Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Ono sto trazimo i ono sto gubimo...

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Ono sto trazimo i ono sto gubimo... Empty
PostajNaslov: Ono sto trazimo i ono sto gubimo...   Ono sto trazimo i ono sto gubimo... I_icon_minitime05.05.10 0:10

Da li je ono sto trazite ,vredno onoga sto gubite?
[Vrh] Go down
mihaela
Ljubitelj foruma
mihaela


Female
Libra Tiger
Broj postova : 3434
Godine : 37
Lokacija : Uvek dovoljno blizu da vidim sve
Datum registracije : 25.11.2009

Ono sto trazimo i ono sto gubimo... Empty
PostajNaslov: Re: Ono sto trazimo i ono sto gubimo...   Ono sto trazimo i ono sto gubimo... I_icon_minitime05.05.10 0:20

Nekad jeste, nekad nije ...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Ono sto trazimo i ono sto gubimo... Empty
PostajNaslov: Tezak izbor   Ono sto trazimo i ono sto gubimo... I_icon_minitime05.05.10 0:42

Zamislite da morate da birate izmedju dve stvari koje su vam mnogo bitne i podjednako ih zelite...ako izaberete jednu drugu sigurno gubite...da li mislite da biste u oba slucaja bili srecni ili da biste u oba slucaja bili NESRECNI zbog onoga sto ste izgubili?
[Vrh] Go down
Niky
VIP član
Niky


Female
Aries Rat
Broj postova : 13469
Godine : 40
Datum registracije : 07.07.2009

Ono sto trazimo i ono sto gubimo... Empty
PostajNaslov: Re: Ono sto trazimo i ono sto gubimo...   Ono sto trazimo i ono sto gubimo... I_icon_minitime05.05.10 11:01

Ako sa onim što tražimo , i pronađemo , ako s time dobivamo više nego što gubimo ,zar bi tražili da nam je ono što imamo , ono što nam stvarno treba , da vrijedno je.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Ono sto trazimo i ono sto gubimo... Empty
PostajNaslov: Re: Ono sto trazimo i ono sto gubimo...   Ono sto trazimo i ono sto gubimo... I_icon_minitime05.05.10 11:06

Mozda smo ponekad previse pohlepni , pa nam se desi da ne nadjemo sta smo trazili a izgubimo sta smo imali. I onda ne znamo sta dalje..
[Vrh] Go down
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 27
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Ono sto trazimo i ono sto gubimo... Empty
PostajNaslov: Re: Ono sto trazimo i ono sto gubimo...   Ono sto trazimo i ono sto gubimo... I_icon_minitime05.05.10 19:50

Tu samo moras da se pomiris sa cinjenicom da MORAS da izaberes....i da ubedis sebe da si izabrao pravu stvar...A kazes i sama da obe stvari zelim...pa, zasto bi bila tuzna ako dobijem nesto sto zelim...na kraju krajeva, ne moze covek sve da dobije sta pozeli...zato treba da budemo zadovoljni ovim sto imamo i da cutimo...Ono sto trazimo i ono sto gubimo... 765814
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Ono sto trazimo i ono sto gubimo... Empty
PostajNaslov: Re: Ono sto trazimo i ono sto gubimo...   Ono sto trazimo i ono sto gubimo... I_icon_minitime05.05.10 19:52

Ovo potpisujem......ako izaberes jednu opciju, drugu zaboravi i kreni dalje Ono sto trazimo i ono sto gubimo... 765814
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Ono sto trazimo i ono sto gubimo... Empty
PostajNaslov: Re: Ono sto trazimo i ono sto gubimo...   Ono sto trazimo i ono sto gubimo... I_icon_minitime08.05.10 11:14

...ne trebam nešto novo samo da bi bilo novo... jer će i to ostariti....ako se moram odreći nečeg ili nekog zbog nečeg drugog..pa valjda ovisno o tome čega se odričem i zbog koga tj opet čega...se odičem.

Ne bih nikada mogla zbog svojih nekih poriva povrijediti nekog tko mi nije nanjeo nikakvo zlo ili učinio mi nešto nažao...samo zato što ja živim i mogu da radim što ja želim..morali bi razlozi biti jako duboki da se okrene novi list.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Ono sto trazimo i ono sto gubimo... Empty
PostajNaslov: Re: Ono sto trazimo i ono sto gubimo...   Ono sto trazimo i ono sto gubimo... I_icon_minitime08.05.10 11:21

Da li je vrijedno,mislim da je! Ono što tražim da nađem i pri tome izgubim ono što sam imala,bila bi tužna radi ipak tog nečega što jesmo imali al isto tako pronađeno je ono što meni treba tako da u svakom slučaju vrijedi.Stvar je izbora i shvaćanja da oboje u ovom slučaju ne može se imati,ide se prema onome što te usrećuje i nema tugovanja za onim što je bilo,bar ne bi trebalo biti.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Ono sto trazimo i ono sto gubimo... Empty
PostajNaslov: Re: Ono sto trazimo i ono sto gubimo...   Ono sto trazimo i ono sto gubimo... I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Ono sto trazimo i ono sto gubimo...
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Trazimo autolimara sa iskustvom za rad u Njemackoj
» Tražimo električare i radnike raznih profila za rad u Slovačkoj
» MEDICINSKU SESTRU, NJEGOVATELJICU ILI KUHARICU TRAŽIMO ZA PARTNERA
» Tražimo radnike za rad u palančinkarnici u centru Beograda (Zeleni Venac, Prizrenska 15)

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Filozofija-
Forum(o)Bir: