim igrama   Windows XP ili Windows 7 zbog kompatibilnosti sa starijim igrama I_icon_minitime05.07.11 22:18

imas na netu kao neki driver skines instaliras i on radi kao sat desavalo mi se to
[Vrh] Go down
bodomiere
Ljubitelj foruma
bodomiere


Male
Sagittarius Horse
Broj postova : 3910
Godine : 33
Lokacija : Kaštel Sućurac
Datum registracije : 30.05.2010

Windows XP ili Windows 7 zbog kompatibilnosti sa starijim igrama Empty
PostajNaslov: Re: Windows XP ili Windows 7 zbog kompatibilnosti sa starijim igrama   Windows XP ili Windows 7 zbog kompatibilnosti sa starijim igrama I_icon_minitime15.07.11 18:44

a jel znaš slučajno kako se zove taj drajver?
[Vrh] Go down
http://dzungla-forum.forumcroatian.com/
Sponsored content





Windows XP ili Windows 7 zbog kompatibilnosti sa starijim igrama Empty
PostajNaslov: Re: Windows XP ili Windows 7 zbog kompatibilnosti sa starijim igrama   Windows XP ili Windows 7 zbog kompatibilnosti sa starijim igrama I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Windows XP ili Windows 7 zbog kompatibilnosti sa starijim igrama
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Windows 7 verzije
» Aparati s igrama na sreću donijeli mu kaznene prijave
» Što cure vide u starijim dečkima?
» Besplatni Windows 8!
» Potrebne žene za brigu o deci i starijim ljudima u Nemačkoj

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Tehnologija :: Informatička tehnologija :: Software, operativni sustavi, hardware, programiranje-
Forum(o)Bir: