Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Kalendar nastupa (Hrvatska)

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4244
Godine : 26
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Kalendar nastupa (Hrvatska) Empty
PostajNaslov: Kalendar nastupa (Hrvatska)   Kalendar nastupa (Hrvatska) I_icon_minitime2010-10-17, 11:07

19.10. Uto

*Bamwise, Sopotopot, Waitapu - KSET, Zagreb
*J. C. Satan, David & Jonathan - Spunk, Zagreb


20.10. Sri

*Davila 666 - Spunk, Zagreb


21.10. Čet

*Tito & Tarantula - Boogaloo, Zagreb
*Geoff Farina, Chris Brokaw - Teatar &TD, Zagreb (45/60 kn)
*Kanđžija & Gole žene, Krankšvester - KSET, Zagreb


22.10. Pet

*Jazzbina: John Scofield Trio - Istarsko narodno kazalište, Pula
*Velika rock eksplozija 3: Spuštene rolete, New Level, HitchCock, Revolts!, Abroad Experiments, Ivan Škrabe - Močvara, Zagreb (30/40 kn)
*Opća opasnost - Skwhat, Sisak
*Drugi način, Davorin i Bogovići - Boogaloo, Zagreb (60/70 kn)


23.10. Sub

*Velika rock eksplozija 3: Mel Camino, Kino Klub, Gretta, Onli-tu, Luft, Ivan Vragolovich - Močvara, Zagreb (30/40 kn)
*Carla Bozulich, Massimo Pupillo - Teatar &TD, Zagreb (45/60 kn)
*Opća opasnost - Dvorana Graberje, Varaždin
*Kanđžija & Gole žene - Klub kulture, Križevci
*Malehookers - Default Caffe Bar, Sisak
*Path of Survival, Chained in Agony, Bakterije, Bugarska skupština - Prostor, Čakovec
*Marky Ramone's Blitzkrieg with Michale Graves - Boogaloo Club, Zagreb


25.10. Pon

*Psychobilly Fever 5: The Quakes, Il Disagio, Latex Willer - AKC Medika, Zagreb
*DIgItal Leather, Contract - Močvara, Zagreb


26.10. Uto

*Obits - KSET, Zagreb
*Gabrielle - Aquarius, Zagreb (180 kn)


28.10. Čet

*Poum Tchak - Teatar &TD, Zagreb (35/45 kn)
*No Age, Abe Vigoda - KSET, Zagreb


29.10. Pet

*Joe Bonamassa - Boogaloo, Zagreb (200 kn)
*Dubioza kolektiv - A2 Aquarius, Zagreb
*Green Goblins, The Mighty Shakers, Voodoo Healers - AKC Medika, Zagreb
*Deafness By Noise, Dryflood, Igut - Močvara, Zagreb
*Lene kosti, Rising Dream - Klub Tenk, Rijeka (30 kn)


30.10. Sub

*Twilight Halloween Party: Richard Christ - Boogaloo Club, Zagreb
*Deafness By Noise - Kocka, Split
*Paula Morelenbaum - Tvornica kulture, Zagreb (90 kn)


31.10. Ned


*Halloween: Skretničari, DJ Bora the Witch - AKC Medika, Zagreb
[Vrh] Go down
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4244
Godine : 26
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Kalendar nastupa (Hrvatska) Empty
PostajNaslov: Re: Kalendar nastupa (Hrvatska)   Kalendar nastupa (Hrvatska) I_icon_minitime2010-11-13, 09:10

14.11. Sub

*AntiFa Fest: Katma, Impurita, Spiridon Mekas Crust, Hoću? Neću!, Homo homini lupus- Monteparadiso, Pula (30 kn)
*Misanthropic Ritual: Fides Inversa, Somrak, Nekrist- Mini Teatar, Osijek (35 kn)
*Malehookers - Orlando klub, Dubrovnik
*Elemental - Boogaloo Club, Zagreb (40/50 kn)
*Opća opasnost - X-Bar, Virovitica
*Kandžija & Gole žene- Klub Vega, Osijek
*Voodoo Lizards, Skaut, She loves Pablo, Shoot Me Wendy - Tvornica kulture, Zagreb (25/30 kn)
*S.A.R.S. - Palach, Rijeka
*Fancy Filter - Mimoza Cafe Bar, Pula
*Carl Reuter & The Harpoons - Gradsko kazalište lutaka, Split
*Eat Your Brains, Sufosia, Descender - Klub Željezničar, Zagreb (25 kn)
*S.A.R.S. - Palach, Rijeka
*Nežni Dalibor - Quasimodo, Split


14.11. NED

*The National, Phosphorescent - Boćarski dom Zrinjevac, Zagreb (150 kn)

15.11. PON

*Anathema, The Ocean - Boogaloo Club, Zagreb (160/180 kn)
*Film: Green Day - The 21st Century Breakdown Tour - Movieplex, Zagreb (35 kn)


16.11. UTO

*You Say Party - KSET, Zagreb (45/60 kn)
*Gotan Project - Hypo Expo XXI, Zagreb (290 kn)
*The Grand Astoria, Dipslip - AKC Medika, Zagreb (20 kn)
*Rubikon - Route 66, Zagreb


17.11. SRI

*Method Man & Redman - A1 Aquarius, Zagreb
*Luka Belani - Tituš Caffe Bar, Zagreb (0 kn)
*Ozric Tentacles, Zmayo - Močvara, Zagreb (75/90 kn)


18.11. ČET

*Zoran Predin & The Gipsy Swing Orchestra - Hypo Expo XXI, Zagreb (100/130/150 kn)
*The Valkyrians, Eve & The Evils - AKC Medika, Zagreb (35/45 kn)
*Bobo - Hard Place, Zagreb
*Richie Kotzen, Alen Brentini, Ivan Mihaljević - Boogaloo Club, Zagreb (165 kn)
*Damir Avdić - Močvara, Zagreb (35 kn)
*Minival - Palach, Rijeka
*Onli-tu - Quasimodo, Split
*Willard Grant Conspiracy -KSET, Zagreb (45/60 kn)


19.11. PET

*Vlada Divljan i Nevladina organizacija - Kazalište Gavella, Zagreb (100 kn)
*Kandžija & Gole žene - Stereo dvorana, Rijeka
*Zabranjeno pušenje - Roko & Akademija, Zagreb
*Freewillys - AKC Medika, Zagreb (20 kn)
*Grad - Palach, Rijeka
*Declaration, XV. Čeh - Kocka, Split (25 kn)


20.11. SUB

*oOoze Fest 2010: Disiplin A Kitschme, DJs Mango, Gattio, Venom - MMC Slavija, Osijek
*Septica - Mini Teatar, Osijek (20 kn)
*Sabaton, Alestorm, Steelwing - Močvara, Zagreb (120 kn)
*Malehookers - Prostor, Čakovec
*Freemasons - A1 Aquarius, Zagreb (75/90 kn)
*Dukes of Hazard - Mimoza Cafe Bar, Pula
*Portman, Uthovar - Baza, Vinkovci
*In puls - Totem Bar, Zaprešić
*Ramirez - Quasimodo, Split (30 kn)


21.11. NED

*Yu grupa - Boogaloo Club, Zagreb

23.11. UTO

*Trumatic, The International, DJ Theresia Rothschopf - Močvara, Zagreb
*Zykopops! - KSET, Zagreb (25/35 kn)


24.11. SRI

*Lambchop - Kino SC, Zagreb (120 kn)
*Joe Robinson - Purgeraj, Zagreb (30/40 kn)


25.11. ČET

*Erotic Biljan & His Heretics - KSET, Zagreb (25 kn)
*Ifif Between, Analena - AKC Medika, Zagreb (30 kn)
*Stuttgart Online - Quasimodo, Split (0 kn)


26.11. PET

*Van Gogh - Tvornica kulture, Zagreb
*Malehookers - Mini Teatar, Osijek
*sevdahBABY, Svi na pod!, Zemlja gruva - Močvara, Zagreb
*ST!llness, Antenat - A2 Aquarius, Zagreb
*Nola - Arsenal, Zadar
*Tomislav Goluban & Little Pigeon's ForHill Blues - BP Club, Zagreb (30 kn)
*Stonebride, Drama, Duskburn - Klub Željezničar, Zagreb (25 kn)
*David Morales - The Best, Zagreb (70/100 kn)


27.11. SUB

*Dijabaz - Hard Place, Zagreb
*Laibach - Stereo dvorana, Rijeka
*Let 3 - Klub kulture, Križevci (45/60 kn)
*Atomsko sklonište, Baltazar - Boogaloo Club, Zagreb (65/80 kn)
*Mungos Brothers, Gorilla MPA - Baza, Vinkovci
*kRIk Festival - Palach, Rijeka
*Dječaci, Bechary, K.L.U.B. - Mini Teatar, Osijek (30 kn)
*New Level, Godlike - Močvara, Zagreb (25 kn)
*Stronghold, Pigsty & The Barrel Squad - Kocka, Split (30 kn)
*Pasmaters, Frekvencija - Monteparadiso, Pula
*Disciplin A Kitschme - Quasimodo, Split (80 kn)


28.11. NED

*Đorđe Balašević & Panonska mornarica - Arena Gradski vrt, Osijek (160 kn)

30.11. UTO

*Violate, ThroaTTwister, Insolitvs - KSET, Zagreb (25 kn)


01.12. SRI

*White Lies, Gretta - Tvornica kulture, Zagreb (160 kn)


02.12. ČET

*Paul Gilbert - Boogaloo Club, Zagreb (120/140 kn)


03.12. PET

*Caribou, Barbara Panther - Teatar &TD, Zagreb (65/80 kn)
*Laibach- Arsenal, Zadar (80/100 kn)
*RiRock Festival - Palach, Rijeka


04.12. SUB

*Open Your Legs 2 - AKC Medika, Zagreb
*Angels in Harlem Gospel Choir - K.D. Vatroslava Lisinskog, Zagreb (180/210/240 kn)
*Yann Tiersen, Lonski & Classen - Tvornica kulture, Zagreb (110 kn)
*Gramophonedzie - Roko & Akademija, Zagreb
*Superfree - Mimoza Cafe Bar, Pula
*RiRock Festival - Palach, Rijeka
*Cold Snap - Boogaloo Club, Zagreb
*Ati Edge & The Shadowbirds - AKC Medika, Zagreb


05.12. NED

*Pozitivan koncert: TBF, Let3, Hugh Cornwell, Laibach, Lollobrigida, Kinoklub - KC Dražen Petrović, Zagreb (50 kn)

09.12. ČET

*Dubioza kolektiv - Stereo dvorana, Rijeka (65/85 kn)


10.12. PET

*Aktivna propaganda, Senata Fox, Mišomor - AKC Medika, Zagreb
*Josipa Lisac - Hypo Expo XXI, Zagreb (150/170 kn)
*Nola - Tvornica kulture, Zagreb
*Đorđe Balašević & Panonska mornarica - Spaladium Arena, Split
*The Orange Strips, Dogma, Equinoxe - Uljanik, Pula (30 kn)


11.12. SUB

*Stonebride - Mimoza Cafe Bar, Pula
[Vrh] Go down
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4244
Godine : 26
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Kalendar nastupa (Hrvatska) Empty
PostajNaslov: Re: Kalendar nastupa (Hrvatska)   Kalendar nastupa (Hrvatska) I_icon_minitime2010-12-07, 18:25

08.12. SRE
Onyx - Gjuro 2, Zagreb (50/70 kn)
The Beatles Revival Band - KSET, Zagreb (40/50 kn)

09.12. ČET
Dubioza kolektiv - Stereo dvorana, Rijeka (65/85 kn)
Afion - KSET, Zagreb
Šta ima?, Ni-Nu, Čudnoređe, Harrisonhorse - AKC Medika, Zagreb (15 kn)
BeetanTone - Quasimodo, Split (0 kn)
Jazz Do It, Interzone, Retro pult, Spremište - Sax!, Zagreb
Peach Pit, Kriške, Joe4 - Teatar &TD, Zagreb (20 kn)
Melanie Fiona - A2 Aquarius, Zagreb (160/180 kn)

10.12. PET
Aktivna propaganda, Senata Fox, Mišomor - AKC Medika, Zagreb
Josipa Lisac - Hypo Expo XXI, Zagreb (150/170 kn)
Nola, Gin Cooler - Tvornica kulture, Zagreb (40/50 kn)
Đorđe Balašević & Panonska mornarica - Spaladium Arena, Split
The Orange Strips, Dogma, Equinoxe - Uljanik, Pula (30 kn)
Analena - Mini Teatar, Osijek
Opća opasnost - The Best, Požega
Apsolud - AUKU Autsajder, Zaprešić
ST!llness - HopDevil, Zagreb (0 kn)
Tommorow We Hunt, Inside My Casket, The Sky Went Red - Skwhat, Sisak (20 kn)
Brucošijada PMF-a: Živo blato, Elvis Jackson, Dječaci, DeLyricum, Izlet, Moj bend - A1 Aquarius, Zagreb

11.12. SUB
Stonebride - Mimoza Cafe Bar, Pula
Apsolud - AKC Garaže, Vrbovec
Crveni šlic, Lobotomija, Barkod, Dvajzdeka špeka - Tvornica Jedinstvo, Zagreb (20 kn)
Gibonni - Dvorana Mladost, Karlovac
RiRock Festival: Repetitor - Stereo dvorana, Rijeka (40 kn)
After Oblivion, Necrophilisma, Toxicdeath - Mini Teatar, Osijek (30 kn)
FOAD, Kontra, Stronghold, Purestemspack - Rock Club Time, Zagreb
Brkovi - Skwhat, Sisak (30/40 kn)

12.12. NED
Abergaz, Krlja, Kriva istina, Hell Division - Tvornica Jedinstvo, Zagreb (25 kn)

14.12. UTO
She Loves Pablo, Alaska - KSET, Zagreb (20 kn)

15.12. SRE
Apsolud - Purgeraj, Zagreb
Psihomodo pop, Majke - Dvorana Mladosti, Rijeka

16.12. ČET
Shivering In Static, ZDX - MM centar, Zagreb

17.12. PET
Winter Metal Fest: Belphegor, Excuse for Pain, Reborn, Nullifed, Mass Hypnosis - Dom mladih, Koprivnica (100 kn)
Belfast Food, Robert Mareković & Swingers - Boogaloo Club, Zagreb (60/80 kn)
Psihomodo pop - Močvara, Zagreb (60/75 kn)
Zinedin Zidan - Palach, Rijeka
Dubioza kolektiv - Uljanik, Pula
Rundek Cargo Trio - Tvornica kulture, Zagreb
Edo Maajka - Stereo dvorana, Rijeka
Brio - MM centar, Zagreb
Ajs Nigrutin & Timbe - Mini Teatar, Osijek
DrumWise with Teebee, Dora, Odium & Flu - A1 Aquarius, Zagreb (50/60 kn)

18.12. SUB
Intro Rock Marinfest - Baza, Vinkovci
Iron Maidnem - Močvara, Zagreb
Đorđe Balašević & Panonska mornarica - Arena, Zagreb
Dyalmace - Mimoza Cafe Bar, Pula
Oružjem protivu otmičara - Palach, Rijeka
Rundek Cargo Trio - Tvornica kulture, Zagreb (130 kn)
Intro Rock Marinfest: The Rock Flock, Wasted Generation, Fingis, Borovski štakori, Novi svijet - Baza, Vinkovci
Moraines, Drama, The Farewell Reason, Insolitvs - Prostor, Čakovec
Bajaga & Instruktori - Dom kulture, Kamanje
Opća opasnost - Sportska dvorana Vijuš, Slavonski Brod
Father - Stereo dvorana, Rijeka
Ajs Nigrutin & Timbe - Skwhat, Sisak
Hemendex - Quasimodo, Split

19.12. NED
Anahi - Boćarski dom Zrinjevac, Zagreb (220/250 kn)

21.12. UTO
Kiwi Requiem - KSET, Zagreb (20 kn)

22.12. SRE
Urban & 4 Hypo Expo - XXI, Zagreb (85/105 kn)

23.12. ČET
Scroll, Achromatic Attic - KSET, Zagreb (25 kn)

25.12. SUB
Junkers 5 - Mimoza Cafe Bar, Pula
Brkovi - Monteparadiso, Pula

26.12. NED
Rock Marinfest: Vatra, Grupa tvog života, Gorilla MPA, Nepopravljivi, Make You Bleed, Hard Time, Pogreb X - Vanilla Club, Vinkovci (30 kn)

27.12. PON
Rock Marinfest: Punčke, TBF, Six Pack, Zadruga, The Karambol, Neću žvake oću kusur, Electric Žare - Vanilla Club, Vinkovci
Dubioza kolektiv, Studio 2122 - Mini Teatar, Osijek

31.12. PET
Stereo MC's - Trg bana Josipa Jelačića, Zagreb (0 kn)
Shapeshifters - A2 Aquarius, Zagreb (200 kn)
Kevin Saunderson - Boogaloo Club, Zagreb

02.01. NED
Make You Bleed, Prognan - Baza, Vinkovci
Aussitôt Mort, Heaven In Her Arms, Moraines - AKC Medika, Zagreb

07.01. PET
BeetanTone - A3 Caffe bar, Knin
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 44696
Godine : 43
Datum registracije : 04.03.2009

Kalendar nastupa (Hrvatska) Empty
PostajNaslov: Re: Kalendar nastupa (Hrvatska)   Kalendar nastupa (Hrvatska) I_icon_minitime2010-12-07, 19:16

Bajaga & Instruktori - Dom kulture, Kamanje
Opća opasnost - Sportska dvorana Vijuš, Slavonski Brod

Ja bih rado na ova dva :passion
[Vrh] Go down
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4244
Godine : 26
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Kalendar nastupa (Hrvatska) Empty
PostajNaslov: Re: Kalendar nastupa (Hrvatska)   Kalendar nastupa (Hrvatska) I_icon_minitime2010-12-07, 19:58

Joj covece, kad vidim koliko kod vas ima dobrih stvari, dodje mi da se preselim. cerekalo
[Vrh] Go down
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4244
Godine : 26
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Kalendar nastupa (Hrvatska) Empty
PostajNaslov: Re: Kalendar nastupa (Hrvatska)   Kalendar nastupa (Hrvatska) I_icon_minitime2011-01-10, 10:31

10.01. PON
Bebe na vole-Soba, Zagreb

12.01. SRI
Kuzma & Shaka Zulu - Purgeraj, Zagreb (0 kn)

13.01. ČET
Radio Aktiv, Josip A Lisac - KSET, Zagreb (25 kn)
Dino Jelušić - Hard Place, Zagreb

14.01. PET
NUMA Festival 1 lipa: Valungari, Eve & The Evils, Macola, Di si bio, Lokva on the Street, Xipe, Mljeko, Double A, Tranzistor, Cenzura, DJ Tin - Dugo Selo (20/25/35 kn)
Hot Rod Band - Soba, Zagreb
Kontrola zvuka - Hard Place, Zagreb
Valungari - Jazz Caffe Forum, Sesvete (0 kn)
Nan deSKA?!, S.A.R.S. - Boogaloo Club, Zagreb (50/70 kn)

15.01. SUB
Kevlar Bikini, D Elvis - Klub Željezničar, Zagreb
NUMA Festival 1 lipa: Fraktura mozga, Mašinko, Petar Punk, Lobotomija, Šank, T.H.E., Abergaz, Bikini šnaps, Tandem, Sideburns, Allmighty Tetanus, Ogi, DJ Jole - Dugo Selo (20/25 kn)
Dalon Blues - Soba, Zagreb
Valungari - Default Caffe Bar, Sisak
Shoutin' Torpedos - Hard Place, Zagreb
Kevlar Bikini, D Elvis, DJ Mario Kovač - Klub Željezničar, Zagreb (25 kn)
Dead Garden Cult, Godlike, Descender - Močvara, Zagreb (25 kn)

16.01. NED
Never Built Ruins - Tvornica Jedinstvo, Zagreb

17.01. PON
Bebe na vole - Soba, Zagreb
Never Built Ruins, Devastated - Klub Place, Rijeka (20 kn)

20.01. ČET
Obstacles - Klub Place, Rijeka
Corto - Hard Place, Zagreb
Bebe na vole - Močvara, Zagreb (20 kn)

21.01. PET
Whatever - Hard Place, Zagreb
Pulfer - Soba, Zagreb
Močvara traži zvijezdu, finale: Ekt Ack, Choco Jazz, Louder, DJ Mario Kovač - Močvara, Zagreb

22.01. SUB
Kawasaki 3P - Stereo dvorana, Rijeka
Retrodukcija - Soba, Zagreb
Momento Demento: Mole, Dust, Archaic, Pelks b2b Si - AKC Medika, Zagreb (40/50 kn)

24.01. PON
Bebe na vole - Soba, Zagreb
Homosadicus, Mass Hypnosis, Pentium 2 - AKC Medika, Zagreb (20 kn)

26.01. SRI
Helloween, Stratovarius, Avatar - Boogaloo, Zagreb (170/190/210 kn)

27.01. ČET
Nile, Melechesh, DarkRise, Dew-Scented, Zonaria - Močvara, Zagreb (120/140/160 kn)
Veli Jože, Ulična svjetiljka - AKC Medika, Zagreb (15 kn)
La Ligne Maginot - Tvornica Jedinstvo, Zagreb
Kill'em Dead Cowboy, Kryn, Dead Garden Cult -KSET, Zagreb (20/30 kn)

28.01. PET
25 godina grupe 052: Messerchmitt, Antitodor, Double Dose, Monah, Sake, Vis the Thunderbirds - Uljanik, Pula
The Revival Beatles Band, Pete Lynch - Palach, Rijeka
Kill 'em Dead Cowboy - Monteparadiso, Pula
East Rodeo-Teatar &TD, Zagreb
Quassar - Stereo dvorana, Rijeka
Šub, Shoot Me Wendy - Soba, Zagreb

29.01. SUB
FNC Diverzant, Debeli precjednik, Grupa tvog života - KSET, Zagreb (30/40 kn)
Partibrejkers - Močvara, Zagreb
Vibe Department, Wilson - AKC Medika, Zagreb (20/25 kn)

31.01. PON
The Tiger Lillies - Kino SC, Zagreb (100/120/150 kn)
Carusella - KSET, Zagreb (30 kn)
Bebe na vole - Soba, Zagreb

05.02. SUB
Koncert protiv nasilja među mladima: Opća opasnost, Otkazani let, Psihomodo pop, Adastra - Županja
Kayo Dot, Tartar Lamb, Jeremiah Cymerman - KSET, Zagreb (45/60 kn)

06.02. NED
Pennywise - Boogaloo Club, Zagreb (130 kn)

10.02. ČET
Terror, First Blood, Lionheart, Deafness By Noise, Backtrack - Močvara, Zagreb (140/160kn)

-----------------------------------------------------
Koncert protiv nasilja među mladima: Opća opasnost, Otkazani let, Psihomodo pop, Adastra

'OĆU da sam tuuuuu!!! tužni
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 44696
Godine : 43
Datum registracije : 04.03.2009

Kalendar nastupa (Hrvatska) Empty
PostajNaslov: Re: Kalendar nastupa (Hrvatska)   Kalendar nastupa (Hrvatska) I_icon_minitime2011-05-28, 16:26

28.5.` SUB

Opatijske barufe - Epizoda VIII: TBF, Macka B, Las Balkanieras, Mel Camino, S3ngs, E.N.D., Grč, Gufsoni, Kandžija & Krankšvester, Pištolj na gumene metke, Electric Žare, Erotic Biljan & His Heretics...
Ljetna pozornica, Opatija (100/120 Kn, 19:30)

Vasilij Mitu & Živo blato + Dorothy
Boogaloo Club, Zagreb (80/90 Kn, 20h)

Noć Rudija Supeka: Morre, Bad Reputation, Mašinko, Paddy's Allstars, Shoot Me Wendy, Picksiebner
Dvorana Željezničar, Zagreb (30/40 Kn, 20h)

Oridano Gipsy Jazz Band
Pod starim krovovima, Zagreb (20h)

Motosusret MK Racing Našice: Opća opasnost
Jezero Lapovac, Našice (20h)

Czaar
Mimoza Cafe Bar, Pula (20h)

Materijalna šteta
Orlando klub, Dubrovnik (20h)

House on Mars + Deflamol
Rock Klub Praćka, Zagreb (20h)

Mixofonija - Zadarska gitarijada 2011: She Loves Pablo, The Gofine, Old Skull, Bubbles, Just Fine, Čopor, Oz
Božo Lerotić studentski klub, Zadar (20/25 Kn, 20h)

Luka Medić trio
Bacchus Jazz Bar, Zagreb (20h)

Rock večer: Cry Babies + d'Bestest
Sax!, Zagreb (21h)

Crounty Night 2011: Crooks & Straights, Tearsstoppers, Country Boys
Centar za kulturu Novi Zagreb, Zagreb (10 Kn, 21h)

8. FAČUK: Kočani orkestar, Kom3dija
Prostor, Čakovec (40 Kn, 21h)

Two Faces of Gala + What's On TV Mama
Spunk, Zagreb (0 Kn, 21h)

Vatra
Caffe Bar Paladin, Čakovec (21h)

Petrol + Man Zero
Tvornica kulture - Mali pogon, Zagreb (35/50 Kn, 21h)

Sinhro (EKV Tribute Band)
Totem Bar, Zaprešić (0 Kn, 21:30)

Black Bleach
Klub Place (ex Big Rock Mama), Rijeka (10 Kn, 22h)

Kein Engel (Rammstein Tribute) + TV Glasses
Klub, Bjelovar (20 Kn, 22h)

Ramirez
O'Hara Music Club, Split (25 Kn, 22h)


29.5. / NED

Ansambl LADO - Japanu s ljubavlju
K.D. Vatroslava Lisinskog, Zagreb (20h)

Humanitarni koncert "Rock zvuk za ultrazvuk": Adastra, Kom3dija, Pod silom živ, Zodiac, New York
Trg Republike, Čakovec (20h)

Festival novih bendova "Ima nas još": Bastor, Ignor, Ruiz, Sebastian Doe
Tvornica kulture, Zagreb (15 Kn, 20h)

Bear Claw + Self Evident
AKC Medika, Zagreb (30 Kn, 21h)

Dani afričke kulture: Sega Sidibe, Naš mali Afro Bend, Dyalli
SC - Teatar &TD, Zagreb (40/60 Kn, 21h)

30.5. / PON


The Cute Lepers
KSET, Zagreb (45/60 Kn, 20h)

Spontani ponedjeljak: Ljetno kino Big Band
Sax!, Zagreb (0 Kn, 21h)


31.5. / UTO


Akustika: Nan deSKA?!
Rockmark, Zagreb (0 Kn, 19h)

Utorock: Vava
Hard Place, Zagreb (30 Kn, 21h)

Novi zvuk: Viktor Fogg, Drinkers & Drivers, Harrisonhorse, Dijete nemira
Sax!, Zagreb (0 Kn, 21h)

Acoustic: Luka Tomaš
Purgeraj, Zagreb (0 Kn, 22h)

Izvor
[Vrh] Go down
mobile
VIP član
mobile


Male
Virgo Horse
Broj postova : 17461
Godine : 32
Datum registracije : 23.04.2011

Kalendar nastupa (Hrvatska) Empty
PostajNaslov: Re: Kalendar nastupa (Hrvatska)   Kalendar nastupa (Hrvatska) I_icon_minitime2011-05-28, 20:34

drago mi je
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 44696
Godine : 43
Datum registracije : 04.03.2009

Kalendar nastupa (Hrvatska) Empty
PostajNaslov: Re: Kalendar nastupa (Hrvatska)   Kalendar nastupa (Hrvatska) I_icon_minitime2011-05-28, 21:55


28.5-Motosusret MK Racing Našice: Opća opasnost
Jezero Lapovac, Našice (20h)


Ajjjj što nisam sada 18 goidna veseli
[Vrh] Go down
mobile
VIP član
mobile


Male
Virgo Horse
Broj postova : 17461
Godine : 32
Datum registracije : 23.04.2011

Kalendar nastupa (Hrvatska) Empty
PostajNaslov: Re: Kalendar nastupa (Hrvatska)   Kalendar nastupa (Hrvatska) I_icon_minitime2011-05-28, 21:57

ma sta ima veze ti si lepa ko da imas 18 godina tako si takodje i lepa
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 44696
Godine : 43
Datum registracije : 04.03.2009

Kalendar nastupa (Hrvatska) Empty
PostajNaslov: Re: Kalendar nastupa (Hrvatska)   Kalendar nastupa (Hrvatska) I_icon_minitime2011-07-20, 17:02

20.7. / SRI
Jazz in Lap: Vesna Pisarović
Lapidarij, Poreč (20h)
58. Pula Film Festival: The Beatles Revival Band
Circolo - Zajednica Talijana, Pula (20h)
Ljetno kino
O'Hara Music Club, Split (15 Kn, 20h)
Atlantis Festival 2011.
Tvrđava Gripe, Split (180 Kn, 21h)
Elemental
Beach bar Santos, Otok Rab (22h)
Neno Belan & Fiumens
Pineta, Brist, Makarska (50 Kn, 23h)

21.7. / ČET
Neno Belan & Fiumens
Hacienda, Vodice (20h)
Re-Akcija #7: Vlasta Popić + Felon
Orlando klub, Dubrovnik (20h)
Festival 7 jezera: Luka Belani, Čopor, Manisent i mentalnost, Autogeni trening, Kid in the Oven, Vuneny
Baćinska jezera, Ploče (40 Kn, 20h)
Festival suvremene glazbe: Jazz Hondo
Providurova palača, Zadar (20h)
Off Festival 2011: Simone Zanchini kvartet + Matija Dedić Trio & Gabi Novak
Trg Ivana Gorana Kovačića, Šibenik (20h)
Ethnoambient Salona: Danyel Waro
Gradina, Solin (50/70 Kn, 21h)
Boris
Močvara, Zagreb (75/90 Kn, 21h)
Atlantis Festival 2011.
Tvrđava Gripe, Split (180 Kn, 21h)
9th Seasplash festival: Submotion Orchestra, Kaly, Jenna G, Uzul, Dub Lab, Jah Pants, I-Tall Jam Riddim Band feat. Chakka & Popay
Monumenti, Pula (21h)
ATP Party Nights: Elvis Stanić Quartet
Stadion Stella Maris, Umag (21h)
Kendraka
Jazz Tunel Caffe, Rijeka (0 Kn, 22h)
Goran Bare i Majke (otkazano)
Arsenal, Zadar (70/100 Kn, 22h)
6. Siscia Open Jazz & Blues Festival: Groovy Cakes
Siscia Jazz Club, Sisak (22h)

22.7. / PET
Festival 7 jezera: Majke, Vlasta Popić, Kanda Kodža i Nebojša, Siledžije, Ovako zvučimo
Baćinska jezera, Ploče (80 Kn, 14h)
Off Festival 2011: Damir Kukuruzović Gypsy Swing Quartet, Uroš Perić Bluenote Quartet
Trg Ivana Gorana Kovačića, Šibenik (20h)
Murter Beer Fest #1: Problem Child (Tribute to AC/DC) + Good Mood
Riva centar, Murter (0 Kn, 20h)
MUNfest 2: Let3, Brkovi, Radio Aktiv, Onli-Tu, Mondo Bizaro, Sane, Sebastian Doe
MUN livada, Duga Resa (80 Kn, 20h)
9. S.A.R.S.: ST!llness, Diskurz, Maršal, Thrasheta
Košarkaško igralište, Sinj (20 Kn, 20h)
Maja Savić & Hrvoje Galler
Pod starim krovovima, Zagreb (20 Kn, 21h)
Ethnoambient Salona: Veja + JuJu
Gradina, Solin (50/70 Kn, 21h)
5. međunarodni etno jazz fest: Kendraka
MUZA, Karlovac (35 Kn, 21h)
Goran Bregović i Orkestra za vjenčanja i sprovode
Prokurative, Split (150/200/250/500/700 Kn, 21h)
Crikvenica Jazz Meeting: Marin Živković kvartet
Hotel Esplanade, Crikvenica (21h)
ATP Party Nights: Yolanda Be Cool, Neno Belan & Fiumensi
Stadion Stella Maris, Umag (21h)
9th Seasplash festival: Shades of Black, Dubbledubble, Braintheft, Ajs Nigrutin & Timbe, Elemental, Avatar 5.32
Monumenti, Pula (21h)
Atlantis Festival 2011.: Gold Panda, Chris Geddes, Overflow, Bei the Fish, Libar
Tvrđava Gripe, Split (180 Kn, 21h)
The Beatles Revival Band
Rock Caffe, Pula (22h)
Humanitarni koncert: 100%, Bastor
Klub Place (ex Big Rock Mama), Rijeka (15 Kn, 22h)
6. Siscia Open Jazz & Blues Festival: Solarship Jazz Quartet
Siscia Jazz Club, Sisak (22h)

23.7. / SUB
Festival 7 jezera: Darko Rundek Trio, Antenat, Olovni ples, Ivan Vragolovich, Stuttgart Online
Baćinska jezera, Ploče (80 Kn, 14h)
Monvi Rock Summer: Van Gogh + Baltazar
Monvi Center, Rovinj (50/60 Kn, 20h)
Montserrat Caballé
Stadion Stella Maris, Umag (270/370/450/550/650 Kn, 20h)
The Merry Poppins
O'Hara Music Club, Split (20 Kn, 20h)
Off Festival 2011: Nebo & Downstrokes, Mike Sponza Band
Trg Ivana Gorana Kovačića, Šibenik (20h)
Re-Akcija #7: Overflow
Orlando klub, Dubrovnik (20h)
MUNfest 2: Majke, VIS Peri Deri, Mjuzikl, Carl Hunter, Udriground, Opsajd, Two Faces of Gala
MUN livada, Duga Resa (80 Kn, 20h)
MUFić: Oridano Gipsy Jazz Band + Jazziana Croatica
Mošćenice, Mošćenička draga (0 Kn, 20h)
9. S.A.R.S.: Brkovi, One Piece Puzzle, Berette, Atlantida
Košarkaško igralište, Sinj (20 Kn, 20h)
Jazz Festival Lepoglava: Vjeran Jezek Quartet
Lepoglava (20:30)
Ethnoambient Salona: Canzoniere Grecanico Salentino + Kries
Gradina, Solin (50/70 Kn, 21h)
Crikvenica Jazz Meeting: La Pasion Escondida
Hotel Esplanade, Crikvenica (21h)
Atlantis Festival 2011.: Uffie, Is Tropical, Tesla Boy, The Good Guys, Kinoklub
Tvrđava Gripe, Split (180 Kn, 21h)
9th Seasplash festival: Balkan's Hi Fi feat. Soom T, Channel One Soundsystem, Overproof Soundsystem, Radikal Guru, Krunch.It!, How Convinient
Monumenti, Pula (21h)
62. Dubrovačke ljetne igre: Tomislav Mužek & Irina Milivojević
Knežev Dvor, Dubrovnik (21:30)
Byblos Live!: High on Heels
Byblos, Poreč (22h)
6. Siscia Open Jazz & Blues Festival: Jasna Bilušić & New Deal
Siscia Jazz Club, Sisak (22h)
Urban&4
Lazareti, Dubrovnik (70 Kn, 22h)
58. Pula Film Festival: Psihomodo pop
Forum, Pula (23h)

24.7. / NED
MUNfest 2: Pickseibner, The Trio, Agharti
MUN livada, Duga Resa (80 Kn, 20h)
Festival 7 jezera: Ruiz, S3ngs, S.A.R.S., Embassy 516, Dječaci
Baćinska jezera, Ploče (80 Kn, 20h)
Jazz Festival Lepoglava: Solarship feat. Jurica Rukljić
Lepoglava (20:30)
Crikvenica Jazz Meeting: Ansambl improvizacije Muzičke akademije
Hotel Esplanade, Crikvenica (21h)
ATP Party Nights: Goran Griff Band
Stadion Stella Maris, Umag (21h)
Ljeto na gradini #6: Neno Belan & Fiumens
Trsatska gradina, Rijeka (21:30)
Tuborgov Eargazam: Let3, Jinx, Quasarr
Spaladium Underground, Split (22h)

25.7. / PON
14. MFF: Shamrock Rovers
Film festival, Motovun (20h)
Festival suvremene glazbe: Andromeda Turre Quintet
Providurova palača, Zadar (20h)
Jazz Festival Lepoglava: Old Stars Dixieland Band
Lepoglava (20:30)
Jakovlja 2011: Neno Belan & Fiumens
Grabrova, Jadranovo (21h)
FA Tempet + Naš mali afro bend + Cinkuši
Makarska (21h)
62. Dubrovačke ljetne igre: Ivo Pogorelić
Knežev Dvor, Dubrovnik (21:30)

26.7. / UTO
14. MFF: Obrad Kosovac, Welcomin' Committee in Flames
Film festival, Motovun (20h)
Jack Johnson + Jimmy Cliff & Band
Arena, Pula (270 Kn, 20:30)
Mate Matišić projekt: Bireli Lagrene (gitara), Stochelo Rosenberg (gitara)
Galerija Klovićevi dvori, Zagreb (50 Kn, 21h)
Zdenka Kovačiček Tribute to Janis Joplin + Night Express
Povijesni muzej Istre, Pula (50 Kn, 21h)
Naš mali afro bend + Cinkuši
Stara Makina, otok Prvić, Vodice (22h)

27.7. / SRI
Boy George
Hacienda, Vodice (20h)
Bodulska balada: Kopito + Valungari
Zlarin, Otok Zlarin (20h)
Jazz in Lap: ZZ Quartet
Lapidarij, Poreč (20h)
ATP Party Nights: TBF
Stadion Stella Maris, Umag (21h)
Ivo Pogorelić
Galerija Klovićevi dvori, Zagreb (300 Kn, 21h)
62. Dubrovačke ljetne igre: Solisti Munchenske filharmonije & Monika Leskovar
Knežev Dvor, Dubrovnik (21:30)
Jazz & Wine: Mirna Bogdanović & Jure Pukl trio, Martine Thomas
Arsenal, Zadar (50 Kn, 22h)

28.7. / ČET
Festival suvremene glazbe: Saskia Laroo Project
Providurova palača, Zadar (20h)
5. Skaville festival
Preluk, Rijeka (20h)
MUFić: Delta Band + Pavijan grivasti + Spectral Jam
Mošćenice, Mošćenička draga (0 Kn, 20h)
14. MFF: Kultur Shock
Film festival, Motovun (20h)
13. Media Mediterraneo: Nina Davis, Mc Killah, Mc Sister, King Shango Sound System & Kwaso
Trg Portarata, Pula (0 Kn, 21h)
6. Siscia Open Jazz & Blues Festival: Methodus Orchestra
Siscia Jazz Club, Sisak (22h)
Jazz & Wine: ZZ Quartet, Martine Thomas
Arsenal, Zadar (50 Kn, 22h)

29.7. / PET
Murter Rock Fest: Hladno pivo, LB Obrad Kosovac
Uvala Čigrađa, Murter (90/120/150/200 Kn, 20h)
7. Jazz Festival Lošinj: Saskia Laroo Band
Glavni trg, Mali Lošinj (20h)
5. Skaville festival: Eve & The Evils, Officer Down, La Cavaska, Aspencat, Mark Foggo, Open Season
Preluk, Rijeka (100/150/160 Kn, 20h)
Monvi Rock Summer: Dubioza kolektiv + ST!llness
Monvi Center, Rovinj (50/60 Kn, 20h)
Alterna Fest 2011: Bijela krema, Pankerfaust, Brkovi
Rukometno igralište, Vela Luka (otok Korčula) (30/60 Kn, 20h)
2. moto susret: The Puls + Beznadni slučaj
Pakrac (20h)
MUFić: Balkan Kolektiv & Prijatelji
Mošćenice, Mošćenička draga (0 Kn, 20h)
14. MFF: Overflow
Film festival, Motovun (20h)
Elemental
Riva, Split (21h)
ATP Party Nights: Gustafi
Stadion Stella Maris, Umag (21h)
Ljeto u Varaždinu 2011: Gudački kvartet Dominant
Stari grad, Varaždin (21h)
62. Dubrovačke ljetne igre: Dubrovački simfonijski orkestar & Stephen Kovacevich
Knežev Dvor, Dubrovnik (21:30)
6. Siscia Open Jazz & Blues Festival: Dixieland Band Čakovec
Siscia Jazz Club, Sisak (22h)
13. Media Mediterranea: Tutankhamon Space Machine, Reanimacija, Mad Face, GeDoRe, Rabbia e Disperazione, Newtone, Mortal Divinity, Noisefight, Popeye
Karlo Rojc, Pula (0 Kn, 22h)

30.7. / SUB
5. Skaville festival: S-kapada, Radio Aktiv, Neozbiljni pesimisti, Red Five Point Star, Pat Kelly & The Magic Touch, Ki Sap
Preluk, Rijeka (100/150/160 Kn, 20h)
Murter Rock Fest: Ian Paice & Band, Malehookers
Uvala Čigrađa, Murter (90/120/150/200 Kn, 20h)
2. moto susret: Opća opasnost, Snake Bite, Plagijat
Pakrac (20h)
Alterna Fest 2011: Loyola, Svrby, Psihomodo pop
Rukometno igralište, Vela Luka (otok Korčula) (50/60 Kn, 20h)
MUFić: Tvrdokorne mrlje
Mošćenice, Mošćenička draga (0 Kn, 20h)
The Shapeshifters
Veneranda Club, Hvar (20h)
Yamato - The Drummers of Japan
Trg bana Josipa Jelačića, Zagreb (0 Kn, 21h)
Đorđe Balašević
Trg Kamplin, Krk (240 Kn, 21h)
ATP Party Nights: Jinx, Gramophonedzie
Stadion Stella Maris, Umag (21h)
7. Jazz Festival Lošinj: Ricardo Luque & Aldemaromania, Martine Thomas & Black Coffee
Ljetna pozornica kina Vladimir Nazor, Mali Lošinj (21:30)
6. Siscia Open Jazz & Blues Festival: Damir Kukuruzović Jazz Quartet - Django Project
Siscia Jazz Club, Sisak (22h)
Oridano Gipsy Jazz Band
Rock Caffe, Pula (22h)

31.7. / NED
Festival uličnih svirača i zabavljača: Oridano Gipsy Swing Band, River Sharks, Night Express, Alen Brentini Duo
Fažana (0 Kn, 21h)
7. Jazz Festival Lošinj: Voices of Nature, Franklin Ceasar Band
Ljetna pozornica kina Vladimir Nazor, Mali Lošinj (21:30)
UB40
Forum, Zadar (120 Kn, 22h)
Izvor
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 44696
Godine : 43
Datum registracije : 04.03.2009

Kalendar nastupa (Hrvatska) Empty
PostajNaslov: Re: Kalendar nastupa (Hrvatska)   Kalendar nastupa (Hrvatska) I_icon_minitime2011-07-20, 17:04

1.8 PON
Jazz in Lap: David Helbosk Trio
Lapidarij, Poreč (20h)
Last Minute Open Jazz Festival 2011: Matija Dedić Trio, ZZ Quartet
Bale (20h)

2.8. / UTO
Last Minute Open Jazz Festival 2011: Mojito, Random Control Trio
Bale (20h)
Gruhak - Tribute to Indexi
Orlando klub, Dubrovnik (20h)
Les Lapins Superstars
AKC Medika - Chakka's Room, Zagreb (20 Kn, 20h)
Đorđe Balašević
Crekvina, Rijeka (240 Kn, 21h)

3.8. / SRI
Last Minute Open Jazz Festival 2011: Thana Pavelić Quintet, Krtistijan Terzić Sextet
Bale (20h)
Jazz in Lap: Franklin Ceaser Quartet
Lapidarij, Poreč (20h)
Gloria Gaynor & Ivo Gamulin Gianni
Bluesun Hotel Elaphusa, Otok Brač (250/500 Kn, 21h)
TBF
Trg Pet bunara, Zadar (50/70 Kn, 21:30)

4.8. / ČET
Last Minute Open Jazz Festival 2011: Franklin Ceasar Group, Dino Rangel Trio
Bale (20h)
Festival suvremene glazbe: Marcelo Godoy & Nelson Latif + Black Coffee feat. Martine Thomas
Providurova palača, Zadar (20h)

5.8. / PET
Ferragosto Jam 4
Orahovačko jezero, Orahovica (60 Kn, 20h)
Last Minute Open Jazz Festival 2011: LeKap Quartet, Voices of Nature
Bale (20h)
Re-Akcija #7: Father
Orlando klub, Dubrovnik (20h)
Monteparadiso HC Punk Fest
Podzemlje Rojc, Pula (20h)
Goran Bare i Majke
Uljanik, Pula (21h)
Ljeto na gradini #6: Franko Krajcar
Trsatska gradina, Rijeka (21h)
The King - Elvis Presley Tribute Band
Rock Caffe, Pula (22h)

6.8. / SUB
Moon & Rocks: Infected Mushroom, Timo Maas, Yolanda Be Cool, X-Press 2, Astralis, Go Cut, Ludvig
Novalja (otok Pag) (130 Kn, 17h)
Last Minute Open Jazz Festival 2011: Waveform, Elsa Valle
Bale (20h)
Ferragosto Jam 4
Orahovačko jezero, Orahovica (60 Kn, 20h)
Dino Rangel Trio
Jazz Tunel Caffe, Rijeka (20h)
The Frajle
O'Hara Music Club, Split (25 Kn, 20h)
Monteparadiso HC Punk Fest
Podzemlje Rojc, Pula (20h)
Re-Akcija #7: Padre
Orlando klub, Dubrovnik (20h)
Gloria Gaynor & Ivo Gamulin Gianni
Arena, Pula (250/350 Kn, 21h)
62. Dubrovačke ljetne igre: Zukerman Chamber Players
Knežev Dvor, Dubrovnik (21:30)
Dubrovnik Open Air: Kaiser Disco, Pero Fullhouse, Ivan Komlinović, Pully, Alen Bajd
Plaža Kupari, Dubrovnik (100 Kn, 22h)

7.8. / NED
3. Festival slobodne glazbe: Elvis Stanić Group
Uvala Čigrađa, Murter (20h)
Goran Bare i Majke
Lazareti, Dubrovnik (21h)

8.8. / PON
3. Festival slobodne glazbe: Antenat + MZ Dee & Band
Uvala Čigrađa, Murter (20h)
62. Dubrovačke ljetne igre: Pepe Romero & Zagrebački solisti
Knežev Dvor, Dubrovnik (21:30)

9.8. / UTO
Terraneo Festival: La Roux, Wovenhand, 7that Spells, Destroyer, Dubioza kolektiv, Suuns, Frank Turner, Repetitor, Ruiz, Dan Deacon, Postolar Tripper, BeetanTon...
Bivša vojarna Bribirskih knezova, Šibenik (150 Kn, 18h)
Re-Akcija #7: Xiu Xiu
Orlando klub, Dubrovnik (20h)

10.8. / SRI
Terraneo Festival: The National, Crystal Castles, Mogwai, Janelle Monae, Liars, The Bambi Molesters, Handsome Furs, Oneida...
Bivša vojarna Bribirskih knezova, Šibenik (150 Kn, 18h)
Jazz in Lap: Bruno Krajcar Band
Lapidarij, Poreč (20h)
Xiu Xiu
Klub Place (ex Big Rock Mama), Rijeka (35/50 Kn, 22h)

11.8. / ČET
Terraneo Festival: The Fall, Nouvelle Vague, The Baseball Project, The Raveonettes, The Thermals, Overflow, ST!llness, My Buddy Moose, Lollobrigida, Shoot Me Wendy...
Bivša vojarna Bribirskih knezova, Šibenik (150 Kn, 18h)

12.8. / PET
Terraneo Festival: Gin Cooler, Beat Busters, Nipple People, Labosh&Borovich, Bamwise, Mark Mraković...
Bivša vojarna Bribirskih knezova, Šibenik (150 Kn, 18h)
Discotheque Riva: Faithless Sound System, Fedde le Grand, Felix da Housecat, James Zabiela, Aldo Morro, Pero FullHouse
Riva, Split (75/150/350 Kn, 20h)
DJ Mag Festival: Size Matters (Steve Angello, AN21, Max Vangelli)
Club Papaya, Otok Pag (300 Kn, 20h)
Stop Making Sense 2011
The Garden, Zadar (20h)
Bow & Arrow + Radio Aktiv + Belfast Food
Uljanik, Pula (20h)
Ljeto na gradini #6 - RiRock na gradini: Mandrili, Valter Kocijančić, My Buddy Moose
Trsatska gradina, Rijeka (21h)
Oliver Dragojević
Aurora Club, Primošten (100 Kn, 22h)

13.8. / SUB
Terraneo Festival: Nežni Dalibor, Hemendex, Klaus, Peach Pit, Muzikfantastique, Tim Sweeney, Petrol
Bivša vojarna Bribirskih knezova, Šibenik (150 Kn, 18h)
Đorđe Balašević & Panonska mornarica
Arena, Pula (190/230 Kn, 20h)
DJ Mag Festival: Glenn Morrison
Club Papaya, Otok Pag (300 Kn, 20h)
Stop Making Sense 2011
The Garden, Zadar (20h)
Re-Akcija #7: Les Skalopes
Orlando klub, Dubrovnik (20h)
Zion Train + Tricky D + Meniga
Monvi Center, Rovinj (60 Kn, 23h)

14.8. / NED
The Bouncing Souls + Rewolti + Crasso de Odio
Pet bunara, Zadar (80/100 Kn, 20h)
Voi'Sa Fest 2011: TBF, L.Stadt
Supetar, Supetar (otok Brač) (21h)

16.8. / UTO
Re-Akcija #7: Threesome
Orlando klub, Dubrovnik (20h)

17.8. / SRI
Lost Theory Festival
Deringaj, Gračac (50/60/85/100 EUR, 20h)
Jazz in Lap: Alex & The Fergusons
Lapidarij, Poreč (20h)

18.8. / ČET
Lost Theory Festival
Deringaj, Gračac (50/60/85/100 EUR, 17h)
Apocalyptica + Guano Apes + Laibach
Arena, Pula (220/240/270 Kn, 20h)
Ljeto na gradini #6: TBF
Trsatska gradina, Rijeka (21h)
62. Dubrovačke ljetne igre: Boris Berezovsky & Alexander Ghindin
Knežev Dvor, Dubrovnik (21:30)

19.8. / PET
Hoomstock 2011: Psihomodo pop, Flair, Dijabaz, Crni ribari, VIS Peri Deri
Igralište osnovne škole, Hum na Sutli (20 Kn, 17h)
Lost Theory Festival
Deringaj, Gračac (50/60/85/100 EUR, 17h)
San Pellegrino Beach Festival
Plaža Zlatorog, St. Pelegrin, Umag (130/230 Kn, 17h)
Viva la Pola! #8: Goblini, Brkovi, Shoot Me Wendy, Stribog, Cirkus, Oliver Kovach, Invert, Super Sexy Flesh Eating Zombie Strippers, Mighty Zazuum, Metanoia
Uljanik, Pula (60/140 Kn, 20h)
Špancirfest: The Beatles Revival Band
Korzo, Varaždin (20h)
Špancirfest: Darko Rundek & Cargo Trio
Stančićev trg, Varaždin (20h)
Špancirfest: Damir Urban&4, Vatra
Stari grad, Varaždin (30 Kn, 20h)
Pannonian Challenge XII: Gentleman & The Evolution, Kanđžija i Gole žene, DeLyricum, Emkej
Dvorište kluba Vega, Osijek (100/120 Kn, 20h)

20.8. / SUB
San Pellegrino Beach Festival
Plaža Zlatorog, St. Pelegrin, Umag (130/230 Kn, 17h)
Lost Theory Festival
Deringaj, Gračac (50/60/85/100 EUR, 17h)
Viva la Pola! #8: Fakofbolan, Kawasaki 3p, Valter Kocijančić & Walter et les Mandrills, Six Pack, Pull Over, Filip Motovunski, Mortal Divinity
Uljanik, Pula (90/140 Kn, 20h)
Špancirfest: Kinoklub, Connect, Bolesna braća
Stari grad, Varaždin (30 Kn, 20h)
Špancirfest: Vlatko Stefanovski trio
Stančićev trg, Varaždin (20h)
Pannonian Challenge XII: The Toasters, A Wilhelm Scream, Ringišpil, Overflow, Debeli precjednik
Dvorište kluba Vega, Osijek (20h)
Opća opasnost
Hipodrom, Županja (20h)
Re-Akcija #7: Consolidate
Orlando klub, Dubrovnik (20h)
62. Dubrovačke ljetne igre: Boris Berezovsky
Knežev Dvor, Dubrovnik (21:30)

21.8. / NED
Lost Theory Festival
Deringaj, Gračac (50/60/85/100 EUR, 17h)
Špancirfest: Jinx, Zemlja groova, Pink studio
Stari grad, Varaždin (30 Kn, 20h)
Špancirfest: Klapa Libar, Karlovački Big Band
Korzo, Varaždin (20h)
Eddie Spaghetti (The Supersuckers)
Hard Place, Zagreb (20h)
Comeback Kid + Living With Lions + Devil In Me + Blood Command
Močvara, Zagreb (100/120 Kn, 21h)

23.8. / UTO
Špancirfest: Morcheeba, Quassar
Stari grad, Varaždin (30 Kn, 20h)
24.8. / SRI
Špancirfest: Kawasaki 3p, S.A.R.S., Obrad Kosovac
Stari grad, Varaždin (30 Kn, 20h)
Špancirfest: Vještice
Stančićev trg, Varaždin (20h)
Walter Neugebauer & The Cadillac Band
Uljanik, Pula (20h)
Brkovi + Pero Defformero
O'Hara Music Club, Split (40 Kn, 20h)
Jazz in Lap: Matija Dedić Trio
Lapidarij, Poreč (20h)

25.8. / ČET
Špancirfest: TBF, Kandžija & Gole žene
Stari grad, Varaždin (30 Kn, 20h)
Špancirfest: Petbog Fereis
Stančićev trg, Varaždin (20h)
2. Fall Fest
Ex-vojarna Trsat, Rijeka (80/90/100/180/210/240/270/300 Kn, 20h)

26.8. / PET
2. Fall Fest
Ex-vojarna Trsat, Rijeka (80/90/100/180/210/240/270/300 Kn, 20h)
Špancirfest: Let3, One Piece Puzzle, Diskurz
Stari grad, Varaždin (30 Kn, 20h)
Neno Belan & Fiumens
O'Hara Music Club, Split (20h)
Rade Šerbedžija & Band
Arsenal, Zadar (60/80 Kn, 21h)

27.8. / SUB
Špancirfest: ABBA Real Tribute
Korzo, Varaždin (20h)
Špancirfest: Madre Badesa
Stančićev trg, Varaždin (20h)
Špancirfest: Majke, Električni orgazam
Stari grad, Varaždin (30 Kn, 20h)
Re-Akcija #7: Podne rogato
Orlando klub, Dubrovnik (20h)
2. Fall Fest
Ex-vojarna Trsat, Rijeka (80/90/100/180/210/240/270/300 Kn, 20h)
Gibonni
Arena, Pula (150 Kn, 21h)

28.8. / NED
Špancirfest: Shantel & Bukovina Club
Stančićev trg, Varaždin (20h)
Špancirfest: Neno Belan & Fiumens
Korzo, Varaždin (20h)
Špancirfest: Asian Dub Foundation, Superhiks
Stari grad, Varaždin (30 Kn, 20h)
2. Fall Fest
Ex-vojarna Trsat, Rijeka (80/90/100/180/210/240/270/300 Kn, 20h)

31.8. / SRI
Jazz in Lap: Tonky de la Pena & MS Band
Lapidarij, Poreč (20h)

Izvor
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kalendar nastupa (Hrvatska) Empty
PostajNaslov: Re: Kalendar nastupa (Hrvatska)   Kalendar nastupa (Hrvatska) I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kalendar nastupa (Hrvatska)
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Kalendar nastupa (Srbija)
» Najviše nastupa u dresu BiH
» Seal nastupa u Zadru 14. srpnja
» Cvjetni kalendar
» >>Kalendar by Veseli forum<<

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Ostalo :: Arhiva-
Forum(o)Bir: