Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Koliko virtuala utječe na vašu realku?

Go down 
+10
mentalistica
Ary
Puky
Rokerka
Tea
Niky
Kikica
Lux
Goran
Blizanka
14 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Koliko virtuala utječe na vašu realku? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Koliko virtuala utječe na vašu realku?   Koliko virtuala utječe na vašu realku? - Page 2 I_icon_minitime21.01.09 20:39

First topic message reminder :

Dakle, iako svi znamo da je ovo virtualno ... i sama riječ sugerira ..nestvarno, ipak smo svijesni da se iza avatara i nickova kriju stvarni ljudi. Koliko na vas utječu neki događaji koji se događaju ovdje u virtualnom svijetu? Razvesele vas nečije riječi i prenosite li to veselje u stvarni život? Isto tako, ako vas netko uvrijedi ili iznervira, može li vam to pokvariti dan? A o onim drugim emocijama da i ne govorim :;):
Vaša razmišljanja molim ... Smile
[Vrh] Go down

Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Koliko virtuala utječe na vašu realku? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko virtuala utječe na vašu realku?   Koliko virtuala utječe na vašu realku? - Page 2 I_icon_minitime26.01.09 21:28

Mislim da ovako ko anonimusi u virtuali kao anonimci skriveni iza avatara možemo se opustiti i dobro se zezati i našaliti što u stvarnosi možda nemamo često priliku.
Ali jedno ostaje svaki je različit od nas, i u virtuali no dobar smo tim za druženje. Ko zna kako bi bilo u stavrnosti? hmmm Mislim da bi se slagali. Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Koliko virtuala utječe na vašu realku? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko virtuala utječe na vašu realku?   Koliko virtuala utječe na vašu realku? - Page 2 I_icon_minitime26.01.09 21:31

korny je napisao/la:
virtualno..jel? Laughing
he he da ne bi ti realno :mlat: po glavi, sad znam otprilike di živiš lol!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Koliko virtuala utječe na vašu realku? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko virtuala utječe na vašu realku?   Koliko virtuala utječe na vašu realku? - Page 2 I_icon_minitime26.01.09 21:31

iza nekog krova...i vidi se rijeka.. Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Koliko virtuala utječe na vašu realku? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko virtuala utječe na vašu realku?   Koliko virtuala utječe na vašu realku? - Page 2 I_icon_minitime26.01.09 21:33

korny je napisao/la:
iza nekog krova...i vidi se rijeka.. Smile
ha ha ... zaboravljaš još nešto :;):
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 174
Datum registracije : 21.01.2009

Koliko virtuala utječe na vašu realku? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko virtuala utječe na vašu realku?   Koliko virtuala utječe na vašu realku? - Page 2 I_icon_minitime26.01.09 21:33

Teo je napisao/la:
Mislim da ovako ko anonimusi u virtuali kao anonimci skriveni iza avatara možemo se opustiti i dobro se zezati i našaliti što u stvarnosi možda nemamo često priliku.
Ali jedno ostaje svaki je različit od nas, i u virtuali no dobar smo tim za druženje. Ko zna kako bi bilo u stavrnosti? hmmm Mislim da bi se slagali. Smile
cheers bravo
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Koliko virtuala utječe na vašu realku? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko virtuala utječe na vašu realku?   Koliko virtuala utječe na vašu realku? - Page 2 I_icon_minitime29.01.09 22:00

Teo je napisao/la:
Mislim da ovako ko anonimusi u virtuali kao anonimci skriveni iza avatara možemo se opustiti i dobro se zezati i našaliti što u stvarnosi možda nemamo često priliku.
Ali jedno ostaje svaki je različit od nas, i u virtuali no dobar smo tim za druženje. Ko zna kako bi bilo u stavrnosti? hmmm Mislim da bi se slagali. Smile
Pošto su svi članovi na ovom forumu zajednica iskrenih dobrica, mislim da bi se i realno slagali kao i ovdje. Naravno da me neke riječi ovdje razvesele, neke i rastuže. Jedino negativno za mene u virtuali je to što mi nesvjesno prođe puno vremena, pa ponekad zanemarim neke druge obaveze.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Koliko virtuala utječe na vašu realku? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko virtuala utječe na vašu realku?   Koliko virtuala utječe na vašu realku? - Page 2 I_icon_minitime29.01.09 22:03

Goran je napisao/la:
Teo je napisao/la:
Mislim da ovako ko anonimusi u virtuali kao anonimci skriveni iza avatara možemo se opustiti i dobro se zezati i našaliti što u stvarnosi možda nemamo često priliku.
Ali jedno ostaje svaki je različit od nas, i u virtuali no dobar smo tim za druženje. Ko zna kako bi bilo u stavrnosti? hmmm Mislim da bi se slagali. Smile
Pošto su svi članovi na ovom forumu zajednica iskrenih dobrica, mislim da bi se i realno slagali kao i ovdje. Naravno da me neke riječi ovdje razvesele, neke i rastuže. Jedino negativno za mene u virtuali je to što mi nesvjesno prođe puno vremena, pa ponekad zanemarim neke druge obaveze.
Vrijeme brzo leti i meni se zna to dogoditi pa nešto zaboravim napraviti i sl.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Koliko virtuala utječe na vašu realku? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko virtuala utječe na vašu realku?   Koliko virtuala utječe na vašu realku? - Page 2 I_icon_minitime30.01.09 8:51

Teo je napisao/la:
Goran je napisao/la:
Teo je napisao/la:
Mislim da ovako ko anonimusi u virtuali kao anonimci skriveni iza avatara možemo se opustiti i dobro se zezati i našaliti što u stvarnosi možda nemamo često priliku.
Ali jedno ostaje svaki je različit od nas, i u virtuali no dobar smo tim za druženje. Ko zna kako bi bilo u stavrnosti? hmmm Mislim da bi se slagali. Smile
Pošto su svi članovi na ovom forumu zajednica iskrenih dobrica, mislim da bi se i realno slagali kao i ovdje. Naravno da me neke riječi ovdje razvesele, neke i rastuže. Jedino negativno za mene u virtuali je to što mi nesvjesno prođe puno vremena, pa ponekad zanemarim neke druge obaveze.
Vrijeme brzo leti i meni se zna to dogoditi pa nešto zaboravim napraviti i sl.

ovo potpisujem.... Smile
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Koliko virtuala utječe na vašu realku? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko virtuala utječe na vašu realku?   Koliko virtuala utječe na vašu realku? - Page 2 I_icon_minitime25.02.09 19:54

Surfanje i memorija
Mnogo puta smo pomislili da previše vremena provodimo za kompjuterom, da će nam mozak atrofirati, a intelektualne mogućnosti se umanjiti. Uz pomoć magnetne rezonance utvrđeno je da traženje korisnih informacija na internetu aktivira određene dijelove mozga koji stimuliraju memoriju, raspoloženje i spoznajne sposobnosti više od bilo koje intelektualne aktivnosti.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Lux
Totalno relaxiran
Lux


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 1417
Godine : 59
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 03.02.2009

Koliko virtuala utječe na vašu realku? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko virtuala utječe na vašu realku?   Koliko virtuala utječe na vašu realku? - Page 2 I_icon_minitime25.02.09 19:59

Dobro, da nas stalno ne kritiziraju big smile
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Koliko virtuala utječe na vašu realku? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko virtuala utječe na vašu realku?   Koliko virtuala utječe na vašu realku? - Page 2 I_icon_minitime25.02.09 20:01

Baš tako Lux! cerekalo: :;):

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Koliko virtuala utječe na vašu realku? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko virtuala utječe na vašu realku?   Koliko virtuala utječe na vašu realku? - Page 2 I_icon_minitime25.02.09 21:20

lijepo, lijepo...ipak mozak neće zakržljaviti..Smile
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Koliko virtuala utječe na vašu realku? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko virtuala utječe na vašu realku?   Koliko virtuala utječe na vašu realku? - Page 2 I_icon_minitime27.06.09 10:06

Recimo osobe na ovom forumu pozitivno na mene utječu u reali, uvijek me opuste i ispune pozitivnom energijom. Smile stolica

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 174
Datum registracije : 21.01.2009

Koliko virtuala utječe na vašu realku? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko virtuala utječe na vašu realku?   Koliko virtuala utječe na vašu realku? - Page 2 I_icon_minitime27.06.09 10:24

dosta... sto se tice raspolozenja ...uvijek se oraspolozim i nasmijem ...a ostalo mi puno ne znaci...kad se iskljucim ...iskljucim se ...i to je to ...e drugo je sa osobama s kojima ostajem u kontaktu i mimo foruma Smile

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Koliko virtuala utječe na vašu realku? - Page 2 Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Koliko virtuala utječe na vašu realku? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko virtuala utječe na vašu realku?   Koliko virtuala utječe na vašu realku? - Page 2 I_icon_minitime27.06.09 10:49

Vežem se uz ljude ... uvijek ... utječe dosta Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Koliko virtuala utječe na vašu realku? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko virtuala utječe na vašu realku?   Koliko virtuala utječe na vašu realku? - Page 2 I_icon_minitime27.06.09 10:50

tana je napisao/la:
Vežem se uz ljude ... uvijek ... utječe dosta Smile

potpisujem...
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43764
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Koliko virtuala utječe na vašu realku? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko virtuala utječe na vašu realku?   Koliko virtuala utječe na vašu realku? - Page 2 I_icon_minitime28.06.09 10:36

Meni pomaže sigurno, jer čovijek dok tipka po tipkovnici, radi par funkcija u mozgu od jednom....tipkaš...misliš o onome što tipkaš i koordiniraš prstima po tastaturi ...dobro sad što ispadne iz tih rijeći več je druga priča, kao kod mene Laughing ....ali mlada sam ja naučiti ću.

I onda još kad pomislim kako sam pronašla par ljudi koji me uveseljavaju i nakon što se iskopčam s neta samo dok pomislim na njih uvesele me. A pošto bi neke rado izgrlila i izljubila, te emocije prenesem na prijatelje u blizini....znaći na mene virtuala djeluje jako dobro... bravo
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Koliko virtuala utječe na vašu realku? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko virtuala utječe na vašu realku?   Koliko virtuala utječe na vašu realku? - Page 2 I_icon_minitime28.06.09 10:40

Vau Kiki, ovo si divno napisala! respect
I na mene virtuala uglavnom utječe dobro, pogotovo komunikacija sa pozitivcima sa ovog foruma, nevjerojatno je koliko se ovdje okupilo divnih osoba koje su u stanju svakog ispuniti pozitivnom energijom! :zabava:

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 174
Datum registracije : 21.01.2009

Koliko virtuala utječe na vašu realku? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko virtuala utječe na vašu realku?   Koliko virtuala utječe na vašu realku? - Page 2 I_icon_minitime28.06.09 12:08

kiki respect ...ma nisi ti meni kokos ...vidis ...samo kad hoces... Laughing

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Koliko virtuala utječe na vašu realku? - Page 2 Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43764
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Koliko virtuala utječe na vašu realku? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko virtuala utječe na vašu realku?   Koliko virtuala utječe na vašu realku? - Page 2 I_icon_minitime28.06.09 13:43

...he he, Biiić hug2
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Koliko virtuala utječe na vašu realku? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko virtuala utječe na vašu realku?   Koliko virtuala utječe na vašu realku? - Page 2 I_icon_minitime11.07.09 12:45

blizanka je napisao/la:
dosta... sto se tice raspolozenja ...uvijek se oraspolozim i nasmijem ...a ostalo mi puno ne znaci...kad se iskljucim ...iskljucim se ...i to je to ...e drugo je sa osobama s kojima ostajem u kontaktu i mimo foruma Smile
Tako je i najbolje! bravo

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 174
Datum registracije : 21.01.2009

Koliko virtuala utječe na vašu realku? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko virtuala utječe na vašu realku?   Koliko virtuala utječe na vašu realku? - Page 2 I_icon_minitime28.10.09 15:50

imam ispravku ...na to kako virtuala utjece na mene ...nevjerovatno dobro ...ali s tom razlikom sto se sad ne mogu iskljuciti ... Smile sad su dragi ljudi dio moje svakodnevnice ...s kojim pricam --i da me cuje neko rekao bi prolupala...sto pricam sama sa sobom ili se uhvatim da se smjeskam na neku provalu ...ma ima puno stvari koje prozivljavam kao da zivim s vama...bas sam luda ... Laughing Laughing

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Koliko virtuala utječe na vašu realku? - Page 2 Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43764
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Koliko virtuala utječe na vašu realku? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko virtuala utječe na vašu realku?   Koliko virtuala utječe na vašu realku? - Page 2 I_icon_minitime28.10.09 15:59

Ma luda baš..ja nisam luda.. Koliko virtuala utječe na vašu realku? - Page 2 12363 Koliko virtuala utječe na vašu realku? - Page 2 12363 ..muž mi kaže da se ponašam kao luđak..kako se mogu smijati sama sa sobom...šta da mu kažem..dođi pa čitaj da vidiš da se ne smijem samo ja..
[Vrh] Go down
Niky
VIP član
Niky


Female
Aries Rat
Broj postova : 13469
Godine : 40
Datum registracije : 07.07.2009

Koliko virtuala utječe na vašu realku? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko virtuala utječe na vašu realku?   Koliko virtuala utječe na vašu realku? - Page 2 I_icon_minitime31.10.09 8:22

hm...ne utječe toliko na realnu ali da se ne naviknemo na virtualu naviknemo ...i pomalo da ipak utječe na realu..jer steknemo neka poznanstva ..prijateljstva..i eto bez njih ne možemo.....bar ja...meni su ovdje ljudi dragi i navikla sam se na sve vas..prođu dani kad me nema ovdje ali ipak u tim danima često vas se sjetim i kad pričam ljudima oko sebe da postojimo ovdje smiju mi se i kažu da trošim vrijeme bez veze..a ja im kažem da oni ne znaju što propuštaju..kako je lijepo uživati u ovakvom društvu iako smo svi na sve strane svijeta....smijati se...i imaš osječaj da te razumiju..uvijek su tu da pomognu..daju iskrene savjete...ma da ajde priznajem ipak vi tu utječete na moju realu....
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43764
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Koliko virtuala utječe na vašu realku? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko virtuala utječe na vašu realku?   Koliko virtuala utječe na vašu realku? - Page 2 I_icon_minitime31.10.09 19:50

Nikita je napisao/la:
ma da ajde priznajem ipak vi tu utječete na moju realu....

Koliko virtuala utječe na vašu realku? - Page 2 446358 ..ja nebi mjenjala taj utecaj više za ništa...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Koliko virtuala utječe na vašu realku? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko virtuala utječe na vašu realku?   Koliko virtuala utječe na vašu realku? - Page 2 I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Koliko virtuala utječe na vašu realku?
[Vrh] 
Stranica 2 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Što najviše utječe na vašu odluku kod kupovine bijele tehnike?
» Test: koliko ste bliski, koliko dobro poznajete svoga partnera
» Što je virtuala- realnost ili bijeg od realnosti?
» Brak utječe na zdravlje
» Utječe li mjesec na kvalitetu sna?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Psihologija i osobni razvoj :: Psihologija općenito :: Psihologija ponašanja-
Forum(o)Bir: