Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Testiranje na životinjama

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
vanja
Zagrijao tipkovnicu
vanja


Female
Pisces Snake
Broj postova : 185
Godine : 35
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 12.10.2008

Testiranje na životinjama Empty
PostajNaslov: Testiranje na životinjama   Testiranje na životinjama I_icon_minitime17.01.09 14:36

Što mislite o testiranju nekih proizvoda na životinjama? mucibuci
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Testiranje na životinjama Empty
PostajNaslov: Re: Testiranje na životinjama   Testiranje na životinjama I_icon_minitime17.01.09 14:59

Nek' testiraju na sebi mamicu im :x :x :x
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Testiranje na životinjama Empty
PostajNaslov: Re: Testiranje na životinjama   Testiranje na životinjama I_icon_minitime17.01.09 14:59

To mi se ne sviđa nikako... madd
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Testiranje na životinjama Empty
PostajNaslov: Re: Testiranje na životinjama   Testiranje na životinjama I_icon_minitime17.01.09 18:30

Ako su lijekovi protiv nekih bolesti rak, hepatitis ADIS i sl. ajde ali kozmetika i takva stvari neodobravam.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Testiranje na životinjama Empty
PostajNaslov: Re: Testiranje na životinjama   Testiranje na životinjama I_icon_minitime17.01.09 18:39

meni se takvi ljudi gade što to rade.. neka testiraju na sebi..... madd :x
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Testiranje na životinjama Empty
PostajNaslov: Re: Testiranje na životinjama   Testiranje na životinjama I_icon_minitime05.02.09 12:56

Ne odobravam testiranje na životinjama!

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Testiranje na životinjama Empty
PostajNaslov: Re: Testiranje na životinjama   Testiranje na životinjama I_icon_minitime21.10.09 21:49

Strava i užas..sipati maci kiselinu u oći...psu ili zeki na nogu staviti bakteriju koja jede meso i da ne nabrajam dalje..sve svrhu znanosti...za čije dobro moje, mog djeteta..baš...
...ne bi da ne meni netko vrši bilo kakve pokuse..pa isto tako nebi da se i na ijednoj životinjici vrši isto..ili bilo kojem drugom živom biću.
[Vrh] Go down
Niky
VIP član
Niky


Female
Aries Rat
Broj postova : 13469
Godine : 40
Datum registracije : 07.07.2009

Testiranje na životinjama Empty
PostajNaslov: Re: Testiranje na životinjama   Testiranje na životinjama I_icon_minitime22.10.09 8:03

Mislim da je testiranje na životinjama još jedan čovjekov potez kojim pokazuje svoju nadmoč nad bićima koji se ne mogu braniti sami. Gledala sam jako mnogo dokumentara na tu temu... i doslovno vam se zgadi sve to. Dobro sam se informirala za koje proizvode se testiraju životinje. takve proizvode NE KUPUJEM...trebalo mi je vremena da zapamtim nazive tvrtki. Smatram da bi se na proizvod trebala staviti deklaracija kojom se potvrđuje da li je proizvod testiran ili nije na životinjama. Ili bar napraviti odjeljak u takvim dučanima gdje je skupina prirodnih proizvoda koji nisu testirani na životinjama.
Nadam se da če to jednog dana prestati..životinje su bića..sa osječajima i svojim mislima..inteligentna..nažalost ne mogu se zastupati u ovom našem svijetu..nadam se da čemo uskoro skupiti hrabrosti da slabije od sebe zastupamo na pravi način.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Testiranje na životinjama Empty
PostajNaslov: Re: Testiranje na životinjama   Testiranje na životinjama I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Testiranje na životinjama
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Testiranje na drogu
» Testiranje foruma i pitanja korisnika
» Kako razgovarati sa životinjama?
» 50 Zanimljivih činjenica o životinjama
» Mudre misli i poslovice o životinjama

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Planet Zemlja :: Životinjski svijet :: Zanimljivosti-
Forum(o)Bir: