Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 'Upomoć, policija! Lopov mi je ukrao snjegovića pred kućom!'

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

'Upomoć, policija! Lopov mi je ukrao snjegovića pred kućom!' Empty
PostajNaslov: 'Upomoć, policija! Lopov mi je ukrao snjegovića pred kućom!'   'Upomoć, policija! Lopov mi je ukrao snjegovića pred kućom!' I_icon_minitime04.12.10 21:43

'Upomoć, policija! Lopov mi je ukrao snjegovića pred kućom!' Hitan-poziv-britanka-policiji-prijavila-krau-snjegovica-504x335-20101248-20101203155137-8cf7d06cc5fb6de74de841a665c66118

Žena iz Chathama nazvala je policiju na broj za hitne pozive i prijavila nestanak svog snjegovića. Pozvali su je u postaju kako bi joj objasnili što su hitni pozivi

Policajci policijske postaje u Chathamu bili su šokirani pozivom žene koja je prijavila nestanak svog snjegovića, piše The Sun. Iz policije kažu da ih je zvala jer je za oči snjegovića upotrijebila novčiće, a za njegove ruke žlice. Nakon poziva ženu su pozvali u postaju kako bi joj objasnili koje se okolnosti računaju kao hitne. Objavili su i transkripte njezinog poziva.
Žena je operatoru rekla kako je ispred kuće vidjela lopova, ali nije izlazila. Nakon pet sati izašla je van i snjegovića više nije bilo.
- Znam, moja ulica nije najljepša, ali nisam očekivala da bi netko ukrao snjegovića - rekla je žena.
Glavni inspektor Simon Black kaže kako postoje sankcije za one koji zlouporabljuju hitne pozive.
- U ovom slučaju ne možemo kazniti ženu jer je uz snjegovića netko ukrao njezine novčiće i žlice. Ovaj poziv je mogao trebati nekome tko je zaista bio u nevolji. Objasnili smo joj što je hitan poziv - rekao je inspektor.

24sata.hr

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
cassia
Totalno relaxiran
cassia


Female
Broj postova : 2455
Lokacija : Greenwood
Datum registracije : 07.08.2010

'Upomoć, policija! Lopov mi je ukrao snjegovića pred kućom!' Empty
PostajNaslov: Re: 'Upomoć, policija! Lopov mi je ukrao snjegovića pred kućom!'   'Upomoć, policija! Lopov mi je ukrao snjegovića pred kućom!' I_icon_minitime04.12.10 22:02

looool i opet rječitije od odgovora... facepalm facepalm dublle... Laughing
[Vrh] Go down
 
'Upomoć, policija! Lopov mi je ukrao snjegovića pred kućom!'
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Pomaknuo planinu da bi parkirao pred kućom
» Hitne službe spašavale 'mrtvog' snjegovića
» Lopov za otetog mačka tražio milion eura
» Pronađen kostur u zidu koji doziva upomoć
» Ukrao auto da ne mora na misu

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Najnovije aktualnosti :: Zanimljivosti-
Forum(o)Bir: