Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Kakvi prsti, takva i muškost

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Kakvi prsti, takva i muškost Empty
PostajNaslov: Kakvi prsti, takva i muškost   Kakvi prsti, takva i muškost I_icon_minitime16.12.10 21:34

Kakvi prsti, takva i muškost ImgSizer

Mnogo žena navodi upravo muške ruke kao jedan od dijelova tijela koji budi interes, a često i seksualnu žudnju. Muževne, snažne, spremne da zgrabe i pruže zadovoljstvo. No čini se da se muškarci ne razlikuju samo po spretnosti korištenja prstiju. Izgled njegovih ruku može vam štošta toga odati i o njegovom penisu.

Kada je veličina njegove muškosti u pitanju, često nam muškarčev nos služi kao vodilja. Svaka žena zna za priču da muškarci s velikim nosom, imaju također i veliki penis. Znanstveno ova poveznica nikad nije dokazana. No zbog toga je istražena poveznica muškarčevih ruku i njegovog penisa. Sljedeći put dobro promotrite njegove ruke i prste.
Veći prstenjak veća potencija
John Manning je zajedno sa svojim timom istražitelja na Sveučilištu u Liverpoolu ispitivao 200 dobrovoljaca i došao do zanimljivog zaključka: što muškarac ima duži prstenjak naspram kažiprsta, to je potentniji. Ali ujedno je riječ o muškarcu koji je manje komunikativan i elokventan. Mali prstenjak pak ukazuje na visok rizik neplodnosti.

U početku su ostali znanstvenici bili skeptični, no kasnije studije su pokazale da je studija itekako utemeljena. Istraživanja koja su uslijedila pokazala su da muškarci s izrazito dugim prstenjakom su ujedno i sportski nadareni, fizički agresivniji i plodniji. Finija i nježnija ruka, na kojoj prstenjak i palac imaju sličnu dužinu, ukazuje na intelektualnog tipa.

Zanimljivo je istraživanje provedeno prošle godine na Sveučilištu Cambridge na 44 burzovnih mešetara, koje je pokazalo da su muškarci s dužim prstenjakom naspram kažiprsta također poslovno uspješniji. Oni su postigli čak 11 puta više profita nego njihovi kolege kojima je odnos prstiju sličan.

Kako je došlo do ove čudne poveznice?
To objašnjava John Manning, koji je ujedno započeo istraživanja na ovom polju. On govori da se dužina ljudskih udova formira u drugom i trećem mjesecu trudnoće. Upravo u istom periodu se određuje i spol fetusa. Muški fetus tada je pod utjecajem raznih hormona. Muški hormoni, poput testosterona, utječu na stvaranje penisa i testisa. Istraživanja su pokazala da ti hormoni ujedno utječu na razvoj prstiju. Duži prstenjak naspram kažiprsta ukazuje na tipične muške karakteristike.

To se ujedno može odnositi i na ženski fetus. Žena koja ima sličan odnos dužine prstiju kao kod muškaraca, primjerice ima bolje izražen osjećaj za orijentaciju od žena koje imaju tipično ženske prste.

Vjerujemo da ćete sljedeći put dobro promotriti njegove prste i odnos prstenjaka i kažiprsta. Koliko god bilo zabavno povlačiti poveznicu između njegovih prstiju i njegove muškosti, stvari ipak ne smijemo generalizirati. Kao što veliki nos nužno ne znači i veliki penis, tako ni dugi prstenjak ne mora nužno ukazivati na potentnog muškarca koji je spreman pokoriti burzu, a nakon uspješnog radnog dana vas oploditi.

M.D.
Budi.in
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kakvi prsti, takva i muškost Empty
PostajNaslov: Re: Kakvi prsti, takva i muškost   Kakvi prsti, takva i muškost I_icon_minitime16.12.10 21:47

Ma nema šanse, evo ja imam duži prstenjak od kažiprsta, a osjećaj za orijentaciju mi je skroz nikakav...
Niti ono za muške prste ne stoji...
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Kakvi prsti, takva i muškost Empty
PostajNaslov: Re: Kakvi prsti, takva i muškost   Kakvi prsti, takva i muškost I_icon_minitime12.01.11 18:01

Znaci ..velik nos ...veci prstenjak od kaziprsta ..veliko stopalo ....ma ne znam ni ja vise sta trebamo gledati..ja gledam u hlace looool looool

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Kakvi prsti, takva i muškost Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Kakvi prsti, takva i muškost Empty
PostajNaslov: Re: Kakvi prsti, takva i muškost   Kakvi prsti, takva i muškost I_icon_minitime12.01.11 19:27

.....što muškarac ima duži prstenjak naspram kažiprsta, to je potentniji. Ali
ujedno je riječ o muškarcu koji je manje komunikativan i elokventan.

Kakvi prsti, takva i muškost 648851 Kakvi prsti, takva i muškost 648851 Kakvi prsti, takva i muškost 648851 zanimljivo
[Vrh] Go down
Wall-e
Ljubitelj foruma
Wall-e


Male
Aquarius Buffalo
Broj postova : 6188
Godine : 38
Lokacija : Bejha
Datum registracije : 04.06.2010

Kakvi prsti, takva i muškost Empty
PostajNaslov: Re: Kakvi prsti, takva i muškost   Kakvi prsti, takva i muškost I_icon_minitime01.02.11 20:10

Ja sam čisti dokaz da su ovo blebetanja. Smile
[Vrh] Go down
Procyon
Totalno relaxiran
Procyon


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1261
Godine : 34
Datum registracije : 26.07.2010

Kakvi prsti, takva i muškost Empty
PostajNaslov: Re: Kakvi prsti, takva i muškost   Kakvi prsti, takva i muškost I_icon_minitime02.02.11 20:10

Mene su poprilično dobro pogodili, s izuzetkom što nemam veliki nos.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kakvi prsti, takva i muškost Empty
PostajNaslov: Re: Kakvi prsti, takva i muškost   Kakvi prsti, takva i muškost I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kakvi prsti, takva i muškost
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Kakvi smo bili kao djeca i kakvi cemo biti pod stare dane
» Kakvi smo bili kao djeca i kakvi ćemo biti pod stare dane
» Žašto se prsti smežuraju u vodi?
» Ukusno i zdravo - koraba pršti vitaminom C!
» Kakvi ste kad se zaljubite?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Muški kutak-
Forum(o)Bir: