Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Uobražena žena - izazov ili pogrešan izbor?

Go down 
Autor/icaPoruka
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Uobražena žena - izazov ili pogrešan izbor? Empty
PostajNaslov: Uobražena žena - izazov ili pogrešan izbor?   Uobražena žena - izazov ili pogrešan izbor? I_icon_minitime19.02.11 10:37


Osobno mislim da je uobraženost nedovoljno definirano stanje nečijeg obrasca ponašanja, koje se karakterizira kao negativno. Obično se za uobražene ljude tvrdi da su egoistični, narcisoidni, arogantni, sujetni, sebični, nepristupačni itd, itd, i to je gotovo po pravilu i točno...

Ali, to kod žena nije baš tako jednostavno. Ima mišljenja da se među uobraženim damama kriju brojni primjerci izuzetnih žena koje se svojim tvrdim stavom i arogantnim ponašanjem na neki način štite od nasrtljivaca i dokonih udvarača.

Valjda zbog toga, jedan moj drugar i vrsni poznavalac ljepšega pola ima običaj da kaže:

- Najbolje su one uobražene! Izvana bodlje kao u ježa, a unutra meke k'o pamuk! Samo, treba im provaliti šifru.

Da li ima istine u tome? Što mislite da li je uobražena žena izazov, ili pogrešan izbor?

Ovo mi se ucinilo zanimljivim na jednom forumu ...pa da cujem vase misljenje Smile

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Uobražena žena - izazov ili pogrešan izbor? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
 
Uobražena žena - izazov ili pogrešan izbor?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Nesposobna agencija turiste poslala u pogrešan Sydney
» Izbor
» Ono sto trazimo i ono sto gubimo...
» Neprirodan izbor - dete ili posao
» Hard Rent a Car, veliki izbor vozila

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Muški kutak-
Forum(o)Bir: