Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Novi hit Simonice

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Novi hit Simonice Empty
PostajNaslov: Novi hit Simonice   Novi hit Simonice I_icon_minitime29.12.08 23:51

Ne znam treba li trošiti post na ovu temu ali ne mogu odoliti a da ne komentiram novopečenu "pjevačicu" Simonicu Gotovac :P Dakle, upravo je promovirala svoj novi spot za pjesmuljak Lova ... a stihovi (djelo Alke Vujice) idu otprilike ovako .. 'Hoću Gucci, Pradu i Versacce, ne da nekom noću perem gaće' i sve to popraćeno melodijom ala cajke Laughing

Oni željni lobotomije mogu pogledati na linku
https://www.youtube.com/watch?v=8D3YspJjcK8
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Novi hit Simonice Empty
PostajNaslov: Re: Novi hit Simonice   Novi hit Simonice I_icon_minitime30.12.08 8:13

Totalni šund, vrsta cajke :shock:
[Vrh] Go down
DaRkAnGeL
Zagrijao tipkovnicu
DaRkAnGeL


Female
Scorpio Buffalo
Broj postova : 561
Godine : 38
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 07.10.2008

Novi hit Simonice Empty
PostajNaslov: Re: Novi hit Simonice   Novi hit Simonice I_icon_minitime31.12.08 0:20

ajme meni cula ja to i vidjela, vjerujte mi najgluplje utrosene 3 min zivota bljuv
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Novi hit Simonice Empty
PostajNaslov: Re: Novi hit Simonice   Novi hit Simonice I_icon_minitime31.12.08 9:17

Groznoooooooooooo brick
[Vrh] Go down
Lajka
Zagrijao tipkovnicu



Female
Broj postova : 719
Datum registracije : 02.11.2008

Novi hit Simonice Empty
PostajNaslov: Re: Novi hit Simonice   Novi hit Simonice I_icon_minitime31.12.08 9:37

Kako bi ja tu Simonu nogama tukla da je to strašno nešto,koja je to kretenuša da to svijet nije vidio,a pjesma joj je užas živi..a kako napravila je hit..ma jebem ti gungster gungster sve to treba gungster
[Vrh] Go down
Slavonac
Zagrijao tipkovnicu
Slavonac


Male
Capricorn Tiger
Broj postova : 201
Godine : 37
Lokacija : Pleternica
Datum registracije : 11.11.2008

Novi hit Simonice Empty
PostajNaslov: Re: Novi hit Simonice   Novi hit Simonice I_icon_minitime01.01.09 12:18

odvratna je bljuv
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Novi hit Simonice Empty
PostajNaslov: Re: Novi hit Simonice   Novi hit Simonice I_icon_minitime01.01.09 12:24

niti ne želim poslušati pjesmu, a ona bi bila zgodna kada bi zatvorila ta svoja usta... Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Novi hit Simonice Empty
PostajNaslov: Re: Novi hit Simonice   Novi hit Simonice I_icon_minitime01.01.09 21:30

e...pogledao sam spot sad...ovo nije pjevala ona...
di je ono njezino problematično R?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Novi hit Simonice Empty
PostajNaslov: Re: Novi hit Simonice   Novi hit Simonice I_icon_minitime01.01.09 23:42

:P stgrašno ...nisi mogao odolit da ne poslušaš Laughing govorne mane se u pjavanju često izgube, ako ovo možemo nazvat pjevanjem lol!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Novi hit Simonice Empty
PostajNaslov: Re: Novi hit Simonice   Novi hit Simonice I_icon_minitime01.01.09 23:43

više sam bacio oko nego što sam slušao.... lol!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Novi hit Simonice Empty
PostajNaslov: Re: Novi hit Simonice   Novi hit Simonice I_icon_minitime01.01.09 23:44

:P u mute verziji bi još i prošla :P
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Novi hit Simonice Empty
PostajNaslov: Re: Novi hit Simonice   Novi hit Simonice I_icon_minitime01.01.09 23:44

korny je napisao/la:
e...pogledao sam spot sad...ovo nije pjevala ona...
di je ono njezino problematično R?
ja sam primjetio da joj R još uvjek je problematično, samo brzo pjeva pa teže se primjeti
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Novi hit Simonice Empty
PostajNaslov: Re: Novi hit Simonice   Novi hit Simonice I_icon_minitime01.01.09 23:50

tana je napisao/la:
:P u mute verziji bi još i prošla :P

i u solo verziji...bez ante... Laughing
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Novi hit Simonice Empty
PostajNaslov: Re: Novi hit Simonice   Novi hit Simonice I_icon_minitime31.01.09 11:40

Evo, upravo razbijam sve oko sebe uz njen "hit", bacila me u trans! Laughing

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Novi hit Simonice Empty
PostajNaslov: Re: Novi hit Simonice   Novi hit Simonice I_icon_minitime31.01.09 16:21

vrtiš li bokovima gorane? Laughing
šala...Smile
[Vrh] Go down
Sponsored content





Novi hit Simonice Empty
PostajNaslov: Re: Novi hit Simonice   Novi hit Simonice I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Novi hit Simonice
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Novi BMW X3
» Novi Audi A8
» Novi fosili
» Predstavite se - welcome topic
» Novi BMW serije 5

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Estrada-
Forum(o)Bir: