Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Umom pokretani odjevni predmeti

Go down 
Autor/icaPoruka
grrow
Početnik
Početnik



Scorpio Pig
Broj postova : 37
Godine : 52
Datum registracije : 10.05.2011

Umom pokretani odjevni predmeti Empty
PostajNaslov: Umom pokretani odjevni predmeti   Umom pokretani odjevni predmeti I_icon_minitime11.05.11 12:38

Japanska tvrtka Neurowear stvara niz odjevnih predmeta kojima se može upravljati pomoću moždanih valova, uključujući i ovaj par pokretne mačijih ušiju. Ovaj proizvod, pod nazivom "necomimi" nosi se na uobičajeni način, ali ima senzore koji 'kupe' na signale mozga te ih pretvara u vidljivo djelovanje - u ovom slučaju pomiče ih kao što i mačka pomiče svoje uši. Uši se pomjeraju kroz niz različitih položaja, koje odgovaraju različitim aktivnostima mozga. Dakle, kada se koncentriraš, uši strše gore, a kad se opustiš uši se spuste dolje i naprijed. Rezultat je odvaljen par ušiju koje čine svakog tko ih nema ljubomornim...
pročitaj sve+videoUmom pokretani odjevni predmeti Brainwavecat_ears
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Umom pokretani odjevni predmeti Empty
PostajNaslov: Re: Umom pokretani odjevni predmeti   Umom pokretani odjevni predmeti I_icon_minitime11.05.11 12:49

a izgleda da me vrijeme pregazilo
ili ljudi više ne znaju što bi pa izmišljaju svašta
jednostavno, ne pada mi na pamet da na glavi nosim uši koje bi otkrivale moje trenutno raspoloženje Smile
[Vrh] Go down
 
Umom pokretani odjevni predmeti
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Koji vam je ženski odjevni predmet najprivlačniji?
» Sam svoj majstor - hobby club
» Morski ukrasni predmeti od školjaka

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Lifestyle :: Moda i ljepota :: Moda :: Moda, trendovi i kritike-
Forum(o)Bir: